Skocz do zawartości
Chicken

Roto IIIA liga - 15/16

Polecane posty

hermman - da rade to zmienic "Live Draft Pick Time: 1 Minute, 30 Seconds" na 1 minute ?

 

uwazam,ze 1 minuta na wybor gracza to wystarczajacy czas,a skroci to oczekiwanie innych i sprawnie przeprowadzi draft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki draftu! :)

Niestety jedna osoba nie była obecna ( Pafsen)

 

Dawid's Team

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (24) Kyle Lowry (Tor - PG)

3. (25) Chris Bosh (Mia - PF,C)

4. (48) Jonas Valanciunas (Tor - C)

5. (49) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF)

6. (72) Rajon Rondo (Sac - PG)

7. (73) Kobe Bryant (LAL - SG,SF)

8. (96) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

9. (97) Julius Randle (LAL - PF)

10. (120) Ed Davis (Por - PF,C)

11. (121) Marco Belinelli (Sac - SG,SF)

12. (144) Harrison Barnes (GS - SF,PF)

13. (145) Frank Kaminsky (Cha - C)

 

Miami Pafsen

1. (2) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (23) Al Horford (Atl - PF,C)

3. (26) Kevin Love (Cle - PF,C)

4. (47) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)

5. (50) Hassan Whiteside (Mia - C)

6. (71) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF)

7. (74) Jrue Holiday (NO - PG)

8. (95) Deron Williams (Dal - PG)

9. (98) Ersan Ilyasova (Det - SF,PF)

10. (119) Andrew Bogut (GS - C)

11. (122) Eric Gordon (NO - SG)

12. (143) Marcus Smart (Bos - PG)

13. (146) P.J. Tucker (Pho - SG,SF)

 

Walenie w Basenie

1. (3) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (22) Rudy Gobert (Uta - C)

3. (27) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

4. (46) Danilo Gallinari (Den - SF)

5. (51) Greg Monroe (Mil - PF,C)

6. (70) Bradley Beal (Was - SG)

7. (75) Jahlil Okafor (Phi - C)

8. (94) Thaddeus Young (Bkn - SF,PF)

9. (99) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

10. (118) Derrick Rose (Chi - PG)

11. (123) Tiago Splitter (Atl - C)

12. (142) Stanley Johnson (Det - SF)

13. (147) Kosta Koufos (Sac - PF,C)

 

jordan20(j.sprawka)

1. (4) Kevin Durant (OKC - SF,PF)

2. (21) Marc Gasol (Mem - C)

3. (28) Pau Gasol (Chi - PF,C)

4. (45) Brandon Knight (Pho - PG,SG)

5. (52) Danny Green (SA - SG,SF)

6. (69) Ricky Rubio (Min - PG)

7. (76) Ty Lawson (Hou - PG)

8. (93) Roy Hibbert (LAL - C)

9. (100) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG)

10. (117) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

11. (124) Darren Collison (Sac - PG)

12. (141) Zach LaVine (Min - PG)

13. (148) Tyler Zeller (Bos - PF,C)

 

Detroit Gems

1. (5) Chris Paul (LAC - PG)

2. (20) Paul George (Ind - SG,SF,PF)

3. (29) Brook Lopez (Bkn - C)

4. (44) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

5. (53) Kenneth Faried (Den - PF,C)

6. (68) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)

7. (77) Kemba Walker (Cha - PG)

8. (92) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

9. (101) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

10. (116) David Lee (Bos - PF,C)

11. (125) Andre Iguodala (GS - SG,SF)

12. (140) Lou Williams (LAL - PG,SG)

13. (149) Jordan Hill (Ind - PF,C)

 

Milwaukee Badgers

1. (6) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (19) John Wall (Was - PG)

3. (30) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

4. (43) Andre Drummond (Det - PF,C)

5. (54) Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

6. (67) Isaiah Thomas (Bos - PG)

7. (78) Tyreke Evans (NO - PG,SG)

8. (91) Kevin Martin (Min - SG,SF)

9. (102) Meyers Leonard (Por - PF,C)

10. (115) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

11. (126) Ben McLemore (Sac - SG)

12. (139) Mason Plumlee (Por - PF,C)

13. (150) Carlos Boozer (LAL - PF,C)

 

The Lego

1. (7) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

2. (18) Damian Lillard (Por - PG)

3. (31) Al Jefferson (Cha - PF,C)

