Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Polecane posty

2. Ligia Fantasy Points

 

1. asdf1991

2. Bulls2006

3. Matmaz

4. Bulek

5. immortal_87PL

6. ptb

7. przem_pretor

8. Mazi88

9. Dariomeus

10. Heisenberg

 

Możecie startować z zakładaniem ligi i ustalaniem draftu.

Myślę, że w tak doświadczonym gronie znajdzie się chętny do komiszowania :)

 

Ankieta ds. draftu:

 

http://doodle.com/poll/gkef7e7sk7hryta5#table

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie weekend 17-18 absolutnie odpada, 25 mam inny draft.

 

Może 24 w sobotę, albo 26 w pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako komish muszę wyjaśnić pewną sytuację.

 

Rok temu nie zwróciłem uwagi na to, choć powinienem, ale teraz rzuciłem oko na maile uczestników ligi z zeszłego sezonu i niestety, rzuciły mi się w oczy zbytnie podobienstwa maili matmaza i maziego.

Mianowicie: matmaz88@yahoo.com i... mmatmaz88@yahoo.com

 

Czy możecie mi, oraz myślę, AIR_MJ-owi wyjaśnić te rażące podobieństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek spieszę z wyjaśnieniem, że podobnie jak na sznurowadlo tak i na yahoo i wszelkie inne domeny loguję się jako matmaz88 co do Mazi88 i maila mmatmaz88@yahoo.com - nie wiem, nie znam się, nie orientuję się...

 

btw...do oddania 2 bilety na mecz Legia Warszawa - Śląsk II Wrocław dziś o 17:00 na Torwarze...anyone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako komish muszę wyjaśnić pewną sytuację.

 

Rok temu nie zwróciłem uwagi na to, choć powinienem, ale teraz rzuciłem oko na maile uczestników ligi z zeszłego sezonu i niestety, rzuciły mi się w oczy zbytnie podobienstwa maili matmaza i maziego.

Mianowicie: matmaz88@yahoo.com i... mmatmaz88@yahoo.com

 

Czy możecie mi, oraz myślę, AIR_MJ-owi wyjaśnić te rażące podobieństwa?

 

Nie wiem jak to wyjaśnić :E

Z reguły używam nicku mazi95, mazi8 itp. na różnych forach. Na yahoo za to mam maila mmatmaz88, ponieważ miałem problem z odzyskaniem hasła do poprzedniego konta, a zakładając nowe wszystko było zajęte więc kombinowałem. Jak mniemam matmaz88 było zajęte (już wiem przez kogo :P ) więc zdublowałem pierwszą literę. Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć... Jedyne co mogę jeszcze dodać to, że nick mazi88 pochodzi od nazwiska a 88 to ulubiony numer, za to mail (m)matmaz pochodzi tak jak mój mail uczelniany od trzech pierwszych liter imienia i nazwiska. Jeżeli będzie trzeba to zawsze mogę podesłać jakiś skan dokumentu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na yahoo za to mam maila mmatmaz88, ponieważ miałem problem z odzyskaniem hasła do poprzedniego konta, a zakładając nowe wszystko było zajęte więc kombinowałem. Jak mniemam matmaz88 było zajęte (już wiem przez kogo :P ) więc zdublowałem pierwszą literę.

 

...gdybym wtedy wiedział... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już nie będziemy rozstrząsać.

 

Przejdźmy do faktów. Strasznie ciężko wspólny termin ułożyć, Heisenberg, matmaz i przem naprawdę mają taki grafik ciężki? No panowie dostosujmy się, bo w końcu zgłosiliśmy się wszyscy do ligi, trzeba wykombinować jednak jakis wolny termin.

 

Przem, matmaz - postarajcie się we wtorek 20. Na razie ten termin dominuje. Godzinę jeszcze możemy uzgodnić, ale jednak no, odrobinę dobrej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do ligi na Y! na razie zapisało się 8 osob, ankietę wypełniło 6. cholernie ciężko z niektórymi wspolpracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przem, matmaz - postarajcie się we wtorek 20. Na razie ten termin dominuje. Godzinę jeszcze możemy uzgodnić, ale jednak no, odrobinę dobrej woli.

 

Mnie nie będzie. Trudno. :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jednak nie. Zapisanych jest 9 osób, a i sytuacja Maziego, który przystąpił we dwóch ligach, w których byłem komishem, a na początku sobie pograł, po czym uznał, że tyle wystarczy, jest mocno zagrożona i czekam na decyzje Ciegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ma Dariomeusa, poza tym trzeba czekać na kogoś, kto zastąpi Maziego (Jurek Furtak jako pierwszy zgłoszony w FP#3?), a czasu już malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×