Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 3B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Lista uczestników:

 

1. Krzysztof's Team / Bullsfronda's Team (bulls2006)

2. Fly (Dante)

3. Żubry Białystok (fisher27)

4. MKS Milejów (shevcu) - KOMISARZ

5. Spartakus (maclew78)

6. Byle Co (matysw) - transfer z 3A

7. Sopranos Familia (host3234)

8. za(L)asowa (mchl88)

9. Bazinga (messihno)

10. OBLIVION (tmac1_81)

11. Slask Wroclaw (samgold)

12. Rakers (rakers)

 

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/73531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak tak dalej pójdzie to draftu do Świąt nie zrobicie :) Niech ktoś zgłosi się na komisarza i jazda. Pomoc zapewniona i w razie jakichkolwiek wątpliwości komish ma sztab doświadczonych graczy skorych do porad :) To naprawdę nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tyle na głowie, ze wiem że tego nie ogarnę teraz, moze ktoś z doświadczeniem tym się zajmie?

Panowie musimy ruszyć z kopyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do ligi:

 

https://yho.com/nba?l=73531&k=f8e02be61618b846&ikey=b61f511f6cca25c1

 

Link do ankiety:

 

http://doodle.com/poll/yss9fcwzyftm5vue

 

Gorąca prośba do wszystkich, w szczególności cieglo i goozmana rzućcie okiem, czy czegoś nie skopałem w ustawieniach.

 

Piłeczka po naszej stronie byśmy wszystko jak najszybciej odpięli na ostatni guzik.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie wiem jak dołączyć. Dostałem maila z linkiem do ligi, ale nie wiem jak się do niej zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do dołączenia komisarz ma w ustawieniach ligi. Jeśli skopiowałeś tylko to co w pasku adresu to nie wystarczy, tamten link jest inny. Sprawdź to shevcu. Tak jak pisałem, rano też zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dołączyć do ligi? Maila nie dostałem.

 

też nie wiem jak dołączyć. Dostałem maila z linkiem do ligi, ale nie wiem jak się do niej zapisać.

 

Link do dołączenia komisarz ma w ustawieniach ligi. Jeśli skopiowałeś tylko to co w pasku adresu to nie wystarczy, tamten link jest inny. Sprawdź to shevcu. Tak jak pisałem, rano też zajrzę.

 

Link poprawiłem wyżej, ale wrzucam jeszcze raz:

 

https://yho.com/nba?l=73531&k=f8e02be61618b846&ikey=b61f511f6cca25c1

 

Dzięki za wyrozumiałość, bo komisarzem nigdy nie byłem. Proszę o jak najszybsze uzupełnienie ankiety na doodle. Cieglo jak coś to informuj mnie na bieżąco, co poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link wydaje się ok - po użyciu mam opcję join zatem właściwe osoby powinny z tego móc skorzystać.

 

Ustawienia - jak pisałem w wątku organizacyjnym - musisz lekko zmodyfikować i ustawić start PO na 20, 21, 22, 8 teams.

 

Nie jestem pewny ale 1,5 min na wybór w drafcie to nieco długo ale tutaj już sami się dogadajcie jak będzie najlepiej. Zmniejszenie tego czasu pozwala na przeprowadzenie draftu szybciej, mniej jest zamulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link wydaje się ok - po użyciu mam opcję join zatem właściwe osoby powinny z tego móc skorzystać.

 

Ustawienia - jak pisałem w wątku organizacyjnym - musisz lekko zmodyfikować i ustawić start PO na 20, 21, 22, 8 teams.

 

Nie jestem pewny ale 1,5 min na wybór w drafcie to nieco długo ale tutaj już sami się dogadajcie jak będzie najlepiej. Zmniejszenie tego czasu pozwala na przeprowadzenie draftu szybciej, mniej jest zamulania.

 

Dwie zmiany dokonane. Na wybór gracza mamy 45 sekund i tyle powinno wystarczyć, no chyba że wolicie 30? Czekamy jeszcze na 4 osoby w ankiecie i będziemy myśleć nad terminem draftu, bo na razie nie ma zgodnego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche nie halo jest z ankietą do terminu draftu, najpóźniejszy termin na draft to 16 październik? :C przecież sezon rozpoczyna się dopiero 27 października komisarzu prosze zmień ankiete i daj terminy przed rozpoczęciem sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie halo jest z ankietą do terminu draftu, najpóźniejszy termin na draft to 16 październik? :C przecież sezon rozpoczyna się dopiero 27 października komisarzu prosze zmień ankiete i daj terminy przed rozpoczęciem sezonu

