Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 1

Polecane posty

Horford i Val wylecieli na kilka spotkań i mam trochę niedogranych spotkań, co już mnie zaczyna irytować (bo to jedni z moich lepszych graczy), zresztą wychodzi to - na totalach jestem 5, a na średnich pierwszy z ładnym wynikiem.

 

Cóż przynajmniej Danny wrócił, a musiałem już zacząć grać "swoimi" Lakerami, by za dużo slotów nie tracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu steale, komu, bo idę do domu?

 

Mile widziany rozgrywający z asystami, a nawet stratami. Pod warunkiem, że nie nazywa się Mudiay :D

 

P.S. Gdybym nie sprzedał Paula Januaremu, mógłbym teraz steale sprzedawać na targu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkur*iają mnie już INJ oficjalnie, zwłaszcza Horford - na treningu w łeb i 10 spotkań w pi*du... :Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Daruj sobie takie oferty.

 

? kee

co Ci się nie podobało ? że lepszego gracza według rankingu Ci zaproponowałem ?

 

j.j. za wesa to taka zbrodnia proponować ?

 

Wes jest 70 za sezon i 50 za ostatnie 30. j.j. okolice 100. Oferta aktualna może ktoś zainteresowany graczem z top 70 dającym zaj..e 3PTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem już kto był w wymianie ale zapamiętałem jedno - szrot za solidnego (w tamtym czasie) oferowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.J.Redick za Mathewsa.

 

czyli jak - patrzysz na rank z 7 dni ? chciałbym wiedzieć jak proponować wymiany skoro takie propozycje wzburzają Cię tak bardzo że aż piszesz o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, oferowałeś mi specjalistę w 3PT, który we wszystkim dołował w stosunku do JJ. Także w swej koronnej kategorii a wybitnie - z tego co pamiętam - w procentach, szczególnie z gry. Trudno mi się do tego odnieść bo istotne są statsy z tamtego okresu - jakbyś nawiązał szybciej a nie wysyłał jakieś dziwne zgłoszenia o spamie to pewnie dostał byś bardziej wyczerpującą odpowiedź :) Wniosek z tej propo był taki, że przy gościach o podobnych pozycjach i specjalizacji zabierasz mi tego lepszego a daje gorszą wersję. Tak to zapamiętał. Cóż to za deal? Ja rozumiem, że z Twojej perspektywy wyglądało to świetnie ale czy przypadkiem pomyślałeś chwilę nad tym czy ja będę miał w tym jakiś interes? Chyba, że rzucasz propo na zasadzie "może zerknie z grubsza i klepnie". Uprzedzam, że patrzę na cyferki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem mamy deal. Otrzymałem Lillarda i liczę, że coś w temacie 3PM drgnie w mojej drużynie. Tu mam wiele do poprawy i Lillard jest lepszym gościem do tego zadania niż Brook. Jednocześnie, trudno rozstawać się z zawodnikiem, który produkuje takie linijki jak dzisiaj w nocy i wiem, że tam gdzie idzie przyda się mocarnie :) Lillard powinien u mnie pomóc także nieznacznie w procentach oraz stratach (to druga kategoria, w której cieniuję).

 

Co do rozgrywek to jeszcze niedawno miałem bardzo słaby humor, teraz nieco nadrobiłem gier i podciągnąłem się w tabeli. Celem jest utrzymanie się w lidze ale przy mocnej poprawie w trójkach oraz jednoczesnym utrzymaniu obecnych punktacji - środek tabeli nie jest wykluczony. Po średnich wciąż nie wygląda to dobrze ale liczę, że Lillard napędzi odpowiedni kierunek zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to jak cztery to cienko to widzę. Ostatnia czwórka traci wyraźnie do 8 miejsca. Niestety też w niej jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne, bo było to dla mnie oczywiste ale pytanie uświadomiło, że nie było to chyba nigdzie spisane. My bad. Niemniej, innego systemu niż w lidze h2h nie przewiduję a tam gramy właśnie w ten sposób, drzewko gooza to jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się sezon całkiem podoba jak na ten moment ;)

 

Chce ktoś oddać lepszego gracza za gorszych dwóch? Bo po dodaniu Fraziera i wyleczeniu moich skompletowałem 12kę do gry w sumie. Zacząłem już też odrabiać sloty i w końcu jestem 1 na totalach (mimo wciąż dużej straty games).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie niestety ale lecę. Cóż, powalczę jeszcze, ale praktycznie bez szans jestem. Może gdyby nie kontuzje Dirka i Lina, to byłoby inaczej. W każdym razie w przyszłym roku muszę dokonać selekcji składu w inny sposób... Pierwsza liga to jednak za wysokie progi do nowicjusza.

Gdyby ktoś był zainteresowany wymianami to chętnie przytulę dwóch stabilnych przeciętniaków za kogoś lepszego :) Może uda się jeszcze powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×