Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

Za 1h45min draft!:) Taka cisza tutaj...miejmy nadzieję, że zwiastować będzie 100% frekwencje :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że postanowisz sobie podnieśc poprzeczkę i spróbować wygrać ligę, nie pojawiając się na drafcie. Zwyczajne wygrane już Cię nie nudzą? :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że postanowisz sobie podnieśc poprzeczkę i spróbować wygrać ligę, nie pojawiając się na drafcie. Zwyczajne wygrane już Cię nie nudzą? :V

Masz rację najgorsza jest rutyna, ale w ubiegłym sezonie wygrał KNT więc w tym roku mam motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że rzutem na taśmę to w MP wygrałeś, a nie tu, racja. I tak zrobimy z Was Lecha Poznań i Legię Warszawa :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki draftu:

 

KNT

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (20) Paul George (Ind - SG,SF,PF)

3. (21) Pau Gasol (Chi - PF,C)

4. (40) Hassan Whiteside (Mia - C)

5. (41) Kemba Walker (Cha - PG)

6. (60) Goran Dragic (Mia - PG,SG)

7. (61) Roy Hibbert (LAL - C)

8. (80) Terrence Jones (Hou - SF,PF)

9. (81) Markieff Morris (Pho - PF,C)

10. (100) Danny Green (SA - SG,SF)

11. (101) Mason Plumlee (Por - PF,C)

12. (120) John Henson (Mil - PF,C)

13. (121) Tony Wroten (Phi - PG,SG)

 

MJ-TEAM

1. (2) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (19) Rudy Gobert (Uta - C)

3. (22) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

4. (39) Tyreke Evans (NO - PG,SG)

5. (42) Dwight Howard (Hou - PF,C)

6. (59) Ricky Rubio (Min - PG)

7. (62) Ty Lawson (Hou - PG)

8. (79) Tyson Chandler (Pho - C)

9. (82) George Hill (Ind - PG,SG)

10. (99) Robert Covington (Phi - SG,SF)

11. (102) Ersan Ilyasova (Det - SF,PF)

12. (119) Otto Porter (Was - SF)

13. (122) Luol Deng (Mia - SF,PF)

 

BC Dzidzia

1. (3) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (18) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

3. (23) Paul Millsap (Atl - PF,C)

4. (38) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

5. (43) Derrick Favors (Uta - PF,C)

6. (58) Kenneth Faried (Den - PF,C)

7. (63) Monta Ellis (Ind - PG,SG)

8. (78) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

9. (83) Enes Kanter (OKC - C)

10. (98) Wilson Chandler (Den - SG,SF)

11. (103) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)

12. (118) Brandon Jennings (Det - PG)

13. (123) Stanley Johnson (Det - SF)

 

The Lego

1. (4) Kevin Durant (OKC - SF,PF)

2. (17) Marc Gasol (Mem - C)

3. (24) Al Horford (Atl - PF,C)

4. (37) Reggie Jackson (Det - PG,SG)

5. (44) Brook Lopez (Bkn - C)

6. (57) Joakim Noah (Chi - PF,C)

7. (64) Elfrid Payton (Orl - PG)

8. (77) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

9. (84) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG)

10. (97) Khris Middleton (Mil - SG,SF)

11. (104) Timofey Mozgov (Cle - C)

12. (117) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)

13. (124) Trey Burke (Uta - PG)

 

Wrecking Crew

1. (5) Chris Paul (LAC - PG)

2. (16) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

3. (25) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

4. (36) Brandon Knight (Pho - PG,SG)

5. (45) Tobias Harris (Orl - SF,PF)

6. (56) Marcin Gortat (Was - C)

7. (65) Mike Conley (Mem - PG)

8. (76) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

9. (85) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)

10. (96) Robin Lopez (NY - C)

11. (105) D'Angelo Russell (LAL - PG)

12. (116) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

13. (125) Amir Johnson (Bos - PF,C)

 

High Flying Circus 4

1. (6) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

2. (15) Damian Lillard (Por - PG)

3. (26) Greg Monroe (Mil - PF,C)

4. (35) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

5. (46) Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

6. (55) Karl-Anthony Towns (Min - C)

7. (66) Michael Carter-Williams (Mil - PG)

8. (75) Thaddeus Young (Bkn - SF,PF)

9. (86) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

10. (95) Jusuf Nurkic (Den - C)

