Skocz do zawartości
AIR_MJ

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

24wqzpw.jpg

 

swój pojedynek przegrałem dość pechowo bo 2 przechwytami i jednym blokiem, ale biorąc pod uwagę, że Grave Digger zagrał aż 5 meczów więcej w skali tygodnia i był jak się okazuje jedną z najmocniejszych drużyn jeszcze nie panikuję :P

teraz czas na zeszłotygodniowego lidera więc tempo nie zwalnia a brak Rubio i spota do rotowania mogą być jeszcze bardziej odczuwalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje kyle winchester, pyknąłeś mnie bez mydła, co przypieczętowałeś tytułem mistrza tygodnia.

U mnie chłopaki graja jak w preseason i wygląda na to, że ten sezon będzie dla mnie wyjątkowo trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż h2h umożliwia wygranie pojedynku mimo bycia ostatnim wedle zestawienia goozmana - oby dalej grali lepiej. HFC2 dzięki za bardzo wyrównany pojedynek.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek zanotował kiedyś gorszy bilans dnia niż moje patałachy? 7 aktywnych graczy - 3 trójeczki, 30 punktów, 17 zbiórek, 21 asyst, 5 stl i 3 bloki na oszałamiającym procencie z gry .279% i FT .60%. Prze mistrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś miałem gorzej, ale to na ESPN i nic mnie tak nie zachęca do odrabiania strat.

Na razie słabo, ale mam nadzieję nie będzie gorzej. nikt nie chce tego ciula Wigginsa, mozę ktoś potrzebuje pkt? bo to pipa nic innego nie daje. Na razie, liczę ,ze się rozwinie. Muszę robić add/dropy, aby nadganiać. Stawiam na Swaggy P, choć z Woodleyem to raczej minimalizowanie strat. Jego oceniałem najwyżej przed startem sezonu.

1 tydzień to złe wybory FA, teraz lepiej Barea raczej zostanie, zobaczę jak wypadnie Kilpatrick po powrocie Foye. Słabo garją Lowry i Payton, Valanciunas, a staty defensywne mam od gości typu Aminu, tylko on killuje moj FG%. Ale z tym sie liczylem TO i FG będzie słaby. Niestety mam sporo db punktujących zawodników, którzy zajmują się bieganiem i rzucaniem, a nie grą w koszykówkę. To mnie martwi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem trochę szczęśliwie z liderem, więc liczę że będzie to jakieś światełko w tunelu i jak wróci Reggie to zacznę odrabiać straty.

 

Gdzie nalesnikowe tabelki?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 matchupy skończyły się dla mnie chyba najgorzej jak mogły i pokazały, że dwóch bezproduktywnych graczy (Lin, Chriss) to dla mojego składu jednak za dużo.

 

Cóż h2h umożliwia wygranie pojedynku mimo bycia ostatnim wedle zestawienia goozmana - oby dalej grali lepiej. HFC2 dzięki za bardzo wyrównany pojedynek.

 

Polish Mastery, również (nieco spóźnione :) ) dzięki za nasz pojedynek, było równo, ale z realną szansą nawet na 7-2 dla mnie :G

 

Żmija, graty za ten boleśnie dla mnie zakończony zeszły tydzień, wyciągnąłeś z niego max. Trochę lepsze wyniki w przechwytach, punktach czy rzutach wolnych i zamiast 2-7 miałbym 4-5...

 

Na razie jeszcze bez paniki, bo wydaje się, że z tego składu który mam, mogę wykrzesać nieco więcej. A według zestawień gooza to był w sumie nawet całkiem dobry tydzień :)

 

Teraz trafiła się potyczka z MJ-em i praktycznie pojedynek "na szczycie". Nie jest to najlepszy rywal do odrabiania strat ;) , ale chociaż terminarz sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygraną z Digiem mogę uznać za sukces, tak samo, jak i miejsce w środku stawki w nalesnickowej tabelce. Wypadli już mi na 2 tygodnie tak ważne ogniwa jak Horford czy Crowder, a nie wiadomo ile jeszcze będą pauzować. Muszę radzić sobie bez nich, na razie nie narzekam, dystansu do czołówki nie tracę, a jak wrócą, siła rażenia wzrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obrona przed spadkiem będzie cięższa niż zakładałem. W tym tygodniu popełniłem kardynalne błędy na FA, do tego wypadli Barea i George. Jak wypadnie teraz Turner to po mnie i w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę. Ale wstyd... Jaka piękna katastrofa...

Miałem w planach robić mniej więcej to co Anwil z AZS, a sam poczułem się jak Koszalin...

 

Zmijora trzeba teraz ograć i to za wszelką cenę. Nie mam aż takiego teamu słabego, jak na to wskazuje wynik. Horford i Crowder wrócili, trzeba zacząć wygrywać.

