Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Lew

[2015/2016] Draft/rozgrywki - roto budżetówka C

Polecane posty

Mogę Ci dać Ibakę za PG :P

 

W sumie jestem optymistą, udało mi się wyrwać wreszcie kogoś fajnego z FA (Turner) i spylić trójki. Skład praktycznie kompletny w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w tak wyrównanej lidze! Mogę awansować jak i spaść:) Stwierdzenie to dotyczy 8 drużyn. Brawo Panowie (Panie) za walkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki LTM za udany pościg. 2 plac nie jest zły ale jak się prowadziło przez pół sezonu to niesmak pozostanie. Tak czy siak sezon uważam za udany i do zobaczenia w przyszłym roku. Tu są awanse? to pewnie awansowałem. Także gratulacje awansującym!!!

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście, że są awanse :) Czołowe 4 drużyny awansują do pierwszej ligi z automatu i w przyszłym roku będą biły się o złoto i odpowiednie medale. Analogicznie z kolejnymi drużynami (liga 2. oraz 3.) ale tutaj będzie to bardziej skomplikowane bo należy uwzględnić olewusów, którzy spowodują roszady.

 

PS. Proszę komisha o raport z rozgrywek (listę ewentualnych olewusów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kiepskim stylu, ale awansowałem. Do zobaczenia w przyszłym sezonie w 1 lidze.

#Curryza100$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę, wybaczcie za dość małą aktywność, ale totalnie przedobrzyłem z ligami i tutaj naprawdę ciężko mi było cokolwiek wymyślić.

 

Gratuluję zwycięzcy i reszcie, która awansowała :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę, gratulacje dla tych co awansowali.

 

Udało się rzutem na taśmę- ostatniego dnia postawiłem na trójki i zbiórki. Uwielbiam takie dni, gdy większość zawodników odpoczywa przed PO i można wyłowić jakieś perełki -(jak Ennis, Holiday czy Aldrich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za grę! Rzeczywiście szkoda trochę małej aktywności tu na forum, z resztą sam odpuściłem udzielanie się po paru podsumowaniach:) Może dlatego, że ze Sosną (#0 Portland) razem pracujemy i tematy kosza cały czas poruszamy. W lidze raczej wszyscy bardzo aktywni (może Grzetom miał z tym większy problem). Jedna z najbardziej ciekawych moich lig w tym sezonie. Takiego ścisku i walki w końcówce, pomiędzy kilkoma drużynami, dawno nie miałem. Ogólnie liczyłem na awans, ale coś po drodze zjeb..em i mimo fajnych nazwisk w teamie będę w 2 lidze. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w październiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już pw do komisarzy ale może ktoś inny z uczestników wrzuci mi tutaj ostateczną kolejność po sezonie? Szybciej ogarnę listę na bieżący sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem już pw do komisarzy ale może ktoś inny z uczestników wrzuci mi tutaj ostateczną kolejność po sezonie? Szybciej ogarnę listę na bieżący sezon.

 

Łap :)

 

1. L.MP

2. Fighting Irish

3. TeamBarca

4. January

5. wanish's Team

6. The Lego

7. The Tramwajs

7. BC Dzidzia

9. #0 Portland

10. Grzetom Blue Stars

11. jordan20(j.sprawka)

12. God of Thunder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×