Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny - roto budżetówka

Polecane posty

Nie chce mi się przeglądać teraz całego wątku. A mam pytanie bo grało mi się tu bardzo przyjemnie.

 

Jaka jest planowana kontynuacja tych rozgrywek ?

Tworzymy w następnym sezonie drzewko - jedna I liga, dwie II ligi itd. ? C

Czy wszystkie ligi były w tym sezonie równorzędne ? czy liga A to liga I , a B i C to ligi II?

Co z olewusami? w lidze B było niestety dwóch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie były równorzędne, z których 4 najlepszych awansowało do 1 ligi, miejsca 5-8 do drugiej itd. Oczywiście z uwagi na olewusów, ulegnie to z pewnością przetasowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze potrzebuję chwili na koncentrację i przemyślenie tematu. Na pewno obecne (kończące się) rozgrywki były równorzędne. Na pewno czołowe 4 zespoły z każdej ligi utworzą ekstraklasę. Na pewno dorzucę nowe trofea, o które będziemy się bić :) Co z niższymi klasami rozgrywek? Tutaj temat otwarty. Sprawiedliwe wydaje się stworzenie równorzędnych lig drugich i operowanie jak w drzewku znanym z ligi h2h na sznurówce (czy zbliżonymi w lidze roto na e-nba). Zobaczy się. Dzięki za ciepłe słowa o rozgrywkach - cieszy to tym bardziej, że w sumie nasze ligi specjalnie na forum rozgadane nie były :) Mam nadzieję, że to się zmieni chociaż jak widać niezbędnikiem dla dobrej zabawy to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właśnie za tym, żeby stworzyć 2 równorzędne drugie ligi, zamiast ligi 2 i 3. Oczywiście racja, że były osoby (w tym ja), którym tutaj sezon kompletnie nie wyszedł i dołowały, ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto nagrodzić tych, którzy już w tym roku grali i byli aktywni - nie olali rozgrywek, i stworzyć 2 ligi na 2 poziomie, co ułatwi sprawę stworzenia drzewka (2x2 awanse?). A jeśli będzie dość chętnych, to uzupełnić nimi drugie ligi + ewentualnie stworzyć 3 poziom.

 

To tylko moja propozycja w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również wydaje mi się, że powinny być dwie drugie ligi, a ewentualny napływ nowych graczy tworzyć powinien 3 ligę. Forum rzeczywiście dość ciche, ale za to aktywność w grze bardzo fajna (za wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy w tym sezonie ?

 

Ktoś się podejmie organizacji ? Chciałbym wiedzieć czy coś jest planowane żeby sobie zaplanować ile lig będę grał w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramy rzecz jasna, rezerwuj miejsce na koncie yahoo :) Niecierpliwe ruchy w innych ligach troszkę rozbudziły oczekiwania a tu w dalszym ciągu mamy sierpień :) Wkrótce wrzucę nowy wątek organizacyjny na bieżący sezon i rozpiszę poszczególne ligi po uwzględnieniu wyników z zeszłego sezonu. Cierpliwości, mamy sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czując presję donoszę, że w tym sezonie do 1. ligi roto budżetowego zakwalifikowały się Top4 zespołów z lig zeszłorocznych. Pozostałe zespoły zostaną podzielone na dwie równorzędne ligi drugie. To założenie nie uwzględnia na razie ewentualnych wykruszeń czy nowych osób, które będą chciały zasilić rozgrywki w tym roku.

 

Wkrótce udostępnię listy z przydziałem do lig i będę prosił deklarację uczestnictwa (definitywnie gram/definitywnie rezygnuję). Dostępna będzie także lista rezerwowa dla nowych, którzy wypełnią braki. Lawinowego przyrostu liczby nowych graczy nie przewiduję ale w takim wypadku pomyślimy nad rozszerzeniem ram rozgrywek o kolejne ligi/poziomy - zależnie od ilości chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×