4. (42) Derrick Favors (Uta - PF,C)

5. (55) Reggie Jackson (Det - PG,SG)

6. (66) Khris Middleton (Mil - SG,SF)

7. (79) Robin Lopez (NY - C)

8. (90) Markieff Morris (Pho - PF,C)

9. (103) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)

10. (114) Ryan Anderson (NO - PF,C)

11. (127) Timofey Mozgov (Cle - C)

12. (138) J.R. Smith (Cle - SG,SF)

13. (151) T.J. Warren (Pho - SF)

 

Bydzia Bulls

1. (8) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (17) Blake Griffin (LAC - PF,C)

3. (32) DeAndre Jordan (LAC - C)

4. (41) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

5. (56) Kyle Korver (Atl - SG,SF)

6. (65) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

7. (80) Elfrid Payton (Orl - PG)

8. (89) Robert Covington (Phi - SG,SF)

9. (104) Luol Deng (Mia - SF,PF)

10. (113) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

11. (128) Jusuf Nurkic (Den - C)

12. (137) Aaron Gordon (Orl - PF)

13. (152) Jamal Crawford (LAC - SG,SF)

 

Bazinga

1. (9) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

2. (16) Klay Thompson (GS - SG,SF)

3. (33) Mike Conley (Mem - PG)

4. (40) Tim Duncan (SA - PF,C)

5. (57) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

6. (64) Zach Randolph (Mem - PF,C)

7. (81) J.J. Redick (LAC - SG)

8. (88) Joakim Noah (Chi - PF,C)

9. (105) Jae Crowder (Bos - SF,PF)

10. (112) D'Angelo Russell (LAL - PG)

11. (129) Tony Allen (Mem - SG,SF)

12. (136) Tony Parker (SA - PG)

13. (153) David West (SA - PF)

 

Raging Ravens

1. (10) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

2. (15) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

3. (34) Draymond Green (GS - SF,PF)

4. (39) Jeff Teague (Atl - PG)

5. (58) Karl-Anthony Towns (Min - C)

6. (63) George Hill (Ind - PG,SG)

7. (82) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)

8. (87) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)

9. (106) Terrence Jones (Hou - SF,PF)

10. (111) Patrick Patterson (Tor - PF,C)

11. (130) Alec Burks (Uta - PG,SG)

12. (135) Myles Turner (Ind - C)

13. (154) Dennis Schroder (Atl - PG)

 

Masakra47

1. (11) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

2. (14) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

3. (35) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

4. (38) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

5. (59) Marcin Gortat (Was - C)

6. (62) Monta Ellis (Ind - PG,SG)

7. (83) Michael Carter-Williams (Mil - PG)

8. (86) Dwight Howard (Hou - PF,C)

9. (107) Otto Porter (Was - SF)

10. (110) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

11. (131) Amir Johnson (Bos - PF,C)

12. (134) Jeff Green (Mem - SG,SF)

13. (155) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)

 

Wrecking Crew

1. (12) Paul Millsap (Atl - PF,C)

2. (13) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

3. (36) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

4. (37) Tobias Harris (Orl - SF,PF)

5. (60) Goran Dragic (Mia - PG,SG)

6. (61) Tyson Chandler (Pho - C)

7. (84) Enes Kanter (OKC - C)

8. (85) Wilson Chandler (Den - SG,SF)

9. (108) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)

10. (109) Jared Sullinger (Bos - PF,C)

11. (132) Trey Burke (Uta - PG)

12. (133) Courtney Lee (Mem - SG,SF)

13. (156) Zaza Pachulia (Dal - C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - sorka za nieobecność ale ostatnio nie przegladalem forum i szczerze nie sadzilem ze tak szybko zorganizujemy draft. 4 dni temu urodziła mi się córa więc siłą rzeczy byłem zalatany. Dziś wchodze na yahoo i patrze a tu składzik już wybrany. Chyba nienajgorszy zresztą :)

 

Anyway - draft draftem w lidze jestem aktywny i obecny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie - sorka za nieobecność ale ostatnio nie przegladalem forum i szczerze nie sadzilem ze tak szybko zorganizujemy draft. 4 dni temu urodziła mi się córa więc siłą rzeczy byłem zalatany. Dziś wchodze na yahoo i patrze a tu składzik już wybrany. Chyba nienajgorszy zresztą :)

 

Anyway - draft draftem w lidze jestem aktywny i obecny :)

 

Spoko, gratulacje! ;-)

 

Skład ci się udał to fakt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do komisha o przyporządkowanie nicków do ekip aby było łatwiej ogarnąć temat na przyszły sezon.

