Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

[2016/2017] Ogólny wątek organizacyjny-LISTA REZERWOWA

Polecane posty

Też się zgłaszam jeśli będzie miejsce.

 

oo wielki powrót :) powitać, powitać :M

 

jeszcze ponad tydzień zapisów, mam nadzieję, że zbierze się chętnych przynajmniej na 3 ligi trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem w tym roku odpuścić, ale uświadomiłem sobie, że mój ulubiony draft to ten online, wężykowy.

Więc...GRAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuję, zbyt dużo lig już mam na ten sezon, a nie chce grać bez pełnej aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy 32 potwierdzenia na poziomie lig III - więc brakuje nam jeszcze 4 osób do startu pełnych trzech lig. na cztery, jak było od dwóch lat, nie ma już chyba co liczyć :C wspomnijcie o naborze znajomkom!

 

troszkę łatwiej będzie awansować na poziom II - oprócz finalistów dwie drużyny z miejsc trzecich o najlepszym dorobku po sezonie regularnym będa miały tę możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 2 najlepsze drużyny w RS będą musiały dojść do Finału, aby awansować do II ligi, a komuś kto zajmie III miejsce i będzie miał naprawdę dobry bilans awans przypadnie tak o?

 

To nie fair :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 2 najlepsze drużyny w RS będą musiały dojść do Finału, aby awansować do II ligi, a komuś kto zajmie III miejsce i będzie miał naprawdę dobry bilans awans przypadnie tak o?

 

he? od zawsze do wyższej ligi awansują dwie najlepsze drużyny nie po RS tylko po PO. a na trzecim miejscu po PO równie dobrze może być przecież drużyna, która była w dwójce najlepszych po RS. po prostu opłaca się grać na całego od początku do samego końca. nie uważam, że "tak o" zajmuje się pozycję medalową po PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szajman spoko już się wcześniej zapisałeś :)

 

w każdym razie mamy mocny kryzys zgłoszeniowy - 24 potwierdzenia od graczy zeszłorocznych i 8 nowych zgłoszeń - co nam daje 32 uczestników. w tym momencie może więc wystartować jedna liga III w pełnym wymiarze (12 uczestników) i dwie w nieco okrojonym (po 10).

 

jako że struktura drzewka nam się zwęziła do 3 lig na poziomie III stwierdziłem, że najsprawiedliwiej będzie podzielić wszystkich zgłoszonych wg kryterium dorobku na sznurku (biorąc pod uwagę ranking manadżerów Flubera z wątku viewtopic.php?f=41&p=18038#p18038)/osiągnięć z zeszłego sezonu. podzieliłem wszystkich na rozstawione trójki do rozlosowania w ramach poszczególnych lig (a więc osoby z danego tiera na pewno ze sobą w przyszłym sezonie nie zagrają). w celu rozdzielenia tych trójek użyję sposobu znanego z e-nba - użyję randomizera list na http://www.random.org/lists/ przypisując kolejno od góry każdego z poszczególnej grupy do kolejnych lig IIIA, IIIB i IIIC

 

wyjściowe tiery wyglądają następująco:

 

tier 1:

Gerard

bulls2006

cieglo

 

tier 2:

josip10

KapitanPlaneta

MKA

 

tier 3:

KK11

mashi

kobe26

 

tier 4:

zayl

bulls4ever

pokor88

 

tier 5:

Gryzlak

mSala

pafsen

 

 

tier 6:

shevcu

immortal_87PL

grzetom

 

tier 7:

dyniu

mkaszewski

samgold

 

tier 8:

smoke

rakers

kolektor7

 

tier 9:

host3234

tmac1_81

Detroit Gems

 

tier 10:

szajman8

Araggorn

Pawcio03

 

panowie: madafaka8 i orange_mamba trafią do ligi IIIA (tej w pełnym wymiarze). kolejni zapisujący się będą mogli zasilić ligi IIIB i IIIC w wypadku zebrania parzystej liczby chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poniżej wyniki losowania z Timestamp: 2016-10-01 10:01:35 UTC

 

IIIA

bulls2006

KapitanPlaneta

kobe26

zayl

Gryzlak

grzetom

mkaszewski

kolektor7

tmac1_81

szajman8

 

IIIB

Gerard

josip10

mashi

pokor88

pafsen

immortal_87PL

samgold

smoke

Detroit Gems

Pawcio03

 

IIIC

cieglo

MKA

KK11

bulls4ever

mSala

shevcu

dyniu

rakers

host3234

Araggorn

 

zadowoleni? :) wg mnie ciekawie się to ułożyło

 

za chwilę potworzę odpowiednie wątki do organizowania lig na nadchodzący sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli są jeszcze miejsca w ligach to ja jestem chętny. Nick na yahoo - Majestic12

 

Majestic - jako że IIIC już ruszyło z organizacją trafiasz tam - ale musi dojść przynajmniej jeszcze jedna osoba, byś mógł zagrać - ligi muszą mieć parzystą liczbę graczy. mam nadzieję, że śpiochy się jeszcze w trakcie tygodnia obudzą i nie będzie problemu w tej kwestii

 

NADAL MAMY 3 MIEJSCA DO UZUPEŁNIENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×