Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2016/2017] ROTO Wężyk - wątek organizacyjny

Polecane posty

Ja też akurat z tych rozgrywek rezygnuję, za dużo tych lig mi się narobiło i nie chcę robić nic na pół gwizdka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość marnie widzę w tym sezonie szanse na powstanie IV ligi, ale może wkrótce coś drgnie i chętnych zacznie przybywać. Jeśli niektórzy z was są w stanie jakoś zaktywizować swoich znajomych to bardzo bym prosił o nakierowanie ich tutaj. Może wspólnymi siłami uda się coś zdziałać i dobijemy przynajmniej do liczby uczestników z sezonu ubiegłego :). Sam też postaram się wkrótce uruchomić jakąś kampanię reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

muszę ograniczyć ilość lig, więc jestem zmuszony zrezygnować z tej ligi niestety.

 

Pozdrawiam i powodzenia!

 

EDIT: Przepraszam za zamieszanie, chciałbym jednak zagrać, kajam się :C

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie 4 liga to ja też jestem chętny!

Bardzo możliwe, że trafisz od razu do 3 ligi :). Mamy w tej chwili 4 rezygnacje na tym poziomie, więc szajman8 i Gramek na pewno się w niej znajdą, mimo tego że w swojej lidze nie zajęli miejsc dających awans. Pełen obraz sytuacji mam nadzieję będziemy mieli już wkrótce.

Potwierdzam udział
Witam,

 

muszę ograniczyć ilość lig, więc jestem zmuszony zrezygnować z tej ligi niestety.

 

Pozdrawiam i powodzenia!

Czytelniej byłoby gdybyś zedytował posta, ale zakładam że jednak rezygnujesz bo po raz trzeci zdania chyba nie będziesz już zmieniał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem chętnie dołączę do Waszej ligi oczywiście jeśli jest jeszcze taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dziś ostatnie, trzecie ponaglenie do użytkowników, którzy wciąż nie zajęli stanowiska odnośnie uczestnictwa w nowym sezonie. Jeśli, więc ktoś ma możliwość nawiązania kontaktu z kimś z grona: zabold, messinho, Majchu, Jurek Furtak, TastyPaul, Wojtas1989, kp_ldz inną drogą niż przez prywatną wiadomość lub email (wiadomości wysłane przez komisarzy na ligowe adresy nic nie dały) to proszę ich zawiadomić o trwającej organizacji.

 

Aby ligi na poziomie trzecim mogły wystartować w pełnych 12-osobowych składach potrzeba jeszcze 5 potwierdzeń lub nowych zgłoszeń. Moje metody rekrutacji niestety zawiodły, więc jeśli widzicie gdzieś możliwości na pozyskanie nowych uczestników to śmiało przystępujcie do akcji i kierujcie ich tutaj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście skorzystam z czasu, który mi jeszcze został i zapisuję się na rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście skorzystam z czasu, który mi jeszcze został i zapisuję się na rozgrywki :)

 

Czesc, wpadnij do 2B sznur H2H, bo m.in. na Ciebie czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć - Dziękuję za pomoc ( teraz działa ) - chciałbym zagrać w fantasy lidze - Coach R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dziś ostatni dzień zapisów. Na liście mamy jeszcze 5 uczestników, którzy jak dotąd mimo wysłanego wielokrotnie przypomnienia nie zabrali jeszcze głosu i szczerze wątpię, żeby miało się to stać dzisiaj. Jeśli dodać do tego 6 osób, które zrezygnowały i 6 zbanowanych to widać, że ubytków jest naprawdę sporo w stosunku do ubiegłego sezonu. W związku z tym nie ma szans na uratowanie IV ligi i wszyscy grający na tym poziomie, którzy potwierdzili udział trafiają do ligi III. Spadków z poziomu trzeciego i tak by nie było ze względu na liczbę zbanowanych. Oczywiście jest to sytuacja wyjątkowa i mam nadzieję, że w sezonie następnym uda nam się uzbierać wystarczającą liczbę chętnych aby móc poszerzyć rozgrywki.

 

Wciąż mamy jedno wolne miejsce, więc jeśli nikt już dzisiaj nie potwierdzi udziału to kolejna osoba, która zgłosi chęć uczestnictwa otrzyma z automatu miejsce w III lidze. Zakładając, że wszyscy dołączą do swoich lig na Yahoo, to zgłaszający się w następnej kolejności nie będą mieli gwarancji otrzymania miejsca w lidze, chyba że uzbiera się pełna dwunastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście skorzystam z czasu, który mi jeszcze został i zapisuję się na rozgrywki :)

 

Czesc, wpadnij do 2B sznur H2H, bo m.in. na Ciebie czekamy.

 

Nie no chyba już jestem od dawna ! Zwariowany w tym roku jestem- mea culpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że immortal_87PL pomyłkowo ogłosił rezygnację, ale zdążył mnie o tym w porę poinformować i zachowuje miejsce w lidze. W związku z tym mamy komplet graczy na poziomie trzecim, co dodatkowo oznacza że od teraz nowym uczestnikom nie będzie przysługiwać z automatu miejsce w rozgrywkach. Dalej zapisy będą prowadzone w tym temacie: viewtopic.php?f=17&t=328, gdzie wszystko jest dokładnie wytłumaczone, ten natomiast zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×