Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Polecane posty

Ja, po długim czasie bycia w środku tabeli, wysunąłem się wreszcie na 3.miejsce, ale nie czuję się bezpieczny ;) mamy wyrównaną ligę (4 i 8.msc dzieli 2,5 pkt), zapowiadają się emocje do końca sezonu. Ciągle poszukuję dobrego rozgrywającego, który pomoże mi w asystach i przechwytach, a w zamian mogę oddać Tristana Thompsona, Kaminsky'ego lub Mudiay'a (mogę ich nawet 3 ;) ), ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, właśnie się jorgnąłem, że nie dokonałem jeszcze żadnej zmiany w składzie od draftu. Nie ma kogo wyrzucić... Chętnie dokonam wymian, w których oddam więcej zawodników w zamian za jakość. Bo na razie to naparzam te mecze jak głupi i moje pierwsze miejsce jest nieco oszukane (a jeśli nie miejsce to na pewno ta przepaść punktowa).

Proszę Cię... u Ciebie po drafcie jasne było dla mnie, że będziesz pierwszy, bo skorzystałeś z okazji tam, gdzie były (vide Collison czy Thad), a nie przepłaciłeś bodaj za nikogo. Co tu zmieniać :) Kwestia przewagi i zdrowia key players.

 

Ja wybierałem z kolei najgorzej w dziejach, biorąc zawodników, w których nawet nie wierzyłem, zupełnie na chaos po szybkich wyborach Russa i Townsa, więc płaska tabela jest mi na rękę. Szukam jedynie C-eligible po słabym początku Paua (słabszym niż się spodziewałem, a na wiele nie liczyłem przy roli 3. w ataku) i nie-tak-zajebistym Townsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, właśnie się jorgnąłem, że nie dokonałem jeszcze żadnej zmiany w składzie od draftu. Nie ma kogo wyrzucić... Chętnie dokonam wymian, w których oddam więcej zawodników w zamian za jakość. Bo na razie to naparzam te mecze jak głupi i moje pierwsze miejsce jest nieco oszukane (a jeśli nie miejsce to na pewno ta przepaść punktowa).

Proszę Cię... u Ciebie po drafcie jasne było dla mnie, że będziesz pierwszy, bo skorzystałeś z okazji tam, gdzie były (vide Collison czy Thad), a nie przepłaciłeś bodaj za nikogo. Co tu zmieniać :) Kwestia przewagi i zdrowia key players.

 

Nie jest to wcale takie jasne, bo po średnich moja przewaga to raptem kilka punktów, nie ma takiej przepaści jak w obecnej tabeli. Ale dzięki za docenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo meczów już rozegranych do tej pory więc wrzucę tabele na średnich

 

http://i67.tinypic.com/fa26g3.jpg

 

Od jakiegoś czasu już bezpieczną przewagę mam na średnich i póki co dobrze to wygląda. Na szczęście też omijają mnie poważniejsze kontuzje.

 

Po ostatniej wymianie z Bydzia Bulls wydaje mi się, że skorzystaliśmy obaj na niej bo poprawiliśmy swoje pozycje w lidze. Dalej mam za to nadwyżke w punktach i blokach, więc jak ktoś chce to mogę wymienić się na kilku graczy za jednego solidnego bo skład mam dalej szeroki.

 

A i prośba jeszcze, jak odrzucacie oferty to przynajmniej coś odpiszcie o ile to nie problem, bo nie wiem czy mam dalej składać oferty czy olać. A już jak macie składać oferty to proszę bez takich żartów jak jeden z kolegów z ligi:

 

M. Gasol, K. Lowry, D.Cousins za Lebrona, Isha Smitha, Ala Jeffersona. Jak cie tak mocno oburzyła moja propozycja to było trzeba grzecznie podziękować, a nie wysyłać taki syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostatniej wymianie z Bydzia Bulls wydaje mi się, że skorzystaliśmy obaj na niej bo poprawiliśmy swoje pozycje w lidze. Dalej mam za to nadwyżke w punktach i blokach, więc jak ktoś chce to mogę wymienić się na kilku graczy za jednego solidnego bo skład mam dalej szeroki.

 

Myślę, że ta wymiana była bardzo ciekawa i pierwsza w mojej karierze tutaj :)

FAktycznie chyba obu nam wyszła na dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo meczów już rozegranych do tej pory więc wrzucę tabele na średnich

 

http://i67.tinypic.com/fa26g3.jpg

 

Od jakiegoś czasu już bezpieczną przewagę mam na średnich i póki co dobrze to wygląda. Na szczęście też omijają mnie poważniejsze kontuzje.

 

Po ostatniej wymianie z Bydzia Bulls wydaje mi się, że skorzystaliśmy obaj na niej bo poprawiliśmy swoje pozycje w lidze. Dalej mam za to nadwyżkę w punktach i blokach, więc jak ktoś chce to mogę wymienić się na kilku graczy za jednego solidnego bo skład mam dalej szeroki.

