Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Ogólny wątek organizacyjny - roto budżetówka

Polecane posty

Wpisałem Cię na listę rezerwową. Wygląda na to, że jest kilka niedoborów do uzupełnienia w lidze 2B ale miejsc na pewno nie wystarczy dla wszystkich rezerwowych. Tutaj jedyna opcja to otwarcie dodatkowej ligi ale rzecz jasna musielibyście sprowadzić dodatkowych graczy.

 

Jutro postaram się podsumować temat i konkretnie określić jak to widzę.

 

Tak czy inaczej zapisy wciąż trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też możesz dopisać ;) Nie wiem, dlaczego mnie tutaj nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisany. Jednocześnie, zrobiłem porządek z ligą 2B uzupełniając ją rezerwą. W efekcie, na liście rezerwowej zostało 6 graczy co jest chyba całkiem przyzwoitym punktem wyjścia do otwarcia kolejnej ligi w naszym drzewku. Nie wiem jeszcze czy byłaby to kolejna liga na poziomie drugim czy jednak pierwsza na trzecim. Oczywiście nikogo nie chcę dyskryminować ale logika spadków/awansów musi być w miarę sensowna - tego jeszcze nie miałem okazji przemyśleć. Oczywiście Wasze pomysły mile widziane, liga wciąż raczkuje, możemy w niektórych tematach popłynąć pod prąd branżowych standardów ;)

 

Tymczasem rezerwowi niech kombinują 6 kolejnych graczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob lige 3. Niech drzewko rosnie. Możesz pewnie tez wrzucić ibfo na e-nba. Kilku graczy wiecej pewnie z checia zagra.

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nad tym poziomem trzecim jeszcze pomyślę ale wydaje się to najbardziej trafione rozwiązanie. Wątek na e-nba już jest ale nie powstrzymujcie się przed szukaniem chętnych na własną rękę/innymi kanałami. Rzecz jasna nie wykluczamy otwarcia kolejnej ligi jeśli pojawi się 18 nowych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja celuję w 12tu. Wiadomo, jeśli przyjdzie czas gry a będzie Was dziesięciu - można warunkowo podejść do gry ale póki można - róbcie wszystko by trzymać się standardowego rozmiaru ligi w tych rozgrywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda o fantasy nie wiem za wiele, ale chyba mógłbym spróbować w tej trzeciej lidze. Wpisz mnie jednak na listę rezerwowych, bo nie wiem czy wpasuję się z terminem draftu, a nie chciałbym zajmować komuś miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeśli liga się uformuje to z listy rezerwowych wszyscy do niej traficie i wtedy tylko od Was będzie zależało kiedy draft się wydarzy. Ptaszki ćwierkają, że komplet jest już bliski ;)

 

Nie ukrywam też, że funkcja komisarza daje pewne względy np. możliwość zasugerowania w ankiecie draftowej tych terminów, które pasują tej osobie. Jeśli washko zależy Ci desperacko na udziale w drafcie (notabene, każdemu powinno) - bierz funkcję komisha i to już 75% sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, jeśli liga się uformuje to z listy rezerwowych wszyscy do niej traficie i wtedy tylko od Was będzie zależało kiedy draft się wydarzy. Ptaszki ćwierkają, że komplet jest już bliski ;)

 

Nie ukrywam też, że funkcja komisarza daje pewne względy np. możliwość zasugerowania w ankiecie draftowej tych terminów, które pasują tej osobie. Jeśli washko zależy Ci desperacko na udziale w drafcie (notabene, każdemu powinno) - bierz funkcję komisha i to już 75% sukcesu ;)

 

Aha, no to fajnie, to mogę być tym komisarzem, o ile nikt inny się nie napalił na tę zaszczytną i profitogenną funkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda o fantasy nie wiem za wiele, ale chyba mógłbym spróbować w tej trzeciej lidze. Wpisz mnie jednak na listę rezerwowych, bo nie wiem czy wpasuję się z terminem draftu, a nie chciałbym zajmować komuś miejsca.

 

Hehe uśmiałem się :) wrodzona skromność nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kojarzy ktos Jurka furtaka ?

bo do ligi nie dolaczyl,ankiety nie wypelnil,na maile nie odpisuje i przez to nasza (viewtopic.php?f=61&t=325) liga stoi...

 

ps-wanish's Team tez nie dolaczyl do ligi mimo,ze ankiete wypelnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym kolegą jest problem. Co rok nie mogę zrozumieć tego, że ludzie zapisują się do lig (nie jednej i nie trzech) a potem ciężko jest wykonać im tak elementarną czynność jak dołączenie do ligi. Ankiety nie liczę bo tutaj nikogo nie blokują, bardziej działają na własną niekorzyść i jeśli taka wola - trzeba uszanować :)

 

Myślę nad tym by i na tym etapie wyznaczać deadline i premiować ludzi z rezerwy (a zamulaczy wywalać). Poczekajmy na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok,w takim razie wyznacze mu na forum termin do piatki na dolaczenie-jesli tego nie zrobi zaprosi sie osobe z listy rezerwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny z listy rezerwowej/ligi 2A na dolaczenie do ligi 2B ,poniewaz na 90% juz dzis-06.10.2016 o godz 22 bylby draft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×