Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Polecane posty

hej

czy da się zareklamować w jakiś sposób wyniki z dziś nocy?

chodzi o to że jakieś 2-3 dni temu zapomniałem ustawić zespołu

po tym ustawiłem zespół do końca tygodnia i miałem spokój

w czwartek kupiłem nowego gracza Nurkica i wywaliłem Hilla

po tej zmianie ustawienia zespołu znowu się rozjechały i całkowicie się poprzestawiały

na ławce dziś usiadł m.in. Lillard 40 pts i 10 asyst poza tym 2 innych graczy

 

nie kłóciłbym się ale zajmuję 3 miejsce w tej kolejce przegrywam narazie 1:8 a gdyby nie to rozjechanie po trade Hill-Nurkic przegrywałbym 4:5 i jeszcze byłaby szansa na wygraną

 

da się coś z tym zrobić?

daj znać

MK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da się tego cofnąć - to normalne, że po pobraniu zawodnika z FA trzeba się liczyć z wymieszaniem składu. Twój błąd, który może Cie kosztować wynik tego pojedynku ale nauczy uwagi na przyszłość. trzeba pilnować drużyny i reagować na wszelkie sytuacje na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tabelka na koniec sezonu regularnego ku pamięci:

 

23h2fci.jpg

 

gratki dla walczących nadal o 2 ligę! wydaje się, że mieliście w miarę wyrównany poziom ale niestety i u Was znalazło sie 2 olewaczy, którzy dostaną bana na sznurku: Kubamessi z Kuba's Rad Team i emel z eMeL Rybnik. zaskoczony jestem, że pan Komisarz i MSala (świetny sezon w zeszłorocznym mitrzostwach FB) nie dali rady wejść do czołowej ósemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam, że są emocje w playoffach.

 

Tyle razy nie wystawiłem składu kurcze poprzez brak czasu, własny błąd, że żal wiele razy dupe ściskał bo przegrywałem pary nieznacznie np. bez 1- 2 nocy składu. W sumie to nawet zadrżałem w walce z Marcin's Team bo zdarzyło mi się to ponownie:)

 

Torunski Pierniku -- > Czas Cie zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtopiłem na własne życzenie niestety :P

 

Tak to jest jak się stawia na takiego Mudiaya, który rzuca w jednym meczy 1/15 z gry i nawet asyst nie dorzuci :Q Dodatkowo w kategorii PTS pokonałeś mnie 1 punktem. Moje błędy kadrowe same mnie zniszczyły, a praktycznie samodzielnie liderowałem cały sezon ... No cóż, to koszykówka :B

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w finale :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtopiłem na własne życzenie niestety :P

 

Tak to jest jak się stawia na takiego Mudiaya, który rzuca w jednym meczy 1/15 z gry i nawet asyst nie dorzuci :Q Dodatkowo w kategorii PTS pokonałeś mnie 1 punktem. Moje błędy kadrowe same mnie zniszczyły, a praktycznie samodzielnie liderowałem cały sezon ... No cóż, to koszykówka :B

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w finale :K

 

 

No niestety. Niektórzy grajkowie to istna loteria formy. Dokładnie w pts 1 punktem ale bezpiecznie było do wyniku 5:4.

 

Powalcz tam o to 3 miejsce. z 8:0 do Niedzieli na spokojnie da się wyjść :)

 

Pozdrawiam.

 

Ball Don't Lie --> Coś czuję u nas wynik na styku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten sezon wszystkim, którzy grali do końca !

 

Walczyłem o pierwsze miejsce nie tylko w playoffach ale także w lidze. Niestety kilka razy nie wystawiłem składu w znaczących pojedynkach i kosztowało mnie to odległym miejscem na koniec tabeli.

 

Ball Don't Lie --> zemsta za sezon zasadniczy :) Dobra gra do końca. Wynik jak przystało na finały 5:4. Przed weekendem postanowiłem zaryzykować i postawić na tylko kilka kategorii statystyk grając własnie na 5:4- ewentualnie 6:3 ale zabrakło 3 przechwytów. Ryzyko się opłaciło :) Niemniej razem lecimy ligę wyżej- będzie czas na rewanż.

