Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny - roto budżetówka

Polecane posty

Zgłaszam się!

 

Do czego to doszło, ze zgłaszam się do ligi na sznurówce, bo przeczytałem ogłoszenie na e-nba...

Problem polega na tym, że masowy mailing z forum nie działa - jest problem z hostingiem, walczę z tym. Zwykłem powiadamiać o takich inicjatywach i kto wie ile tego typu wiadomości nie dotarło tam gdzie powinno...Dobrze, że jesteś niemniej :)

 

Wszystkich wpisuję do ekipy B.

 

PS. Dajcie znać kiedy otrzymacie info drogą mailową. Właśnie wysłałem komunikat po zmianie ustawień, liczę, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze z prywatą, bo w sumie zakładając, że nie uda się zagrać aukcyjnej w tym roku, założyliśmy swoją na ESPN. Do 12 brakuje czterech, więc jeśli ktoś ma ochotę dołożyć sobie jeszcze jedną ligę z draftem aukcyjnym w 9-cat, to zapraszam na priv :)

 

Edit: Żeby nie było, że z zupełną prywatą - w doodle'u dodałem swoje preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś siódmy w lidze B. Potrzeba Wam jeszcze 5 osób i paczka B może startować. Jeśli wybierzecie komisarza, można tworzyć dedykowany wątek, tworzyć ligę i ugadywać się co do terminu draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, brakuje zatem kolejnych dwóch osób i macie komplet. Na pw dostałem zgłoszenie i jeśli te osoby potwierdzą w wątku - jedziecie z koksem. Wybierajcie komisarza, wieczorem utworzę wątek dla Waszej ligi.

 

Co do terminów draftu - dogadacie się już we własnym temacie.

 

Fluber: może Ty ogarniesz temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest jeszcze miejsce to mogę grać :D

 

o ile dobrze pamiętam to w zeszłym sezonie całkowicie olałeś jedną ligę, chyba Roto MP, więc jaka szansa jest że nie odpuścisz tej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga B skompletowana :) szajman8 otwiera ligę C ale jest jednocześnie pierwszy do wskoczenia na miejsce Tomundo - tego zawieszam do momentu wyjaśnienia sytuacji. Jeśli to co pisze t3jlor się potwierdzi - wiąże się to niestety z banem na najbliższy sezon. Wyjaśnię to z komisarzem.

 

Co do ligi C - zapisy trwają i rzecz jasna zbieracie do dwunastu.

 

Edit.

 

Flub zgodził się komishować w lidze B. Szczegóły organizacyjne poznacie jutro, powinien też założyć właściwy wątek, w którym już we własnym gronie będziecie przymierzać się do draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flub zgodził się komishować w lidze B. Szczegóły organizacyjne poznacie jutro, powinien też założyć właściwy wątek, w którym już we własnym gronie będziecie przymierzać się do draftu.

 

No i super !

 

Fajnie, liga na relaksie bez spiny ale oczywiście z rywalizacją. To jest to co misie lubią najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×