Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Polecane posty

 

Nie to żebym się czepiał, bo ja się nigdy nie czepiam, ale ktoś kiedyś pisał co następuje:

 

"A co do samej istoty veta. Jeśli Ty uważasz, że sama idea tego jest wpierdalaniem się w czyjeś wymiany, to ok, masz takie prawo, ale chyba po to zostało to wprowadzone (na marginesie, jeśli tego nie wiesz: nie przeze mnie), żeby była możliwość tego stosowania. I to jest moje prawo i nie muszę się wiecznie tłumaczyć, kiedy i dlaczego to wcisnę. Mogę, ale nie muszę."

 

;)

Uderz w stół, nożyce się odezwą, co?

 

Ten cytat w niczym się nie kłóci z tym co napisałem w temacie.

 

A dlaczego? Bo ja stosuję zasadę, że jak coś zawetuję, piszę o tym oficjalnie. I jako jedyny o tym napisałem w wymianie, której ten cytat dotyczył.

I oczywiście - ja się nie muszę tłumaczyć i nikt inny też nie musi. Ale jak nie tłumaczy dlaczego, to kto inny może mieć swoje domysły odnośnie powodów weta. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu są negocjacje co do wymiany :P

 

Gdybym napisał jakoś zirytowany, z pretensjami, to faktycznie moglibyście nie odpisywać, bo po co się niepotrzebnie kłócić, ale ja kulturalnie się spytałem, co jest nie tak z wymianą, a nikt mi nie odpowiedział... Nie wiem, dlaczego nikt nie uzasadnia weta, ale jak dla mnie, jak nie ma uzasadnienia, to weto było bezpodstawne i uderza w uczestników wymiany, którym psujecie zabawę :P taką mam opinię. Co do weta, to mnie zaskoczyło tym bardziej, że nastąpiło chyba niecały dzień po wymianie, czyli szybko, a żadnych uzasadnień nie ma... Ja jak była wymiana Cousins za 4 zawodników spytałem, czy jest coś nie tak, czego chcą obie strony, zrozumiałem i nie wetowałem i to jest ta różnica... można najpierw zapytać, co inne osoby myślą, dlaczego chcą tej wymiany, a nie wciskać guzik bez uzasadnienia. Z mojej strony to wygląda, jakbyście chcieli zepsuć grę. Uważam, że wymiany są potrzebne, aby dostać jedne statsy za inne i ta wymiana taka była - oddaję zbiórki i bloki za asysty i przechwyty ogólnie ujmując.

 

Trochę się rozpisałem i pewnie nic się nie zmieni, ale nadal chętnie wsłucham powody do wetowania tej wymiany ;) ja osobiście takich nie widzę i uważam, że obie drużyny zyskałyby na tej wymianie. Może to powód do weta :P że dwie drużyny zyskają. Nie wiem, ale dla mnie taka jest idea wymian, by oba teamy zyskały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to niezrozumiałe. Weto powinniśmy używać naprawdę w ostateczności, kiedy jest jakaś przegięta propozycja. Mam wrażenie, że niektórzy traktują to jako element taktyki i instrument rywalizacji jak każdy inny. Cóż, trzeba będzie pomyśleć nad ewentualną podmianą zasad w tym zakresie (w kolejnym sezonie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dogadaliśmy się znowu i poszła nowa wymiana - Butler + Beal + Gary Harris za Love'a, Haywarda, Aminu i Jonesa. Mam nadzieję, że tym razem ta wymiana nie będzie zawetowana, szczególnie, że dla mnie i dla El-Maniaque'a wydaje się dobra - on zyskuje dużo zbiórek i bloków, a ja - asysty i przechwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, żee ta wymiana dojdzie do skutku.

Co do Veta - nikogo to nie powinno obchodzić jakie są wymiany bo skoro ktoś wybrał zawodników w drafcie, to powinien nimi rozporządzać jak chce oczywiście w granicach rozsądnych wymian, a myślę, że nasza w zupełności spełnia to kryterium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstawi ktoś tu może tabelę na średnich? Chętnie bym zobaczył, jak to wygląda i w razie czego zrobił jakąś wymiankę (Trade Deadline do 2 marca) ;) z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogadaliśmy się znowu i poszła nowa wymiana - Butler + Beal + Gary Harris za Love'a, Haywarda, Aminu i Jonesa. Mam nadzieję, że tym razem ta wymiana nie będzie zawetowana, szczególnie, że dla mnie i dla El-Maniaque'a wydaje się dobra - on zyskuje dużo zbiórek i bloków, a ja - asysty i przechwyty.

 

No i ta wymiana troszkę mi się czkawką odbija bo Love kontuzjowany i teraz jeszdcze Terrence Jones not active. Pech.

Nic to jednak, walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ta wymiana troszkę mi się czkawką odbija bo Love kontuzjowany i teraz jeszdcze Terrence Jones not active. Pech.

Nic to jednak, walczę dalej.

