Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Polecane posty

Wprawdzie teoretycznie pierwszeństwo do FP#2 mają wcześniej zapisane osoby, które są w FP#3, ale nikt się w trójce na moj post nie odezwał, jeśli AIR MJ nie będzie miał nic przeciwko, chętnie Ciebie wezmę w nasze szeregi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj draftu nie ma, czas zwleka, trzeba ustalić termin.

 

Pisałem w temacie FP#3 ale na razie nie ma odpowiedzi, a szukamy dwoch osób, na Dariomeusa już nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem, zagram chętnie tutaj. Problem tylko taki, że w FP3 już draftowaliśmy. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FP#3 był już draft? To utrudnia sprawę.

 

Ale jest wyjście w postaci przekazania teamu innemu managerowi, ale to musi zrobić komisarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mSala chyba jest chętny. Zaklikaj do niego. Choć najlepiej byłoby, żeby w FP#2 byłoby 10, a nie 9, więc jeśli masz możliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli szukać kogoś do gry w FP#2 czy do tego, żeby przejąć mój team w 3, a wtedy w FP2 gra mSala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę - oddam taki team :)

 

 

Player Note

Elfrid Payton Orl - PG

Injured

SG

Player Note

Joe Johnson Bkn - SG,SF

G

Player Note

Emmanuel Mudiay Den - PG

SF

Player Note

DeMarre Carroll Tor - SF,PF

PF

New Player Note

Anthony Davis NO - PF,C

F

New Player Note

Serge Ibaka OKC - PF,C

C

Player Note

Al Horford Atl - PF,C

C

Player Note

Marcin Gortat Was - C

Util

Player Note

Tim Duncan SA - PF,C

Util

No new player Notes

Kentavious Caldwell-Pope Det - SG

BN

Player Note

Jeremy Lin Cha - PG,SG

BN

Player Note

Jeff Green Mem - SG,SF

BN

Player Note

Marcus Smart Bos - PG

 

 

Ciężko się z nim rozstam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już do niego w tej sprawie pisałem, dostał mój skład, bardzo przyzwoity skład, ale od paru dni cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje ustalić odpowiadającą możliwie wszystkim godzine draftu w poniedziałek niezależnie od rozwoju sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matysw, wypełnij ankietę. Może w trakcie upływu czasu ktoś się znajdzie do FP#3.

 

Dodałem nowe opcje w ankiecie. Myślę, że możemy zacząć już po starcie ligi, jeśli będzie szansa na komplet uczestników. Panowie, dostosujcie terminy do granic możliwości. Jeśli ktoś zaznacza, że nie może, bo np. chce pójść danego dnia na piwo albo na kawę z żoną/dziewczyną to takimi sposobami do konsensusu nie dojdziemy.

Przypominam, że jest jeszcze taka aplikacja jak "fantasy sports" na androida i chyba nie tylko, więc można draftować nawet nie będąc przy kompie danego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem A muszę powiedzieć i B.

Zgłosiłem się, bo była informacja, że brakuje zawodników.

Chciałem jednak brać udział w całej lidze - włącznie z draftem. Nie siedzi mi za bardzo granie "czyimś" składem. Trochę to bez sensu, aby zmieniać składy lig po drafcie.

 

Ale, żeby już dłużej nie trzymać w niepewności wezmę drużynę od matysw, bo zgłosił się pierwszy. Choć szczerze mówiąc bez większej radości...

 

Majchu, niestety musisz szukać dalej.

 

pozdro

mSala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek

powinieneś zarządzić jedną konkretną datę draftu. nadmiar demokracji przeradza się czasami w anarchię. frekwencja na drafcie będzie wyznacznikiem tego kto i jak poważnie traktuje te ligę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ptb, we wszystkich ligach były robione ankiety , żeby wybór terminu był w pełni demokratyczny, więc podobnie i tutaj chciałem zrobić. Jeszcze poczekam, może ludzie zmienią dostępność, wypowiedzą się odnośnie dodatkowych terminów (ankieta w 1 poście jest), jeśli będzie trudno znaleźć konsensus, najdalej jutro autorytatywnie podejmę decyzję o terminie draftu i tyle. Bo jak ktoś zaznacza 1-2 dni w ankiecie to jest to średnio poważne.

 

Powiem szczerze - traktowanie tej ligi przez co po niektórych zaczyna mnie wkurwiać. asdf - czekasz na zaproszenie do wypowiedzenia się w ankiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie na żart...

Myślę, że możemy zacząć już po starcie ligi

...wspaniała opcja dla zwolenników j.randle'a

 

a tak na serio to jestem za tym, żebyśmy jednogłośnie uparli się na start przed opening night choćby draft miał być w poniedziałek o 22 czy we wtorek o 8 rano...nie wierzę, że niemożliwe jest znalezienie 2godzin na przestrzeni 3 dni, kiedy wszyscy będa mogli być dostępni i drafcić na spokoju jedząc chrupki...a jeśli ktoś się nie wypowiada w ankiecie dla mnie jest sugestią, że będzie dostępny każdego dnia o każdej porze...korzystajmy z demokracji, od poniedziałku może być w tej kwestii nieco trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem A muszę powiedzieć i B.

Zgłosiłem się, bo była informacja, że brakuje zawodników.

Chciałem jednak brać udział w całej lidze - włącznie z draftem. Nie siedzi mi za bardzo granie "czyimś" składem. Trochę to bez sensu, aby zmieniać składy lig po drafcie.

 

Ale, żeby już dłużej nie trzymać w niepewności wezmę drużynę od matysw, bo zgłosił się pierwszy. Choć szczerze mówiąc bez większej radości...

 

Majchu, niestety musisz szukać dalej.

 

pozdro

mSala

 

Ja ciebie doskonale rozumiem. Wyszło w tym sezonie jak wyszło i trzeba wspólnymi siłami jakoś uporządkować :) Powiem tak, dla mnie nie jest problemem, żebym ten swój team w FP3 prowadził równolegle z tym z FP2. Jeśli nie jest to niezgodne z zasadami oczywiście. Najwyżej w razie awansu po prostu zostanę pominięty. Tak więc proszę daj mi ostatecznie znać na czym stoimy i jeśli jednak przejmujesz ekipę, to podeślij mi maila na priv, żebym przekazał ci uprawnienia GMa.

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do draftu. Mogę ustalić na poniedziałek, ale nie na 8 rano, takiej opcji nie ma ;)

 

Ale chyba ważniejsza sprawa niż odpuszczony 1 dzień ligi czy też nie, jest obsada. Dalej myślę, iż powinno być w lidze 10 osób. Na Dariomeusa nie będę czekał, widocznie coś mu wypadło, jest poza forum, poza netem, nie wiem, wiem jedno - trzeba szukać zastępcy. Matys w lidze jest i dla mnie mógłby prowadzić 2 teamy, do czasu znalezienia następcy w FP#3. Pytanie co z drugim userem - Majchu? mSala? Również rozumiem mSalę i nie miałbym problemu z dopuszczeniem go do ligi jako 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×