Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Polecane posty

Widzę, że obrał jakąś konsekwentną linię tematyczną. Zupełnie jak Ty, pomijają inną dziedzinę :)

 

No ja właśnie nieco odbiłem. Głupio było, jak ktoś w pracy zerknął przez ramię. Zostało tylko nieśmiertelne Owrzodzenie ;) Krwiomocz, Rzęsistek Pochwowy, Opryszczka i Wszawica odeszły już w zapomnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ochyda ! :)

 

GRB --> Świetnie to ogarnąłeś. Menele właśnie dołączyli do ligi.

 

 

EDIT: Woo ale byka walnąłem aż w oczy kole :D goozman spostrzegawczy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba z 2B, wkleję posta KaptanaPlanety z pomysłem:

 

Wybaczcie, że się wtrącam, ale moim zdaniem rozwiązanie jest takie: przenieść El-Maniaque i Bartek31 tutaj (pasuje im 17 o 20), a ciebie Lew i hermman89 dać do 2A (wtedy zrobić tam draft 18, bo wszystkim będzie pasować). Tak to wg mnie wygląda patrząc na całą sytuację z boku.

 

El-Maniaque zgodził się już, ja też oraz Hermman. Teraz czekamy tylko na odzew od Bartka. Prośba, o ile Bartek się zgodzi, jest taka żeby zrobić draft tutaj 18.10 to wówczas wszystkim się uda być obecnym na drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ wypierdalajcie. Jest draft ustawiony na 17.10 i tyle. Na 10 głosujących mamy 10 głosów za tą datą. Za 18.10 jest tylko 8 osób. Zatem serdecznie dziękuję za kombinowanie. I bardzo nie podoba mi się, że zostało to robione za moimi plecami bez żadnej uprzedniej konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, żeby przesunąć te 2 osoby którym 18 nie pasuje do sąsiedniej ligi. Jak się nie zgodzisz to hermman89 będzie prawdopodobnie musiał w ogóle zrezygnować z udziału w tych rozgrywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie, jak nagle dwie osoby, które w ankiecie nie wzięły udziału, ale i nie protestują przeciwko wybranej dacie, stwierdzą, że im 18.10 nie pasuje?

 

Umówmy się tak - uzyskajcie (Wy zainteresowani tą roszadą) wyraźną zgodę tych dwóch osób (to fluber i tmac_81) na zmianę daty na 18.10 (plus Bartka31 na transfer międzyligowy) i wtedy działamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, żeby przesunąć te 2 osoby którym 18 nie pasuje do sąsiedniej ligi. Jak się nie zgodzisz to hermman89 będzie prawdopodobnie musiał w ogóle zrezygnować z udziału w tych rozgrywkach.

 

A może komuś nie przeszkadza granie w 3 lidze?

U nas też jest spory problem z dograniem terminu draftu a transferów nie ma jak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podoba ta nagła moda na transfery między ligami. To rozwiązanie ostateczne. Po pierwsze, robimy to TYLKO w sytuacji kiedy ustalenia w danej lidze pozostawiają kogoś na lodzie (w sensie obecności w drafcie) i szukanie chętnego do zamiany ma sens. Kiedy sytuacja w danej lidze jest jasna - nie ma co kombinować. Dodam, że za ligę odpowiada komisarz i wszystko powinno przez niego przechodzić, słusznie podniósł to GRB. Ligi mają być CZYTELNE i UPORZĄDKOWANE i tutaj wielka rola komisarza. Jeśli GRB postawi veto - nikt nie powinien mieć do niego żalu. Poza tym dogadywanie stron zainteresowanych powinno być prowadzone na pw i dopiero potem konkrety przedstawiane na publicu.

 

Pamiętajcie też, że nie stanie się nic złego jeśli liga wystartuje już po starcie sezonu NBA. Wiem, że to nie jest rozwiązanie, które prawdziwe tygrysy lubią najbardziej ale jest to jakieś wyjście. Pozwala mimo wszystko draftować w komplecie bo zapewnia dodatkowe terminu. Ewentualna strata kilku punktowanych dniówek w obliczu całego, długiego sezonu to pikuś. Sam tak draftowałem (nie raz) i żyję :)

 

PS. Reasumując: chcę widzieć w tym temacie WYRAŹNĄ zgodę GRB na ewentualne ruchy między ligami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może komuś nie przeszkadza granie w 3 lidze?

