Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO II Liga - 16/17

Polecane posty

Dobrze, że sytuacja się powoli wyjaśnia. Mikrofalowka niedługo mam nadzieję znajdzie chętnego na transfer i będzie bez problemu mógł wziąć udział w drafcie. Nie możemy już jednak dłużej czekać z zatwierdzeniem daty, bo czas ucieka i lepiej żeby wszyscy zostali poinformowani o tym fakcie z odpowiednim wyprzedzeniem niż w ostatniej chwili.

Tak, więc oficjalny termin draftu to niedziela 9 października o godzinie 21:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że kwadrans nie powinien robić nikomu większej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft zakończony. Zabrakło niestety Gryzlaka (Marcin's Team), stawiam że przez jakieś problemy z łączem.

 

Obiecana tabelka z projekcjami:

56JxGXE.png

 

Poniżej wyniki draftu:

 

BukkakeRoto (goozman)

1. (1) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (24) Draymond Green (GS - SF,PF)

3. (25) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

4. (48) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

5. (49) Devin Booker (Pho - SG)

6. (72) Marvin Williams (Cha - SF,PF)

7. (73) Chandler Parsons (Mem - SF,PF)

8. (96) George Hill (Uta - PG,SG)

9. (97) Monta Ellis (Ind - PG,SG)

10. (120) Cody Zeller (Cha - PF,C)

11. (121) Jrue Holiday (NO - PG)

12. (144) Luol Deng (LAL - SF,PF)

13. (145) Alex Len (Pho - PF,C)

 

Miami Pafsen (Pafsen)

1. (2) James Harden (Hou - PG,SG,SF)

2. (23) Kemba Walker (Cha - PG)

3. (26) Blake Griffin (LAC - PF,C)

4. (47) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

5. (50) Jonas Valanciunas (Tor - C)

6. (71) Danilo Gallinari (Den - SF)

7. (74) Bradley Beal (Was - SG)

8. (95) Dwyane Wade (Chi - PG,SG)

9. (98) Derrick Rose (NY - PG)

10. (119) Al Jefferson (Ind - PF,C)

11. (122) Jared Sullinger (Tor - PF,C)

12. (143) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)

13. (146) Justise Winslow (Mia - SF,PF)

 

Tennessee Titans (Tizz)

1. (3) Kevin Durant (GS - SF,PF)

2. (22) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)

3. (27) Isaiah Thomas (Bos - PG)

4. (46) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

5. (51) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

6. (70) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

7. (75) Dwight Howard (Atl - PF,C)

8. (94) Jeremy Lin (Bkn - PG,SG)

9. (99) Zach Randolph (Mem - PF,C)

10. (118) Evan Turner (Por - SG,SF)

11. (123) Markieff Morris (Was - PF,C)

12. (142) Lou Williams (LAL - PG,SG)

13. (147) Bojan Bogdanovic (Bkn - SG,SF)

 

MKS Milejów (shevcu)

1. (4) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (21) Al Horford (Bos - PF,C)

3. (28) Klay Thompson (GS - SG,SF)

4. (45) Marc Gasol (Mem - C)

5. (52) Jae Crowder (Bos - SF,PF)

6. (69) Steven Adams (OKC - C)

7. (76) Rodney Hood (Uta - SG,SF)

8. (93) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

9. (100) J.J. Redick (LAC - SG)

10. (117) Andrew Bogut (Dal - C)

11. (124) J.R. Smith (Cle - SG,SF)

12. (141) Tony Parker (SA - PG)

13. (148) Allen Crabbe (Por - PG,SG)

 

BC Dzidzia (Lew)

1. (5) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (20) Victor Oladipo (OKC - PG,SG)

3. (29) Kristaps Porzingis (NY - PF,C)

4. (44) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

5. (53) Jeff Teague (Ind - PG)

6. (68) Aaron Gordon (Orl - SF,PF)

7. (77) Robin Lopez (Chi - C)

8. (92) Rondae Hollis-Jefferson (Bkn - SG,SF)

9. (101) Jusuf Nurkic (Den - C)

