Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2016/2017] Rozgrywki - Liga Dynasty

Polecane posty

Informuję, że do jutra do 20.00 Andrew 23 musi wyoutować 1 zawodnika, a piotreksuper zejść z salary.

 

Inaczej niestety będę zmuszony do restrykcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informuję, że do jutra do 20.00 Andrew 23 musi wyoutować 1 zawodnika, a piotreksuper zejść z salary.

 

Inaczej niestety będę zmuszony do restrykcji.

 

Andrew musi wyrzucić nawet 3 grajków, a El-Maniaque i Fluber po jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w temacie z zestawieniem pensji zawodników nie lepiej będzie usunąć posty tam gdzie są stare pensje nieaktualne? Sądzę, że to pomoże uniknąć ewentualnych pomyłem z liczeniem sobie pensji. W tej chwili jak sobie sprawdzam pensje to szukając zawodników muszę specjalnie szukać czy to dobry post jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszym wątku w ogóle nie ma aktualnych pensji - ja biorę stąd - http://www.e-nba.pl/topic/4753-fbx-salary-graczy-sezon-201617/

 

EDIT: jest w temacie Basketpuna:

http://test.sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=50&t=237

 

Są tutaj przecież viewtopic.php?f=21&t=87 tylko trzeba przeskrolować na post niżej stad też prośba pokora o usunięcie starych pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie mówię o scrolowaniu bo ja korzystam z CTRL+F ale i tak trzeba sprawdzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w temacie z zestawieniem pensji zawodników nie lepiej będzie usunąć posty tam gdzie są stare pensje nieaktualne? Sądzę, że to pomoże uniknąć ewentualnych pomyłem z liczeniem sobie pensji. W tej chwili jak sobie sprawdzam pensje to szukając zawodników muszę specjalnie szukać czy to dobry post jest ;/

Done.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Pierwsze rozdanie waiverów za nami, a tu taka cisza...

Z waiverem 6 dostał mi się Jerryd Bez Zatoki.

Gerard, który miał 5 waiver zayebał mi sprzed nosa Australjskiego Padre Mafju, bo on tak już ma, że odkąd gram w fantasy, to mi kradnie przeróżnych murzynów...

 

Z ustawianych pozostałych wpadł ET Mór, co mnie niezwykle cieszy przy całym Nowoorleańskim szpitalu. Tym bardziej, że dwa podstawowe Pelikany z gatunku Backcourt mają w tymże szpitalu kartę stałego klienta...

 

Dziwi to, że nikt nie sięgnął po Zazę, ale on jest taki dziwny, brzydki i niefotogeniczny, że nikt go nie docenia... Miałem go ustawionego... Sam bym go zgarnął, ale mnie nie stać.

 

Z FA podebrałem sobie Jordana McRae, który mi się już od draftu 2014 podoba, a że w Phili to nikt nic nie wie i nie wiadomo czego się spodziewać, to pomyślałem, że można spróbować kosztem Archibalda DobreZwycięstwo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem ograniczenie do 44$ za dwóch playerów więc ustawiłem w kolejce po tych tańszych. bardzo mnie zdziwiło, że Solo Hill mi wpadł - czy jeden słaby meczyk w pre aż tak Wam zmniejszył jego potencjalne minuty w Pels - rok temu podobnie wziąłem Bazemore'a (ale go potem wywaliłem :P)? Satoransky to też nie lada talenciak więc zadowolony jestem mimo że pozbyłem się moich dwóch wyborów z tegorocznego draftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi się powaliło z tym McRae w 76ers to nie wiedzą nawet najstarsi górale. Teraz mam dylemat, czy chcę, aby Cavs podpisali JRa, bo mam go w innej lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ustawianych pozostałych wpadł ET Mór, co mnie niezwykle cieszy przy całym Nowoorleańskim szpitalu. Tym bardziej, że dwa podstawowe Pelikany z gatunku Backcourt mają w tymże szpitalu kartę stałego klienta...

 

Dziwi to, że nikt nie sięgnął po Zazę, ale on jest taki dziwny, brzydki i niefotogeniczny, że nikt go nie docenia... Miałem go ustawionego... Sam bym go zgarnął, ale mnie nie stać.

 

Delly jest na sprzedaż jesli chcesz ;-)

EtłanMór faktycznie zapowiada się fajnie, ale mnie średnio tutaj interesują krótkoterminowe wystrzały. Jrue pewnie jednak trochę pogra w tym sezonie, bo po tym sezonie kończy mu się kontrakt.

 

Ogólnie nie było specjalnie ciekawych FA w tym roku na waiverach. Może Bojan zaskoczy w Nets, Bayless może być w tym roku niezły, na początku pewnie też Ish S. i zobaczymy co pokaże Amir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×