U nas też jest spory problem z dograniem terminu draftu a transferów nie ma jak zrobić.

Faktycznie macie mniejsze pole manewru, ale zrzucanie kogoś do niższej ligi (hermman89 nie jest z listy rezerwowej) tylko dlatego, że mu data draftu nie pasuje to nietypowa praktyka :P. Chyba, że nie ma nic przeciwko i wtedy obędzie się bez kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Reasumując: chcę widzieć w tym temacie WYRAŹNĄ zgodę GRB na ewentualne ruchy między ligami.

 

Jeśli zostanie mi przedstawione rozwiązanie problemu, o którym napisałem wyżej, to się zgodzę. Jest jeszcze sporo czasu. Umówmy się, że sprawa MUSI BYĆ ZAMKNIĘTA DO PIĄTKU (14.10) DO GODZ. 20:00. W innym przypadku nie wyrażę zgody na zamiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Planeta: nie, to nie tak zupełnie decyzja gracza :) Jeśli ktoś przyszedł z listy rezerwowej i w ten sposób uzupełnił niedobory w lidze wyższej - ok, można dyskutować o "degradacji", która w tym przypadku jest tylko wirtualna. Gracz, który grał w zeszłym sezonie w tych rozgrywkach, zasłużył udziałem na 2. ligę i nawet jeśli zechce - nie może po prostu zejść ligę niżej. Gramy w systemie ligowym, ze spadkami i awansami, które obwarowane są konkretnymi regułami. Widzimisię albo sytuacja draftowa nie należą do tych reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak nici z tych zmian, wybaczcie. Małżonka mi uświadomiła (bo oczywiście ja zapomniałem), że wieczór 18.10 odpada, bo mamy inne plany po tym, jak już oświadczyłem, że mam draft 17.10 - a także 13, 16, 20 i 24, więc trzeba było negocjować ;) Zatem zmiana na 18.10 mi nie pasuje. Przepraszam za robienie nadziei.

 

Zapraszam Bartka31 i El-Maniaka do dołączenia do ligi. Gramy w obecnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ wypierdalajcie. Jest draft ustawiony na 17.10 i tyle. Na 10 głosujących mamy 10 głosów za tą datą. Za 18.10 jest tylko 8 osób. Zatem serdecznie dziękuję za kombinowanie. I bardzo nie podoba mi się, że zostało to robione za moimi plecami bez żadnej uprzedniej konsultacji.

 

Nie ma co się unosić. Dostałbyś info gdyby wszyscy się określili. No i chyba pytać na priv o opinie innych mogę nie musząc pytać o Twoją zgodę, w końcu to nie monarchia i królem tu nie jesteś.

 

A co się stanie, jak nagle dwie osoby, które w ankiecie nie wzięły udziału, ale i nie protestują przeciwko wybranej dacie, stwierdzą, że im 18.10 nie pasuje?

 

Sam 2 strony wcześniej pisałeś, że skoro się nie wypowiedzieli to będą musieli zaakceptować taką, a nie inną datę. Ale tematu nie ma bo coś Ci wypadło.

 

Też mi się nie podoba ta nagła moda na transfery między ligami. To rozwiązanie ostateczne. Po pierwsze, robimy to TYLKO w sytuacji kiedy ustalenia w danej lidze pozostawiają kogoś na lodzie (w sensie obecności w drafcie) i szukanie chętnego do zamiany ma sens...

 

Dlatego pomysł powstał bo aktywny gracz (Hermman) pozostaje na lodzie.

 

Przeproszę tych, których ego zostało naruszone za wrzucenie pomysłu bez konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan Planeta: nie, to nie tak zupełnie decyzja gracza :) Jeśli ktoś przyszedł z listy rezerwowej i w ten sposób uzupełnił niedobory w lidze wyższej - ok, można dyskutować o "degradacji", która w tym przypadku jest tylko wirtualna. Gracz, który grał w zeszłym sezonie w tych rozgrywkach, zasłużył udziałem na 2. ligę i nawet jeśli zechce - nie może po prostu zejść ligę niżej. Gramy w systemie ligowym, ze spadkami i awansami, które obwarowane są konkretnymi regułami. Widzimisię albo sytuacja draftowa nie należą do tych reguł.