 

Pozdrowienia !

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ball Don't Lie --> zemsta za sezon zasadniczy :) Dobra gra do końca. Wynik jak przystało na finały 5:4. Przed weekendem postanowiłem zaryzykować i postawić na tylko kilka kategorii statystyk grając własnie na 5:4- ewentualnie 6:4 ale zabrakło 3 przechwytów. Ryzyko się opłaciło :) Niemniej razem lecimy ligę wyżej- będzie czas na rewanż.

 

Pozdrowienia !

 

Również dziękuję za grę, a z tobą Majchu się policzę za rok jak trafimy do tej samej ligi!

Gdy kładłem się spać, byłem przekonany, że nie wystawiłeś składu, a przynajmniej tak mi pokazywało Yahoo jeszcze o 5 rano, ale wygrana przez taki błąd byłaby słaba, więc cieszę się, że walczyliśmy do ostatniego dnia.

 

No i hej! Drugie miejsce też nie jest złe, szczególnie, gdy przypomnimy sobie, że zapomniałem kompletnie o drafcie i dostałem zespół z samym automatycznych wyborów, który tylko nieco poprawiłem na rynku FA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i hej! Drugie miejsce też nie jest złe, szczególnie, gdy przypomnimy sobie, że zapomniałem kompletnie o drafcie i dostałem zespół z samym automatycznych wyborów, który tylko nieco poprawiłem na rynku FA :)

 

 

O kurde faktycznie. No to gratuluje podwójnie samozaparcia bo ominęła Cię mega satysfakcja z draftu, a to czasem demotywuje.

 

Nie obrażę się za taki sam finał za rok :)

 

Co do składu to faktycznie na ostatnią chwilę ustawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczony jestem, że pan Komisarz i MSala (świetny sezon w zeszłorocznym mitrzostwach FB) nie dali rady wejść do czołowej ósemki

 

No taki ten mój skład nijaki w tym roku się okazał. Na szersze analizy przyjdzie czas, ale wstępnie wydaje mi się, że początek był dobry. Udało się wygrać z drużynami z topu (Ball Don't Lie, Majchu's Team). Później zaczęło się z kontuzjami. Jazzmani wylatywali jak mrówki: Favors, Gobert, Burks, póżniej Burke wyrzucili z rotacji. Do tego doszedł Al i Randolph i pozamiatane.

Oczywiście nie ma co narzekać. Każdy pewnie borykał się z kontuzjami i sobie jakoś poradził.

Będę musiał popracować więcej nad wymianami w przyszłym sezonie. Do tej pory traktowałem sprawę wybrałeś to wyduś z nich wszystko co się da. Ale w tym przypadku jednak niscy nie dali rady, a wysocy szpital.

 

Gratulacje zwycięzcom. Kiedyś Was jeszcze dopadnę w wyższej klasie rozgrywkowej ;)

 

 

pozdro

mSala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i hej! Drugie miejsce też nie jest złe, szczególnie, gdy przypomnimy sobie, że zapomniałem kompletnie o drafcie i dostałem zespół z samym automatycznych wyborów, który tylko nieco poprawiłem na rynku FA :)

 

 

O kurde faktycznie. No to gratuluje podwójnie samozaparcia bo ominęła Cię mega satysfakcja z draftu, a to czasem demotywuje.

 

 

 

Najbardziej demotywował mnie Kobe, którego miałem w składzie na początku i psuł mi FG% w każdym tygodniu. :)

A reszta była nawet fajna. Durant, Milsap <3, Bosh też byłby wielki, gdyby nie kontuzja. Największy problem miałem z PG, bo dostałem tylko G. Hilla, który tyle asystuje co niektórzy wysocy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to miałeś ostatni raz w historii Kobasa! To kusiło ! ;) Milsap super pick. W innej lidze dałem go z 14 nr jako pierwszy pick i te statystyki z tego roku to istny rozpierd** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×