Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

[2016/2017] Ogólny wątek organizacyjny-LISTA REZERWOWA

Polecane posty

zdupczyłem sprawę - przepraszam.O znaczenie ligi to 1 liga H2H BUDŻETSZNUR i trochę zgłupiałem. Mea Culpa. Gubię się w tym, a pracy Meksyk, w domu nie mam czasu na fantasy na razie i takie potem tego skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze zastanawiam. To byłby moja piąta liga w tym sezonie, trochę za dużo. Niby głupio rezygnować po spadku, ale może był on sygnałem, że pora się zbierać z tego formatu. Dam znać na pewno przed upływem terminu zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze zastanawiam. To byłby moja piąta liga w tym sezonie, trochę za dużo. Niby głupio rezygnować po spadku, ale może był on sygnałem, że pora się zbierać z tego formatu. Dam znać na pewno przed upływem terminu zgłoszeń.

 

Graj, spadniesz do 3 ligi i wtedy na spokojnie zakończysz tutejszą karierę ;)

 

#trashtalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze zastanawiam. To byłby moja piąta liga w tym sezonie, trochę za dużo. Niby głupio rezygnować po spadku, ale może był on sygnałem, że pora się zbierać z tego formatu. Dam znać na pewno przed upływem terminu zgłoszeń.

 

sounds like a pussssssy talk... włochata pusssy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe pytanie: kiedy gramy play offy? Liga gra do 12 kwietnia (środa), więc pytanie kiedy finały, tydzień wcześniej 2-8 kwietnia czy jeszcze tydzień wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczowe pytanie: kiedy gramy play offy? Liga gra do 12 kwietnia (środa), więc pytanie kiedy finały, tydzień wcześniej 2-8 kwietnia czy jeszcze tydzień wcześniej?

 

Ostatni tydzień na Yahoo jest łączony i trwa 10 dni, więc finały pewnie tradycyjnie ustalamy na ten wcześniejszy, czyli w tym wypadku od 27 marca do 2 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram

Jak nie będzie chętnych to przerzuć mnie do II ligi :)

 

aż takiej swobody nie mam, no chyba że zrezygnują 4 osoby z lig II :) pisałem o tym wcześniej:

ptb rezygnuje z występu w lidze 2A także na awans mogą liczyć kolejne drużyny z miejsc 3-ch w ligach III-ich o najlepszych bilansach sezonu zasadniczego w zeszłym roku. tiebreakery w tej kwestii przedstawiają się następująco (dlatego chociażby zawsze warto walczyć do końca :) ) :

3A - kng (tomekk3108) 102-67-2 .602

3D - jordan20 (jordan20) 99-71-1 .582

3B - Krzysztof's Team / Bullsfronda's Team (bulls2006) 91-79-1 .535

3C - Wysłannicy Jordana (josip10) 83-83-2 .500

 

EDIT: wystarczy jednak, że zrezygnuje 3 osoby z lig 2-ch, bo Jordan20 też sobie odpuszcza także obserwuj temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zwolennikiem grania dłuższego sezonu zasadniczego i dłuższej serii finałowej (nawet kosztem absencji najlepszych zawodników). nie chcę sam decydować zrobimy może ankietę - ale to też bliżej startu sezonu - wstyd się przyznać ale ja jeszcze nawet na schedule nie rzucałem okiem :Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żeby nic nie zmieniać. W ostatnim tygodniu dzieją się w lidze takie cuda, że nie ma sensu grać wtedy finałów (tak, zamierzam w tym roku w nich zagrać) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, żeby nic nie zmieniać. W ostatnim tygodniu dzieją się w lidze takie cuda, że nie ma sensu grać wtedy finałów (tak, zamierzam w tym roku w nich zagrać) ;-)

 

Popieram, RS jest tak czy siak wystarczająco długi, by wyłonić najlepszych i najbardziej systematycznych.

 

Tak mnie nie zmotywujecie. Za stary jestem, żeby się złapać ;)

 

I co Panie Szukam Motywacji do gry w fantasy? 2B czeka na Ciebie niemalże w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę w tym sezonie wyraźne rozprężenie lub spadek zainteresowania fantasy NBA w narodzie (i widać to też na e-nba). w tej chwili mamy chętnych na raptem 2 z 4 dotychczasowych 3 lig :(

roześlijcie może info o zapisach po swoich fejsach, twitterach itp, pospamujcie strony o koszu, że w tym temacie są zapisy. mam przeczucie, że kocioł z zapominalskimi ruszy bliżej startu sezonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×