Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Polecane posty

Ja chętnie pogram klasę wyżej. Uważam się, za mega wkręconego playera w NBA fantasy i macie ode mnie 100% zaangażowania. Ciężko mi się udzielać w dyskusji więcej bo mam team klasę niżej. Jak dojdziecie do porozumienia, zgrania w lidze to poproszę o PM jak znajdzie się miejsce dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majchu, ja wszystko rozumiem, ale też nie może być tak, że Twój team w FP#3 będzie wirtualny i niesterowany przez nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majchu, ja wszystko rozumiem, ale też nie może być tak, że Twój team w FP#3 będzie wirtualny i niesterowany przez nikogo.

 

 

Jasne, może po prostu ktoś się po niego zgłosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dwie informacje.

 

1. Majchu, dołączasz do FP#2. Wyślę Ci link do ligi.

2. Draft odbędzie się jutro, tj. 28.11. o godz. 21.00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję - prowadź go przez kilka dni. Jeśli się nikogo nie znajdzie, napiszę do komisarza, żeby team zablokował po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie ma problemu. To widzimy się na drafcie :)

 

Dzięki za nominacje ! Jeden draft więcej zawsze spoko opcja do zabawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

licze, że uda mi się dotrzeć przed startem (androidowe yahoo fantasy chyba odmawia współpracy ze mną)...ewentualne autopicki z pierwszych rund też przyjmuję jako ciekawą forme niespodzianki i urozmaicenia draftu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przesunięcie godziny w dniu startu czy dzień przed jest trochę lipne.

 

Niemniej potrzebna będzie zgoda ponad połowy graczy.

 

Ja jestem za 15 minutowym przesunięciem ponieważ bardzo mi zależy na czasie :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się nie ustosunkowałem do przełożenia draftu, ale myśląc bardziej o składach w innych ligach i meczu siatkówki w tv, zapomniałem zupełnie o nim i weszłem jak już wszystko było rozstrzygnięte i znów yahoo uraczyło mnie słabym na warunki FP Korverem.

 

Mam nadzieję jednak, iż nikt (Przem?) specjalnych pretensji mieć nie będzie i skutecznie dogramy sezon do końca.

 

Na dodatek widzę, że ustawiając draft nie włączyłem losowania i kolejność była według zapisów. Sorry, po prostu spieprzyłem, jak dla mnie możemy zresetować draft i wydraftować ponownie jutro. Mogę tylko napisać, że nie zrobiłem tego celowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek

nie-ustawiona-losowa kolejność też jest w jakiś sposób losowa...btw, zdziwiła mnie kończąca się 5seria po 15minutach draftu, po zalogowaniu troche chaotycznie wypełniałem skład co wg przewidywań yahoo nie dało dobrego efektu... ale chyba powtarzanie draftu (btw - jak widać po dotychczasowej sytuacji - chyba w boże narodzenie) to juz przesadna kombinacja...

 

#update - punktujemy dopiero z dzisiejsze mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pinformować, że nadmiar obowiązków oraz brak satysfakcji z grania w ekipie, w której ponad połowa ma wybrany skład z automatu zmusiły mnie do oddania drużyny graczowi smoke.

 

Proszę zainteresowanego o wypowiedzenie się w tym wątku z podaniem od razu loginu yahoo i komisarza o przekazanie mu uprawnień do drużyny Meneli.

 

Co do problemów z draftem- Zdarza się, jesteśmy tylko ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Razem z Majchem ustaliłem, ze przejmę jego ekipę a komisarza proszę o dostęp :)

Mój login z yahoo: sm0ke1_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoke, prześlij mi swój mail, login nie wystarcza do "stransferowania" teamu.

 

P.S. Dzięki za zrozumienie, w takim razie gramy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie linka do ligi. Zobaczmy co tam słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom zaangażowania w tej lidze powala na kolana. Sam w pewnym momencie odpuściłem po części, ale jeśli koleś olewa ligę, mimo, że jest w tabeli bardzo wysoko, to ja takich ludzi nie chcę widzieć nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matmaz w końcu się obudził dosłownie na sam koniec. Awans udało mi się wywalczyć w ostatnim dniu, 12 pkt na moją korzyść, ufff.

 

Z olewaczy to jedynie Los Pollos Hermanos do zbanowania. Dziwna sytuacja z matmazem była, grał, odpuścił, potem znowu zaczął grać.

 

Awans dla Bulls 2006 i dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×