na dole strony przesuwasz suwakiem i jest do 25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę brakuje Wam jeszcze 3 osób do kompletu na yahoo. Shevcu czy wysłałeś priwy? Próbowałem dopasować nazwy drużyn do tych, którzy już dołączyli (w pierwszym poście pogrubieni dołączyli) ale nie mam pewności czy Los Grizzlies to nowy team Gryzlaka i czyj jest team za(L)asowa (stawiam, że hosta3234 lub mchl88 - bo wzięli udział w ankiecie) - dajcie znać proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane. Mchl88 oddał głos w ankiecie wczoraj więc jego zespołem jest za(L)asowa. Bardziej mam problem z hostem i bullsem, ale chyba tego pierwszego nie mam w lidze. Czkam na info od wszystkich. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. W przypadku, gdy 2-3 graczy olewa temat co robimy?

 

ps. Z hostem sie lekko zakrecilem. Glos w ankiecie jest, w lidze bedzie jutro. Fisher w doodle chyba sie nie okreslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy małą zmianę planów. Z oceny sytuacji wynika, że w lidze 3C mamy komplet a w pozostałych brakuje 6 osób. To sprawia, że na tę chwilę redukujemy rozmiar lig 3A, 3B oraz 3D do 10 drużyn. To oznacza, że:

- jeden z graczy będzie musiał zmigrować z obecnej ligi - wkrótce ogarniemy kto to będzie

- dobicie do 12 drużyn jest możliwe ale jedna osoba nie wystarczy - rezerwowy musi przyprowadzić ze sobą kolegę by dobić do parzystej liczby drużyn; pamiętajcie, że w takiej sytuacji należy dostosować się do ustaleń poczynionych w lidze 10-drużynowej (np. termin draftu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z hostem sie lekko zakrecilem. Glos w ankiecie jest, w lidze bedzie jutro. Fisher w doodle chyba sie nie okreslil.

host doszedł na yahoo - w lidze jest więc 10 osób - dogrywajcie draft - ewentualne 2 osoby będą się musiały dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mamy 11 na 12 graczy w lidze. Brakuje nam jednego do kompletu, może z innej ligi ktoś chciałby się przenieść (matys) lub ktoś z rezerwy uzupełniłby komplet?

 

Terminy draftu:

 

Nie ma terminu, który pasuje wszystkim, także proszę zainteresowanych o ustępstwa:

 

czwartek 15 października godz. 22 - nie pasuje Dante (najmniej prawdopodobny termin, bo chyba nie ogarniemy tematu z dnia na dzień)

poniedziałek 19 października godz. 21 lub 22 - nie pasuje bullsowi

czwartek 22 października godz. 22 - nie pasuje gryzlakowi

 

2 graczy się nie wypowiedziało więc z automatu biorę pod uwagę fakt, że pasuje im każdy termin. Jeżeli bulls lub gryzlak nadal nie dadzą rady być odpowiednio w poniedziałek lub w czwartek, termin draftu wybiorę sam, ale wolałbym tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie mamy 10 na 12 graczy w lidze. Brakuje nam dwóch do kompletu, może z innej ligi ktoś chciałby się przenieść (matys) lub ktoś z rezerwy uzupełniłby komplet?

 

Terminy draftu:

 

Nie ma terminu, który pasuje wszystkim, także proszę zainteresowanych o ustępstwa:

 

czwartek 15 października godz. 22 - nie pasuje Dante (najmniej prawdopodobny termin, bo chyba nie ogarniemy tematu z dnia na dzień)

poniedziałek 19 października godz. 21 lub 22 - nie pasuje bullsowi

czwartek 22 października godz. 22 - nie pasuje gryzlakowi

 

2 graczy się nie wypowiedziało więc z automatu biorę pod uwagę fakt, że pasuje im każdy termin. Jeżeli bulls lub gryzlak nadal nie dadzą rady być odpowiednio w poniedziałek lub w czwartek, termin draftu wybiorę sam, ale wolałbym tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 na 12 i raczej nic się nie zmieni, chyba że dorzucicie dwóch nowych graczy z rezerwowej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nich poszedł już do innej ligi (Szatan!). Drugi prawdopodobnie zasili ligę 3A. W ten sposób i u Was i u nich będzie parzyście (warunek by ruszyć z draftem). Równolegle możecie czekać/organizować brakującą parę - jeśli wyrobi się przed draftem - wystartujecie w pełnym składzie dwunastu drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×