Skocz do zawartości
AIR_MJ

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Tak czułem że to był mocny tydzień czarnuchow :-) teraz żmija i nie mam nic przeciwko takiemu wynikowi jak wyżej :-D

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O. Ladnie, ale woodley mnie cisnal strasznie. Monster tydzien Gasola. Po rowno nie grali nam johnson mi i jemu embiid. Z embiidem w 3meczach by mnie chyba pokonal. Fajnie zapisac sie w annalach. Ale chetnie wymienilbym wiggo lub bookera za jakiegos wysokiego. Teraz wzialem jeszcze fourniera i gram ultra small ball :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1715.jpg

 

cóż z tego że mój big-ball team wygrywa 3 kategorie i jest wysoko w tabelce skoro w innych jest na samym dnie? oj zasłużenie spadnę w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick w każdym razie byłby z Ciebie dumny ;-) ja już chyba drugi tydzień z rzędu trafiam na mistrza kolejki... Ech...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam fatalny układ gier a nten tydzień. Jakaś rzeźnia. 1 dnia Dig będzie miał full a ja 1 lub 2 w zależności kiedy przejdzie trejd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czasami zdarzają mi się tragiczne tygodnie, wyjątkowo beznadziejna gra większości niektórych moich zawodników, kompletnie nieudane posunięcia z Greenem czy Milesem, pauza Crowdera a zwłaszcza niedopatrzenie związane z zapomnieniem wystawienia składu w czwartek przełożyły się na zupełną klęskę. Gratki Zmija, wykorzystałeś do granic możliwości moje problemy w tym tygodniu.

 

Jeden feralny tydzień zmarnował wszelkie dotychczasowe wyniki, teraz pojedynki z trzema ekipami będącymi na razie w strefie spadkowej i trzeba się zmobilizować by wejść do PO. A dalej to już co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko spytać, czy ten tydzień jest krótki? Na ESPN liczy mi się też post all star break. wolę zapytać. Ja chyba trafiłem do tego na tydzień roku Diga i nie miałem nic do powiedzenia. Przegrałbym tak czy siak. A jeszcze teraz zdupczyłem z pobraniem Derona zamiast Bazemore. Tak to jest jak sie robi przez komórkę. Cały czas myslalem o tym Bazemorze. No nic. Udanego tygodnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2pru642.jpg

wow.. pitrekk i dig ugrali chyba najlepsze pojedyncze tygodnie ever wg "śnikowskich" tabelek.. szacun szczególnie dla Red Panthers, bo zrobili to z jednym slotem zajętym przez kontuzjowanego CP3. moja pozycja to tradycyjnie fluke - na 3-4 kategoriach leci się w dół.. dopiero sczaiłem, że klątwa komisarzowania jednak coś w sobie ma :) w zeszłym roku może ją obeszliśmy, bo ustawieni byliśmy z MJem jako co-komisze - w tym nas dopadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi zagrali nadzwyczaj dobrze, a do tego sprzyjał terminarz i już przed końcem tygodnia zwycięstwo stało się faktem.

 

Po wynikach poprzedniego tygodnia praktycznie znamy już pierwszą siódemkę i jedynie o ósme miejsce może jeszcze być jakaś walka. W tabeli na miejscach 2-7 bardzo ciasno i do końca co kolejkę będą pewno przetasowania i nie da się raczej kombinować żeby sobie wybrać przeciwnika na pierwszą rundę play off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bexyk2.jpg

 

Woodley Warriors jako pierwsi gwarantują sobie playoffy i utrzymanie, MJ-Team i HFC 2 ładnymi wynikami jeszcze nie składają broni a MJ dodatkowo zapisuje się w annałach rekordów z 92 3PTM. pierwsza siódemka jest już raczej bezpieczna ale wynik Najebanych na Saharze daje jeszcze (raczej złudną) nadzieję peletonowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś dobry tydzień i pobicie rekordu trójek, co cieszy.

Gorzej, że teraz pojedynek z Kubą i zapowiada się na przysłowiowy gwóźdź do trumny, ale gramy do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja walczę o utrzymanie. bez Lowrego posypała mi się taktyka zupełnie. Słaba końcówka sezonu, złe add/dropy i przedwczesny trejd Fourniera.

 

Cóż, szykujcie się, bo JV zaraz będzie waivem. Ma jeszcze 1 mecz szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie już jakiś dramat. Sprzedaż Dienga niefortunna, choć chciałem wzmocnić obwód, nijak mi to nie przysłużyło. Najgorsze jest jednak to, że Al teraz gra taką padlinę, iż trudno to jakoś racjonalnie wytłumaczyć. TD dla mnie też niefajne, po tym jak Ersan odszedł z 76-ers. Na samym Townsie daleko nie zajadę.

Trzeba robić wszystko co można, by uniknąć degradacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkręcamy trejda ? :)

 

No ale Marcinowi Gortatowi Kuba powinien wysłać list z podziękowaniem. A mogło być tak pięknie.

Teraz walczę o 8 miejsce, bo Woodley będzie bez Duranta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, Marcelo, że na spadek na 8 lokatę nie masz szans, ja na dzisiaj kompletnie zapomniałem wystawić skład, Gooz już ze mną wygrywa i genialny występ Nurka pozostał na FA.

Wszystko robię, by spaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mnie nie bedzie teraz dwa tygi. Na Kubie podobno.mega slaby net i ciezko bedzie dzialac. Plus w robocie odlaczyli dostep do internetu na wiekszosc stron wiec slabo to.widze. powodzenia wszystkim. Mam nadzieje nie..spadne do.2ligi choc to chyba niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba nie jest tak źle, podobno mają lepszy net niż w Korei płn ;-)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulek trochę mi nie pasuje bo ja spadam ale w związku z ksywą i dniem dobroci wczoraj:

 

 

:)

Hmm mi też tu trochę nie pasuje...

 

Zaczynam mieć przeczucie, że ta ironia jest nieprzypadkowa...

 

Nie wiedziałem, iż po czasach mojej młodości krążył niejaki goozman...

 

Ty się lepiej ujawnij...

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nieudany sezon, ale w przeciwieństwie do lig roto uda mi chociaż zaliczyć ligowy byt. Dobre i to. W PO, podobnie jak i rok temu, pewno nie powalczę, ale gram do końca, zobaczymy. A nuż Nurkic będzie wymiatał jak z 76-ers? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za mega-mocny sezon i zlanie pupy po 10 latach :)

 

tabela za cały sezon:

iyfz1v.jpg

 

ostatnia tabelka w formacie "naleśnikowym" (udowodniła przez ten sezon dobitnie, że większego sensu nie ma bez bardziej zaawansowanych porównań wyników pomiędzy poszczególnymi parami)

 

2ludwug.jpg

 

murzyńskie czarnuchy liderem po raz drugi z kolei (czwarty w sezonie) i wyglądają mi na najmocniejszą ekipę w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×