 

Pafsen, wielkie gratulacje. Do nieprzespanych nocy każdy kibic NBA jest przyzwyczajony więc powinno pójść gładko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na króciutkie podsumowanie draftu w moim wykonaniu:

Krótki podsumowanie draftu:

 

Milwaukee Badgers

1. (6) LeBron James - Był na szczycie mojej listy, jeśli miałbym wybierać z numerem 6-8.

2. (19) John Wall - Tu miał być Damian Lillard, jednak hermann postanowił go wybrać z numerem 18... Ratowałem się Wallem, choć nie miałem go w planacj.

3. (30) Nerlens Noel - Planowałem picknąć Noela, gdy nie będzie już dostępny Vucevic i Gobert. W gronie zainteresowań miałem jeszcze Lopeza, ale został on wybrany zaraz przede mną.

4. (43) Andre Drummond - Ryzykuje z nim cholernie. Nie chciałem niszczyć sobie FT%, jednak wtedy zależało mi na zbiórkach i blokach, by następne picki poświęcić na niskich graczy.

5. (54) Nicolas Batum - Zaraz po wyborze Drummonda, popatrzyłem w stronę Gallinariego i Dannyego Greena, niestety na 2 picki przede mną, już obaj byli nie dostępni. Kompletnie się pogubiłem i musiałem ratować się Batumem, który wydawał się najbezpieczniejszym wyborem. Od momentu 5 picku zacząłem się gubić.

6. (67) Isaiah Thomas - 3pt i ft% trochę mi on podreperuje. Nie był to szczyt moich marzeń, ale dobre i to.

7. (78) Tyreke Evans - Sam nie wiem co mnie podkusiło by go wybrać. Nie oczekuję, żeby grał choć trochę jak z czasów Kings. Wystarczy by nie miał kontuzji i grał cały rok. Wtedy będe stosunkowo zadowolony.

8. (91) Kevin Martin - kolejny przykład zagubienia w drugiej części draftu. Nie dość, że łamliwy to nie jest pewny miejsca skład w Minnesocie.

9. (102) Meyers Leonard - W momencie wybieranie 9 zawodnika, połapałem się jak głupi błąd zrobiłem, że pick wcześniej nie brałem Roya Hibberta. Z racji tego, że musiałem rozglądać się za wysokim, oraz ciągle poprawiać swoje trójki, wziąłem Leonarda... Teraz pozostaje mi wierzyć, że chłopak się przebije w tych nowych Blazers.

10. (115) C.J. McCollum - z tego picku akurat jestem zadowlony. Jestem zdania, że McCollum może stać się rewelacją tego sezonu. Mam wobec niego duże oczekiwania i mimo, że to dopiero 10 pick, znajduje się w grupie zawodników "nie do wymiany"

11. (126) Ben McLemore - McLemore to wynik zbyt dużego zadowolenia po wyborze McColluma. Kariery u mnie (jak i w rzeczywistości) chyba nie zrobi :)

12. (139) Mason Plumlee - Miałem Leonarda, to pomyślałem że warto zainwestować w innego wysokiego Blazers. Jak na 12 pick to chyba nie był zły wybór.

13. (150) Carlos Boozer - Maskotka zespołu która zespala Milwaukee Badgers w całość. Mój najlepszy wybór w drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Lego

 

1. (7) Kawhi Leonard (SA - SG,SF) - Miałem do wyboru Leonarda albo Westbrooka a że nigdy nie miałem Kawhiego w Roto to go wziąłem

2. (18) Damian Lillard (Por - PG) - Byłem zdziwiony , że został do 18 wyboru. Mam nadzieję, że będzie miał udany sezon gdy odeszły gwiazdy PTB

3. (31) Al Jefferson (Cha - PF,C) - Chciałem Lopeza albo Noela ale oczywiście dwaj bardzo NIEMILI koledzy zabrali mi z przed nosa...Zapamiętam!