11. (106) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

12. (115) Julius Randle (LAL - PF)

13. (126) Myles Turner (Ind - C)

 

Six Sigma

1. (7) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (14) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

3. (27) Kyle Lowry (Tor - PG)

4. (34) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

5. (47) Tim Duncan (SA - PF,C)

6. (54) Zach Randolph (Mem - PF,C)

7. (67) Jrue Holiday (NO - PG)

8. (74) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF)

9. (87) Ed Davis (Por - PF,C)

10. (94) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

11. (107) Alex Len (Pho - C)

12. (114) Dennis Schroder (Atl - PG)

13. (127) Marcelo Huertas (LAL - PG)

 

Miami Pafsen

1. (8) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (13) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

3. (28) Chris Bosh (Mia - PF,C)

4. (33) Kevin Love (Cle - PF,C)

5. (48) Kobe Bryant (LAL - SG,SF)

6. (53) Rajon Rondo (Sac - PG)

7. (68) Derrick Rose (Chi - PG)

8. (73) Isaiah Thomas (Bos - PG)

9. (88) David Lee (Bos - PF,C)

10. (93) Jahlil Okafor (Phi - C)

11. (108) Evan Turner (Bos - SG,SF)

12. (113) Jared Sullinger (Bos - PF,C)

13. (128) Darren Collison (Sac - PG)

 

Rigel Team 2

1. (9) DeAndre Jordan (LAC - C)

2. (12) Blake Griffin (LAC - PF,C)

3. (29) Draymond Green (GS - SF,PF)

4. (32) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

5. (49) Klay Thompson (GS - SG,SF)

6. (52) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

7. (69) Bradley Beal (Was - SG)

8. (72) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)

9. (89) Meyers Leonard (Por - PF,C)

10. (92) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF)

11. (109) Ryan Anderson (NO - PF,C)

12. (112) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

13. (129) Alec Burks (Uta - PG,SG)

 

2good4noobs

1. (10) John Wall (Was - PG)

2. (11) Andre Drummond (Det - PF,C)

3. (30) Al Jefferson (Cha - PF,C)

4. (31) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

5. (50) Jeff Teague (Atl - PG)

6. (51) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

7. (70) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

8. (71) Jonas Valanciunas (Tor - C)

9. (90) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)

10. (91) Danilo Gallinari (Den - SF)

11. (110) Deron Williams (Dal - PG)

12. (111) Zaza Pachulia (Dal - C)

13. (130) Jeremy Lin (Cha - PG,SG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Six Sigma

1. (7) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (14) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

3. (27) Kyle Lowry (Tor - PG)

4. (34) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

5. (47) Tim Duncan (SA - PF,C)

6. (54) Zach Randolph (Mem - PF,C)

7. (67) Jrue Holiday (NO - PG)

8. (74) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF)

9. (87) Ed Davis (Por - PF,C)

10. (94) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

11. (107) Alex Len (Pho - C)

12. (114) Dennis Schroder (Atl - PG)

13. (127) Marcelo Huertas (LAL - PG)

 

Mój pierwszy wybór był oczywisty, z septetu Davis, Durant, Westbrook, Paul, Curry, Cousins, Harden wybrałem jedynego, który pozostał.

Leonard - tu też było dość łatwo. Poza tym wypełniłem pozycje SG i SF według pierwotnego planu, bo z nimi jest zwykle największy problem.

W trzecim wyborze wypełniłem kolejną pozycję z planu, czyli rozgrywającego. Lowry był w tym momencie najlepszym wyborem. Potem zacząłem zgarniać wysokich.

Noel + Duncan + Randolph. Dwaj ostatni mogą opuszczą pojedyncze spotkania, ale liczę, ze razem wypełnią mi limity na pozycjach 4 i 5 bardzo wysokimi średnimi, których są niemal gwarantem (Duncan i Randolph).

7 wybór spierdzieliłem i właściwie ledwo zdążyłem cokolwiek kliknąć. Nie chciałem brać Holidaya, ale jak zobaczyłem, jak wszyscy rzucili się na rozgrywającyh, jak piers na szynkę i znikają kolejno Dragić, Lawson, Ellis, Payton, Conley i MCW (to są wybory z rzędu!!!) to postanowiłem zabezpieczyć Lowry'ego zawodnikiem, który w preseason wygląda jak kupa i jest potwornie łamliwy. Powinienem był tu brać Valanciunasa.

