Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2016/2017] Lista rezerwowa

Polecane posty

Tmack, cholera, jesteś już w składzie 2A roto budżet. Nie wprowadzaj zamętu, orientuj się! :) Dawaj do wątku organizacyjnego bo GRB już tam łapie za sznurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :)

 

Przybywam z sąsiedniego forum e-nba.pl, gdzie czynnie uczestniczę już przez dłuższy okres. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że przespałem troszkę moment zapisów, więc można to ująć, że "nie ma dla mnie miejsca", chyba, że wystartuję nowa liga. Tu zwracam się z uprzejmą prośbą do was Panowie, a zarazem zaproszeniem do ligi na tamtejszym forum, która wystartuję tylko wtedy, jeśli uzbiera się komplet. Link do ligi: http://www.e-nba.pl/topic/4974-ligi-roto-201617-nowe-zgloszenia

 

A poza tym z miłą chęcią wziąłbym udział również w lidze na Sznurowadle, bo widzę, że trwają zapisy rezerwowe do ligi 3B dlatego jestem chętny, by grać. :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem Cię na listę rezerwowych. Brakuje Wam jeszcze 7 osób do pełnego rozmiaru ligi (jak pisałem, jeśli będzie wielka posucha nowych - można startować i w 10 ale głębokość takiej ligi może być rozczarowująca :) ). Rzucajcie propagandę gdzie wlezie, jacyś spóźnialscy jeszcze pewnie napłyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, Gerard będzie szukał zastępstwa dla marudera w lidze 3A i tutaj obowiązuje kolejność zgłoszeń do listy rezerwowej z zastrzeżeniem, że taka osoba stawi się na drafcie w ustalonym już w lidze terminie. Kto może, niech zgłosi swoją ewentualną gotowość w wątku, o ile nie zdążył Was już zapytać o to Gerard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze widzę to Draft ligi 3A odbędzie się 25'tego Października o godzinie 21:00? Mi jak najbardziej pasuję i bardzo chętnie wstąpię do ligi, bo bardzo mi zależy żeby zagrać chociaż w jednej (przespałem troszkę z zapisami).

 

Dlatego ja jestem jak najbardziej chętny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dobrze widzę to Draft ligi 3A odbędzie się 25'tego Października o godzinie 21:00? Mi jak najbardziej pasuję i bardzo chętnie wstąpię do ligi, bo bardzo mi zależy żeby zagrać chociaż w jednej (przespałem troszkę z zapisami).

 

Dlatego ja jestem jak najbardziej chętny! :)

 

Sytuacja wygląda tak, że już w miejsce rakersa dołączył wczoraj Stryder (pierwszy się zgłosił na PW), aczkolwiek ciągle nie ma kontaktu z jeszcze jednym GMem (LBS), który już do ligi dołączył, ale zaznaczył w ankiecie, że nie pasuje mu 25.10 na draft. Czekamy na jakiś odzew z jego strony, jeśli nie będzie mógł draftować, wtedy być może będziemy potrzebować jeszcze jednej osoby.

 

Edycja: Wyszło małe zamieszanie, bo okazuje się, że Stryder nie był zapisany na listę rezerwową i nie może zostać przyjęty poza kolejką. W takim razie miejsce się zwalnia i zajmie je pierwsza osoba z kolejki, która do jutra do godz. 22.00 potwierdzi, że pasuje jej termin draftu 25 października godz. 21.00. Na razie pierwszy w kolejce jest Raven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym uzupełnieniu 3A na liście rezerwowej pozostanie przyzwoite 5 osób. Stąd już niedaleko do pełnej ligi, liczę, że spóźnialscy przypomną sobie o sezonie na fantasy i wpadną tutaj. Oczywiście - to do rezerwowych - uruchamiajcie swoje niezależne kontakty i ściągajcie ludzi to szybciej odpalicie kolejne rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na brakujące miejsce w lidze 3A zgłosił się również josip10, a z racji tego, że był pierwszy na liście rezerwowej to on zasila naszą ligę. Mam natomiast coraz większe wątpliwości czy GM o nicku LBS ma zamiar zagrać z nami w tym sezonie (ciągle nie ma z nim kontaktu), więc dostaje on deadline na odezwanie się do najbliższego wtorku (18.10) do godz. 20.00. Jeżeli dalej nie da znaku życia będziemy potrzebowali kolejnego chętnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×