Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Polecane posty

I jak oceniacie pierwsze dwa tygodnie? :)

Pierwszy tydzień dla mnie tragiczny. Porażka 2-7, w sumie przez własny błąd. Na luzie mogło być 4-5, w niedzielę byłem poza domem i zapomniałem wrzucić do składu Smarta. Dałby mi wygraną w FG% i STL... No ale za gapowe się płaci.

Drugi tydzień już lepiej, wygrana 6-3. W trakcie tygodnia liczyłem może na coś jeszcze więcej, ale Drummond robił ogromną różnicę w FG% i REB. Przegość jest, średnie na poziomie 20/20 na 54,9% z gry (68,9% w tym tygodniu).

Niestety ze składu wyleciał mi Covington, trochę zbyt pochopnie zdropowałem Pachulię i teraz szukam cały czas zadaniowców, przez co robię sporo trade'ów. Niektóre mniej, niektóre bardziej udane ;D

Mam nadzieję że w kolejnych tygodniach będzie lepiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś więcej po moich grajkach. Muszę być jednak cierpliwym. Liczę na więcej Favorsa i Collisona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pozytywnych zaskoczeń zaliczę z pewnością postawę Beala oraz Cousinsa. Nie sądziłem, że ten drugi będzie dodawał od siebie tyle trójek. Na przeciwnym biegunie są Dragic i Carroll. Punktów dostarczają niewiele, ich FG% woła o pomstę do nieba, a i pozostałe statystyki kuleją.

 

Liczę na przebudzenie graczy obwodowych w mojej drużynie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fatalny terminarz w poprzednim tygodniu, praktycznie 4 dni miałem do dyspozycji mniejszą ilość zawodników niż kng -.-

No i niestety widzę mój następny matchup już nas opuścił. Drużyna Space Aliens (aka Kawhi z jedynką :F ) nie wykazuje żadnych znaków życia, roster nie zmieniany, Wilson Chandler zakończył sezon, a tu nadal w składzie, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety widzę mój następny matchup już nas opuścił. Drużyna Space Aliens (aka Kawhi z jedynką :F ) nie wykazuje żadnych znaków życia, roster nie zmieniany, Wilson Chandler zakończył sezon, a tu nadal w składzie, szkoda.

 

przykro słyszeć - na szczęście jest jeszcze jedna osoba na liścei rezerwowej, która być może zgodzi się przejąć tę ekipę. AlienDeg trafia na czarną listę i w przyszłym sezonie już się bawić w kotka i myszkę będzie na swojej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fatalny terminarz w poprzednim tygodniu, praktycznie 4 dni miałem do dyspozycji mniejszą ilość zawodników niż kng -.-

 

Niewiele mi zabrakło, a bym do 0 wygrał, szkoda :D 1 trójka i 5 strat różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele mi zabrakło, a bym do 0 wygrał, szkoda :D 1 trójka i 5 strat różnicy

 

Ale FG wygrałeś tylko .001, steale też tylko 4 więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że koniec sezonu regularnego tabelka ku pamięci:

 

343k7br.jpg

 

z tego co widzę Lenart z Kocurów odpuścił sobie grę pod koniec roku a reszta dość mocno walczyła o PO. gratki dla seeda 1 - świeża krew w natarciu - tomekk3108 z druzyny kng. zaskakujące pozycje doświadczonych Pafsena i Gryzlaka. jak nastroje przed decydującą faza rozgrywek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę wskoczyłem na 1. miejsce ;p. A tak w ogóle to myślałem, że w sezonie regularnym naszej ligi będzie się grało po 2 mecze z każdym rywalem, a wyszło, że z trzema rywalami grałem tylko raz. Zawsze tak jest w tych ligach ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to myślałem, że w sezonie regularnym naszej ligi będzie się grało po 2 mecze z każdym rywalem, a wyszło, że z trzema rywalami grałem tylko raz. Zawsze tak jest w tych ligach ;/?

 

w 12 osobowej lidze masz 11 przeciwników więc niemożliwościa jest by zagrać każdy z każdym w 19 czy w 20 tygodni - zawsze więc będzie kilka drużyn, z którymi rewanżu nie zagrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, walczyłem o playoffs ale w drugiej połowie skład mocno się posypał, rotowałem wolnymi agentami, ale nie wyszło. Może za rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie w pierwszym meczu PO z Wrecking Crew bez większych problemów, ale teraz trafiłem na TD Garden i z nim ciężko mi się grało w tym sezonie. Pierwszy mecz wygrałem 6-2, ale w drugim rywal mnie rozgromił. Do tego ma w gazie kilku grajków. Będzie bardzo ciężko. Zobaczymy jak będzie po dzisiejszej nocy. Oby Oladipo zwolnił, bo inaczej nie będzie czego zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawałem na rzęsach, ale przegrałem dwoma blokami. Gdyby Nerlens Noel zagrał w dwóch ostatnich meczach to mogłoby być inaczej. Graty TD Garden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, pojedynek był faktycznie niezwykle wyrównany i naprawdę zwycięstwo wisiało na włosku. Dodam jeszcze , że różnica w przechwytach to jedynie 1 sztuka na Twoja korzyść. U mnie tez nie grali we wszystkich meczach Aldrige czy Oladipo

 

dzieki za fajny mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda kwestia awansu do wyższej ligi w następnym sezonie? Ile drużyn awansuje i co jest brane pod uwagę miejsce w PLAYOFFS czy pozycja w lidze w trakcie sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TD Garden gratuluje zwycięstwa, starałem się ciebie gonić ale nie dało rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasę wyżej awansują finaliści play-off.

 

Ehh, przez głupotę nie awansowałem :(. Dzięki za grę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sebac13 również dzięki za finał oraz wszystkim za grę przez cały sezon.

Szczerze to nie spodziewałem się wygranej w całych rozgrywkach po dość slabym poczatku , ale z m-ca na m-c mój team się rozkręcał by na play offy być w najwyższej formie

 

pozdrawiam i do zobaczenia w fantasy za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*1 TD Garden 86-82-3 .512 15.5 6-3-0 8 47

*2 Pozytywne Pozytony 92-76-3 .547 9.5 3-6-0 4 86

*3 kng 102-67-2 .602 - 5-3-1 9 20

*4 Koszalińskie Sikorki 97-70-4 .579 4 3-5-1 3 62

*5 Wrecking Crew 89-79-3 .529 12.5 5-4-0 7 9

*6 Borys's Team 94-76-1 .553 8.5 4-5-0 5 17

*7 Semi Line Team 83-84-4 .497 18 8-1-0 12 6

*8 Philly#3 101-66-4 .602 - 1-8-0 10 13

9 Way of Wade 77-90-4 .462 24 - 11 60

10 Los Grizzlies 75-94-2 .444 27 - 2 23

11 Kocury Lenarta 56-109-6 .345 44 - 1 -

12 Miami Pafsen 55-114-2 .327 47 - 6 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×