8 wybór raczej sensowny. Dodatkowe zabezpieczenie pozycji numer 3 ( docelowo 3 zawodników na pozycje 2/3, dwóch na 1 i 3 na pozycje 4/5) Potem starałem się brać potencjalne steale.

Davis PER 36 wygląda obiecująco, choć trochę konkurencji pod koszem ma. Jabari może pod koniec sezonu haratać porządne punkty, więc na początku go przytrzymam, Len też wygląda super PER 36 i może pod koniec sezonu Suns będą tankować i Chandler będzie odpoczywał, Schroeder to też łatwy typ na steal.

Ostatni wybór wynikał z tego, ze zawsze mam problem z wyrzuceniem kogoś ze skłądu w małych ligach. Wziąłem więc zawodnika, którego wypierdzielę bez bólu :V

Cel - obrona miejsca w lidze pierwszej. Mimo, że jestem z draftu zadowolony, to mam przeczucie, że w czółówce liczył się nie będę :V

 

A najbardziej podoba mi się skład jeffreya. Ciężko się do czegoś przyczepić. Natomiast nie podobają mi się skłądy Zayla i MJ-a :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak dla mnie dziwny draft. Zaczalem super bo LeQuit'a z 8-ka inaczej nazwac nie mozna i Butler tez nie byl najgorszy to potem bylo juz coraz gorzej. Chociaz z drugiej strony jak teraz patrze z perspektywy, gdyby wszyscy po kontuzjach wrocili do dawnej formy nie powinno byc tak zle. I tak bym chyba swoja ekipe nazwal "POWROTY" :)

 

1. (8) LeBron James (Cle - SF,PF) - j.w.

2. (13) Jimmy Butler (Chi - SG,SF) - oby utrzymal/potwierdzil forme z poprzedniego sezonu a moze i jeszcze troszke sie rozwinal?

3. (28) Chris Bosh (Mia - PF,C) - 18/10 a co za tym idzie okolice 75fp do osiagniecia

4. (33) Kevin Love (Cle - PF,C) - negocjacje z T Thompsonem maja przeciagnac sie na polowe sezonu a Love bedzie chcial cos udowodnic.

5. (48) Kobe Bryant (LAL - SG,SF) - z niezlym rozgyrwajacym (Lou), centrem (Hibbert) ostatnia szansa dla Mamby na dojscie gdziekolwiek jako pierszoplanowa rola w ofensywie

6. (53) Rajon Rondo (Sac - PG) - moze byc steal jesli dogada sie z Karlem i ustabilizuje forme

7. (68) Derrick Rose (Chi - PG) - duze ryzyko ale w 7-ej rundzie mozna sobie pozwolic. Rozwalona geba przed sezonem nie napawa optymistycznie ale moze zle dobrego poczatki?

8. (73) Isaiah Thomas (Bos - PG) - duzy blad... Byli lepsi w tym momencie chociaz jesli dostanie kredyt zaufania moze odpalic

9. (88) David Lee (Bos - PF,C) - tu licze na odrodzenie maszyny do double-double. Czytalem ze ma sporo grac w Celtach wiec jesli sie nie polamie troche punktow moze nazbierac

10. (93) Jahlil Okafor (Phi - C) - kiedys wzialem Benetta i... od tej pory chcialem unikac rookies. Oby nie skonczylo sie tak samo...

11. (108) Evan Turner (Bos - SG,SF) - po prostu go lubie. Solidny gracz. Jakby odbudowal sie blizej formy z Indy byloby fajnie

12. (113) Jared Sullinger (Bos - PF,C) - solidny z potencjalem

13. (128) Darren Collison (Sac - PG) -jesli Karl przesunie go na SG to z Rondo moga troche namieszac...

 

Sporo "if" w mojej ekipie - to chyba generalny komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jak patrzę Pafsen na Twój zespół, to rzeczywiście wygląda najgorzej :V James będzie miał ograniczane minuty i trochę spotkań opuści, jak rok temu. Na Butlera bym nie liczył, bo nie będzie grału Hoiberga 40 minut w meczu, jak u poprzedniego trenera :V Love powinien 80FP zaliczać, ale nie liczyłbym na powrót do czasów Wolves.

