Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

[2015/2016] Draft/rozgrywki - roto budżetówka B

Polecane posty

Jeśli pijesz do mnie kolego, to wiedz, że tutaj mamy pewne zasady. Te mówią, że jeśli olewasz rozgrywki - wypadasz w następnym sezonie. Dostałeś ode mnie dodatkowo pw, w którym wyjaśniłem na czym to polega i poleciłem wpaść w przyszłym sezonie. Nie uszanowałeś tego i grasz w tym sezonie na krzywy ryj. Tylko i wyłącznie przez zaniedbanie organizacyjne. Już z tego powodu nie wzbudzasz sympatii. Wykaż się dobrze w tym sezonie, wykorzystaj swoją szansę i skup się na komentarzach merytorycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to było do mnie, ja pisałem o multikoncie jako pierwszy.

 

Ta sprawę uznałem za wyjaśnioną. Matmaz tam gra, Ty nie, z wiadomych względów. Natomiast mi również chodzi tylko o zaangażowanie, ja nie znam nikogo prywatnie, nie mogę mieć żadnych sympatii czy antypatii w odniesieniu do kogokolwiek. I jeśli coś oceniam, to nie danego GM-a, tylko jego postawę.

 

Z FA da się wydobyć coś wiecej niż 6 pkt i 1 zb. zwłaszcza, w dość wąskiej lidze, jaka jest tutaj. Wystraczy trochę poszperać i będzie niezłe zabezpieczenie. Możliwe, że to nie jest wielkie osiągnięcie być w tabeli za kimś, kto wykorzystał tak mało slotów. Ale czym innym jest ocenianie wyników, a czym innym jest ocenianie postawy. Na tym forum nikt za słabe wyniki kogoś z ligi nie wyrzuci, ale za odpuszczenie rozgrywek, owszem. Jeśli już nie masz zamiaru wyrzucać Holidaya czy Parkera, to jest Twoje prawo, ale rotuj chociaż systematycznie tym co masz. Jeśli na koniec sezonu będziesz miał niską ilość slotów niewykorzystanych i przy systematycznej rotacji, myślę, że dla nikogo nie będzie już tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pijesz do mnie kolego, to wiedz, że tutaj mamy pewne zasady. Te mówią, że jeśli olewasz rozgrywki - wypadasz w następnym sezonie. Dostałeś ode mnie dodatkowo pw, w którym wyjaśniłem na czym to polega i poleciłem wpaść w przyszłym sezonie. Nie uszanowałeś tego i grasz w tym sezonie na krzywy ryj. Tylko i wyłącznie przez zaniedbanie organizacyjne. Już z tego powodu nie wzbudzasz sympatii. Wykaż się dobrze w tym sezonie, wykorzystaj swoją szansę i skup się na komentarzach merytorycznych.

 

Oj kłamczuszku :P

"od sytuacji w poszczególnych ligach będzie zależeć to czy popłyniesz i tam. "

 

Do ligi zgłosiłem się dużo wcześniej niż dostałem info o banie. Nie spodziewałem się, że zagram. Byłem pewien, że pewnie mnie usuniecie z wszystkich lig, ale widziałem, że dodano mnie do ligi na yahoo więc gram...

 

 

 

Możliwe, że to nie jest wielkie osiągnięcie być w tabeli za kimś, kto wykorzystał tak mało slotów. Ale czym innym jest ocenianie wyników, a czym innym jest ocenianie postawy. Na tym forum nikt za słabe wyniki kogoś z ligi nie wyrzuci, ale za odpuszczenie rozgrywek, owszem.

 

Ale od tego zaczął się temat. Więc śpieszę z wyjaśnieniem, że nie jest najgorzej.

Jeśli już nie masz zamiaru wyrzucać Holidaya czy Parkera, to jest Twoje prawo, ale rotuj chociaż systematycznie tym co masz.

