Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 15/16

Polecane posty

Tak sobie przypomniałe, że tu też już draftowałem, więc w ramach przypomnienia sobie, com tam nazbierał za badziewia okrutnego coś tam skrobnę...

 

The Tramwajs

1. (6) LeBron James (Cle - SF,PF)

Jedyna logiczna opcja, jak Broda, Kura, Brew, Krzysio Paweł i KD znaleźli już swoich panów...

 

2. (19) Rudy Gobert (Uta - C)

Za często go w tym sezonie wybierałem, ale tutaj to był chyba jeden z pierwszych draftów, więc tłumaczył się nie będę - pożytek z Gobcia miał pewnie będę i nawet jak nie zrobi żadnego postępu, to nie wstydzę się tego wyboru w 2-giej rundzie...

 

3. (30) Kyle Lowry (Tor - PG)

Tu dość szybko zaczęli się PG wyczerpywać, jak dobrze pamiętam, więc przycelowałem w Kyle'a - jest sztuczny hype - uległem emocjom... Mówię sobie, że będzie dobrze...

 

4. (43) Derrick Favors (Uta - PF,C)

Przed nim, z tego co pamiętam (no dobra przed chwilą sprawdziłem) poszli Danilo i Brandon Knight - byliśmy sobie z Favorsem przeznaczeni - chyba zacznę mecze Utah ogądać...

 

5. (54) Jonas Valanciunas (Tor - C)

Mam wrażenie, że się chłopinka przełamie w tym sezonie - pamiętam, że powtarzałem jek mantrę: "dość wysokich, dość wysokich"...

 

6. (67) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF)

Nie szkodzi - pożyteczny, wszystkiego po trochę, ostatni raz go chyba wydraftowałem w jakiejś lidzę w jego sezonie debiutanckim, więc nie wachałem się wiele - ponoż rzut lepszy...

 

7. (78) Tyreke Evans (NO - PG,SG)

Łataj dziure na SG, a przy okazji jeszcze PG - materiał okazał się jednak kiepski i się pokruszył...

 

8. (91) Joakim Noah (Chi - PF,C)

9. (102) Derrick Rose (Chi - PG)

Kto miał ich wybrać, jeśli nie ja... Mimo sentymentalności i mientkiego sercauważam, że te picki zwrócą mi się z nawiązką... No bo co mam, kurwa uważać jako kibic Bulls...

 

10. (115) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

Podejście numer dwa do łatania dziury - pora się do niego przekonać - szkodnikiem niegdy nie był...

 

11. (126) Ben McLemore (Sac - SG)

Ten za to bywa szkodnikiem, ale postanowiłem dać mu n-tą szansę - nie wiem o co z nim chodzi, nawet typa nie lubię...

 

12. (139) Harrison Barnes (GS - SF,PF)

A bo kogoś trzeba było wziąć - grają nim zamiast Iggym w S5 - może pokaże wreszcie czemu...

 

13. (150) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

Chyba już wymieniony na Tristana, poprzez epizod z Jae Crowderem...

 

Jakoś nadal mi się team podoba - mam zamiar nie spaść w tym roku...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie mogę doczekać się sezonu. Po preseason, który nie zredukowal moich apetytow a jeszcze bardziej je zaostrzyl, czuję że to może być ten sezon. Wartość Lillarda wzrosła do poziomu nawet Chrisa Paula.

Ten draft tak na oko był moim najlepszym w tym sezonie.

 

NBA coming soon! I niech tylko omijają nas kontuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zupełnie trzeba nastawiać na tankowanie FG% i TO i próbować powalczyć w FT%, zwłaszcza, że Drumm rzuca je tak, jakby nad tym elementem popracował ;)

 

A w innych kategoriach trzeba cisnąć co się da, bariera 90+ jest możliwa, są jeszcze pewne rezerwy, np. w punktach to max po prostu jest konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj gdybym nie spieprzył z przyspaniem przy wystawianiu składu i stratą zajebistego meczu MCW, to podbijałbym już pod 90 :C

 

Ciekawy początek, źle wróży. Curry niszczyciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stefek i Blake niszczą system. Ja i tak zbudowałem taki team że lepszego nie mogłem. Z matkiem nie wygram ale pełna cierpliwość podium w zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek u mnie nie jest najlepszy. Nie licząc Oladipo zawodzą prawie wszyscy( Klay, LMA, Carroll, Howard itd.) ( BTW po 2 min gortat ma 2 faule, z czego drugi z kapelusza), powracając do tematu, pomóżcie debiutantowi i przyślijcie jakieś oferty, które wg Was będą korzystniejsze dla Was, a ja się nad nimi zastanowię:) Każdy jest do oddania za rozsądną cenę. Pamiętajcie, że z tymi z dołu tabeli łatwiej dojść do porozumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce Mudiaya? Sprzedam za kogoś rzucajacego mało pkt nawet bardzo mało ale nie generującego strat i o dobrym procencie rzutowym. W sumie chyba dużo nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie trzeba coś więcej zrobić z tym teamem niż pozbycie się Mudiaya, bo u mnie talentu nie brakuje, ale tragedia jest w aż 3 kategoriach, czego się niestety obawiałem, ale myślałem, że jakoś to będzie. Niestety jakoś to nic nie będzie.

