Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

[2015/2016] Draft/rozgrywki - roto budżetówka B

Polecane posty

Otwieram temat grupy B ligi 12 zespołowej roto.

Skład ligi:

1. szkoda-czasu

2. mSala

3. fluber - Six Sigma

4. killer7

5. t3jlor

6. Majchu

7. Jurek Furtak

8. Falki

9. KUz

10. Bors25

11. bulls2006

12. igor12

 

Link do ankiety. Niestety jestem pozawalany draftami, ale w razie czego znajdę kogoś na zastępstwo

http://doodle.com/poll/2uqqe6rrapai4etz

 

Link do ligi:

 

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/97729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, może tak ustalmy mniej więcej które daty odpadają, bo ankieta już troche wisi, a 4 osoby tylko dały swoje pasujące terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie nowego kolegę, przywitajcie go ładnie :) Flub, wyślij odpowiednie zaproszenie i pospieszaj w kwestii draftu całą paczkę - sezon zbliża się wielkimi krokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Waszego grona dołącza bulls2006 na miejsce zbanowanego - jednak - mazi88.

 

Jeśli macie znajomków, którzy mogą pomóc w uzbieraniu kompletu w lidze C - dajcie im znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się wycofać z tej ligi ponieważ mam maxa na Yahoo, nie wiedziałem,że istnieje jakiś limit. Sorry za zamieszanie :|

 

Edit: ale mam chętnego, jeśli mielibyście problem ze znalezieniem osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że będziemy draftować dzień po rozpoczęciu sezonu, czyli 28 października o godzinie 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłał ktoś jakieś info do uczestników o tym temacie? Ja nic nie dostałem. Jutro wypełnie ankietę bo na tel nie bardzo mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam raz na jakiś czas. Tak bym przecież nie trafił do tego wątku.

 

Ale jak nikt nie wysłał żadnej informacji to się nie dziwcie że tak mało osób wzięło udział w ankiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest standardowa procedura w zakresie uczestnictwa w lidze. Komisarz po jej starcie zakłada co trzeba na yahoo, tworzy ankietę, wysyła linki do dołączenia. Skoro informacje są w wątku - wymagamy od userów sprawdzania jego zawartości i reagowania na nią. Nie jesteśmy grupką dzieci, staramy się organizować i pomagać nawzajem a aktywność w wątku (czy elementach powiązanych takich jak ankieta) jest miarą zaangażowania w życie ligi. Komisarz nie jest przedszkolanką żeby każdemu przypominać, że przed wycieczką należy poprosić rodziców o prowiant :) Komisarz powinien zakładać, że jeśli ktoś nie bierze udziału w ankiecie - jest takiemu wszystko jedno. Z kolei brak dołączenia do ligi na yahoo to bezwzględny obowiązek i bez wielkiej zwłoki należy go dopełnić.

 

Rozumiem, jeśli ktoś jest nowy i nie zna obejścia. Należy zatem opisane wyżej zasady przyswoić :)

 

PS. Jedyne o co mogę prosić komisarzy to to by po wyedytowaniu pierwszego posta umieszczali odpowiednią wzmiankę w nowym poście wątku. Na każdy wątek możemy ustawić subskrybcję (powiadomienia o nowych odpowiedziach) a edytowanie pierwszego nie jest w takim mechanizmie uwzględnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tak się rozpisałeś i wyjaśniłeś tym którzy zaglądają do tego wątku jak to powinno wyglądać, ale lepiej żeby tę wiedzę miało te 5 osób, które jeszcze tu nie zajrzały i nie wypełniły ankiety :)

 

Niektórym chyba jednak warto przypomnieć o wszystkim ( że jest watek, że jest ankieta itd.) również jak się już zapiszą do ligi warto przyponieć w dniu draftu, o tym że jest draft. żebyśmy nie mieli potem 5 botów w lidze na drafcie itp.

 

Ale jak macie tu inne zasady to w sumie nie będę się już wtrącał. Profesjonalniej moim zdaniem to wygląda na e-nba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój pomysł na fantasy nba. Nam zależy na samodzielnych managerach, którzy wykazują się inicjatywą i nie liczą na gotowce. Służymy pomocą merytoryczną, jest tu masa osób gotowych do opowiadania o zasadach ale w kwestiach elementarnych oczekujemy pewnej dojrzałości i zainteresowania tematem. Stąd organizacja forum, stąd określona rola wątków i komisarzy w ligach. Oczywiście to podstawowe założenia. Komisarze często posiłkują się różnymi metodami (jak np. pw czy wręcz zdobywanie bezpośredniego kontaktu szalonymi metodami byle tylko dopiąć draft) i tutaj nikt nikogo nie ogranicza. Jeśli masz uwagi do słabej komunikacji na linii komisarz - gracze - napisz z łaski swojej pw do komisarza i podrzuć pomysł jak rozruszać forum. Macie przecież wspólny interes a pomoc zawsze mile widziana.

 

Zasady są myślę te same w całym świecie fantasy. Masz prawo do własnej oceny ale zauważ, że porównujesz zupełnie hobbystyczną sznurówkę do kolosa jakim jest e-nba. Generalnie nie interesują mnie porównania z tamtym forum. Tutaj mamy zgraną paczkę, gramy fajne sezony a ekipa komisarzy naprawdę daje radę. Dotąd nikt z tym problemu nie miał a reguły uczestnictwa w naszych ligach nie uległy zmianie :)

 

Abstrahując od powyższego, przyznasz chyba, że coś nie tak musi być z kimś kto otwarcie deklaruje chęć udziału w rozgrywkach a potem zlewa temat nie zaglądając do wątku. Serio, takich osób na sznurówce nie chcemy. Są chlubne wyjątki, jednak potwierdzają tylko regułę, że większość osób tego typu marnuje tylko czas innych i swój.

 

Reasumując: więcej zaangażowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, sorry za brak odzewu. Dostosuję się do każdego terminu, żeby nie robić już żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem ankietę jako nowy uczestnik. Nie ukrywam, iż 22 godzina to trochę za późno na aukcję, ja o godz. 5:00 już muszę byc na nogach, a 3h to aukcja jednak trwa. Proponujęm max 21:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że najbardziej pasuje tutaj termin 29.10 w czwartek, choć już po rozpoczęciu sezonu. Godzina 21 lub 22, ale to muszą rozstrzygnąć bulek i Bors. Pamiętaj bulek, że gramy tylko w 12 i z tego co pamiętam, taki draft nie trwa dłużej niż 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21.30 może być jak najbardziej, 21 jest dla mnie trochę za wcześnie - muszę położyć dzieci spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie techniczne ;)

O ile rozumiem draft jest umówiony ostatecznie na czwartek godz. 21.30?

Jeżeli tak, to na yahoo jest chyba źle ustawione: Live Auction Draft: Thu Oct 29 9:30pm PDT, moim zdaniem powinno być 1.30 pm PDT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na wszystkich ligach w których jestem jest PDT, i wszędzie zgadza się z rzeczywistym czasem, tylko na tej jednej lidze jest inaczej. Dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś takiego było już poruszane. Sprawdź ustawienia swojego profilu na yahoo, może masz setup pod tamtejszą strefę czasową. Ja mam normalnie CET i wątpliwości nie ma. Przykładowo, dzisiaj mam draft o 21:00 i w lidze widzę coś takiego: Mon Oct 26 9:00pm CET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×