10. (116) Michael Carter-Williams (Mil - PG)

11. (125) Elfrid Payton (Orl - PG)

12. (140) Brandon Ingram (LAL - SF)

13. (149) Kris Dunn (Min - PG)

 

Legend (knt)

1. (6) Karl-Anthony Towns (Min - C)

2. (19) John Wall (Was - PG)

3. (30) Brook Lopez (Bkn - C)

4. (43) Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

5. (54) Pau Gasol (SA - PF,C)

6. (67) Brandon Knight (Pho - PG,SG)

7. (78) Darren Collison (Sac - PG)

8. (91) Thaddeus Young (Ind - SF,PF)

9. (102) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)

10. (115) Marcus Morris (Det - SF,PF)

11. (126) Eric Gordon (Hou - SG)

12. (139) Joel Embiid (Phi - C)

13. (150) Ish Smith (Det - PG)

 

Milwaukee Badgers (mikrofalowka)

1. (7) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

2. (18) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

3. (31) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

4. (42) Tobias Harris (Det - SF,PF)

5. (55) Enes Kanter (OKC - C)

6. (66) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

7. (79) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

8. (90) D'Angelo Russell (LAL - PG)

9. (103) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

10. (114) Julius Randle (LAL - PF)

11. (127) Will Barton (Den - SG,SF)

12. (138) Joakim Noah (NY - PF,C)

13. (151) Robert Sacre (NO - C)

 

Dziki Wschód (Mentor)

1. (8) Chris Paul (LAC - PG)

2. (17) Paul Millsap (Atl - PF,C)

3. (32) Serge Ibaka (Orl - PF,C)

4. (41) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

5. (56) Myles Turner (Ind - PF,C)

6. (65) Ryan Anderson (Hou - PF,C)

7. (80) Robert Covington (Phi - SF,PF)

8. (89) Kent Bazemore (Atl - SG,SF)

9. (104) Buddy Hield (NO - SG)

10. (113) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)

11. (128) Deron Williams (Dal - PG)

12. (137) Matt Barnes (Sac - SG,SF)

13. (152) Omri Casspi (Sac - SF,PF)

 

Ballmovement Purists (KapitanPlaneta)

1. (9) Hassan Whiteside (Mia - C)

2. (16) Kyle Lowry (Tor - PG)

3. (33) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

4. (40) Ricky Rubio (Min - PG)

5. (57) Evan Fournier (Orl - SG,SF)

6. (64) Marcin Gortat (Was - C)

7. (81) Otto Porter (Was - SF)

8. (88) Greg Monroe (Mil - PF,C)

9. (105) Gary Harris (Den - SG)

10. (112) Kyle Korver (Atl - SG,SF)

11. (129) Tim Frazier (NO - PG)

12. (136) Dario Saric (Phi - PF)

13. (153) Matthew Dellavedova (Mil - PG,SG)

 

Sopot Yellow-Black (bulek)

1. (10) Damian Lillard (Por - PG)

2. (15) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

3. (34) Derrick Favors (Uta - PF,C)

4. (39) Rudy Gobert (Uta - C)

5. (58) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

6. (63) Dennis Schroder (Atl - PG)

7. (82) Harrison Barnes (Dal - SF,PF)

8. (87) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF)

9. (106) Marcus Smart (Bos - PG)

10. (111) Jahlil Okafor (Phi - C)

11. (130) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

12. (135) Tristan Thompson (Cle - PF,C)

13. (154) T.J. Warren (Pho - SF)

 

Marcin's Team (Gryzlak)

1. (11) Giannis Antetokounmpo (Mil - PG,SG,SF)

2. (14) LeBron James (Cle - SF,PF)

3. (35) Nikola Jokic (Den - C)

4. (38) Kevin Love (Cle - PF,C)

5. (59) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

6. (62) Goran Dragic (Mia - PG,SG)

7. (83) Zach LaVine (Min - PG,SG)

8. (86) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

9. (107) Danny Green (SA - SG,SF)

10. (110) Kenneth Faried (Den - PF,C)