Pełna zgoda, nie wiem czemu wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi, że popieram system w którym gracz sam wybiera dla siebie ligę :P. Tu mamy sytuację bezprecedensową, bo okazało się nagle, że hermman89 ma do wyboru albo nie grać wcale albo dołączyć do 3 ligi. Wyciągając wnioski na przyszłość, zastanawiam się czy w przypadku lig równorzędnych nie lepiej najpierw zorganizować ankietę dla wszystkich uczestników na danym poziomie i dopiero na jej podstawie decydować kto gdzie zagra. To wyeliminowałoby problem polegający na tym, że jeden gracz w lidze blokuje termin draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się nie podoba ta nagła moda na transfery między ligami. To rozwiązanie ostateczne. Po pierwsze, robimy to TYLKO w sytuacji kiedy ustalenia w danej lidze pozostawiają kogoś na lodzie (w sensie obecności w drafcie) i szukanie chętnego do zamiany ma sens...

 

Dlatego pomysł powstał bo aktywny gracz (Hermman) pozostaje na lodzie.

 

Przeproszę tych, których ego zostało naruszone za wrzucenie pomysłu bez konsultacji.

 

Luzik, wspominam o temacie ogólnie bo widzę, że nie tylko u nas ale i w innych ligach pojawiają się próby swatania managos pod kątem terminu draftu. Nie mam nic przeciwko temu bo to pozytywna inicjatywa ale jednocześnie nie chcę by pewien porządek był tutaj zaburzony (przede wszystkim organizacja w ligach, szanowanie roli komisarza itd.). Nie sądzę, że czyjeś ego zostało tutaj naruszone :)

 

Pełna zgoda, nie wiem czemu wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi, że popieram system w którym gracz sam wybiera dla siebie ligę :P. Tu mamy sytuację bezprecedensową, bo okazało się nagle, że hermman89 ma do wyboru albo nie grać wcale albo dołączyć do 3 ligi. Wyciągając wnioski na przyszłość, zastanawiam się czy w przypadku lig równorzędnych nie lepiej najpierw zorganizować ankietę dla wszystkich uczestników na danym poziomie i dopiero na jej podstawie decydować kto gdzie zagra. To wyeliminowałoby problem polegający na tym, że jeden gracz w lidze blokuje termin draftu.

Może niekoniecznie to wynikało z Twojej wypowiedzi ale wolałem podnieść temat zanim ten nabierze jakimś dziwnym trafem swoich obrotów ;) Co do wniosków na przyszłość to bardzo mi się ten pomysł podoba. Co prawda nie mam jeszcze w głowie jak dokładnie technicznie to rozwiązać ale w przyszłym sezonie możemy spróbować tego pomysłu i zobaczyć jak zdaje egzamin (może po prostu zbiorcza ankieta dla wszystkich osób z danego poziomu, bez zbędnego kombinowania; potem analiza wyników i decyzje co dalej). Dzięki za pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI

 

