Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto IV liga - 15/16

Polecane posty

Skład ligi wygląda następująco:

1. Iga

2. kowal

3. TastyPaul

4. seether10

5. Wojtas1989

6. AlienDeg

7. Bors25

8. Zagi

9. sorche

10. WeeFreeMan

11. szymken

12. Gramek

 

Udało się z szybkiej łapanki zorganizować jeszcze jedną ligę :K

 

Wyżej awansują 4 najlepsze ekipy a z obu lig III spadną dwie ostatnie drużyny.

 

Wybierzcie spośród siebie komisarza. Wojtas1989 już piastował to stanowisko więc może zechce kontynuowac? choć nie jest to wymóg konieczny ;) Jak już wyłonicie przewodnika to podeśle mu ustawienia ligi na PM a Wy zajmiecie się dogadywaniem terminu draftu.

 

Miłej zabawy :K

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/95620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się barcalover. Im szybciej tym lepiej. Dobrze by było jak najszybciej założyć ligę i powysyłać zaproszenia, bo coś słabo idzie ta ankieta.

 

Szkoda by było nie wykorzystać tego, że się udało poskładać ligę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład ligi wygląda następująco:

...

7. Bors27

...

 

Miłej zabawy :K

Mój nick to Bors25. Proszę o korektę ;)

PS. Na drafcie mogę być tak jak w ankiecie od 21.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia poszły. Mam nadzieję, że dobrze to zrobiłem wszystko ;) Dołączajcie jak najszybciej, żeby ustalić datę i godzinę draftu. Wstępnie ustawiłem 25.10 o 21, ale to kwestia dogadania i głosów w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że część z Was ma najprawdopodobniej draft 25.10 aukcyjny, więc ten wstępny termin nie jest absolutnie ostateczny. Albo np. może być 25.10, ale wcześniej żebyście się wyrobili na aukcje ;)

 

W lidze jest póki co 6 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej ta sama liczba graczy...

 

Niech ci są już w lidze napiszą nazwy teamów, a do reszty spróbuje wysłać przypomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyznacz jakiś deadline na dołączenie do ligi (np. wtorek) i po jego przekroczeniu zapraszaj ludzi z listy rezerwowej. Obecnie liczy ona 2 osoby, ale może dojdą kolejne.

 

Gdybyście nie mogli się dogadać co do terminu draftu to zawsze istnieje też możliwość wybierania już po rozpoczęciu sezonu NBA. Opcja oczywiście gorsza, ale warto o niej wspomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadline na dołączenie do ligi 20.10( poniedziałek) do 24.

 

 

Data draftu myślę, że nie będzie problemem. Termin jest cały czas otwarty. Można kombinować z godzinami itd.

 

Wysłałem przypomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok jest 11 w lidze. Jeszcze tylko kowal.

JFC team- szymken

Big Bang- Wojtas 1989

Space Aliens - AlienDeg

Big Bada Boom- sorche

Bone Collectors- Gramek

Bromberg Dwarfs- TastyPaul

Borys's Team- Bors25

Los Łódź- seether10

Trole z Koom-WeeFreeMan

Small's Team- Iga

Harpagans-szajman8

Kamil's Team - kp_ldz

 

Tak je dopasowałem z użytkownikami. Teamy z pytajnikami to te, co do których nie mam pewności, czy to ich właściciele. Dlatego prosze o potwierdzenie w temacie.

 

Głosów w ankiecie nie przybywa, więc proponuję termin od siebie 26.10 21.30, albo 25.10- 18.30 ? Wypowiedzcie się jak Wam pasuje, bo sam tego nie dopasuję( Alien wiem, że pasuje każdy termin). Później już będzie to termin po starcie sezonu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borys's Team- Bors25 OK ;)

Jeżeli chodzi o draft to 26 (poniedziałek) absolutnie nie mogę - mam już dwa inne drafty, 25(niedziela) mi pasuje ale dopiero od godziny 21.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to niedzielny termin draftu (25.10 godz. 21:00) bardziej mi pasuje. W poniedziałek 26.10 może też dałbym radę ale mam też inny draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś przejął komisarzowanie. :)

Przepraszam że się nie odzywałem, ale nie miałem dostępu do internetu przez weekend.

Gdyby była potrzebna jakaś pomoc, dajcie znać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejąłem bo czas gonił ;)

 

Będzie problem z datą draftu, bo część ma draft aukcyjny w niedzielę o 22 (Wojtas1989, WeeFreeMan, sorche, TastyPaul), a części nie pasuje poniedziałek.

 

Byłoby o wiele łatwiej gdyby było więcej głosów w ankiecie.

 

Chyba, że opcja którą zaproponował Chicken, czyli draft po starcie sezonu, ale lepiej byłoby to ogarnąć przed.

 

Jakby co wrzucę nową ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - Small's Team to mój, później edytuję nazwę.

Ankietę uzupełniłam - mi niedziela o 21 nie pasuje bo mam inny draft. Oprócz tej niedzieli jutro i pojutrzę mogę dopiero ok 22.30, a tak pasuje mi każdy inny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne. Nie musisz edytować, może tak zostać.

 

Niedziela odpada. Jest jeszcze jedna data z ankiety, mianowicie czwartek 22.10 powiedzmy 21 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadline minął. Zostało jedno miejsce. Kowal nie dołączył ( zaproszenie dalej wisi) , więc wysyłam zaproszenie do szajman8.

 

 

Mnie ten czwartek też by pasował. W sumie większość z tych którzy się wypowiedzieli( 6 osób) pasuje czwartek. Tak też ustalam draft jak na razie. Wojtas jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×