Poza tym masz dwóch SG: Bryanta i Turnera, może być bardzo biednie na tej pozycji u Ciebie, podobnie, jak na rozegraniu :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Lego

1. (4) Kevin Durant (OKC - SF,PF) - Mam nadzieję , że Durant już się wyleczył i będzie robił takie FP jak 2 lata temu ;)

2. (17) Marc Gasol (Mem - C) - Uwielbiam Dr Gasola, zastanawiałem się jeszcze nad Gobertem ale postawiłem na bardzej sprawdzonego

3. (24) Al Horford (Atl - PF,C) - Powiem krótko miał być Millsap a że poszedł wcześniej to wziąłem centra z Hawks

4. (37) Reggie Jackson (Det - PG,SG) - Miałem go rok temu, teraz liczę że będzie nabijał asysty mając Drummonda jak to robili pod koniec sezonu

5. (44) Brook Lopez (Bkn - C) - Oby się nie połamał ;)

6. (57) Joakim Noah (Chi - PF,C)- Tutaj liczę że pod wodzą Hoiberga będzie grał lepiej niż w ostatnim sezonie

7. (64) Elfrid Payton (Orl - PG)- Drugi sezon Elfrida pokaże nam kim jest, liczę na spory progress

8. (77) Dwyane Wade (Mia - PG,SG) - Rozegra znowu 60 spotkań ale stary Wade to ciągle dobry Wade

9. (84) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG) - Pierwszy rozgrywający w Nets po odejsciu Williamsa

10. (97) Khris Middleton (Mil - SG,SF) - Potrzebowałem jakiegoś SF bo tylko miałem Duranta

11. (104) Timofey Mozgov (Cle - C)- Kolejny center , pod nieobecność TT może grać dużo minut

12. (117) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)- Tutaj miłość do Lakers dała znać :)

13. (124) Trey Burke (Uta - PG) - Albo zacznie grać albo go wywalę nic do stracenia nie mam tutaj

 

Z drużyn które mi sie podobają to oczywiście KNT, Wrecking Crew i 2good4noobs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jak patrzę Pafsen na Twój zespół, to rzeczywiście wygląda najgorzej :V James będzie miał ograniczane minuty i trochę spotkań opuści, jak rok temu. Na Butlera bym nie liczył, bo nie będzie grału Hoiberga 40 minut w meczu, jak u poprzedniego trenera :V Love powinien 80FP zaliczać, ale nie liczyłbym na powrót do czasów Wolves.

Poza tym masz dwóch SG: Bryanta i Turnera, może być bardzo biednie na tej pozycji u Ciebie, podobnie, jak na rozegraniu :V

 

Sie zobaczy :) Butler dołączył do najwiekszych gwaizd ligi i bedzie chcial tam pozostac, Love po jednym gorszym sezonie ma wszelkie dany ku temu żeby wrocic do statów z Wolves -chlopina ma dopiero 27 lat! Tym bardziej że beda chcieli z LBJ podzielic brzemie meidzy siebie przy ograniczaniu minut dla Irvinga :) Co do SG to nie do konca bo Butler'a tez na tej pozycji moge wystawic :) Tak jak pisze - jest sporo "jesli" ale jesli Rondo, Bosh, Kobester, Rose odzyskaja powiedzmy 80-85% tego co grali kiedys nie powinno byc zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BC Dzidzia

1. (3) Russell Westbrook (OKC - PG)

Pierwszy trudny wybór, ale po krótkim zastanowieniu ze spokojem wybrałem Russa.

2. (18) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

Miałem w planie wziąć dobrego C, ale wcześniejsze picki pokrzyżowały mi plan i padło na LMA. Wydaje mi się, że ten sezon pomimo przenosin nie będzie gorszy niż jego ostatni.

3. (23) Paul Millsap (Atl - PF,C)

Tutaj w planach był Vucevic lub M.Gasol, lecz dwa poprzedzające picki padły właśnie na nich i pozostał mi Millsap.

4. (38) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

Potrzebny SF i padło na Gaya, z którego się cieszę.

Kolejne 5 picków poświęciłem na C/PF bo dają punkty...

5. (43) Derrick Favors (Uta - PF,C)

6. (58) Kenneth Faried (Den - PF,C)

...bardzo ciekawa dwójka ciągle dynamicznie rozwijających się graczy, szczególnie licze na przełomowy rok Farieda pod wodzą nowego coacha.

