Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 3D liga H2H Yahoo

Polecane posty

fidanzato widze na forum był ostatnio 6 października - więc gdy już Wasza liga zaczęła się organizować. skoro się nie odzywa to wysyłaj zapro do AlienDeg'a. on grał w 3D w zeszłym sezonie ale spóźnił się z deklaracją. jeśli fidanzato się odezwie to trafi na rezerwę (w innych 3ich też możliwe jeszcze braki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGLOSZENIE dla "fidanzato03" - oficjalnie do srody do godz 24 OSTATNI raz prosze o dolaczenie do ligi/wypelnienie ankiety-w przeciwnym razie od czwartku zastepuje Cie ktos z listy rezerwowej

(na pw i maila dostales ta sama wiadomosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się już przypadki, że ktoś podróżował, był za granicą, zapomniał - monit z informacją o konsekwencjach oraz rozsądny czas na reakcję należy się każdemu. Daj mu czas do końca dnia (dzisiaj, zważmy zaawansowaną fazę sezonu draftowego, nie ma sensu czekać dłużej). Potem zastępuj zgodnie z kolejnością zgłoszeń na rezerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest już 13 października a my nie mamy ani kompletu graczy ani terminu draftu.

Wystartujemy w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilu Was jest w lidze?

 

Edit.

 

Już sprawdziłem, brakuje jednego. Czy to ten kolega, któremu dawaliśmy czas do końca wczorajszego dnia? Zakładam, że jeśli to on - nie odpowiedział na apel i trzeba szukać zastępstwa. Uruchomcie swoje kontakty, popytajcie, popiszcie na innych forach. Bądźcie aktywni, w swoim własnym interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy małą zmianę planów. Z oceny sytuacji wynika, że w lidze 3C mamy komplet a w pozostałych brakuje 6 osób. To sprawia, że na tę chwilę redukujemy rozmiar lig 3A, 3B oraz 3D do 10 drużyn. To oznacza, że:

- jeden z graczy będzie musiał zmigrować z obecnej ligi - wkrótce ogarniemy kto to będzie

- dobicie do 12 drużyn jest możliwe ale jedna osoba nie wystarczy - rezerwowy musi przyprowadzić ze sobą kolegę by dobić do parzystej liczby drużyn; pamiętajcie, że w takiej sytuacji należy dostosować się do ustaleń poczynionych w lidze 10-drużynowej (np. termin draftu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieglo-ale w naszej lidze jest 11 graczy,ktorzy dolaczyli do ligi na yahoo-dalem juz zaproszenie do 1 osoby na pw/maila

 

wiec bardzo mozliwe ,ze nasza liga bedzie miala 12 graczy i termin draftu ustalimy jeszcze w tym tygodniu..

 

za chwile do ligi powinien dolaczyc uzytkownik szatan i do jutro mysle ustalimy termin draftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

termin potwierdzony, drużyna dodana (Wschodnia Ściana). Mam nadzieję, że wszystko jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[b]MAMY KOMPLET GRACZY ![/b]

 

DRAFT NA 99% BEDZIE 25.10, GODZINA 21 (chociaz bede optowal za 21.30,bo od 21 zaczynam draft w innej lidze i musze miec czas na odpalenie yahoo na ie i mozilli-a nasz draft potrwa max godzinke,wiec przed 23 mozna isc spac)

 

patafianos-tylko Tobie i mi nie pasowal 25.10 (ja mam inny draft,ale dam rade)- czy calkowicie nie pasuje Ci ten termin (praca,wyjazd itp) czy dasz rade byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pozytywnej odpowiedzi Patafionosa ogloszam oficjalnie dzien draft na 25.10.2015 roku

 

co do godziny-to czy komus z Was bardzo nie pasuje jego rozpoczecie o godzinie 21.30/45 ?

 

jak pisalem tego dnia od godziny 21 mam juz draft aukcyjny w innej lidze i chcialbym miec chociaz te 30/45 minut na lekkie przygotowanie do naszej ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma sprzeciwu to ustawiaj taki termin.

Każdemu powiadomienie żeby nie zapomniał i jedziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazło by się jakieś miejsce "last minute" ;)

Gram w fantasy od lat i jedna liga mi nawaliła przez co szukam dodatkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po pierwszych kilku kolejkach? U mnie na razie bez rewelacji. Jeszcze trochę czasu zostało więc postaram się wykonać jakieś ruchy kadrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Patafionasa ? jak sensownie wytlumaczyc zrzucenie na vaivers Cousinsa ? przeciez to kompletnie nielogiczne i zagranie nie fair wobec innych graczy -rozumiem,ze mozesz nie miec juz checi do gry (niska pozycja w lidze),ale taki ruch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

absolutnie niezrozumiały ruch, który może popsuć całą ligę - wg mnie do cofnięcia przez Komisza (widzę, że Cousins już pobrany z FA przez Wschodnią Ścianę ale to też do cofnięcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tez zrobilem-cofnalem zmiany do czasu wyrzucenia cousinsa

 

przepraszam Wschodnia Sciane-nic tu nie zawinil/wykorzystal okazje-jednak zawodnik (nie)umyslnie trafil na fa a nie powienie

 

dalej czekam na wytlumaczenie Patafianosa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oznaka całkowitego olania rozgrywek, coś na zasadzie: "zrobię sobie jaja, bo mam to w d...". Czarna lista i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, tak się zastanawiałem, czy to fair czy nie, ale na wypadek gdyby zostało zaakceptowane - postanowiłem użyć wysokiego waivera.

Sorry za zamieszanie, ale podejrzewam, że jeśli nie ode mnie - ruch byłby cofany od kogoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tabelka na koniec sezonu regularnego ku pamięci:

 

zxsb2s.jpg

 

gratki dla walczących nadal o awans - mam nadzieję, że grało się lepiej niż wskazuje aktywność na forum i ilość pobrań z FA (chyba że podraftowaliście takie potwory) :) niestety i u Wam zabawę zepsuł KuZ z Like A Bosh - oczywiście dostanie bana na sznurkowe rozgrywki. pytanie czy tylko on czy jeszcze ktoś na to zasłużył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×