11. (131) Ben Simmons (Phi - SF,PF)

12. (134) Chris Bosh (Mia - PF,C)

13. (155) Bismack Biyombo (Orl - PF,C)

 

Six Sigma (fluber)

1. (12) Paul George (Ind - SF,PF)

2. (13) Andre Drummond (Det - PF,C)

3. (36) DeAndre Jordan (LAC - C)

4. (37) Mike Conley (Mem - PG)

5. (60) Rajon Rondo (Chi - PG)

6. (61) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)

7. (84) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)

8. (85) Reggie Jackson (Det - PG,SG)

9. (108) Clint Capela (Hou - PF,C)

10. (109) Mirza Teletovic (Mil - SF,PF)

11. (132) Willie Cauley-Stein (Sac - PF,C)

12. (133) Sean Kilpatrick (Bkn - SG)

13. (156) Jerryd Bayless (Phi - PG,SG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dziki Wschód

1. (8) Chris Paul (LAC - PG)

2. (17) Paul Millsap (Atl - PF,C)

3. (32) Serge Ibaka (Orl - PF,C)

4. (41) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

5. (56) Myles Turner (Ind - PF,C)

6. (65) Ryan Anderson (Hou - PF,C)

7. (80) Robert Covington (Phi - SF,PF)

8. (89) Kent Bazemore (Atl - SG,SF)

9. (104) Buddy Hield (NO - SG)

10. (113) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)

11. (128) Deron Williams (Dal - PG)

12. (137) Matt Barnes (Sac - SG,SF)

13. (152) Omri Casspi (Sac - SF,PF)

 

 

Słabiutki draft w moim wykonaniu, nie wiem czy nie najgorszy w karierze (nie licząc debiutanckiego). Zupełnie nie czuję tego zespołu. Nie siadłem do żadnych przygotowań i w sytuacji gdy w ostatniej chwili spadali upatrzeni przeze mnie gracze (pozdrawiam serdecznie mikrofalowke) miałem niekiedy problemy z wyborem. Na tygodniu będzie ciężko, ale w weekend trzeba będzie usiąść nad tą zbieraniną i obrać jakiś kierunek żeby się chociaż utrzymać w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z draftu umiarkowanie zadowolony. Po tym, jak zobaczyłem, że wybieram ostatni zdecydowałem się pójść na całość i zatankować rzuty wolne ( gdyby ich nie uwzględniać Drummond jest 4 graczem w fantasy). W związku z tym pierwsze dwa wybory przeznaczyłem na Drummonda oraz najlepszego wtedy dostępnego gracza (spodziewam się, że LeBron będzie sporo opuszczał), czyli Paula George'a.

 

W kolejnej parze zdecydowałem się przygarnąć Jordana, z wiadomych powodów (FG, zbiórki, bloki) i mimo, że plan był inny zdecydowałem się szybko zgarnąć Conleya, bo zaczęli bardzo szybko znikać rozgrywający i bałem się, że będę mocno odstawał w asystach.

 

Z tego samego powodu w kolejnej rundzie wyciągnąłem Rajona Rondo (choć nie wiem, czy by się może i nie ostał dłużej) i zacząłem gromadzić trójki w postaci Matthewsa.

 

Potem dołożyłem Carrolla, który miał stracony poprzedni sezon, ale dużo rzuca za trzy i ma sporo steali - te kategorie chciałem wzmocnić Nie było tez co czekać aż ktoś mi ukradnie Jacksona, więc czym prędzej ściągnąłem go do siebie. Na początku grudnia ma już wrócić do gry - szykuje się porządne wzmocnienie.

 

W kolejnej rundzie ściągnąłem Capelę, bo na pozycji centra brakowało mi zawodnika, a jego wolne mi nie przeszkadzają. Do tego Teletović - kolejne uzupełnienie w rzutach za 3 punkty. Po 10 rundzie byłem według projekcji liderem równo z goozmanem.