7. (63) Monta Ellis (Ind - PG,SG)

Potrzebny 1/2 to padło na Monte, chociaż w planach było kilku innych (m.in. Dragic, Wade), ale oczywiście wybraliście ich minimalnie szybciej:)

8. (78) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

9. (83) Enes Kanter (OKC - C)

Nikt nie chciał Niemca. To go wybrałem, a zaraz po nim kolejnego solidnego wysokiego.

10. (98) Wilson Chandler (Den - SG,SF)

11. (103) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)

12. (118) Brandon Jennings (Det - PG)

Kolejne 3 picki to "wiara w powrót do zdrowia" i "druga młodość".

13. (123) Stanley Johnson (Det - SF)

Ostatni wybór tradycyjnie młodzież i padło na Stanley'a. Niektórzy przepowiadają najlepszego debiutanta (gdzieś przeczytałem jeden komentarz jakiegoś trenera...jeden wystarczy:)). Można zaryzykować.

 

Ogólnie dramatu nie ma...o zwycięstwo raczej obawiać się nie muszę:) Mocny jestem na 4 i 5. Braki na 1 i szczególnie 2, wiec otwarty na wymiany wysoki za niski jestem.

 

Gdybym miał typować podium i nie uwzględniać siebie w nim:)...wyglądało tak

1.Wrecking Crew ( tutaj dałbym siebie:))

2.KNT

3.The Lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

High Flying Circus 4

 

1. (6) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) - byłem pozytywnie zaskoczony, bo zakładałem, że kuzyn pójdzie w pierwszej piątce i będę tu brał Drummonda lub Duranta, udany początek :)

2. (15) Damian Lillard (Por - PG) - upside może i bym w drugiej rundzie znalazł większy, ale jeśli rzeczywiście w PTB w przyszłym sezonie wszystko będzie zależało od niego i dobije do tych 90FP na mecz, które zakładam, będzie to całkiem niezły pick.

3. (26) Greg Monroe (Mil - PF,C) - ma grać na pozycji centra i w nowej drużynie zdecydowanie być pierwszoplanową postacią wśród graczy podkoszowych, widzę więc szansę na poprawę cyferek, spodziewam się co najmniej 85FP na mecz

4. (35) Gordon Hayward (Uta - SG,SF) - czwarta runda zaczęła się niestety bardzo nie po mojej myśli, jeden po drugim znikali ustawieni w kolejce Bledsoe, Oladipo, Love i Noel. Postanowiłem więc wziąć najpewniejszą opcję na pozycje SG/SF, na której jeszcze nikogo nie miałem. Oby Hayward rozegrał kolejny dobry sezon, bo w tegorocznych draftach chyba zawsze u mnie ląduje

5. (46) Nicolas Batum (Cha - SG,SF) - tak jak pisałem po drafcie w roto, nie do końca wierzę, że czeka nas świetny sezon Batuma, ale 70+FP na mecz raczej wykręci. Dodatkowo może grać na pozycji SG i SF, co uwzględniając poprzednie wybory, było dla mnie bardzo cenne. W ten sposób pierwszą piątkę miałem skompletowaną :)

6. (55) Karl-Anthony Towns (Min - C) - w moich prodżekszyns wyceniałem go na 70-75FP, ale że statsy pierwszoroczniaka dość ciężko przewidzieć, może być więcej, ale i sporo mniej. Wybór na pewno z dużym potencjałem

7. (66) Michael Carter-Williams (Mil - PG) - jeśli miałbym u siebie typować jakąś szansę na steal, byłby to MCW. W żadnym innym systemie raczej go nie wybieram, ale w FP jego wszechstronność się liczy, a na beznadziejne procenty można trochę przymknąć oko. Realna perspektywa na 75-80FP na mecz na pewno cieszy

8. (75) Thaddeus Young (Bkn - SF,PF) - musiałem wreszcie złapać jakiegoś rezerwowego na SG lub SF, może byłem zbyt ostrożny i trzeba było postawić na Parsonsa.

 

9. (86) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

10. (95) Jusuf Nurkic (Den - C)

11. (106) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

12. (115) Julius Randle (LAL - PF)

13. (126) Myles Turner (Ind - C)

Na benchu właściwie pewnych punktów nie ma, z upływem sezonu rola całej piątki powinna jednak rosnąć. Zakładam, że oprócz Turnera wszyscy rozpoczną rozgrywki w s5, najbardziej chyba liczę na duet z Denver.

