Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 1

Polecane posty

Już trudno nie będę kombinował, przeskoczyło mi na 18go, że mam obronę, więc albo komuś dam podraftować za mnie, albo po prostu będziecie bezczelnie wykorzystywać podczas draftu to, że będę w formie jak Ty Lawson ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chyba jeszcze nie wypełniałem ankiety. Przepraszam ze tak pozno sie odzywam w tej sprawie. Do końca tyg. jestem poza PL. Mam tylko przez Tel. dostęp teraz wiec doodla nie wypełnię.

Jest jakaś alternatywa dla tego 16.10?

Nie pasują mi tylko 3 dni w całym październiku 16,17,24 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojrzałem właśnie na ankietę i widzę, że 18.10 draft nie pasuje 2 osobom (ja mam draft w 1. lidze enba), a 25 i 27 tylko 1 osobie. Może by tak przenieść termin draftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzałem właśnie na ankietę i widzę, że 18.10 draft nie pasuje 2 osobom (ja mam draft w 1. lidze enba), a 25 i 27 tylko 1 osobie. Może by tak przenieść termin draftu?

Raczysz kpić? :) Po pierwsze, termin ogłosiłem tydzień temu. Po drugie, chyba nie oczekujesz, że będę faworyzował kogoś kto się nie może zdecydować a poświęcę np. Kapitana Planetę, który określił się wcześniej? Po trzecie, słowem nie wspomniałeś o ewentualnym konflikcie; podobnie na e-nba - zero wypowiedzi w temacie. W moich stronach mówi się na to "żenada".

 

PS. Dosłownie przed chwilą, Kapitan Planeta zmienił dostępność i komplet mamy teoretycznie 25.10 o godz. 21:30. Teoretycznie, bo po klepnięciu pierwotnego terminu każdy mógł ułożyć sobie życie na inne dni i nie notować tego w ankiecie. Jestem skłonny przełożyć draft na w/w datę o ile nie pojawi się veto w tej sprawie. Jeśli ktokolwiek z już głosujących managerów zgłosi sprzeciw - zostajemy przy pierwotnym terminie. Umówmy się, że temat pozostawiamy otwarty do środy wieczorem. W okolicach 22-23:00 postaram się wrzucić OSTATECZNE ogłoszenie w sprawie draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam snake draft w FP, którego termin nie jest klepnięty ale najbardziej prawdopodobną opcją jest 25, więc nie będę tam teraz chłopakom mieszał. Zostańmy przy 15 skoro jest potwierdzone, wszyscy pewnie pozostałe ligi układali pod to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz cieglo zamieszanie. Odrzuciłem 25.10, bo wtedy miał być draft w ROTO Snake. Sytuacja się potem zmieniła, ale jakoś wyleciało mi z głowy, żeby tutaj zedytować mój głos w ankiecie. Byłem pewien, że termin draftu mamy już ustalony i to pewnie dlatego.

Ja mam snake draft w FP, którego termin nie jest klepnięty ale najbardziej prawdopodobną opcją jest 25, więc nie będę tam teraz chłopakom mieszał. Zostańmy przy 15 skoro jest potwierdzone, wszyscy pewnie pozostałe ligi układali pod to.

Sprawdziłem i 20.10 ma tyle samo głosów co 25.10, nic tam oficjalnie jeszcze nic nie ustaliliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Ciebie nie mam pretensji Kapitanie (wręcz przeciwnie bo wygląda na to, że Twój głos może pomóc innemu graczowi).

 

Poza tym - to do mazi88 - pierwotna klepnięta data draftu to 18.10 a nie 15.10. Nie wiem jak traktować Twoje "veto" w tym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin 18.10 jak i 25.10 mi pasuje wiec w zasadzie jest mi to obojetne. Choc im pozniej tym lepiej.

Terminy zajete u mnie to 13, 20, 21.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym - to do mazi88 - pierwotna klepnięta data draftu to 18.10 a nie 15.10. Nie wiem jak traktować Twoje "veto" w tym świetle.

 

Zwykła literówka.

 

Jeżeli w FP zrobią nam draft, który nie będzie kolidował z tym nowym w tej lidze, to jeżeli chodzi o mnie to jak najbardziej jestem za przesunięciem i pójściem na rękę. Tyle. Ale nie chcę mieć dwóch draftów w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zatem pocisnąć temat w tamtej lidze, zmobilizować innych do oddania głosów w ankiecie. Może temat się ruszy, tam wykrystalizuje inny termin a tutaj będzie można oficjalnie przejść na 25.10. W przeciwnym wypadku zostajemy przy 18.10. Pozostaję przy środzie jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, zobaczymy na czym wtedy będziemy stali ale po raz kolejny okazuje się, że opieszałość i brak komunikacji to strzał w kolano. Własne. Oby się dobrze skończyło bo jednak co jak co ale draft licytacyjny ma wyjątkowe zapotrzebowanie na komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wyszło na to, że w tamtej lidze mam draft prawie pewny 25 bo tam wszystkim tak pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, zatem zgodnie z tym co pisałem wcześniej - trzymamy się pierwotnej wersji tj. draftujemy - powtarzam - 18 października (wtorek) o godz. 22:00. Szkoda, bo zakładałem, że spotkamy się bez przeszkód w komplecie. Mimo wszystko - kto ma komplikacje - niech kombinuje bo sposoby istnieją (można draftować jednocześnie w dwóch ligach, ustawić listę rankingową (chociaż nie wiem jak to działa w licytacji), wystawić zastępcę itp.).

 

Z parametrów draftu, które możemy ostatecznie ruszyć jest jeszcze godzina. Czy jeśli np. pchniemy go o te np. 30 min naprzód, zmieni to sytuację? Z tego co pamiętam, draft w kolidującej lidze L.TM jest nieco wcześniej. Wiem, że nasz draft zabierze sporo czasu ale może warto zarwać nockę na korzyść kompletu? Niech wypowie się przede wszystkim L.TM ale i reszta czy w ogóle rozważają takie podejście. Ja nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla L.TM będzie to duży kłopot brać udział w dwóch draftach naraz, bo ten drugi to też licytacja. W FP obowiązuje wąż, więc mazi88 chyba miałby z tym mniej problemów. Niech spróbuje może jeszcze pomęczyć tam chociaż o wcześniejszą godzinę rozpoczęcia. Jakby zaczęli o 20, a my o 22 to by się spokojnie wyrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobra myśl. Jeśli faktycznie jest opcja, że zaczną o 20:00 to spokojnie się wyrobi (myślę, że nawet 20:30 da radę bo tam to już końcówka będzie i można poświęcić się praktycznie w całości licytacji). Mazi88, forsuj tam godzinę odpowiednią.

 

KapitanPlaneta, jesteś z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie jestem elastyczny co do godziny, byle by po 19:00.

 

mSala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to spróbuj może dogadać godzinę w swojej lidze. W sumie im tam wcześniej tym lepiej dla Was bo dopiero obaczyłem, że o ile u nas wszystkim pasuje 25.10 o tyle kobe26 o 22:00 już ma "nie", najpóźniej u niego 21:30. Jeśli Wy zaczniecie o tej powiedzmy 20:00 to wciąż jest dość komfortowo dla Mazi88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, czyli mazi88 ma dwa drafty na 25.10 tutaj i w fp2, czyli tak jak ja :)

 

Czyli mogło by być w fp#2 o 20:00 a tutaj o 21:30 i się zgodzi.

Problem tylko w tym, że w fp#2 godz. 20 w ankiecie pasuje tylko mi i dwóm osobom być może :)

Zagadam zaraz.

 

mSala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×