Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Draft/rozgrywki - roto budżetówka A

Polecane posty

a ja sie dziwie że tak mało osób startowało po Bezemora, gość jest 9 na totalach, 27 na średnich, a tylko 2 osoby się biły o niego :)

 

sam na farcie go zgarnąłem, bo wczoraj klepnąłem za nie go 20$, ale wstaje rano i patrze na boxscore, to mysle dorzuce jeszcze 10, no i udało się. Mam nadzieje że będzie kontynuował w miare to co do tej pory produkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zestawienie total/avg, na razie wrzucam uproszczone zestawienia ale jeśli chcecie - poszerzę je o pozostałe statsy (kto nie używa fninja). Trudno wyciągać wnioski co do faworytów w tej fazie sezonu ale na pewno w oczy rzuca się ekipa The Saints, Bada Boom oraz Muminy. Dobry potencjał składu (po średnich) dyskontują w postaci totali.

 

Ja sam narzekam naturalnie na Davisa. Miała być lokomotywa a zanim tak naprawdę zdążyła się rozpędzić - wykoleiła się. Uważam, że na tym etapie - to takie generalne stwierdzenie - jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie na trejdy. Z drugiej strony, mam dziwną sytuację ze swoim składem - mało mam graczy, których zaliczam do mięsa armatniego na rotację z FA. I tak kiszę się z graczami, którzy niekonieczne mocno pomagają w obecnej sytuacji a jednak ciężko się z nimi rozstać (patrz Lawson).

 

Total

 

  • 75 The Saints
    72 Czarownice z Lancre
    70 Muminy ROTO SQUAD
    66.5 Big Bada Boom
    62 Penetrator
    59.5 Koszalińskie kaczany
    57.5 2good4noobs
    56 Cerveza
    50.5 Chicago Warriors
    50 Masakra47
    43 OBLIVION
    40 Bromberg Dwarfs

 

Średnio

 

  • 68 Big Bada Boom
    67 The Saints
    65.5 OBLIVION
    64 Muminy ROTO SQUAD
    60 Masakra47
    59.5 Cerveza
    59 2good4noobs
    54 Czarownice z Lancre
    53 Penetrator
    52 Bromberg Dwarfs
    52 Chicago Warriors
    48 Koszalińskie kaczany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spójrzcie czasem czy ktoś wam propozycji wymiany nie wysłał, bo może macie wyłączone powiadomienia emailowe. Wczoraj poszły dwie do jeffreya i czarownic, obaj się dzisiaj logowali i do tej pory żadnej reakcji. Jak wam się nie podoba to odrzucajcie od razu, bo takie długie czekanie na czyjąś decyzje bywa irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie sądze by w naszej lidze było dużo wymian, najwyżej od święta. Nie dość, że na odpowiedzi też trzeba sporo czekać (oczywiście nie u wszystkich) to przy odrzucaniu propozycji nikt praktycznie nie odpisuje powodu dla ktorego odrzuca propozycje, tym samym nie wiadomo czego oczekuje inny gracz. Ot takie zwykle Reject Trade i tyle w temacie.

 

Polecam strone fb-ninja.com , to moze niektórzy będą bardziej skłonni do wymian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny na Lawsona? To dobry moment by kupić go w przystępnej cenie. Zadowolę się zbiórkami. Po prostu. Oferta ograniczona czasowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby zainteresowany T. Jonesem lub Dragicem? Jakby co to zapraszam.

 

Trzeba coś zmienić w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglo może warto poprawić link do ligi w pierwszym poście, bo ten obecny nie działa jak powinien. Zbliża się koniec sezonu i niewykluczone, że są ludzie którzy chcieliby podejrzeć jak przebiega u nas rywalizacja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graty Kapitanie! Zasłużone 1. miejsce i awans do 1. ligi w przyszłym roku. Z potwierdzeniem kolejnych miejsc poczekam na update na stronie yahoo. Sam zapracowałem na przyzwoite P2 i jestem zadowolony bo przy stracie Davisa miałem średni humor. Sezon w roto bardzo udany - w żadnej ze swoich lig nie byłem niżej niż na 2 miejscu a jedna ligę nawet wygrałem. Roto mi pasuje :)

 

Edyta.

 

Bany w naszej lidze dla jeffreya (2good4noobs, faktycznie za dobry :D) oraz managera teamu Masakra47 (user asdf1991). Bany mają zastosowanie dla wszystkich rozgrywek na sznurówce i obowiązują dla kolejnego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Tutaj akurat zwycięstwo kosztowało mnie najmniej nerwów. Dobry draft, dwie korzystne wymiany i dość bezpieczna przewaga przez większą część sezonu. Dzięki za rywalizację i gratulację dla pozostałych, którzy od przyszłego sezonu będą tworzyć I ligę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W połowie sezonu byłem przekonany, że tę ligę akurat wygram. W okolicach All-Star totalnie się ten team jednak posypał, bo po tym jak oddałem Kembę (i Paytona) za Okafora i Gallinariego, potrzebowałem też zdrowego Tyreke'a Evansa. Posypali się wszyscy trzej, a jak do tego rozłożył się Bosh i Goberta nie było przez 2 miesiące (których nie nadrobił, bo się nie zwinął pod kątem roto w tym sezonie), to już nie było czego zbierać. Za dużo kluczowych braków, żeby to dociągnąć.

 

Ale jakby mi ktoś powiedział w styczniu, że skończę ligę na 7. miejscu, to o roczny zapas gum kulek bym się założył, że nie ma szans. ;) Gratulacje dla Muminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W połowie sezonu byłem przekonany, że tę ligę akurat wygram. W okolicach All-Star totalnie się ten team jednak posypał, bo po tym jak oddałem Kembę (i Paytona) za Okafora i Gallinariego,

 

Nie byłem przekonany co do tego trejdu... w sumie dobrze dla mnie wyszło... choć Payton też najzdrowszy nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×