 

Ostatnie 3 wybory bez większego znaczenia. Zapewne i tak dość szybko polecą na FA, bo przy tak małej lidze będzie kogo zgarniać. Do tych graczy się nie przywiązuję. Są dostępni do wymiany, gdyby ktoś chciał ich przygarnąć.

 

Trochę niestety zaniedbałem punkty w tym drafcie. W pozostałych kategoriach będę wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 10 rundzie byłem według projekcji liderem równo z goozmanem.

Po 10 rundzie też zrobiłem screena, gdyby kogoś interesowało:

 

Mtx4ejZ.png

 

Znalazłem na dysku też projekcje na zeszły sezon. Wyglądają znajomo :D:

 

yvxWPMS.png

 

Przypomnę tylko, że ligę wygrał BasketBax. Warto podkreślić, że o jego wygranej przesądził przede wszystkim świetny draft, bo nie zrobił żadnej wymiany. To chyba mówi wszystko o trafności tych wyliczeń, ale także o nieprzewidywalności tego co może stać się w trakcie trwania sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (7) Kawhi Leonard (SA - SG,SF) - Gdybym miał 5 pick również bym go wybrał, tak więc z tego powodu, że ostał się on do 7 picku było dla mnie bardzo dobrą wiadomością.

2. (18) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) - Wachałem się między nim a Wallem, ale jednak postawiłem na niego gdyż w następnych pickach większe szanse widziałem na wybranie lepszych PG/SG niż C. Żałuję, że na 2 picki przede mną poszedł Lowry bo to jego miałem w planach.

3. (31) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) - Szczerze powiedziawszy to był ostatni pick z którego jestem bardzo zadowolony. Jak ominą go kontuzje to moim zdaniem może się znaleźć w TOP20 na koniec sezonu.

4. (42) Tobias Harris (Det - SF,PF) - Największą zachętą na wybranie tego jegomościa była kontuzja Reggie Jacksona, gdyby nie to znalazłbym kogoś innego (np. DeRozana albo Wigginsa)

5. (55) Enes Kanter (OKC - C) - Durny pick. Kanter gdzieś się tam przewijał w moich planach, lecz jedynie w 6 rundzie. Wszystko przez to, że na pick przede mną wybrany został Pau Gasol :/

6. (66) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) -

7. (79) Avery Bradley (Bos - PG,SG) - Od wybrania Bledsoe to był chyba jedyny pick z którego byłem bardziej zadowolony niż zawiedziony.

8. (90) D'Angelo Russell (LAL - PG) - Odizolować go od Kardashianek i będę w miarę zadowolony.

9. (103) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG) - Gary Harris lub Caldwell-Pope. Pomiędzy tymi dwoma się wachałem. Żaden z nich nie był moim wymarzonym pickiem w tym etapie gry, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

10. (114) Julius Randle (LAL - PF) - kolejny po Bradleyu pick z którego jestem w miarę zadowolony. W mojej opinii jest to jeden z większych kandydatów na największe zaskoczenie in plus w tym sezonie fantasy.

11. (127) Will Barton (Den - SG,SF) - http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/234/765/b7e.jpg

12. (138) Joakim Noah (NY - PF,C) - Nie lubię NYK i nie lubię Noaha, także jak będzie grał słabo znajdę sobie kolejny powód by ich nie lubić jeszcze bardziej.

13. (151) Robert Sacre (NO - C) - maskotka drużyny. Nie było Boozera, więc musiałem szukać zastępstwa.

 

Ogólnie z draftu jestem mało zadowolony. Przede wszystkim wybierałem z numerem, który moim zdaniem jest jeden z najgorszych w fantasy (gorsze są jedynie 8-9). Ponadto o tej samej porze miałem draft-licytację na E-NBA, dlatego nie mogłem w pełni poświęcić uwagi na to co działo się tutaj. Cieszę się jedynie, że w tym drugim drafcie wypadłem lepiej. Moim głównym celem było spokojne utrzymanie się w lidze, po tym drafcie obawiam się, że "spokojne" to utrzymanie nie będzie. Będzie ciężko, ale wierzę że w Top8 jednak znajdzie się miejsce i dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niełatwy to był dla mnie draft, ale 10 numerek nie sprzyjał jakiejś popisowej partii. Trzeba było mocno kombinować, a każdy wybór choć potrzebował mocnego przemyślenia, to i tak wyszło to średnio. Ale jakieś tam podstawy są, żeby powalczyć o awans.

