Skocz do zawartości
bulek

Sezon 2016/17

Polecane posty

wymiana miedzy mna (Hornets) a hermanem (Bulls chyba)

do Bulls Pat Beverley, do Hornets Rondo Hollin-Jeffersons

 

herman potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deal z Lukiem

do Magic lecą new come Rondoe Hollis-Jefferson i Dion Waiters a do moich Szynszyli Gordon Dragic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam deal z Tizzem. Dragic za Waitersa i RHJ. Turner i C. Joseph wędrują do urzedu pracy po nowe miejsce pracy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melo, Noel i Mirotic do wziecia za gosci mniej ważących ale z niemniejszym talentem, we trzech badz pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymiana pomiedzy Hornets a Nets

na Bklyn lecą Melo Anthony i Nerlens Noel a do Charlotte Al Horford i pick2018 Nets

 

bigsosna potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard, zaktualizujesz składy? Bo ja w sumie mam dzisiaj czas i gdyby wszyscy byli poniżej sc, mógłbym wklepać na Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składy są praktycznie aktualne może końcówka draftu jeszcze została. Zaraz to sprawdzę.

A powyżej sc na pewno jest Ronnie, który coś dawno się nie udzielał.

Edit: Składy update'owane. Wszyscy proszeni o sprawdzenie czy się zgadza, zwłaszcza Luc (powyżej sc), Kapitan Planeta (powyżej sc), Bulek (14 graczy), Benon (powyżej sc).

Chyba nie był jeszcze dany czas na zejście, więc może zarządź Bulek do jutra czy poniedziałku.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Gerard!

Ja przy okazji wywalam Dekkera.

Czas na zejście daję do końca poniedziałku. W wyjątkowych sytuacjach wstrzymam się dłużej jeśli ktoś da znać. Muszę mieć czas na wklepanie składów by w porę rozpocząć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam salary 458,65, a nie 473,15. Źle policzyliście. Wychodzi na to, że przepis o zejściu z kontraktów najpóźniej 48h po drafcie też jest martwy, więc może warto go usunąć skoro i tak nie ma zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Gerard, kapitan Planeta i Luk są poniżej sc. Więc problem dotyczy tylko Ronniego i Benona.

@KapitanPlaneta to fakt, ale nie wszyscy patrzą, kiedy się skończył draft rookie, więc lepiej napisać do kiedy trzeba zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, bulek napisał:

@KapitanPlaneta to fakt, ale nie wszyscy patrzą, kiedy się skończył draft rookie, więc lepiej napisać do kiedy trzeba zejść.

W porządku, tylko ja niestety patrzę i trochę niepotrzebnie tak szybko pozbyłem się Farieda oraz Andersona (mimo, że i tak pewnie żadnych ofert bym nie otrzymał ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iguodala, Anderson i Hill na FA i jestem (?) pod salary. 

OGŁOSZENIE DLA TANKERÓW

(ale nie tylko)

Markieff Moriss + Ulis + pick przyszłoroczny za gracza koło 40 (maks ok. 44) , który będzie na 100% punktował i raczej trzymał się zdrowy. Wiek sprawą drugorzędną, byle niższy od produkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest problem.

Benon dalej powyżej salary.

A Tizz ma 12 zawodników. W związku z tym z wirtualnym graczem ma powyżej 460. Musi coś zrobić.

Mam nadzieję, że jutro rozpoczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×