Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 15/16

Polecane posty

Skład ligi wygląda następująco:

 

1. GRB

2. cieglo

3. pumeks

4. Dig

5. knt

6. Benon

7. Chicken

8. bulek

9. matek

10. Lew

11. Andrew23

12. Dariomeus

 

Zaproszenia poszły na Y! Beniaminkowie powinni dostać link na PW na forum. Jeśli co jest nie tak proszę informować.

 

Trzy ostatnie zespoły spadną do II ligi, a trzy pierwsze dostaną medale ;)

 

Ankieta odnośnie terminu draftu poniżej. Sporo klikania ale proszę o poświęcenie tych dwóch minut :K

http://doodle.com/poll/4px5qidgdmub43hn

 

Link do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/38109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo mamy, bo najpopularniejsza data ma 8 na 9 głosów - bez Cięglarza. Który swoją drogą zaznaczył najmniej możliwych dostępności ze wszystkich managerów, więc najprawdopodobniej i tak będzie się musiał dostosować. Fajnie by było, jakby pozostała trójka raczyła się określić w ankiecie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy jest dzień, godzinę można próbować dopasować - tutaj 8 października ma akurat 9/9 głosów i o ile ja preferuję godzinę 22 o tyle Bulek już ją wyklucza. Może spotkamy się w połowie drogi, 21:30?

 

Nie widzę jednak związku między ilością głosów, które oddałem a koniecznością dostosowania się. Jasne, pracujmy nad kompromisem ale wspólnymi siłami - od zawsze to ci bardziej elastyczni dostosowywali się do mniej elastycznych - to przecież logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak - no nie mogę później niż 21 w dniach pon-czw. W szczegóły gdybym wnikał bym musiał całą sytuację rozdzielić na czynniki pierwsze. Zresztą nawet 21 wymusza na mnie draft poprzez aplikację, ale wężem to mniejszy kłopot niż w aukcji. W każdy inny dzień - naprawdę jestem w stanie się dostosować. Szkoda, że tak mało chętnych na piątki, soboty - tutaj to byłoby idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chick, prośba. Czy możesz zmienić ankietę w tryb tak-nie-być może? To plus może jeszcze dodatkowo przedziały co pół godziny? Może to otworzy nam jakieś opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam czas do końca tygodnia na wypełnienie listy przez pozostałych uczestników ligi i wtedy będziemy myśleć o węższych a dokładniejszych ankietach. Narazie proszę o aktualizację ankiety w miarę zmieniających się planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 głosów. Wszystko wskazuje na 8 października.

 

U mnie jest o tyle lipa, że o 21:00 mogę nie mieć możliwości zalogować się w ogóle, niezależnie od platformy. Jeśli bulek nie może opóźnić o te 30 minut to ja się dostosuję, najwyżej się spóźnię, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie gdyby w grę wchodziła późniejsza data, może i mógłbym o 22, ale widzę, że nie ma szans.

 

No ale ok, 21.30, tyle to się dostosuję, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napiszę tak - no nie mogę później niż 21 w dniach pon-czw. W szczegóły gdybym wnikał bym musiał całą sytuację rozdzielić na czynniki pierwsze. Zresztą nawet 21 wymusza na mnie draft poprzez aplikację, ale wężem to mniejszy kłopot niż w aukcji. W każdy inny dzień - naprawdę jestem w stanie się dostosować. Szkoda, że tak mało chętnych na piątki, soboty - tutaj to byłoby idealnie.

 

Ja w piątek 23.10 jestem do 21:00 w pracy i na upartego zdążyłbym na draft o 22.00, ale jeszcze 3 osoby musiałby zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie biorąc to pod uwagę coraz bardziej również skłaniam się do opcji: "postaram się", "być może" czy jakoś tak. Jak pisałem, możliwe, że bliżej listopada, późniejsze godziny będą mi nadal przeszkadzać, ale już nie tak cholernie, więc może zróbmy ankietę drugą dla tych bardziej chodliwych terminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demokracja nakazuje 8.10 jako termin. Lepiej dogadać godzinę między dwoma graczami niż datę między trzema, którym w ogóle ona nie pasuje. Ja mogę 23 też być dostępny, ale zanim zaczniemy drugą ankietę to poczekajmy za opiniami GRB, Cieglo i Pumeksa bo jak komukolwiek z nich nie pasuje na pewno to tematu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zaznaczyłem w ankiecie od środy 21.10 do niedzieli 25.10 nie pasuje mi żaden termin, bo pracuję do późna i nie ma szans na to, żebym się pojawił na drafcie w tych dniach.

No chyba, że o 1:00 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wydaje mi się, że wszystko jasne. Teraz zostaje do ogarnięcia godzina draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że 8.10 raczej słabo mi podchodzi więc możliwe, że się nie pojawię. O inny termin będzie raczej trudno więc najprawdopodobniej startujemy 08.10 o 21.30. Z oficjalnym potwierdzeniem poczekam na ostatni głos w ankiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O steale może być ciężko:) Są jakieś szanse, że się pojawisz? Bądź może ktoś mógłby w Twoim imieniu z nami draftować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zmiennych aby umiał przewidzieć czy uda mi się dotrzeć. Szanse oceniam na 50/50. Pre-rank ustawiony i najwyżej będzie Wam głupio, że przegracie z maszyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tu nikt nie ogląda Szkocja-Polska?

 

Sorry, ale jak znajdę możliwość znalezienia pubu, to nawet przez aplikację mi się nie będzie chciało wchodzić.

 

Także ja odpadam, ale ponieważ wcześniej nie zajarzyłem, kiedy jest ten mecz to nic nie wymagam i życzę tylko owocnego draftowania.

 

Choć tak na marginesie to trochę się dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze z niecierpliwością czekam na mecze naszych piłkarzy i wiedziałem, że termin naszego draftu koliduje z tym meczem. Wydaje mi się, że udział w drafcie i oglądanie meczu można pogodzić. W końcu draftujemy raz w roku i szkoda, że w I lidze roto na sznurówce na 12 managerów już 2 zapowiada nieobecność. Mieliśmy dużo czasu żeby dograć termin pasujący wszystkim, a jednak tuż przed draftem takie newsy :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie będą trzy w plecy i skończą się marzenia o awansie, więc o 21.30 będzie już można spokojnie draftować. Ale jeśli bulka i tak nie będzie, to możemy opóźnić draft i zrobić go o 22.30, jeśli to pomoże Chickenowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulek ja się akurat dziwię ale Tobie, taki jesteś kibic, że nawet nie wiedziałeś kiedy jest mecz i teraz nie możesz go odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt, w natłoku ostatnich obowiązków nawet do głowy mi nie przyszło, że to koliduje z meczem.

 

Może będę próbował to jakoś pogodzić i włączę aplikację, więc już nie przesuwajcie, bo jednak zawsze lepiej, jeśli przegapię nieopatrznie ze 2-3 wybory swoje i yahoo walnie autopicka, aniżeli miałby to być cały draft na tej zasadzie. Lista w roto jest bez sensu, bowiem taktyka każdego następnego wyboru jest uzależniona od wcześniejszego.

 

Dig, nie opowiadaj takich banialuków, widać, że piłka Tobie wisi i powiewa, równie dobrze Lewandowski może kolejnego rywala doprowadzić do rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×