Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny - roto budżetówka

Polecane posty

Jedna drużyna w jedną czy drugą stronę :B

Wchodzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę - na sznurówce jestem nowy, ale gram na e-nba 4 sezon.

 

Wiadomo mogą być problemy z terminem draftu tylko jak coś (24-25 mam 2 inne), ale to do dogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...dobra - wzbraniałem się przed kolejną drużyną, ale zbyt gruba liga się tu szykuje, żeby nie wziąć w tym udziału...

 

Ajm in!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że liga C gotowa. Jeżeli chodzi o draft, to nie licząc dziś i 26.10, pasuje mi każdy dzień, lecz od 21:00 (23.10 od 21:30). Ankieta raczej będzie musiała nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomundo grał w lidze MP u Bulka może on się niech wypowie. mnie martwi, że został dopuszczony do 3 ligi H2H, która już draftowała - jeśli oskarżenia się potwierdzą to chyba zmienimy managera? (3 czeka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już do bulka w tej sprawie ale na razie nie odpowiada.

 

Ale oczywiście ban to ban, wypad wszędzie, jeśli oczywiście zarzuty się potwierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze nie komplet. Sytuacja z Tomundo wymaga jeszcze jednej osoby.

Rzeczywiście. Ciekaw jestem co sam Tomundo miałby do powiedzenia? Lecz ban to ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się do każdej sprawy podchodzić indywidualnie ale przy braku dialogu z głównym zainteresowanym ciężko nawet myśleć o pozytywnym rozstrzygnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagram, ale na komiszowanie się nie piszę, niestety...

Przekazałem H2H Budgetligę z braku czasu...

Trochę ostatnio byłem w stanie poświęcić czasu na Fantasy, bo syn był łaskawy, pogoda do dupy i w pracy luz...

 

Najbliższe 3 tygodnie nie będą jednak kolorowe...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam to w zeszłym sezonie całkowicie olałeś jedną ligę, chyba Roto MP, więc jaka szansa jest że nie odpuścisz tej ?

 

No dobrze pamiętasz. W tym roku będzie inaczej. Do trwam do końca :D. Ale jak chcecie w moje miejsce obsadzić kogoś pewniejszego to zrozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę że jeszcze z H2H mnie wywalą za przyznanie się do winy. No trudno, ja zasad nie ustalałem :D ale zapewne lud chce "krwi" :V, więc się dostosuję. Czekam na decyzję w mojej sprawie :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, rozumiem. Szukamy zatem chętnego na komisarzowanie w lidze C.

 

Ja mogę się tego podjąć. Debiutuje w tym roku jako komisarz na e-nba. Powinienem dać radę w kolejnej lidze komiszować bo mam na to czas. Ale musimy ruszyć z miejsca odnośnie Tomundo bo jedna osoba blokuje grę wielu innym. Więc jeżeli bulek nie ma czasu się wypowiedzieć to ktoś musi podjąć decyzję bo czasu wiele nie zostało i ciężko na ostatnią chwilę wszystko w czasie dograć żeby większości pasowało. Skoro się przyznał to raczej nie musimy czekać na decyzję bulka i zastąpić Tomundo. Nie żebym miał coś do Ciebie (Tomundo), ale wyznaję zasadę dura lex, sed lex. a robienie wyjątków na dobre nie wychodzi. Dramatu też nie będzie bo mówisz, że H2H nie mają z tym problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomundo dostaje bana i wypada z rozgrywek. Potem zaktualizuję tabelki ale już możecie się zgodnie z tym organizować.

 

Ps. Potrzebna dodatkowa osoba do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze tryb pobierania FA-sów ostawić daily-tomorrow czy daily-today?

Skoro to ligi równorzędne to może niech ligi, w których gracz wypadł szukają zastępstwa, a nie Liga C będzie za każdym razem obrywać rykoszetem. Chyba lepiej żeby tylko jedna liga miała problem niż dwie naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak Lew, liczy się kolejność zgłoszeń. Jesteście niestety ostatnia ligą i stąd taki urok. Myślę, że dwie osoby powinny się znaleźć.

 

Co do ustawień to gramy jak w h2h czyli daily-today.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak Lew, liczy się kolejność zgłoszeń. Jesteście niestety ostatnia ligą i stąd taki urok. Myślę, że dwie osoby powinny się znaleźć.

 

Co do ustawień to gramy jak w h2h czyli daily-today.

 

Rozumiem.

Zakładać ligę już teraz ( i ewentualnie będziemy szachować graczami ) czy poczekać na komplet i wyjaśnienie kolejnego olewusa? Osobiście uważam, że watro już ligę zakładać i coś już ustalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×