BYDZIA BULLS

Budget $200

1. (4) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) $46

2. (8) Andre Drummond (Det - PF,C) $40

3. (13) Jimmy Butler (Chi - SG,SF) $49

4. (14) Ricky Rubio (Min - PG) $22

5. (15) Ben Simmons (Phi - SF,PF) $5

6. (20) Devin Booker (Pho - SG) $18

7. (30) Zach LaVine (Min - PG,SG) $13

8. (109) Gary Harris (Den - SG) $2

9. (131) Marcus Smart (Bos - PG) $1

10. (140) Alex Len (Pho - PF,C) $1

11. (147) Michael Carter-Williams (Mil - PG) $1

12. (152) Stanley Johnson (Det - SG,SF) $1

13. (155) Solomon Hill (NO - SG,SF) $1

Unused $0

Abordage Meneli

Budget $200

1. (28) Al Horford (Bos - PF,C) $41

2. (33) Kristaps Porzingis (NY - PF,C) $36

3. (36) Kemba Walker (Cha - PG) $31

4. (43) C.J. McCollum (Por - PG,SG) $28

5. (46) Klay Thompson (GS - SG,SF) $31

6. (63) Steven Adams (OKC - C) $9

7. (87) Rajon Rondo (Chi - PG) $13

8. (110) Julius Randle (LAL - PF) $3

9. (121) Jahlil Okafor (Phi - C) $1

10. (126) Elfrid Payton (Orl - PG) $3

11. (128) Will Barton (Den - SG,SF) $2

12. (141) Jamal Murray (Den - SG) $1

13. (148) Zaza Pachulia (GS - C) $1

Unused $0

Bardzo mi przykro

Budget $200

1. (18) Emmanuel Mudiay (Den - PG) $6

2. (25) Jae Crowder (Bos - SF,PF) $16

3. (29) Victor Oladipo (OKC - PG,SG) $28

4. (38) DeAndre Jordan (LAC - C) $13

5. (39) Kevin Love (Cle - PF,C) $25

6. (41) Brook Lopez (Bkn - C) $26

7. (48) Isaiah Thomas (Bos - PG) $26

8. (58) Nicolas Batum (Cha - SG,SF) $22

9. (73) Gordon Hayward (Uta - SG,SF) $13

10. (75) Goran Dragic (Mia - PG,SG) $17

11. (78) Tristan Thompson (Cle - PF,C) $3

12. (86) Matthew Dellavedova (Mil - PG,SG) $2

13. (104) Dwight Howard (Atl - PF,C) $3

Unused $0

Big Bada Boom

Budget $200

1. (5) Karl-Anthony Towns (Min - C) $67

2. (6) Russell Westbrook (OKC - PG) $73

3. (59) Trevor Ariza (Hou - SG,SF) $18

4. (62) Pau Gasol (SA - PF,C) $15

5. (77) Aaron Gordon (Orl - SF,PF) $8

6. (94) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG) $4

7. (100) J.R. Smith (Cle - SG,SF) $3

8. (102) Marvin Williams (Cha - SF,PF) $5

9. (122) Jrue Holiday (NO - PG) $3

10. (133) Chris Bosh (Mia - PF,C) $1

11. (142) Tim Frazier (NO - PG) $1

12. (149) Terrence Jones (NO - SF,PF) $1

13. (153) Marquese Chriss (Pho - PF) $1

Unused $0

Chicago Warriors

Budget $200

1. (17) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) $25

2. (19) Damian Lillard (Por - PG) $54

3. (23) Draymond Green (GS - SF,PF) $39

4. (40) Serge Ibaka (Orl - PF,C) $29

5. (60) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) $20

6. (65) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF) $9

7. (91) Avery Bradley (Bos - PG,SG) $7

8. (98) Brandon Knight (Pho - PG,SG) $5

9. (101) Joakim Noah (NY - PF,C) $3

10. (112) Jusuf Nurkic (Den - C) $5

11. (123) Bismack Biyombo (Orl - PF,C) $2

12. (134) Brandon Jennings (NY - PG) $1

13. (143) Bojan Bogdanovic (Bkn - SG,SF) $1

Unused $0

Komisarz

Budget $200

1. (2) Kevin Durant (GS - SF,PF) $70

2. (11) Kawhi Leonard (SA - SG,SF) $63

3. (26) Dwyane Wade (Chi - PG,SG) $8

4. (67) Gorgui Dieng (Min - PF,C) $15

5. (84) Thaddeus Young (Ind - SF,PF) $5

