Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 15/16

Polecane posty

Świetna końcówka sezonu chłopaki! Wielkie gratulacje dla Andrew za wygraną :M

 

Ja ze swoją kapitalnie zbilansowaną drużyną bezpiecznie w środku tabeli :K Całkowite zatankowanie 4 kategorii to chyba nie najlepszy pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, wygrywanie w roto lidze z rywalami z najwyższej półki, gdzie nikt nie odpuszcza, jest możliwe przy tankowaniu jednej (dwóch?) kategorii? Matematycznie wiem że tak, ale zdarza się to w praktyce, bo np. w naszej pierwszej sznurowadłowej bez tych cennych 5 punktów za TO nie miałbym szans.

 

Wracając jeszcze do LM - budżetowe roto to akurat dla mnie byłby argument za, bo nigdy jeszcze w takiej konfiguracji nie grałem. Z tego co pisał bułek wynika jednak, że wcale nie jest pewne czy w tej LM będzie dla mnie miejsce, więc na razie cieszę się z real PO i nie planuje czy coś warto ewentualnie ciąć (w moim przypadku co najmniej 2 ligi, bo redukować trzeba), żeby do tych rozgrywek przystąpić.

 

Mój sezon roto (generalnie) był bardzo udany. Wpadł misio i dwa srebra więc narzekać nie mogę.

Graty, w świetle takich wyników tym bardziej cenię sobie zwycięstwo tutaj :)

 

Martwisz mnie tylko tymi słowami o końcu przygody z fantasy nba - mam nadzieję, że nie planujesz kończyć kariery w najbliższym czasie.

 

Wiesz, stuknie mi już 10 lat z fantasy, więc na pewno jestem dużo bliżej końca niż początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×