4. (42) Derrick Favors (Uta - PF,C) - Co roku liczę na jego wielki sezon i też tym razem jest :)

5. (55) Reggie Jackson (Det - PG,SG) - Razem z Drummondem bedą siali postrach na wschodzi i będzie nabijał asysty jak głupi

6. (66) Khris Middleton (Mil - SG,SF) - Z roku na rok coraz lepszy, liczę że będzie takim nowym Ariza w fantasy Roto + jedyny rzucający za 3 w Bucks

7. (79) Robin Lopez (NY - C) - Potrzebni wysocy byli z dobrym BLK, FG i FT

8. (90) Markieff Morris (Pho - PF,C) - Mimo problemów w Suns, został bedzie grał a to dobry wysoki chłopak :)

9. (103) Joe Johnson (Bkn - SG,SF) - Pod nieobecność Derona może nawet będzie miał lepsze statsy + jest w ostatnim roku kontraktu

10. (114) Ryan Anderson (NO - PF,C) - Pod wodzą Gentrego może powrócić stary dobry Ryan + Asik i Ajinca zaczynają sezon z kontuzjami

11. (127) Timofey Mozgov (Cle - C) - Kolejny centrer z dobrym FG i FT i BLK

12. (138) J.R. Smith (Cle - SG,SF) - Tutaj liczę na trójki i niech na tym się tylko skupi

13. (151) T.J. Warren (Pho - SF) - A to będzie w połowie sezonu STEAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie liczę na odrodzenie kilku zawodników:

 

Dawid's Team

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C) - tu raczej 90% Fantasy Gm' ów podjęłoby tą samą decyzję - punkty, zbiórki, bloki w samym czubie

2. (24) Kyle Lowry (Tor - PG) -dobry rozgrywający to podstawa, Lowry schudł kilka kilo i jest w dobrej formie; punkty jak i asysty zawsze dorzuci

3. (25) Chris Bosh (Mia - PF,C) - Bosh wraca po kontuzji, ma być liderem zespołu. Tutaj przede wszystkim liczę na punkty + kilka zbiórek i okazyjne 3

4. (48) Jonas Valanciunas (Tor - C) - dobry eurobasket, myślę że w tym roku będzie dominującym centrem na Wschodzie

5. (49) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF) - to może być sezon Antka, skuteczność słaba, ale dorzuci i punkty i zbiórki i bloki

6. (72) Rajon Rondo (Sac - PG) - mój ulubiony zawodnik, liczę że w Sacramento się odbuduje i dostarczy co mecz +1o asyst

7. (73) Kobe Bryant (LAL - SG,SF) - mam nadzieję na sezon bez kontuzji i 15-20 ppg

8. (96) Avery Bradley (Bos - PG,SG) - mocno pracował nad 3, będzie w S5 u boku Smarta. Liczę na solidną grę

9. (97) Julius Randle (LAL - PF) - liczę na dobrą grę, zwłaszcza w drugiej części sezonu. zobaczymy co pokaże w lidze

10. (120) Ed Davis (Por - PF,C) - Portland bardzo osłabione. Liczę na dużo zbiórek.

11. (121) Marco Belinelli (Sac - SG,SF) - wysoka forma, myślę że może zdobywać około 15 ppg i 3 trójki na mecz

12. (144) Harrison Barnes (GS - SF,PF) - fajerwerków się nie spodziewam, zobaczymy w trakcie sezonu

13. (145) Frank Kaminsky (Cha - C) - kolejny debiutant, mam nadzieję że złapie solidne minuty w rotacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja również chciałbym omówić moje wybory w drafcie

 

Walenie w Basenie

1. (3) James Harden (Hou - SG,SF)

 

Po wyborze z wcześniejszymi numerami Brewka i Curry'ego to chyba najbardziej oczywisty wybór. Ofensywa na maxa :Z W prawdzie po przyjściu Lawsona ilość asyst może spaść, ale z drugiej strony może odciążyć Jamesa, przez co będzie miał więcej miejsca. Jestem zadowolony z tego picku.

 

2. (22) Rudy Gobert (Uta - C)

 

Wybrałem go bardzo wysoko, dla równowagi dla Hardena. Tutaj obrona totalna :B Bloki, przechwyty, dość wysoki FG%. Widzę jeszcze duże pole do rozwoju dla tego gracza w Jazz, gdzie obok Hayworda będzie liderem. Druga połowa poprzedniego sezonu w jego wykonaniu była fantastyczna i liczę na więcej :K

 

3. (27) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

 

Dobry combo guard, mini-lebron jak mówią niektórzy. No niestety ale po (wg mnie) nieudanym offseason ktoś tam musi wziąć grę na siebie, a nie wierzę, że na dłuższą metę takim graczem może być Knight. Wciąż rozwojowy gracz, który praktycznie może wszystko!