 

I gratulacje dla PM. Mają fajny team, ale nie mieli chyba aż tak zabójczego tygodnia. To moi rozegrali bardzo słaby tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, jeden meczap i z totalnej dupy wyskoczyłem na 5 miejsce! Teraz tylko niech wraca Reggie i jedziemy z koksem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1znpsvb.jpg

 

kurde Bulek wyrasta na speca od przyjmowania 0-9 - z pięciu przypadków w historii ligi, ma dwa - i to kolejne (ostatni przed rokiem z Woodley Warriors) :P

szkoda, że nie robimy pełnej mapy tygodniowych matchupów jak w Budżetówce, bo test oka wskazuje mi, że ta liga mogłaby się mocno przekręcić przy nieco innym rozkładzie pojedynków. no ale taki już urok H2H i może w tym roku kluczem jest posiadanie średniaka bez ekstremów, rzadko pokazującego się w zestawieniach wg formuły Snicka

 

moja drużyna strasznie dołuje - jeśli tylko schedule robi się lekko górzysty i odpadają pojedyncze mecze liderów to zaczyna się kupka.. ale tego, że KNT zaliczy o 20 bloków więcej niż przed tygodniem się w życiu bym nie spodziewał :P i zamiast iść w kierunku umocnienia tej kategorii próbowałem walczyć w 3PTM i STL, co nie było dobrym pomysłem. teraz czeka mnie coraz bardziej rozpędzający się Cyrk Andrew także zapowiada się kolejny wpierdol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego startu sezonu jeszcze nie miałem, po 4 tygodniach jako jedyny nie mam wygranego pojedynku na koncie i zamykam tabelę :V

Perspektywa 3-peatu się bardzo oddaliła, a powoli zaczynam stukać do 2 ligi :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie mam tylko jedno zwycięstwo 7:2 i trzy porażki 4:5 i jestem czwarty. Widać jak duże znaczenie mają wysokie wyniki w poszczególnych tygodniach. Porażki planowane, bo nie chciałem za szybko wywalać wydraftowanych graczy po słabym początku, ale w końcu straciłem cierpliwość. Pierwsi wylecieli Bogut i Hollis-Jefferson, a i chyba niepotrzebnie trzymam jeszcze też Derona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki HFC2 w poszczególnych kategoriach są naprawdę imponujące! Ja się skromnie cieszę z nieskromnego zwycięstwa, bo to zawsze bardzo pomaga w pozycji tabeli, ale faktycznie takie zwycięstwo w kontekście wartości tabeli goozmana - to czysty fart, ale oby szczęście sprzyjało lepszym... i mnie nie opuszczało. Dzięki za walkę bulek.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dojebalem nie wystawiając Lebrona wczoraj... Zamiast zwycięstwa 5-4 jest porażka 3-5... Mam nadzieję że nie zauważy to na awansie do PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14jm520.jpg

 

się dzieje się.. 4 teamy odskoczyły a potem jeden wielki kocioł.. takie punkciki małe będą na wagę złota. my z HFC niby zremisowaliśmy ale Andrew grał bez rotowania więc na pewno bardziej zasłużył na wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się witam z 2 ligą powoli. Nie mam perspektyw. Chyba jakieś kontuzje w innych teamach i szybka reakcja na FA są tylk ow stanie mi pomóc. Nawet nie mam nikogo na wymianę za bardzo. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dojebalem nie wystawiając Lebrona wczoraj... Zamiast zwycięstwa 5-4 jest porażka 3-5... Mam nadzieję że nie zauważy to na awansie do PO...

Dzięki Pitrekk, że przytankowałeś w odpowiednim momencie i dzięki Tobie osiągnąłem pierwsze i to jak żenujące zwycięstwo w sezonie. :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się dzieje się.. 4 teamy odskoczyły a potem jeden wielki kocioł.. takie punkciki małe będą na wagę złota. my z HFC niby zremisowaliśmy ale Andrew grał bez rotowania więc na pewno bardziej zasłużył na wygraną

 

Chyba jednak nie zasłużyłem, tym brakiem rotowania trochę utrudniam sobie życie. Przez to przekonanie, że nikt w mojej drużynie nie zasługuje na wylot na FA, kilka punktów już w tym sezonie uciekło, a tak jak mówisz, jest gęsto.

 

Dodatkowo popełniłem błąd obsadowy, ale tu już się tak surowo nie oceniam, bo jedyny dobry w tygodniu (miesiącu?) mecz Covingtona trudno przewidzieć :) Na finiszu miałem nadzieję, że o ten jeden blok wygrać się uda, ale niestety masz kilku ludzi dla których 3 czapy to raczej nic nadzwyczajnego :)

 

Qrwa, resting players jest teraz w modzie, nawet po 5 meczach RS...idę więc z prądem ;-)

 

Zgadza się, popieram, a nawet praktykuję :) W lidze na espnie też 2-3 spotkania odpoczynku w tym sezonie Lillardowi dałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×