Nie mam najmniejszego zamiaru rotować systematycznie. Tak jak pisałem. Później liczę na to, że będą wszyscy w pełni sprawni, a wtedy nie powinno być problemów ze slotami. Podejrzewam nawet, że nie będzie żadnego gracza poza kadrą (jeżeli będzie możliwość). Więc nie chcę teraz grać nimi kiedy grają padlinę, a później nimi nie grać bo braknie slotów. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Ale myślę, że najlepiej będzie jeśli każdy zajmie się swoją drużyną, a na koniec sezonu ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kłamczuszku :P

"od sytuacji w poszczególnych ligach będzie zależeć to czy popłyniesz i tam. "

 

Do ligi zgłosiłem się dużo wcześniej niż dostałem info o banie. Nie spodziewałem się, że zagram. Byłem pewien, że pewnie mnie usuniecie z wszystkich lig, ale widziałem, że dodano mnie do ligi na yahoo więc gram...

Jeśli już cytujemy to może razem z bardziej istotnym fragmentem? Oto moja kompletna wypowiedź:

Doniesień dostałem jednak więcej, niestety nie mogę dopuścić Cię do gry w roto budżetowym. Ban masz generalnie na wszystkie ligi na sznurówki ale od sytuacji w poszczególnych ligach będzie zależeć to czy popłyniesz i tam.

 

Popraw się i wracaj lepszy za rok.

Zgody na grę nie dostałeś. Przyzwoitość nakazuje uszanować moją decyzję. Co zrobiłeś? Grasz sobie w najlepsze. Do ligi dołączasz sam - nikt tak po prostu nikogo nie może dodać. Ten temat myślę jest jasny i chyba nie ma co drążyć. To co było potem to wynik małego bałaganu i TYLKO dlatego grasz teraz w tej lidze. To apropos historii. Trzeba teraz przejść do porządku dziennego.

 

Co do kwestii rotowania składem to ja akurat uważam, że tutaj nic złego Mazi nie robi. Uzasadnia stanowisko i skoro nie chce szybko schodzić z gier - to jego sprawa i styl gry. Tak długo jak jest aktywny - sprawy nie ma. Jeśli w przyszłym sezonie wprowadzimy minimalną liczbę gier, które trzeba wykorzystać (jak na e-nba, uważam, że to dobry patent) - to żadnego rozliczania aktywnych managerów nie będzie (w sensie nie będzie to dodatkowe kryterium oceny "aktywności").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może źle zrozumiałem. Ale zrozumiałem, że mam bana. Jednak nie wiedziałem o nim w momencie zgłaszania się do ligi. Ty również wtedy o tym nie wiedziałeś. Napisałeś, że moja gra jest uzależniona od sytuacji w poszczególnych ligach. Widziałem, że zostałem dopuszczony więc zagrałem. Uznałem, że sytuacja w tej lidze jest taka (skoro mnie zaproszono), że mogę zagrać. Więc gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako uczestnik ligi napiszę tak: Mazi ciesz się, że Ci się udało i tyle. Niefajnie się odbiera kogoś kto negatywnie namieszał w poprzednim sezonie, a teraz zaciekle dyskutuje. Ot taka sugestia.

 

Tak jak cieglo napisał do rotowania składem bym się nie przyczepiał- każdy ma swoją strategie.

 

Yoda,Gwiezdne-Wojny-18,3542_600_h.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszego zamiaru rotować systematycznie.

 

Po twoich wypowiedziach i sytuacji z poprzedniego sezonu ciężko cię uznać za osobę, która potrafi myśleć i jest zaangażowana w grę.

 

Jeśli już nie chcesz rotować składem to luz ja nie mam nic przeciw i nie będę się wcinał nikomu w sposób prowadzenia drużyny.

Jednak ponieważ jak pokazała sytuacja z poprzedniego sezonu jesteś zwykłą nieodpowiedzialną i niesłowną ci**@, która ma historię odpuszczania gry to nie oburzaj się tu na innych tylko zacznij robić regularnie raz na 2-4 dni zmianę w składzie i od razu wróć do poprzedniego ustawienia składu. Yahoo odnotuje to jako twój ruch, a my będziemy wiedzieli, że drużyna nie jest opuszczona tylko jest to twoja taktyka czy jak tam sobie to wymyśliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce poszerzyć skład to zapraszam. Mam teraz 13 graczy którymi można grać. Tak szerokiego składu jeszcze nie miałem, a widzę że niektórzy grają FAsami. Nadgralem przez to mnóstwo gier.