 

1. (10) Damian Lillard (Por - PG)

No tu nie ma co deliberować, chciałem rozgrywającego wybrać na początku i to zrobiłem. Pewniak do top15 roto, pewnie i też top10.

2. (15) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

No tu się dłużej zastanawiałem. Staty mogą mu spaść, ale czy wszystkie? W końcu w silnych ekipach muszą być liderzy, a kto ma nim być, jak nie Butler? To nie był zły wybór, ale mogłem zabezpieczać drugą kluczową pozycję - środek. Tu się prosiło o Cousinsa, ale jego straty, FT% i niski jak na tą pozycję FG% odstraszyły mnie skutecznie. Ale może powinienem brać Horforda, który na ten format jest wręcz idealny.

3. (34) Derrick Favors (Uta - PF,C)

Tu już musiałem sięgnąć po niego i w zasadzie tylko po niego. Innego możliwego wyboru nie było.

4. (39) Rudy Gobert (Uta - C)

Stanowczo zbyt wczesny ten wybór. Około 100 miejsca za zeszły sezon A pomyśleć, że poważnie rozważałem Dienga. Jeżeli nie zanotuje zbytniego upside'u, to pomoże mi głównie w zbiórkach, blokach i FG%. Inna sprawa, że ranking zaniżają mu wolne, tylko, że ja wolnych tankować nie chcę.

5. (58) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

Po drafcie nie byłem zadowolony, ale chyba to jednak nie był taki zły wybór. Gay już lepszy pewno nie będzie,ale poniżej pewnego poziomu raczej nie zejdzie. Inna sprawa, że Sacto do sukcesów nie pociągnął i już raczej nie pociągnie.

6. (63) Dennis Schroder (Atl - PG)

Postanowiłem tutaj nieco zaryzykować, ale potrzebowałem gracza z możliwościami sporego upside'u. Trudno powiedzieć, na ile go stać w roli pierwszego S5, ale uważam, że na wiele.

7. (82) Harrison Barnes (Dal - SF,PF)

Potencjalny lider Mavs? Biorę w ciemno! Obawiam się tylko jednego - że nie zdoła sprostać oczekiwaniom z roli zadaniowca się nie wydźwignie. W zeszłym sezonie zbyt wiele nie pokazał, ale liczę mocno na jego trójki, punkty i steale.

8. (87) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF)

Tu jestem zadowolony. Widzę tu również możliwości upside'u, choć przy Butlerze, Wadzie i Rondo może być głównie zadaniowcem od trójek. Ale przy Gobercie potrzebowałem wysokiego FT% a poza tym niskiego wskaźnika strat i tu Nikola jest ok.

9. (106) Marcus Smart (Bos - PG)

Pogubiłem się. Smart ma potencjał, ale nigdy go nie wykorzystał. Czy wykorzysta teraz? Katastrofalne, wręcz kompromitujące FG% nie zrekompensują asysty i stosunkowo niewielki, jak na tą pozycję wskaźnik strat. Smart to szaleniec, który będzie robił dużo wiatru i chyba nic poza tym. Chyba wkrótce FA.

10. (111) Jahlil Okafor (Phi - C)

Myślałem, myślałem na pozycją C, aż mi się skończył czas, popatrzałem, kto mi przypadł - i chyba nie tak źle. Simmons out, w Embiida nie wierzę, no może poza tym, że widzę w nim Odena, Okafor nabrał doświadczenia, może poprawi steale i zmniejszy dorobek strat?

11. (130) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

Mudiay na początku sezonu rzucał cegłówkami, masę piłek tracił i grał na niskim FG%, ale z czasem się poprawił. Tu widzę szansę na steala, ale musi zapanować nad stratami, bo ten wskaźnik nieraz go kompromitował. Ninja w niego nie wierzy, ale ja bym go nie skreślał. Choć nie wykluczam trejdu, jeśli jego straty będą mnie zbyt wnerwiały.

