Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Lew

[2015/2016] Draft/rozgrywki - roto budżetówka C

Polecane posty

Witam,

 

otwieram temat roto budżetówki C.

 

Poniżej aktualna lista uczestników:

Liga C

 

1. grzetom - Grzetom Blue Stars

2. wanishe - wanish's Team

3. rk18tw - TeamBarca

4. L.TM2 - L.TM

5. Lew - BC Dzidzia

6. January - January

7. Benon - The Tramwajs

8. hermman89 - The Lego

9. Tocheck - Fighting Irish 2

10. barcalover - God of Thunder

11. jordan20 - jordan20(j.sprawka)

12. Bigsosna - #0 Portland

 

Tutaj link do ligi dla gości:

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/105699

 

Draft:

 

27.10 (wtorek) 22:00

 

 

W razie pytań, niejasności czy moich błędów śmiało pisać.

 

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili - mazi88 jednak wylatuje z rozgrywek. Wyszły pewne fakty, których nie brałem wcześniej pod uwagę. Wybaczcie, to mała skucha organizacyjna a takie nie powinny się zdarzać. Niemniej, kolejny do ligi B jest bulls2006. To oznacza, że potrzebujecie 2 osób do kompletu.

 

Lew, wybacz za zamieszanie. Liczę, że i tak dacie radę z kompletem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luźno. Damy radę...sam kumpla z pracy dwa lata temu wkręciłem i już jest i tutaj i na e-nba. Temperatura będzie rosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja wam pomogę i zgłaszam się do gry w takim razie :) The Lego

Witamy na pokładzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Listy zaktualizowane po kolejnym przesunięciu kolejki. Do ligi B wędruje igor12 a Wy potrzebujecie jeszcze jednej osoby. Mam nadzieję, że to już koniec manewrów tego typu.

 

PS. Kolega, który zrezygnował ma ponoć jakiegoś ziomka. Jeśli ten dopisze - trafi do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igora z ligi usunąłem bo zdążył się już zapisać. Przy zapisach podajcie proszę nazwę swojej drużyny dla jasności bo nie każdego dam radę dopasować. Będę to edytował w pierwszym poście.

Zachęcam do wypełniania ankiety (tych którzy tego nie zrobili)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowa ligi jak i polowa głosów w ankiecie oddana. Na tę chwilę najkorzystniej prezentuje się data 27.10, chociaż na wszelki wypadek są dwa inne dni gdzie tylko jakiś godzinowy consensus trzeba by było wypracować, ale to ewentualna furtka gdyby się pojawiły problemy. :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27.10 to start sezonu ale składy powinny być po drafcie gotowe do gry :) Zdecydują godziny, ciekawe czy nie ma żadnej blokady na yahoo. Jeśli nie to pamiętajcie żeby ustawić zawodników przed pierwszą grą, najlepiej od razu po drafcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że niedziela 25 październik godzina 20:30?

 

Może ta godzina pasowała by Benonowi i Tocheckowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niedziele mam mecz i jak wygramy moze byc bania pomeczowa. Ale w ostatecznosci 20.30 moze byc albo 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ujdzie - ale dla mnie w te dni, to im wcześniej tym lepiej...

 

Pozdr

 

Trzeba pamiętać, że będzie tylko 12 drużyn, więc w ogarniętym gronie, przy bid timie 20s powinno pójść dość sprawnie. Przynajmniej ja mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie poczekajmy jeszcze chwilę z ustaleniami bo jakby nie było tylko połowa z nas się wypowiedziała. Fajnie, że jest w razie kłopotów wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze i ankiecie jest 7 osób. Proszę pozostałych o jak najszybsze dołączenie do ligi. Jeżeli kojarzycie kogoś (ja tylko January, który raczej na pewno się zjawi) z tych, którzy nie dołączyli i macie jakiś inny kontakt niż ten dostępny na sznurówce to dajcie im znać, że czas dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L.TM to też raczej pewniak, bo gra z nami przecież w keepera na e-nba. Tak mi się wydaje :K

 

Reszty nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.TM to też raczej pewniak, bo gra z nami przecież w keepera na e-nba. Tak mi się wydaje :K

 

Reszty nie kojarzę.

 

Tak mi się wydawało, że gdzieś go widziałem, ale w tym roku trochę mnie poniosło i dużo lig mam i ciężko mi przypisać nick do ligi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę mam swój draft na e-nba, który traktuję jako priorytet, więc jest to termin, który z mojej strony autentycznie odpada.

 

W sobotę też mam 1 draft. Co do pozostałych dni - raczej się dostosuję. Wtorek jest dla mnie ciężki, bo po całym dniu na uczelni i następnego dnia też muszę od 7 do 18 być poza domem, ale jakoś przeżyję, bo widzę że ze mną jest 10 na 10 na ten moment w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę mam swój draft na e-nba, który traktuję jako priorytet, więc jest to termin, który z mojej strony autentycznie odpada.

 

W sobotę też mam 1 draft. Co do pozostałych dni - raczej się dostosuję. Wtorek jest dla mnie ciężki, bo po całym dniu na uczelni i następnego dnia też muszę od 7 do 18 być poza domem, ale jakoś przeżyję, bo widzę że ze mną jest 10 na 10 na ten moment w ankiecie.

Po 10 głosach trudno znaleźć inny termin niż 27.10. Kolejny to 26.10, ale znowu ja i Barcalover mamy draft ligi mistrzów na enba. Fajnie byłoby gdyby nam wszystkim się udało być na drafcie. Przy bid time max 20s i 12 osobowej lidze to 2h z haczykiem i koniec ostatniego draftu...i sezon rozpoczęty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic by się nie stało, jakbyśmy draftowali np. w środę lub w czwartek, jeśli oczywiście wszystkim będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba można za 100% pewnością stwierdzić, że draftujemy 27.10 we wtorek. Pytanie, o ktorej. Godzina 22:00 każdemu pasuje, ale jak są jeszcze inni, którzy muszą rano wcześnie wstać (January) to można zacząć o 21:00. Oczywiście jeżeli Barcalover nie ma nic przeciwko bo tylko Ty zaznaczyłeś jedynie 22:00. Jak wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×