Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 3D liga H2H Yahoo

Polecane posty

Lista uczestników:

 

1. Like A Bosh (KUz)

2. Decos TEAMberwolves (Decos20)

3. Amatorzy (pokor88)

4. FedaykinTeenFive - Yosemite Sam (Fremen)

5. Patafianos (ATBFLASH)

6. Dżdżownice z Morholt (ptb) - transfer z 3 A

7. jordan20 - rookie z doświadczeniem - KOMISZ

8. Vatos Locos (Cieplik) - rookie z doświadczeniem

9. Wschodnia Sciana (szatan!)

10. TheWhiteMambas (TheWhiteMamba)

11. 1 2 3 gonisz ty (dyniu)

12. sama-sama (soobie)

 

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/59550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maile wysyłajcie tylko na pw, chyba, że lubicie spam :) Swoją drogą, do ligi można dołączyć poprzez link. Jest w ustawieniach, wystarczy wysłać go każdemu z listy na pw i nie trzeba kombinować. Komisarzu działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ankiete wypelnilo narazie 8/12 osob,a do ligi dolaczylo 11/12-kogo brakuje ?

 

co draftu to wlasnie skonczylem wersje roto i wezyk-trwal 55 minut przy 12 graczach,wiec nawet rozpoczecie o 22.22.30 nie powinno byc probleme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pn 9 X o 22 i wt 27 X o 22 to faworyci jesli chodzi o nasze terminy. Mysle ze powinnismy zawezic dyskusje tylko do tych dwóch opcji. Komisarz mogłby zidentyfikowac tego gapę, który jeszcze nie pojawił się w Y! oraz pogonić resztę maruderów aby określiła się co do draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do kazdego uczestnika poszedl mail/pw z zaproszeniem do ligi - co do terminu draftu to mi pasuja oba termny, ale w tym drugim bedziemy juz po wszystkich meczach presezonu (wiecej danych,sytuacja kontuzjowanych itp)-a sam draft potrwa max godzinke,wiec bedzie czas ustawic sklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o podanie mi nazw waszych druzyn,bym mogl ziideyntyfkowac kto nie dolaczyl do ligi i nie wypelnil ankiety adraftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu muszę zabrać głos w kwestii ustawień. Playoffs powinny być ustawione na Week 20, 21 and 22 (8 teams). Jeszcze roster trzeba poprawić i dać 1xC, 1xUtil, 5xBench. W ogóle to jestem za tym, żeby ligi zrobić publiczne i linki do nich umieścić na przykład w temacie organizacyjnym, tak żeby każdy mógł śledzić rozgrywki i miał wgląd w ustawienia ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu muszę zabrać głos w kwestii ustawień. Playoffs powinny być ustawione na Week 20, 21 and 22 (8 teams). Jeszcze roster trzeba poprawić i dać 1xC, 1xUtil, 5xBench. W ogóle to jestem za tym, żeby ligi zrobić publiczne i linki do nich umieścić na przykład w temacie organizacyjnym, tak żeby każdy mógł śledzić rozgrywki i miał wgląd w ustawienia ;) .

 

Dlaczego 1xc i 1xu zamiast 2xc i 2xu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmienione-dajcie znac czy teraz jest dobrze?

 

druga kwestia-od poczatku jest kompletny brak odzewu(maile/pw) za uzytkownikiem "fidanzato03" - nie doalczyl do ligi,ankiety draftowej nie wypelnil-co z nim robic, bo blokuje nam terminy i organizacje ? do kiedy mam czekam,a wiem ,ze sa chetne inne osoby na liscie rezerwowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyznacz rozsądny termin na dołączenie i ogłoś go wyraźnie w tym wątku. Zważ kiedy przypada (jeśli ustalony) termin draftu - chodzi o to by zdążyć zorganizować zastępstwo. Wyślij kolejny monit i jeśli brak będzie odzewu i nadejdzie deadline - śmiało zastępuj rezerwowymi. Generalnie to co piszesz nie świadczy dobrze o tamtym userze ale zakładam, że mogą zdarzyć się sytuacje losowe, często ktoś podróżuje, przebywa za granicą i musimy wykazać się cierpliwością, nie wyrzucać z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go zamienił już teraz.

Nie mamy czasu i tak ciężko z ustaleniem terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×