 

Ale nawet ten skład powinien zrobić maksa w punktach, maksa w zbiórkach i blisko maksa w asystach. Może Koufos coś odmieni, bo 3 zb na mecz Lopeza mnie już wkur...

 

Od next season powinien tu być slot IL. Wystarczająco dużo talentu leży na FA, a rotacja bez tego slotu jest jednak utrudniona. A fakt, że yahoo rozróżnia krótkie pauzy od tych dłuższych jest kolejnym argumentem za, gracza ze znaczkiem "out" nie wstawi się na IL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ zjebałem ten draft.

 

Moje wybory z 6, 7 i 8 rundy są już poza zespołem (!!!). W sumie zostało mi tylko 7 wydraftowanych graczy (w tym Covington, który też może polecieć - kto wie przy moim szczęściu...).

 

Jestem otwarty na trejdy. Rozmienię na drobniejsze Duranta, Draymonda lub Vuca. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglo, co do IL, to zasadnicze znaczenie. Jak trzymasz gracza kontuzjowanego, to automatycznie rotować możesz tylko dwoma graczami. A przy zaledwie 3 benchach utrudnia to GM-owi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ zjebałem ten draft.

 

Moje wybory z 6, 7 i 8 rundy są już poza zespołem (!!!). W sumie zostało mi tylko 7 wydraftowanych graczy (w tym Covington, który też może polecieć - kto wie przy moim szczęściu...).

 

Jestem otwarty na trejdy. Rozmienię na drobniejsze Duranta, Draymonda lub Vuca. Ktoś coś?

 

Są gorsi od Ciebie. Nie spodziewałem się takiej porażki po swoim zespole. Tylko Oladipo i Howard grają na swoim poziomie. Szkoda tylko, że DH gra co drugi mecz, a Oladipo sobie mózg wstrząsnął. Reszta, na których liczyłem (Carroll, Klay, Gay, Aldridge, Faried), gra na poziomie bliskim ośmieszania się. Do grona rozczarowań kandyduje jeszcze Jabari, ale dam mu czas bo w końcu dopiero co zaczyna sezon. Ja jak zwykle to bywa jestem otwarty na jakiekolwiek propozycje, ale nie wiem czy kogoś ktoś chciałby ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w tej lidze cholernie trudno o trejdy, to trzeba ratować się czym innym.

 

Założeniem było podium, ale trudno o nie, jeśli Noel jest zdegradowany do rezerwy. Trzeba ratować się Mahinmim i Biyombo. Na szczęście połamał się Mozgov, więcej minut otrzyma Tristan, połamał się Valanciunas, więcej w ofensywie będzie zależało od DeRozana. Nadal DeRozana mogę sprzedać, sprzedać mogę również Noela, ale proszę o dobre oferty - potrzebuję bloków, z asystami sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy trudno? By do handlu doszło musi być spełnionych kilka warunków. Strony muszą widzieć konieczność poprawy swojej sytuacji poprzez trejd. Same oferty z kolei muszą być sensowne i dawać korzyść nie tylko stronie, która proponuje. Twoją opinię zmienił bym raczej na "w tej lidze trudno kogoś okraść" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ w tej lidze cholernie trudno o trejdy, to trzeba ratować się czym innym.

 

Założeniem było podium, ale trudno o nie, jeśli Noel jest zdegradowany do rezerwy. Trzeba ratować się Mahinmim i Biyombo. Na szczęście połamał się Mozgov, więcej minut otrzyma Tristan, połamał się Valanciunas, więcej w ofensywie będzie zależało od DeRozana. Nadal DeRozana mogę sprzedać, sprzedać mogę również Noela, ale proszę o dobre oferty - potrzebuję bloków, z asystami sobie poradzę.

 

 

"Trudno o trejdy", ale żebyś się zgodził na blockbustera, to trzeba samemu Ci proponować :) Jak nie szukasz możliwości, to ich nie znajdziesz. Dzięki za transakcję - oby przyniosła korzyści nam obydwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Cieglo teraz już przesadziłeś. Ja nie chcę nikogo okradać, staram się analizować sytuację potencjalnego kontrahenta i odpowiednio dopasować zawodników do trejdu. Przecież nie zaoferuję np. DeRozana komuś, kto ma punkty i steale w nadmiarze.

 

A żeby już całkowicie zadać temu kłam, to postanowiłem przystać na ofertę GRB. Wydaje się być ona uczciwa i postanowiłem zaryzykować.

 

GRB - czegoś takiego to ja bym chyba nie wymyślił :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruba wymiana. Rozumiem chęć posiadania KD i niby każda strona poprawia swoje słabe staty, ale oddać Lillarda/Drummonda/DeRozana za 1,5 gracza to bardzo ryzykowane posunięcie. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cas pokaże. Ten skład nie funkcjonował i trzeba było zrobić rewolucję. Może i mogłem trochę ponegocjować, bo Lillarda szkoda, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Albo z Durantem skończę na pudle, albo wyląduje klasę niżej. Ale walka o 7 miejsce tym co mam mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj dzień trejdow dodając do tego 1 ligę sznurka aukcyjnego :) Ale tutaj mam swój plan nawet jeśli go nie widać teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×