Skocz do zawartości
fluber

2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

Haha piękne podsumowanie mojego sezonu. Przegrałem z nieaktywnym managerem :R

 

Pierwszy i ostatni raz zdecydowałem się na budowę ekipy opierając ją na dwóch mocnych grajkach i bandzie scrubo-średniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

wyrzuciłem nie tego zawodnika, którego mialem.

Nie chciałem wyrzucić Otto Portera, proszę commisha jakby mógł z powrotem wrzucić go za Jarryda Baylessa proszę.

 

Robiłem z komórki, chciałem aktywować go z IL i wyrzucić Lylesa i się powaliło wszystko!

 

Proszę was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz gringos reszta drużyn aktywna, tak? Choć widzę, że LeciZNiebaBulion też już jakiś czas nie wchodzi... komiszu, spróbuj napisać PW tutaj na forum i wysłać maila przez ligę na yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszyscy już zagrali ze wszystkimi. Bydzia Bulls bezsprzecznie najlepszym zespołem po tej pierwszej rundzie - 90:45! Dostałem bęcki 1:8.

No to lecimy od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o PO mogę zapomnieć. Cały sezon pod górkę a jak pojawiła iskierka nadziei to Butler zrobił sobie wolne :Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj chyba mało osób gra regularnie. Szkoda, bo fajna liga i zasady pode mnie :) Czyli nie ma limitów zatrudniania FA :)

 

Zaraz nastanie czas add/dropów czyli PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz już pewny awans do PO. Gdybyś chciał w 1 rundzie play-offs trafić na łatwego rywala, to masz ogromną szansę trafić na mnie! Chociaż wiele zależy od mojego rywala w tym tygodniu :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem aktywnie, ale tutaj nie pisałem z braku czasu. Na razie jestem liderem, ale PO będą testem dla mnie :) Będzie ciekawie do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku pamięci wrzucam wyniki sezonu regularnego:

h2h2l.png

 

Z rozgrywek definitywnie wylatuje kwiatekpl, natomiast sprawa Scald11 do rozpatrzenia, bo odpuścił w połowie lutego.

 

Powodzenia w PO i przypominam, że 3 najlepsze drużyny awansują do 1 ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem 10. Nie dostałem się do PO. To mój pierwszy sezon. Czy gra się dla mnie kończy? Czy jeszcze coś się będzie działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 10. Nie dostałem się do PO. To mój pierwszy sezon. Czy gra się dla mnie kończy? Czy jeszcze coś się będzie działo?

 

Odpadłeś po sezonie zasadniczym, więc gra się dla Ciebie kończy w tym sezonie.

 

Za rok może będzie ciekawiej w drugich ligach na niższych miejscach, bo jest szansa, że oprócz 1 i dwóch 2 lig, które już mamy, powstanie jeszcze 3 liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie planuje już grać H2H. Nie przypadł mi zupełnie ten format do gustu. Ale pytam żeby nie popsuc innym zabawy. Jak już koniec to spoko. Dzięki za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie planuje już grać H2H. Nie przypadł mi zupełnie ten format do gustu. Ale pytam żeby nie popsuc innym zabawy. Jak już koniec to spoko. Dzięki za grę.

 

Również dzięki za aktywność, mimo tego, że format Ci niezbyt podszedł :K Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny to był sezon dla mnie. Chociaż grałem już w 1 lidze budget, to nie spodziewałem się, że ten sezon będzie dla mnie zwycięski. Spiąłem jednak pośladki i walczyłem do końca, żeby mieć chociaz 1 medal na sznurówce. Serdecznie dziękuję Wam za superzabawę. Na pewno będę grał dalej w budget. Pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny to był sezon dla mnie. Chociaż grałem już w 1 lidze budget, to nie spodziewałem się, że ten sezon będzie dla mnie zwycięski. Spiąłem jednak pośladki i walczyłem do końca, żeby mieć chociaz 1 medal na sznurówce. Serdecznie dziękuję Wam za superzabawę. Na pewno będę grał dalej w budget. Pozdrawiam serdecznie. :)

 

Ale za drugie ligi nie ma chyba medali, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny być

Przecież w realnym życiu mamy Mistrzów 2 ligi i są puchary i medale :)

 

Dzięki za grę, szkoda że tylko 3 miejsce. Ale brąz to zawsze jakiś kruszec.

 

Czy jako 3 awansowałem czy nie do 1 ligi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla El Maniaque, Pumeksa i Matta.

Z mojej strony mogło być ciut lepiej ale 5 miejsce to i tak nieźle. Lepiej mi poszło w H2H aukcyjnym niż wężowym więc pewnie zgłoszę się znów w przyszłym sezonie.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Gratki dla awansujących, fajny sezon, fajne granie.

 

No i dopiero jakoś ostatnio doczytałem, że grała z nami dziewczyna! Super!! Iga, na papierze bardzo fajną paczkę miałaś, tylko jak to się zdarza w tej zabawie - zabrakło szczęścia/zdrówka... Coś jak u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Początek miałam nawet niezły i wydawało mi się, że może uda się o coś powalczyć, ale później przytrafiły się te kontuzje itp., wszystko się posypało i trochę nie wiedziałam jak z tego wybrnąć. Oby w przyszłym sezonie dopisało mi trochę więcej szczęścia i wyglądało to lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×