 

A i prośba jeszcze, jak odrzucacie oferty to przynajmniej coś odpiszcie o ile to nie problem, bo nie wiem czy mam dalej składać oferty czy olać. A już jak macie składać oferty to proszę bez takich żartów jak jeden z kolegów z ligi:

 

M. Gasol, K. Lowry, D.Cousins za Lebrona, Isha Smitha, Ala Jeffersona. Jak cie tak mocno oburzyła moja propozycja to było trzeba grzecznie podziękować, a nie wysyłać taki syf.

 

Gratki, mocno się wybiłeś na prowadzenie, ale jeszcze powalczę!!! ;)

 

Co do propozycji wymian, to będąc tym aktywnym i poszukującym, musisz być gotowym na: a) oburzenie menedżerów (lol, hahahh, co to ma być, weź mi tego nie wysyłaj i oczywiście brak kontrpropozycji), b) kompletną obojętność (odrzucenie bez słowa komentarza i kontroferty) c) milczenie przez 10 dni i automatyczne zdjęcie oferty przez system d) absurdalne kontrpropozycje. Bardzo rzadko udaje się dojść do jako takiego porozumienia.

 

A co do mnie, to chętnie poprawię sobie trójki. Jeśli ktoś ma nadmiar, to czekam na oferty. Oczywiście samemu też wysyłam, ale efekty są, jakie są.

 

EDIT: O, jest nowa odpowiedź: "Daj se spokój z tym szrotem". "Szrot" to Gay i Wade, których zaoferowałem za Hardena. Za ostatni miesiąc to 54. i 59. gracz w rankingu za 21. gracza w rankingu, faktycznie szrot... Oczywiście brak kontroferty, jakiejkolwiek sugestii. A drużyna odrzucającego zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, więc wypadałoby coś zacząć działać. Ale po co... Tak to właśnie przeważnie wygląda z tymi ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zakładasz, że na każdą absurdalną propozycję musi być kontrpropozycja? Ktoś po prostu wyraża swoje zdanie na temat propozycji i koniec, w wymiany wchodzić nie musi. Nawet więcej, ma Cię w tyłku i raczej traci ochotę na handlowanie po takich kwiatkach. Kto jak kto ale Ty akurat masz niechlubną historię w tego typu tematach. Nie twierdzę, że nie jesteś skuteczny ale osiągasz to dość wysokim poziomem bezczelności :) W tym sezonie akurat jest dość sensownie i nie dochodzimy do porozumienia akurat z innych przyczyn, ale w zeszłych sezonach często rzucałeś oferty poniżej krytyki i to w sytuacji kiedy byłem raczej u szczytu i zmian chwilowo nie poszukiwałem :) Zakładam, że nie byłem odosobnionym przypadkiem.

 

Potrafię osobiście zrozumieć takie podejście bo inaczej trudno wyrwać okazję ale obecnie trudno w ligach spotkać idiotę i sprawić, że taki manewr zadziała. Lepiej chwilę dłużej pomyśleć i zaproponować coś co zadziała dla obu składów - w ogólnym rozrachunku oszczędzimy sporo czasu. Niektóre propozycje są po prostu za bardzo okraszone czymś więcej niż tylko łataniem własnych potrzeb. Nikt nie chce dostać oferty z dopiskiem "dla idioty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co dla jednego jest absurdalne, dla drugiego jest świetną okazją. Wystarczy przejrzeć opinie po tegorocznym trejdzie u nas, gdzie Cousins z rankingiem 15-20 poszedł za 4 graczy z rankingami z pierwszej sześćdziesiątki. Ja bym takiego czegoś nie klepnął, będąc menago oddającym tę czwórkę i zlałbym propozycję. A inny się połasił i dobrze na tym wyszedł. A jakby wyznawał zasadę zdecydowanej większości menedżerów w wielu ligach, to gówno by z tego było.

 

I nie pieprz proszę głupot, bo nigdy w życiu nie zrobiłem z nikogo idioty w trejdzie, który został zatwierdzony. Liga nie pozwala na jawne walenie w chuja i wymiana byłaby zawetowana. Mało tego - bywało, że ligi wetowały moje trejdy ze względu na to, że to JA byłem niby tym "oszukanym", choć sam wyszedłem z propozycją, którą ktoś zaakceptował. Zatem negro, por favor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja argumentuję właśnie, że tracisz czas proponując takie wymiany. I tak do nich nie dojdzie i wcale nie trzeba być mega wytrawnym graczem by dojść do takich wniosków. Dlatego nie rozumiem Twojego niezrozumienia dla reakcji na słabe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niżej już tu nie spadnę w tabeli, więc postanowiłem zaryzykować i rozmienić Curry'ego. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niżej już tu nie spadnę w tabeli, więc postanowiłem zaryzykować i rozmienić Curry'ego. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

Otto Porter będzie Ci pociechą. Żal mi go było oddawać. Tadeusz być może się jeszcze zdąży bardziej ogarnąć, a Collison na razie rozczarowuje, ale ma potencjał na top 50. Wade z kolei to tykająca bomba zegarowa i choć gra nadzwyczaj dobrze, to może się w każdej chwili zepsuć, czego Ci jednak nie życzę.