 

Na starcie według mnie najmocniejsze są drużyny The Lego, KNT i 2good4noobs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MJ-TEAM

1. (2) Stephen Curry (GS - PG,SG) - miałem zagwozdkę kogo brać z 2 bo Curry nie jest mistrzem w FP, ale liczę, że rozegra kolejny zdrowy i dobry sezon.

 

2. (19) Rudy Gobert (Uta - C)- ogromny potencjał, mam nadzieję, że pokaże pełnie swoich możliwości

 

3. (22) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)- z tym numerem po prostu nie mogłem go pominąć, liczę na odrodzenie formy

 

4. (39) Tyreke Evans (NO - PG,SG)- trochę za szybko, ale czułem, że KNT się na niego czai ;)

Przy niedyspozycji Holidaya będzie miał duże pole do popisu.

 

5. (42) Dwight Howard (Hou - PF,C)- jak zdrowie dopisze, to może być steal

 

6. (59) Ricky Rubio (Min - PG)- kolejna niewiadoma i kolejny złamas do kolekcji ;)

 

7. (62) Ty Lawson (Hou - PG) - jak będzie trzeźwy i się wpasuje do Houston to będzie sukces

 

8. (79) Tyson Chandler (Pho - C)- może coś tam złapie i dobije pod koszem...

 

9. (82) George Hill (Ind - PG,SG)- pod nieobecność PG13 był niezły, tyle tylko, że tamten wrócił...

 

10. (99) Robert Covington (Phi - SG,SF) - miał przebłyski w ubiegłym sezonie, może się jeszcze rozwinie

 

11. (102) Ersan Ilyasova (Det - SF,PF) - liczę na jego większą rolę w Detroit

 

12. (119) Otto Porter (Was - SF) - wskoczył do s5, ale może jeszcze szybciej na FA

13. (122) Luol Deng (Mia - SF,PF) - na mecz gwiazd bym nie liczył w tym sezonie

 

Przydałby się nie jeden, ale kilka slotów IL, bo już w preseason mam połowę składu kontuzjowanych, a druga połowa to wielki znak zapytania.

Na ten moment trudno mi wskazać głównego faworyta w naszej lidze, bo wszyscy dobrze draftowali i sporo będzie zależało od zdrowia zawodników.

 

Życzę wszystkim udanego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2good4noobs

1. (10) John Wall (Was - PG)

2. (11) Andre Drummond (Det - PF,C)

Pierwsze dwa picki były very easy i mam do siebie żal, że zastanawiałem się nad tym aż 80 sekund. Obaj powinni zaliczyć kolejny progres i średnie po 100 FP dla obydwu nie są awykonalne.

3. (30) Al Jefferson (Cha - PF,C)

4. (31) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

Tutaj miałem już zagwozdkę, Bledsoe wydawał się dość bezpiecznym i naturalnym wyborem, a uznałem, że Big Al zaliczy bounce-back year po słabszym sezonie, w którym i tak zaliczał średnio 80 FP + dochodzi magia roku kontraktowego. Jestem zadowolony.

5. (50) Jeff Teague (Atl - PG)

6. (51) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

Tutaj postawiłem na solidność Teague'a i trochę z przymusu na DDR (brak SF'a), bo ktoś mi skosił Batuma. Może i dobrze się stało. Żeby tylko Schroeder za mocno nie naciskał.

7. (70) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

8. (71) Jonas Valanciunas (Tor - C)

Byłem zaskoczony wysypem wybieranych guardów (10 z 11 ostatnich wyborów przede mną) i wziąłem według mnie to co zostało najlepsze. Dieng jest chyba najcichszym i najczęściej zapominanym z tych efektywnych graczy we wszystkich rodzajach Fantasy. Wierzę w progres, mimo że jego średnia minut może nieznacznie spaść (Towns). JV jest regularny + spore szanse na upgrade.

9. (90) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)

10. (91) Danilo Gallinari (Den - SF)

Mając startową ósemkę, zdecydowałem się brać ludzi z największym upsidem, a to że miałem do tego momentu tylko jednego SF'a pomogło postawić na Parsonsa i Gallinariego. Jeśli chociaż jeden z nich będzie zdrowy, to mam dobre zabezpieczenie.

