Skocz do zawartości
Chicken

Roto II liga - 15/16

Polecane posty

Nie ma chyba takiej przewagi, która daje pewność. Ktoś plus cztery, Ty to samo na minus i lipa. Ale trzymam kciuki za dobry finisz i historyczne złoto.

 

Szkoda, że u Ciebie lipa. Tak po prawdzie to chyba i 3. liga nieco straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po prawdzie to chyba i 3. liga nieco straszy.

 

ee raczej się powinienem utrzymać :) długo byłem w trójce ale potem gorszy okres, % poszły w dół i spadłem ale staram się kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo emocjonująca końcówka, bo wydaje się że jeszcze aż 5 drużyn pozostaje w walce o awans. Bax już raczej na pewno nie odda prowadzenia, ale obsada dwóch pozostałych miejsc na podium to wciąż duża niewiadoma. Ja po wypadnięciu Davisa znalazłem się w bardzo kiepskiej sytuacji, a do tego mecze opuszczają ciągle Vucevic i Noel. Niestety kontuzje doprowadziły do tego, że muszę teraz drżeć o utrzymanie, bo wcześniej byłem raczej spokojny o to, że uda mi się zachować miejsce w tej lidze na kolejny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem na podium, ale rywale nie śpią. Punkt przewagi to nic. I tak jestem zadowolony z tego sezonu, bo ryzykowałem ostro podczas draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21jqe4j.jpg

 

strasznie ciężko ciułało się punkty w tej lidze i końcówka bez niespodzianek. BasketBax zdominował rozgrywki od początku do końca [steph Curry in second pick case + Millsap (23), D. Green (26) i Whiteside (50)] - gratulacje! do elity wraca też Szogo z Pogromców Donków (mądry tank FT%) a jedynym rookasem będzie Kobe26 (Koszaliński Kórnik)

 

ja zwaliłem draft, szczególnie nie siadły wybory Ibaki (2 runda, 19 pick), Danny Greena (4 runda) i Korvera (5 runda) no i wszystkie picki od 8 rundy :P potem dużo rotowałem, wyciągnąłem niby z FA Porzingisa, G. Harrisa czy innych KCP, Roseów, Lenów, Dengów, Jokiców, Miroticów itp ale to wszystko było za mało, żeby się liczyć w walce o medale

 

niestety na tym poziomie mieliśmy aż 2 olewaczy w związku z tym ban dla Jeffreya i Matmaza (niby wszedł do ligi pod koniec - chyba zobaczyć wyniki ale niedogranie ponad 100 gier dyskwalifikuje pacjenta)

 

spadają też Bulls2006 i PTB - mam nadzieję szybko wrócicie z poziomu III bo nie odpuszczaliście i graliście fair do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się. 2 m-ce. Wydaje mi się, że kluczowa była wymiana z machinogodzillą Monta Ellis za Karla Anthony Townsa. Jestem bardzo zadowolony. Bax był poza zasięgem. Chyba na dwa dni spadł na 2 lokatę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy i reszcie medalistów. Mi udało się na szczęście utrzymać, chociaż przez ostatnie tygodnie było dość gorąco i niczego nie moglem być pewny. Bezsprzecznie zmarnowałem szansę na lepszy wynik biorąc z jedynką w drafcie Davisa i w konsekwencji decydując się na strategię tankowania asyst, która ewidentnie nie wypaliła. Wtedy wydawało mi się, że dokonałem słusznego wyboru, czas jednak pokazał jak bardzo ja i wielu innych się myliło. Trzeba wyciągnąć wnioski i zaatakować pierwszą ligę w kolejnym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×