Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Lista uczestników:

 

1. Los Grizzlies (Gryzlak) - transfer z 3B

2. Borys Team (Bors25)

3. TD Garden (maxweber)

4. Wrecking Crew (zayl)

5. Koszalińskie Sikorki (kobe26) - KOMISARZ

6. Philly#3 (damianksl)

7. Miami Pafsen (pafsen)

8. Pozytywne Pozytony (sebac13)

9. Way Of Wade (kolektor7)

10. kng (tomekk3108)

11. Kocury Lenarta (Lenart)

12. Semi Line Team (Semi_Line) zastępstwo za Space Aliens (AlienDeg)

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/61470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z dołączeniem do ligi przez linka proszę by wysłał mi na priva adres email, wtedy zaproszę go przez email.

 

Ustalam termin przyjęć na 17 października, wtedy porozmawiam z cieglo i zaczniemy szukać zastępstw za nieobecnych. Pilnujcie deadline'u.

 

https://yho.com/nba?l=61470&k=86ba30ca672ee007&ikey=947ff9924f58a6a8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety termin 21.10 jednak nie będzie mi pasował. Czy jest możliwość transferów międzyligowych? Chętnie nadal bym grał, ale wolałbym uczestniczyć w drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość transferów międzyligowych? Chętnie nadal bym grał, ale wolałbym uczestniczyć w drafcie.

pewnie, że tak, dogaduj się (najlepiej z kimś z puli zeszłorocznych uczestników) - na ten moment jednak chyba w żadnej 3 lidze nie ma pewnego terminu draftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lenart i Brt ostatni raz logowali się 3 tygodnie temu. Natomiast Grzetom 5 października, Semi line 10 października... chyba trzeba ściągnąć kogoś z rezerw.

 

Goozman co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tego gracza mogę jeszcze poczekać, ale reszta zlała sobie tą ligę.

 

Jest jakaś lista rezerwowa? Jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza zapisanymi w czasie zgłosił się jeszcze tylko spóźniony AlienDeg. poza tym mamy dziury - także chętnych trzeba profilaktycznie szukać a spóźnialskim dać czas np do jutra do północy. ja dam ogłoszenie w jednej lidze pozasznurkowej, w której gram od tego roku

w najgorszym przypadku zagracie w 10-ciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do tego kolesia od Ciebie gooz i dałem im deadline do 18 jutro. Napisałem im na priva. I jak nie zalogują się do ligi to zaczynamy szukać na ich miejsce ludzi. Zaczynając oczywiście od najdłużej nie zalogowowanych. Granie w 10 to ostateczność. Póki co jest nas 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy małą zmianę planów. Z oceny sytuacji wynika, że w lidze 3C mamy komplet a w pozostałych brakuje 6 osób. To sprawia, że na tę chwilę redukujemy rozmiar lig 3A, 3B oraz 3D do 10 drużyn. To oznacza, że:

- jeden z graczy będzie musiał zmigrować z obecnej ligi - wkrótce ogarniemy kto to będzie

- dobicie do 12 drużyn jest możliwe ale jedna osoba nie wystarczy - rezerwowy musi przyprowadzić ze sobą kolegę by dobić do parzystej liczby drużyn; pamiętajcie, że w takiej sytuacji należy dostosować się do ustaleń poczynionych w lidze 10-drużynowej (np. termin draftu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety termin 21.10 jednak nie będzie mi pasował. Czy jest możliwość transferów międzyligowych? Chętnie nadal bym grał, ale wolałbym uczestniczyć w drafcie.

 

widzę środa 18.10 też macie opcję dogadania, pytajcie AlienDega i chociaż 10 domknijcie. kobe masz jakieś drafty w weekend 24-25 i 26, że nie ma ich w ankiecie? i po co tyle godzin,wystarczy w zupełności 20 i 21 dla orientacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro po 18 będę wiedział ile jest miejsc. Póki co 9 mamy ludzi i 3 miejsca niepewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×