11. (110) Deron Williams (Dal - PG)

12. (111) Zaza Pachulia (Dal - C)

Kontynuując taktykę brania tego, co w którymś momencie sezonu może mieć sporą wartość, postawiłem na D-Willa (w końcu swoboda w Dallas, a nuż siądzie mu sezon albo chociaż miesiąc) i Zazę, którego minuty powinny wzrosnąć, bo tak kulawej rotacji podkoszowej jak Mavs to nie ma nikt na zachodzie.

13. (130) Jeremy Lin (Cha - PG,SG)

Kemba się wypierniczy na 5 spotkań i Jeremiasz gra po 40 minut. Nie mogłem go pominąć i pewnie do końca sezonu go nie zwolnię. W zasadzie to chyba nikogo nie zwolnię.

 

Planem było uzbieranie składu, z którym będę mógł spokojnie utrzymać się w lidze i mieć za rok wyższą pozycję startową w drafcie. Teraz apetyt wzrósł mi na podium :D

 

Co do typów, KNT wygląda na faworyta, bo ma ogromną przewagę samym Davisem, który może walić po 130 FP, gdzie reszta ligi nie zbliży się do 120, a i reszta rotacji wygląda dobrze. Podobają mi się jeszcze paczki Andrew i Flubera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KNT

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C) - tutaj nie ma co komentować, z 1 nie ma innej opcji.

2. (20) Paul George (Ind - SG,SF,PF) - liczę na powrót do TOP ligi, chwilowa gra na czwórce to tylko dodatkowe FP.

3. (21) Pau Gasol (Chi - PF,C) - rok temu Pau wykonał doskonałą robotę, która dała mi majstra, nie mogłem go nie wybrać.

4. (40) Hassan Whiteside (Mia - C) - niech potwierdzi to co robił w 2 części sezonu 14/15, a będę bardzo zadowolony.

5. (41) Kemba Walker (Cha - PG) - brak PG, celowałem w kogo innego, ale w końcu to 1 liga więc nie ma co liczyć na szczęście, że ktoś się ostanie do mojego picku. Kemba solidnie jak zdrowie będzie.

6. (60) Goran Dragic (Mia - PG,SG) - Dwayne będzie odpoczywał, a przynajmniej mam taką nadzieję, więc to Goran będzie napędzał ataki Miami. Liczę na solidne punkty.

7. (61) Roy Hibbert (LAL - C) - Oby zbierał i blokował, jak się psychicznie pozbierał to będzie super.

8. (80) Terrence Jones (Hou - SF,PF) - Terrence to taki D.Green tylko trochę mniej podaje, a więcej blokuje.

9. (81) Markieff Morris (Pho - PF,C) - w głowie bałagan, karuzela punktowa.

10. (100) Danny Green (SA - SG,SF) - myślę, że będzie ważniejszą postacią w SA, Guard z blokiem i stl, lubię to.

11. (101) Mason Plumlee (Por - PF,C) - może wystrzeli, a może nie. Kwestia jak będą grać z nim rozgrywający i czy Ed Davis nie schowa go do szafy.

12. (120) John Henson (Mil - PF,C) - Po cichu liczę na wbicie do S5, a tam już o ZB i BLK się nie martwię.

13. (121) Tony Wroten (Phi - PG,SG) - na razie po kontuzji, ale po powrocie na boisku nie ma praktycznie konkurencji w PHI.

 

Jak zwykle draft bardzo wyrównany, nie mam faworyta do misia. Kilka ekip mi się podoba, a chyba tylko jedna/dwie są powiedzmy "kulawe". Powodzenia w sezonie i do zobaczenia w lidze.

 

Pozdrawiam

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez totalny brak czasu w ostatnich dniach musiałem przystąpić do draftu "z marszu" i bez specjalnego przygotowania, stąd kilka moich wyborów było trochę na wariata, zwłaszcza wtedy, gdy upatrzyłem sobie jakiś cel a on znikał mi tuż przed nosem.