 

No niestety kontuzje są częścią gry... ja na początku się bałem o Butlera, bo opuścił kilka meczy, ale teraz wszystko świetnie - Butler, Beal i Harris grają super :) jednak teraz Ciebie spotkały kłopoty - Love, Aminu i Jones - wszyscy poza grą :/ kibicuję Ci, bo sam wiem, jak kontuzje psują grę (w innych ligach mam ten problem) i fajnie, że walczysz dalej :) mam nadzieję, że mimo osłabionego składu, dasz radę dociągnąć ten sezon na dobrej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za fajny sezon :) udało mi się zdobyć 2.miejsce i awans do I ligi, z czego jestem bardzo zadowolony. Nie było łatwo - był moment, że spadłem na 4.miejsce i myślałem, że będę walczył o najniższy stopień podium, jednak udało się awansować na 2.miejsce, a dziś niewiele brakowało, aby podskoczyć na 1. pozycję. Jestem zły na Gary'ego Harrisa, który nie zagrał - gdybym wystawił Oladipo bym wygrał - do zwycięstwa potrzebowałem 1 bloku lub przechwytu... ale cóż, sam się nie spodziewałem, że tak podskoczę ostatniego dnia (w blokach sporo nadrobiłem) i tak jestem zadowolony, choć został niedosyt, bo do zwycięstwa było bardzo blisko - 1 przechwyt lub blok na przestrzeni całego sezonu to naprawdę niczym 10m w maratonie...

 

Gratulacje dla wszystkich grających za ten sezon i dzięki za fajną zabawę.

 

MJ1 (Bardzo mi przykro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wykorzystałem wszystkich slotów na Centrze i Utilu, przez głupotę i kontuzje również. W przyszłym sezonie muszę wyeliminować te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, niewiele zabrakło - gdyby nie Durant, byłbym w pierwszej lidze. Cóż, walczymy w przyszłym roku. Gratuluję wygranym! A może w pierwszej trafił się jakiś olewus i oczekujecie zastępcy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że z tej ligi wyciągnąłem 5. miejsce oznacza, że miejsca pode mną po prostu mniej się starały. ;) Nigdy tak spektakularnie nie położyłem draftu jak tutaj. Wyciągnęło mnie przebudzenie się Townsa w połowie sezonu, solidny Covington, którego wyciągnąłem bodaj z FA i zbieranie odpadów po kontuzjach z FA.

 

Biorąc pod uwagę z czym zaczynałem, to to 5. miejsce traktuję jako większy sukces niż podia w innych ligach. Dzięki za ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie proszę w wątku zestawienie za sezon - przygotowuję podsumowanie rozgrywek. Awansują dwie drużyny i - analogicznie - 2 spadają do trzeciej. O olewusach też chcę wiedzieć :) Komisarzu do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zBYH3rF.jpg

 

BkhHnmV.jpg

 

Nie wiem, jakie są zasady co do uznania kogoś za olewusa, ale chętnie pogoniłbym managera Chicago Warriors, Bartosza31. Niedograne prawie 100 gier mówi samo za siebie. Miałbym jeszcze zastrzeżenia co do aktywności co najmniej dwóch innych panów - WeeFreeMana (Trole z Koom) i tmac_81 (Adrian Oblivion), ale tu chyba nic nie da się zrobić administracyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięks man. Co do olewusów to naturalnie wystarczy już Twoje subiektywne podejrzenie bym miał podstawę choćby do rozmowy "dyscyplinującej", badającej motywacje ;) Z twardych elementów oceny na pewno trzeba brać pod uwagę aktywność rozumianą jako np. wprowadzanie zmian w składzie czy obecność w ogóle na yahoo (można sprawdzać ostatnie logowanie). Jeśli widzimy, że ktoś norotorycznie gra od dawna tym samym składem, nie rotuje a do tego ostatnie logowanie jest mocno w przeszłości - wiadomo z kim mamy do czynienia. Czasami jednak są przypadki nieszablonowe, ktoś po chwili hibernacji wraca do życia i znowu uczestniczy w grze - tutaj podchodzimy indywidualnie ale zawsze najbardziej istotne jest zdanie komisza. Póki co nie zakładaliśmy limitu gier do rozegrania ale od przyszłego sezonu to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięks man. Co do olewusów to naturalnie wystarczy już Twoje subiektywne podejrzenie bym miał podstawę choćby do rozmowy "dyscyplinującej", badającej motywacje ;) Z twardych elementów oceny na pewno trzeba brać pod uwagę aktywność rozumianą jako np. wprowadzanie zmian w składzie czy obecność w ogóle na yahoo (można sprawdzać ostatnie logowanie). Jeśli widzimy, że ktoś norotorycznie gra od dawna tym samym składem, nie rotuje a do tego ostatnie logowanie jest mocno w przeszłości - wiadomo z kim mamy do czynienia. Czasami jednak są przypadki nieszablonowe, ktoś po chwili hibernacji wraca do życia i znowu uczestniczy w grze - tutaj podchodzimy indywidualnie ale zawsze najbardziej istotne jest zdanie komisza. Póki co nie zakładaliśmy limitu gier do rozegrania ale od przyszłego sezonu to się zmieni.

 

Chicago Warriors tego samego menedżera olali też ligę na e-nba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicago Warriors tego samego menedżera olali też ligę na e-nba.pl

 

Wiem, byliśmy razem w lidze. Spadłem z ligi przez tiebreakera z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę :)

 

dobre wybory w drafcie, dobre wymiany i względnie zdrowy sezon no i mamy pewny awans. Co prawda przez przegapienie, że paru graczy opuściło końcówkę sezonu, zagrałem tylko 791 gier, ale starczyło to na wygranie .

 

Powodzenia w następnym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×