 

4. (46) Danilo Gallinari (Den - SF)

 

Szczerze to tutaj lekko spanikowałem :E . Podobały mi sie moje poprzednie wybory, ale zorientowałem się, że nie mam typowego SF. A wyboru zbyt dużego na tej pozycji wg mnie nie było dużego. Mogłem "pakować" inne pozycje ale chciałem balansu. Przez wzgląd na dobry Eurobasket w wykonaniu zawodnika, skusiłem się. Po czasie chyba jednak postawiłbym na bardziej defensywną wersję np. Aminu. Ale ogólnie jest na + :K

 

5. (51) Greg Monroe (Mil - PF,C)

 

Po prostu lubię gościa, jego styl gry. Mam nadzieję, że mimo słabej obrony w Bucks będzie się wyróżniał i zapewni drużynie 15/10 co mecz. Jest w stanie to zrobić :K

 

6. (70) Bradley Beal (Was - SG)

 

Modliłem się o niego na tym etapie :D Jako 6pick uważam to za steal :B Gościu jest niesamowity, silny, szybki i potrafi przymierzyć. Mam nadzieję, że po kontuzji nie będzie ani śladu i zrobi swoje. Dodatkowo będzie w ostatnim roku kontraktu i nie ukrywa, że walczy o MAXA. Musi więc coś udowodonić, a ja chcę to wykorzystać :K:)

 

7. (75) Jahlil Okafor (Phi - C)

 

Zdecydowałem się na niego, bo na 100% bedzie starterem w Philly i możliwe, że wszystko tam będzie ustawione pod niego. Noel będzie bronił, on będzie zdobywał punkty - proste! Oby tylko zachował spokój i zdrowie.

 

8. (94) Thaddeus Young (Bkn - SF,PF)

 

Gościu w Nets właściwie na swojej pozycji nie ma konkurencji. W swojej słabej drużynie on i Lopez to jedyne pozytywy. Mam nadzieję, że pokaże na co go stać. Ten pick to dla mnie był tzw. no-brainer!

 

9. (99) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

 

Po odejściu Lawsona to na nim i na Gallim będzie oparta drużyna (+ zdrowy Nurkic). Podstawowy PG drużyny z mega potencjałem. Mam nadzieję, że wystrzeli jak MCW w Sixers. Poprawi skuteczność i będzie kozakiem!

 

10. (118) Derrick Rose (Chi - PG)

 

Na tym etapie postawiłem na (jak to brzmi ) weterana. Jeśli będzie zdrowy, to powinen dać Bulls wszystko, czego potrzebują (i mi przy okazji).

 

11. (123) Tiago Splitter (Atl - C)

 

Defensywa! Potrzebowałem tego i to dostaje. Za te pieniądze to ATL to on musi grać, a Atlanta musi nim grać by walczyć z top zespołami ze Wschodu.

 

12. (142) Stanley Johnson (Det - SF)

 

Wg mnie jego wyjście w s5 to tylko kwestia czasu, a gdy to zrobi to możliwe jest wszystko. Gość jest mega przygotowany do gry, a +15 pkt/mecz może zrobić zawsze.

 

13. (147) Kosta Koufos (Sac - PF,C)

 

Dalsza część budowania obrony. W Sacto mam nadzieję, że częściej postawią na Kostę niż na rookie. Chociaż tam to wszystko jest możliwe ... Aha i gość w przeliczeniu na 36 min poprzedni sezon miał na poziomie double-double, więc ilość minut dla niego będzie miała mega znaczenie!

 

 

Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z moich wyborów. Nie popadam jednak w samozachwyt, bo mam słabe punkty. Zdrowie, aż 3 graczy rookie oraz względny brak obrony na obwodzie to mój problem.

 

Jestem jednak dobrej myśli :Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że powstała IV liga to dwie najgorsze drużyny w sezonie 15/16 spadają poziom niżej. Informacja ta pojawi się też w pierwszym poście tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fprh9vmfb8p8.png

 

Gratulacje dla zwycięzcy:)

 

Masakra47, ostatnie logowanie 6 marca, zero wykonanych ruchów podczas całego sezonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla zwyciezcy

 

prosze o dodanie na czarna liste olewatora,ktory swoja nieobecnoscia wplywal na ksztalt ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×