Oddam 2-3 za jednego lepszego. Głównie zależy mi na 3 i PTS. Wszyscy odemnie do ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ustawienie domyślne + nie dyskutowaliśmy o nim przed startem rozgrywek. Osobiście nie mam zdania na ten temat, TD ma sens w ligach h2h - jak wygląda to w roto? TD powinien być zlikwidowany? Chętnie poznam argumenty.

 

PS TD obowiązuje w innych ligach roto np. wężykowej na sznurówce czy licytacyjnej na e-nba. Chyba nie jest to przypadkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawia się to przed ligą i w trakcie nie ma możliwości edytowania tej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba można. Pytanie brzmi: po co? Teraz na pewno ustawień zmieniać nie będziemy - to dyskusja pod zasady na kolejny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz w cholerę, jaka walka. Nie kojarzę innej ligi roto, gdzie byłoby tak na noże na pozycjach 2-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera źle rotowałem i mogę nie wyrobić się z zapełnieniem składu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już chyba nic nie grozi. Raczej już jestem bezpieczny na 1. Trochę się bałem, że za dużo nadrobiłem gier na początku, ale udało się ładnie to wyprostować. Nie tracąc przewagi.

 

Ogólnie dziwię się, że nie chcieliście brać odemnie graczy. byłem skłonny oddać 3-4 nawet za jednego lepszego. A prawie wszyscy moi to top 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, walka na noże do ostatniego dnia... I niestety na tyle kombinowałem z wolnymi, że je niestety przegrałem, Dieng i Monroe trafiali na 100% skuteczności u mSali. Pod koniec sezonu robiłem co byłem w stanie, wykorzystałem wszystkie sloty, ale chyba pewne błędy, niedociągnięcia, może trochę to, że w pewnym momencie tylko wystawiałem składy zamiast coś kombinować, zadecydowało, że przegrałem tie-breakerem z Borysem. Jedyna szansa, że może ktoś się wycofa...

 

Ale może trochę szukam dziury w całym, ale Bors nie był aktywny przez ostatni miesiąc. Cieglo, co zrobisz w tym przypadku? A gra się toczy o 1 ligę.

 

Mazi przypadkowo dostał się do tej ligi i można powiedzieć, że na kredyt, ale egzamin zdał. Tutaj nie ma zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, na pewno będę chciał podsumować temat olewaczy, zebrać ich listę i nałożyć to na awanse. Komisarza proszę o raport z Waszej ligi w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu za bardzo koncentrowałem się na punktach :/ Wczoraj też czytałem, że Irving ma nie grać, ale na yahoo i na mojej głównej stronie informacyjnej o kontuzjach nie było o tym wzmianki więc go zostawiłem i straciłem punkt przez klasyfikacje przechwytów. Myślę, że Kyrie ten jeden którego mi brakowało do Menele Roto by zrobił, do tego 3 straty mniej i byłby kolejny punkt. Mogłem być samodzielnie na drugim miejscu, no ale cóż i tak nie było źle. Dzięki za sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozgrywka to była. Walkę o II miejsce cały czas toczyły 4 teamy. To, że zmiana jednego zawodnika w ostatniej kolejce dała by 2 punkty więcej (czy tam 1,5 pkt) tylko to potwierdza.

 

Gratki dla Nocnej Straży, w sumie odskoczył wyraźnie i w miarę szybko zapewnił sobie zwycięstwo.

 

A u mnie, chyba dobrze draftowałem, biorąc pod uwagę, że zrobiłem tylko jeden ruch na rynku transferowym przez cały sezon. Za kontuzjowanego Burksa wziąłem z FA Dellavedowę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już pw do komisarzy ale może ktoś inny z uczestników wrzuci mi tutaj ostateczną kolejność po sezonie? Szybciej ogarnę listę na bieżący sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×