12. (135) Tristan Thompson (Cle - PF,C)

Typowy zadaniowiec, i nic poza tym. Praktycznie poza zbiórkami i niskimi stratami nic nie oferuje, bo pożytku z FG% przy tak niskim wskaźniku rzutów dużego niema. Raczej na trading blocku.

13. (154) T.J. Warren (Pho - SF)

To 13 runda. Nie zlewałem wyboru, ale nie spodziewam się, że Warren nie wyląduje na FA. Ale jeszcze nie teraz, bo nie skreślam prawdopodobieństwa, że wypali...

 

Co z tą drużyną? Nie będę się krygował i mówił, że po spadku chcę się utrzymać. Ten team nie jest taki zły, ja też mam ambicje, że niedługo tu zabawię ;) Ale stawka jest doborowa i zanosi się na ciekawy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacznę od propsów:

- dla mikrofalówki - za pociągnięcie dwóch draftów równocześnie; nie dość, że wybrał solidne drużyny to jeszcze miał czas się udzielać na czacie (przynajmniej u nas) :) ;

- dla Kapitana Planety - za wzorowe komiszowanie i reagowanie na potrzeby chwili, gdy kogoś wywaliło;

- dla Pafsena - za zajebanie mi sprzed nosa Wigginsa :P

 

projekcje dają mi niby nr 1 ale widzę kilka potężnych "ALE":

- Curry na pewno nie zagra takiego sezonu jak poprzednio, bo Durant, bo tradycyjne obawy o zdrówko - ale to jego rok kontraktowy, więc też siary robić, mam nadzieję, nie będzie; pewnie Harden byłby lepszy z jedynką ale odstraszyły mnie FG% i TO;

- na spokojnie widzę sporo dziur i dróżek, którymi niekonicznie powinienem iść :) szczególnie troszkę paniczne (bo Wiggins mi zniknął) wybranie Bookera (potrzebny mi był strzelec, dzieciak ma grę w sobie i obawiam się, że do 73 numeru by się nie ostał) i Ellisa - nie do końca mi przydatnego, ale grzech było nie brać skoro jeszcze był na liście - także jeśli ktoś potrzebuje stealów to zapraszam :)

- duże ryzyko zdrowotne: Parsons, Zeller a nawet wiecznie Starvin Marvin i wiadomo, jak się ma sytuacja z Jrue; jak wypalą - będzie miło ale na e-nba co roku płacę za zbytnią wiarę w rekonwalescentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- dla mikrofalówki - za pociągnięcie dwóch draftów równocześnie; nie dość, że wybrał solidne drużyny to jeszcze miał czas się udzielać na czacie (przynajmniej u nas) :)

 

To udzielanie na czacie nie wyszło w jednym przypadku za dobrze, bo przeleciał mi Parsons za 6$ na tym drugim drafcie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- dla Pafsena - za zajebanie mi sprzed nosa Wigginsa :P

 

.

 

To chyba jedyny props dla mnie w tym drafcie - fatalny w moim wykonaniu. Na pocieszenie pozostaję tabela z zeszłego roku która zwycięzcy też za dużych szans nie dawała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKS Milejów (shevcu)

1. (4) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (21) Al Horford (Bos - PF,C)

3. (28) Klay Thompson (GS - SG,SF)

4. (45) Marc Gasol (Mem - C)

5. (52) Jae Crowder (Bos - SF,PF)

6. (69) Steven Adams (OKC - C)

7. (76) Rodney Hood (Uta - SG,SF)

8. (93) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

9. (100) J.J. Redick (LAC - SG)

10. (117) Andrew Bogut (Dal - C)

11. (124) J.R. Smith (Cle - SG,SF)

12. (141) Tony Parker (SA - PG)

13. (148) Allen Crabbe (Por - PG,SG)

 

To ode mnie kilka słów. Z 4 nr liczyłem po cichu, że uda się wybrać Hardena lub Westbrooka. Mam tego drugiego i liczę, że będzie chciał sporo udowodnić w tym sezonie i będzie kręcił jakieś chore cyferki.

