Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
barcalover

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Witam w lidze 2B w sezonie 2015/16.

 

Oto nasz skład:

[warning]1. Old'N'Dirty ZMIJOWCE (zmijor)

2. Kentucky Wildcats IV (wasyl7777)

3. Polish Mastery (PM)

4. Chyże Rosomaki (dariomeus)

5. Gdańsk Raiders (jason/Łukasz)

6. God of Thunder (barcalover)

7. Dallas Crusaders (Evilian)

8. zabold (Zabold)

9. Huncwoty (mashi/Jakub)

10. Walter White (Jurek Furtak)

11. Dziki Wschód (Mentor)

12. 2good4noobs (jeffrey)[/warning]

 

Komisarz: barcalover

Link do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/2bh2hsznur [iD: 52742]

 

Data draftu: Środa, 21.10 o godz. 21:00

(Ustalone tutaj: http://doodle.com/poll/vchah73e8rh837kz )

 

Zaraz wszyscy dostaną zaproszenia do ligi na PW i wraz z kolejnymi dołączeniami, będę zaznaczał poszczególne drużyny na liście.

 

Proszę także o sprawdzenie ustawień ligi – w razie czego będziemy je zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,

 

Nie dostalem jeszcze zaproszenia na prywatnego maila (kalifornia81@gmail.com).

Przeslij mi prosze jeszcze raz zaproszenie.

 

Dzieki i pozdro,

Tomek aka. Zmijor

 

Poszło, ale powinieneś też je mieć tutaj na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje 3 menagos w lidze oraz 3 głosów w ankiecie.

 

Terminy, które są nam najbliższe, to środa 21.10, środa 14.10 i czwartek 15.10. Mam nadzieję, że reszta szybko ogarnie i organizację będziemy mieli załatwioną :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie edytowałem swoje terminy w ankiecie, musiałem wykreślić 15.10 bo wpadł mi kolejny draft w tym dniu.

 

Na szczęście poza tą ligą mam już wszystko ustalone a więc więcej zmian raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem przypomnienie do Zabolda na PW, bo tylko na niego jeszcze czekamy (co w razie braku odzewu? ile czasu mu dajemy?).

 

Draft w każdym razie odbędzie się w środę 21.10, bo data ta pasuje wszystkim 10 graczom, którzy oddali głos. Godzina 21 powinna być ok, nie? Ktoś ma coś przeciwko? Jeśli tak, to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałem przypomnienie do Zabolda na PW, bo tylko na niego jeszcze czekamy (co w razie braku odzewu? ile czasu mu dajemy?)

 

zabold pojawiał się kilkakrotnie na forum, udowodnił, że awansował, także stawiam, że ligi sobie nie odpuści. do draftu macie jeszcze 2 tygodnie, więc cierpliwości :) do terminu będzie musiał się dostosować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca, wyznacz deadline na dołączenie do ligi na yahoo, powiadom Zabolda za pomocą pw. To ważne bo jeśli Zabold nie dopisze - musicie mieć chwilę na zorganizowanie posiłków (albo przełożenie draftu ale to słabe kiedy termin już dogadany). W przypadku lig 2ich nie jest to wielki problem bo zawsze można posiłkować się kimś z lig trzecich, póki co przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PW już poszła, poczekam do piątku na odzew lub dołączenie do ligi, a jeśli nadal nic nie usłyszymy od zabolda, to w sobotę wyślę jeszcze jedną PW oraz e-maila z deadlinem do środy (14.10 czyli tydzień przed draftem) i to będzie ostateczny termin.

 

W razie braku odzewu do przyszłej środy, będziemy szukać zastępstwa wśród graczy, którzy byli kolejni do awansu w ramach zastępstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem zastępstwa mamy z głowy, bo zabold właśnie dołączył do ligi.

 

Problem natomiast pojawił się w kwestii draftu, ponieważ zabold nie da rady draftować od 14 do 25 października, co jest oczywiście nie lada kłopotem dla nas, gdyż każdy nasz najlepszy termin był właśnie w tym przedziale czasowym. Chyba nie pozostaje nic innego, jak zaproponować mu załatwienie zastępstwa lub pieczołowite ustawienie swojej kolejki przed draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Właśnie dołączyłem do ligi. Nie wiem, czy na 100% będę mógł uczestniczyć w drafcie, ponieważ nie ma mnie w tym czasie w kraju (nie wiem czy będę miał się gdzie podłączyć do internetu), ale na 100% będę aktywnie uczestniczył w trakcie rozgrywek.

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim,

 

Właśnie dołączyłem do ligi. Nie wiem, czy na 100% będę mógł uczestniczyć w drafcie, ponieważ nie ma mnie w tym czasie w kraju (nie wiem czy będę miał się gdzie podłączyć do internetu), ale na 100% będę aktywnie uczestniczył w trakcie rozgrywek.

 

Pozdr

 

Ok, ekstra. Dzięki za odzew.

 

Może w razie czego i tak sobie ustaw swoją preferowaną kolejkę draftową, ok? Zawsze to jakieś zabezpieczenie w razie, gdybyś ostatecznie jednak nie dał rady draftować sam.

 

Ale tak poza tym, mamy oficjalną datę draftu:

 

Data draftu: Środa, 21.10 o godz. 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w innym temacie, jestem za wypróbowaniem. Nie jest to dla mnie istotna kwestia, ale uważam po prostu, że warto by było to sprawdzić w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mamy to jakoś ustalone w regułach sznurówki - skoro tworzymy poniekąd całość - we wszystkich ligach powinny być te same ustawienia.

 

Ja osobiście jestem za bo to ułatwia grę - ale ostatnio przez kilka sezonów na pewno tego na sznurówkę nie było - tylko nie wiem z czego to wynikało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zawsze na Sznurowadle bylo 1:30 na pick w czasie draftu i jestem za pozostawieniem tej opcji. Chodzi szczególnie o to aby zawodnicy którzy wybierają jako 1 i 12 nie musieli dokonywać analizy dwóch wyborów w czasie poltórej minuty. Oczywiście w większości i tak wybory będą szly dużo szybciej ale uważam ze powinna zostać opcja 1:30 jako maks czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie na ten moment wraca opcja 1,5 minuty/pick. Jeśli ktoś jeszcze chce się na ten temat wypowiedzieć, to zapraszam :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×