 

Co do moich nabytków, to wiadomo - dokładam do składu swojego trzeciego zawodnika z pierwszej szóstki rankingu. Schabo Typolosha to też solidny sztos w kontekście wygryzienia Korvera z s5. W setce powinien pozostać. Zach i Murray z miejsca wylatują na FA.

 

Postawa Flubera to przykład na to, że jak się jest w dupie, to trzeba kombinować. Ja coś zaproponowałem, poszła kontroferta, potem dwie kolejne i oto mamy. Nie rozumiem pasywnej postawy większości dołujących managerów, którzy się nie ratują w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to fakt, że bierność tych na dole jest czasami porażająca. Próbowałem w zeszłym roku naprawdę uczciwych deali, w żadnym wypadku nie chciałem nikogo ograbić i albo nie odpowiadali w ogóle albo nie byli zainteresowani. Nie była to jedna liga dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fakt, że bierność tych na dole jest czasami porażająca. Próbowałem w zeszłym roku naprawdę uczciwych deali, w żadnym wypadku nie chciałem nikogo ograbić i albo nie odpowiadali w ogóle albo nie byli zainteresowani. Nie była to jedna liga dodam.

 

Być może traciłeś czas, proponując takie wymiany. I tak do nich by nie doszło i wcale nie trzeba było być mega wytrawnym graczem, by dojść do takich wniosków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że u mnie na obwodzie klęska urodzaju, a pod koszem gorzej, do wzięcia z mojego składu za dobrego centra są:

Tyler JOhnson lub Devin Booker ewentualnie Dangero Russel.

CZekam na poważne propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawetowaliście wymianę Butler za Love'a, Aminu i Jonesa? Co jest w niej nie tak?

Mi się wydaje, że to sprawiedliwa wymiana, jeden lepszy zawodnik, za trzech gorszych. Oddaję zbiórki, których Bydzia Bulls potrzebuje, a dostaję gwiazdę - Butlera. Chętnie wysłucham, co jest nie tak według Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw. El-Maniaque poza słabą sytuacją w zbiórkach ma niedobór slotów pod koszem za to przesyt bogactwa na obwodzie. Ta wymiana może nie jest szczytem tego, co Butler jest wart, ale czy warta zawetowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta wymiana wygląda według przewidywań Yahoo? Otóż z mojej strony wygląda tak:

 

FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO

.463 .749 626 7117 2949 1438 468 320 922 - before

.470 .757 526 6762 2504 1432 456 286 861 - after

.007 .008 -100 -355 -445 -6 -12 -34 -61 - +/-

 

Według przewidywań nawet tracę ;p a chyba wetowaliście dlatego, że za dużo zyskam?

 

Z mojej strony to weto wygląda o tyle dziwnie, że trade Cousins za Russella, Capele, Beala i Embiida przeszedł. A ten trade jest bardzo podobny, tak mi się wydaje... mam nadzieję, że dostanę jakieś uzasadnienie, bo jestem zaskoczony i naprawdę nie wiem, co jest nie tak z tą wymianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chętnie przystał na tę wymianę. Do końca sezonu już coraz bliżej, nie jest to liga wielosezonowa bo tak to bym Butlera nie oddał więc proszę tego nie wetować jeśli można. Jakiś czas temu ogłaszałem ofertę za moich obwodowych, nikt się nie zgłosił, a ta wymiana jest mi potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym jest to, że żaden z wetujących tego nie uzasadnia. Trudno to tłumaczyć czymś innym jak tylko niechęcią, by to MJ1 wziął Butlera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym jest to, że żaden z wetujących tego nie uzasadnia. Trudno to tłumaczyć czymś innym jak tylko niechęcią, by to MJ1 wziął Butlera...

 

Nie to żebym się czepiał, bo ja się nigdy nie czepiam, ale ktoś kiedyś pisał co następuje:

 

"A co do samej istoty veta. Jeśli Ty uważasz, że sama idea tego jest wpierdalaniem się w czyjeś wymiany, to ok, masz takie prawo, ale chyba po to zostało to wprowadzone (na marginesie, jeśli tego nie wiesz: nie przeze mnie), żeby była możliwość tego stosowania. I to jest moje prawo i nie muszę się wiecznie tłumaczyć, kiedy i dlaczego to wcisnę. Mogę, ale nie muszę."

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×