6. (85) Darren Collison (Sac - PG) $5

7. (88) Otto Porter (Was - SF) $9

8. (90) Jeremy Lin (Bkn - PG,SG) $4

9. (97) Enes Kanter (OKC - C) $3

10. (103) Rudy Gay (Sac - SF,PF) $9

11. (113) J.J. Redick (LAC - SG) $4

12. (114) Kent Bazemore (Atl - SG,SF) $4

13. (124) Mason Plumlee (Por - PF,C) $1

Unused $0

Bromberg Dwarfs

Budget $200

1. (9) Giannis Antetokounmpo (Mil - PG,SG,SF) $58

2. (22) Paul Millsap (Atl - PF,C) $47

3. (53) Jonas Valanciunas (Tor - C) $22

4. (57) Mike Conley (Mem - PG) $20

5. (69) Evan Fournier (Orl - SG,SF) $13

6. (71) Dennis Schroder (Atl - PG) $11

7. (79) Jabari Parker (Mil - SF,PF) $8

8. (82) Nerlens Noel (Phi - PF,C) $6

9. (92) Marcin Gortat (Was - C) $8

10. (106) George Hill (Uta - PG,SG) $3

11. (125) Eric Gordon (Hou - SG) $1

12. (135) Luol Deng (LAL - SF,PF) $1

13. (139) Patrick Beverley (Hou - PG,SG) $2

Unused $0

Six Sigma

Budget $200

1. (1) Stephen Curry (GS - PG,SG) $76

2. (21) Hassan Whiteside (Mia - C) $48

3. (34) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C) $38

4. (66) Robert Covington (Phi - SF,PF) $7

5. (70) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $12

6. (99) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF) $4

7. (105) Robin Lopez (Chi - C) $7

8. (107) Rondae Hollis-Jefferson (Bkn - SG,SF) $2

9. (115) Kris Dunn (Min - PG) $1

10. (127) Mirza Teletovic (Mil - SF,PF) $2

11. (136) Zach Randolph (Mem - PF,C) $1

12. (144) Tyreke Evans (NO - PG,SG) $1

13. (150) Gracin Bakumanya (Pho - C) $1

Unused $0

Trole z Koom

Budget $200

1. (31) John Wall (Was - PG) $40

2. (37) Kyrie Irving (Cle - PG,SG) $37

3. (45) Derrick Favors (Uta - PF,C) $28

4. (49) Carmelo Anthony (NY - SF,PF) $26

5. (50) Greg Monroe (Mil - PF,C) $7

6. (55) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) $17

7. (61) Rudy Gobert (Uta - C) $24

8. (83) Danilo Gallinari (Den - SF) $8

9. (93) Wesley Matthews (Dal - SG,SF) $6

10. (116) JaVale McGee (GS - C) $1

11. (120) Kenneth Faried (Den - PF,C) $3

12. (132) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF) $2

13. (137) Trey Lyles (Uta - PF) $1

Unused $0

Pałki

Budget $200

1. (3) James Harden (Hou - PG,SG,SF) $76

2. (27) Nikola Jokic (Den - C) $24

3. (42) Rodney Hood (Uta - SG,SF) $12

4. (47) Monta Ellis (Ind - PG,SG) $7

5. (51) Chandler Parsons (Mem - SF,PF) $15

6. (52) Blake Griffin (LAC - PF,C) $31

7. (54) Danny Green (SA - SG,SF) $6

8. (64) Tobias Harris (Det - SF,PF) $13

9. (74) Derrick Rose (NY - PG) $5

10. (76) Reggie Jackson (Det - PG,SG) $8

11. (117) Dario Saric (Phi - PF) $1

12. (138) Andrew Bogut (Dal - C) $1

13. (145) Maurice Harkless (Por - SF) $1

Unused $0

Cerveza

Budget $200

1. (10) Anthony Davis (NO - PF,C) $55

2. (24) Kyle Lowry (Tor - PG) $43

3. (32) D'Angelo Russell (LAL - PG) $18

4. (44) Joel Embiid (Phi - C) $9

5. (56) Myles Turner (Ind - PF,C) $14

6. (72) Jeff Teague (Ind - PG) $13

7. (80) Marc Gasol (Mem - C) $18

8. (81) Ryan Anderson (Hou - PF,C) $12

9. (89) Bradley Beal (Was - SG) $10

10. (96) Harrison Barnes (Dal - SF,PF) $4

11. (111) Clint Capela (Hou - PF,C) $2

12. (118) Deron Williams (Dal - PG) $1