 

Rigel Team 2

 

1. (9) DeAndre Jordan (LAC - C) - raczej pewniak, liczę na solidny zastrzyk punktowy ze strony DeAndrzeja

2. (12) Blake Griffin (LAC - PF,C) - czaiłem się na Drummonda, niestety jeffrey zdmuchnął mi go sprzed nosa, więc poszedłem na żywioł i dopiero jak kliknąłem "draft", zorientowałem się, że wziąłem drugiego Clippersa :D

3. (29) Draymond Green (GS - SF,PF) - solidny SF zawsze w cenie, więc trzeba było brać póki jakiś był dostępny

4. (32) Victor Oladipo (Orl - PG,SG) - coś czuję, że to będzie mocny punkt mojej ekipy

5. (49) Klay Thompson (GS - SG,SF) - trzeba było zabezpieczyć pozycję SG a Klay w tym momencie draftu wydawał mi się rozsądnym wyborem

6. (52) Andrew Wiggins (Min - SG,SF) - może trochę na wyrost, ale jakoś mam sentyment do niego

7. (69) Bradley Beal (Was - SG) - tu liczę, że to będzie przełomowy rok dla Beala i dużo FP dla mnie ;)

8. (72) Kyrie Irving (Cle - PG,SG) jak wydobrzeje, (o ile wydobrzeje :S ), może być nieźle...

9. (89) Meyers Leonard (Por - PF,C) - młodziak, ale z potencjałem i z widokami na startera w Blazers

10. (92) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF) - podobnie jak wyżej, zwłaszcza, jeśli Noah nie przypomni sobie że potrafi grać...

11. (109) Ryan Anderson (NO - PF,C)

12. (112) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

13. (129) Alec Burks (Uta - PG,SG)

 

Ostatnia trójka wzięta trochę bez głębszych przemyśleń, trzeba mieć w końcu kogoś na wymianę za jakieś objawienia sezonu ;) choć po cichu liczę, że Burks jeszcze niejednego zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MJ już dokonał pierwszej kradzieży. Nie wiem, co się takiego stało, że cichaczem Favors został wymieniony za Hilla, czyli pick z 5 rundy za pick z rundy 9 i to jeden do jeden bez zająknięcia się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem na to uwagę. Bez obrazy, ale ten transfer jest całkowicie pozbawiony sensu dla Lwa, nawet biorąc pod uwagę, że przed dealem Hilla, miał tylko dwóch zdrowych guardów w składzie (+kontuzjowany Matthews i Jennings). Hill przy Ellisie to max 70 FP, a Favors to ~80. Trochę dziwne, że coś takiego przechodzi w 1 lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z suchych tabelek nie wygląda ten trejd dla mnie korzystnie. Lecz mając przed oddaniem Favorsa, dobrych 6 wysokich i dobrych 2 niskich (bo nawet zdrowy Mathhews i Jennings nie gwarantują pokaźnej zdobyczy punktowej) to w obawie o to, że na niskich pozycjach nie dogram wymaganej ilości meczy, bądź pod koniec sezonu będę to łatał jakimś ochłapem z FA-ów, wolę Hilla. Porównując średnią punktów za zeszły rok obu zawodników wliczając, że pełnego sezonu żaden z nich nie rozegra to jest różnica max 400-450pkt. Mniej więcej daje to 6 meczy na jednej pozycji. Przy mojej ilości zawodników wysokich do niskich wyszło mi, że co najmniej tyle nie dogram na 1 i 2 na przyzwoitym poziomie.

...Hill przy Ellisie to max 70 FP, a Favors to ~80. Trochę dziwne, że coś takiego przechodzi w 1 lidze.

Z tym się akurat nie zgodzę. Punkty mu nieznacznie spadną, ale liczę na wzrost w ast (bo będzie miał komu podać) i statsach defensywnych. No i ciężko ocenić wymianę przed sezonem. Natomiast wydaję mi się, że przy Gobercie, który w tym sezonie będzie na pewno miał lepsze statystyki niż rok temu, Favors nie będzie dużo, o ile w ogóle lepszy niż w zeszłym sezonie.

MJ już dokonał pierwszej kradzieży. Nie wiem, co się takiego stało, że cichaczem Favors został wymieniony za Hilla, czyli pick z 5 rundy za pick z rundy 9 i to jeden do jeden bez zająknięcia się na forum.

Wisiał trejd 2 dni w poczekalni, nikt nic nie powiedział. Mało tego kilku innych graczy dostało również oferty z Favorsem, na których nie zyskiwałem (FP) bo nadal szukałem 1 bądź 2...bez żadnego odzewu.

Więc Panowie nie narzekamy tylko zaglądamy na skrzynki bo może Lew znowu komuś odda dobrego zawodnika za mniej dobrego :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×