13. (129) Markieff Morris (Was - PF,C) $1

Unused $0

Adrian OBLIVION

Budget $200

1. (7) LeBron James (Cle - SF,PF) $55

2. (12) Paul George (Ind - SF,PF) $56

3. (16) Chris Paul (LAC - PG) $57

4. (35) Andrew Wiggins (Min - SG,SF) $19

5. (68) Khris Middleton (Mil - SG,SF) $3

6. (95) Jared Sullinger (Tor - PF,C) $2

7. (108) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG) $2

8. (119) Justise Winslow (Mia - SF,PF) $1

9. (130) Taj Gibson (Chi - PF,C) $1

10. (146) Kyle Korver (Atl - SG,SF) $1

11. (151) Buddy Hield (NO - SG) $1

12. (154) Larry Nance Jr. (LAL - PF) $1

13. (156) Courtney Lee (NY - SG,SF) $1

Unused $0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsza licytacja, w jakiej brałem udział. Przeszacowana na początku, potem ostro niedowartościowana. Kwoty w pewnym momencie zrobiły się śmiesznie niskie. Niektórzy pluli sobie w brodę.

 

U mnie wyglądało to tak:

 

1. (2) Kevin Durant (GS - SF,PF) $70

 

W sumie to liczyłem, że ktoś mnie przebije. Zajmowałem się wówczas panicznym poszukiwaniem przycisku pauzującego draft i na moment wszedłem w aplikację na telefonie No i sobie tak klikałem... Nie chciałem od niego budować składu.

 

2. (11) Kawhi Leonard (SA - SG,SF) $63

 

Na początku draftu wydawało się, że 63 to mało za Kawhiego, więc licytowałem i zostałem jak ta pizda z kolejnym SF. Dobrze, że obaj są wszechstronni. Dwóch graczy z top 5. Ale gdzie ten sos?! Co ja teraz zrobię?!

 

3. (26) Dwyane Wade (Chi - PG,SG) $8

 

Jak ktoś go wystawił, to pomyślałem, że dobrze będzie mieć guarda klepniętego tanio w miarę wcześnie w drafcie. To se wzięłem. Procentów nie psuje, gra na PG.

 

4. (67) Gorgui Dieng (Min - PF,C) $15

 

Zostało mi 59$. Bić się o niego czy nie? A, do 15$ podbiję. No i mam Dienga i 44$ na 9 graczy. Przemknęło mi przez myśl, że zjebałem i już nic mnie nie uratuje. A tu nagle...

 

5. (84) Thaddeus Young (Ind - SF,PF) $5

 

Okazało się, że osiągnęliśmy punkt krytyczny. Wszyscy czekali już tylko na Gasola i Rondo z resztkami swoich pieniędzy. Zaczęły się fantastyczne okazje. No to skorzystałem z pierwszej.

 

6. (85) Darren Collison (Sac - PG) $5

 

I z drugiej.

 

7. (88) Otto Porter (Was - SF) $9

 

Tu drogo jak na ówczesny klimat. Ale uznałem, że będzie warto.

 

8. (90) Jeremy Lin (Bkn - PG,SG) $4

 

Starter za 4$? Wchodzę w to.

 

9. (97) Enes Kanter (OKC - C) $3

 

Tanio i potrzebowałem pilnie centra. Śmiesznie, nie?

 

10. (103) Rudy Gay (Sac - SF,PF) $9

 

Byłem wówczas najbogatszy w lidze (jak to się szybko zmieniło), więc kliknąłem od razu kwotę, której nikt nie mógł przebić.

 

11. (113) J.J. Redick (LAC - SG) $4

 

To samo tutaj.

 

12. (114) Kent Bazemore (Atl - SG,SF) $4

 

I tutaj. I byłem bardzo szczęśliwy, bo tymi trzema pickami mogłem sobie pouzupełniać pięknie dziury w statsach.

 

13. (124) Mason Plumlee (Por - PF,C) $1

 

A na koniec czołowy center z pozostałych grajków. Na szczęście nie przebił nikt z 3-4 mogących wówczas jeszcze to zrobić.

 

Projekcje traktują mnie dość szczodrze. Oby nic się nie wyjebało, to powalczę o awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×