 

Horford to wysoki, który w roto idealnie się odnajduje. Nie zawala specjalnie jakiś kategorii, mimo że bloki i zbiórki to nie jest jego najmocniejsza strona. W baku trochę paliwa jeszcze ma więc oby dopisało mu zdrowie, bo to jeden z tych wysokich, który idealnie pasuje do układanki Bostonu.

 

Thompson - straci na przyjściu Duranta, ale zapowaidał już że ze swoich rzutow nie zrezygnuje. Punkty, trójeczki, dobra skuteczność, stl powinny od niego być.

 

Gasol - jednak został w mieście Elvisa. Kolejny wysoki, który fajnie wpasowuje się do roto wg mnie a słabiej do h2h. Musi mu dopisac zdrowie a będzie to dobry wybor.

 

Crowder - bardzo dobry gracz, ze świetną obroną co przekłada sie na stl. Dodaje trochę punktów, gra w zespole nastawionym na partnerów, to raczej nie będzie zawalać żadnej kategoii.

 

Adams - kolejny beneficjent odejścia Ibaki i Duranta. Powinien dzielić i rządzić pod koszem OKC i być moze rywali. Liczę, żę będzie prezentował się jak w niedawnych PO.

 

Hood- pod nieobecność gordona spadnie na neigo większy cieżąr zdobywania punktów, pewniak do s5 Utah, dobry strzelec a tych za wiele dotychczas nie miałem.

 

Aminu - najprawdopodobniej pierwsza opcja na PF w PTB. Będą zbiórki, trochę punktów, ogólnie kolo ktory niczego nie zawali a z dalekim pickiem to dobry ruch.

 

Reddick - kolejny strzelec za 3. Do tego w cy więc liczę na jeszcze lepsze cyferki niż zwykle.

 

Bogut - zabezpieczenie pod kosz na wypadek kontuzji innych. Zawala wolne, ale jego defensywa zawsze stoi na wysokim poziomie, co skutkuje blokami i zbiorkami. Jedyny zmiennik wśrod wysokich.

 

Smith - ostatni element podstawowego skladu. Saga z jego kontraktem dobiegła ku końcowi, to liczę, że nadal będzie dawal fajną produkcję w cyferkach.

 

Parker,Crabbe - zero pomysłu i możliwośći na wyapdek ewentualnej kontuzji Westbroka na pg. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Obaj coś tam dają, ale raczej głownie wzięci na braki w zespole na pozycji pg niż na ich super użyteczność w roto.

 

Draft ogólnie oceniam na 4. Mogłm lepiej wybrac z rezerwami na pg i zdrowszych wysokich, ale jeżeli szczęście dopiszę , to moze być to dobry sezon Ms w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillard, show must go on...

 

Swoją droga to już mój drugi sezon z Lillardem. Rok temu nie doczekał końca sezonu u mnie, ciekawe jak będzie tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę shevcu już lekka desperacja się wkradła w twoje poczynania skoro oddajesz Hooda za gościa co ledwo się łapie do top 150 :P. To już ten Monroe, którego ci oferowałem byłby chyba lepszy, bo z racji tego że może zostać przehandlowany ma przynajmniej jakiś upside. Jeśli Bucks go szybko wymienią to może jeszcze mieć przyzwoitą drugą część sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może dostalbym coś ciekawego ale jakoś lepszych ofert w moim mniemaniu nie było.

 

Kapitan, ten szrot od Ciebie raczej mnie nie zadawalal...rhj był poniżej krytyki a Monroe może dupa jeździć po ławce Bucks dość długo, bo nie widzę ekipy która potrzebuje takiego gracza do ś5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepski moment sobie wybrałem na to aby stawać w obronie wartości Grega Monroe :D. Niestety to zaczyna coraz bardziej przypominać sytuację Morrisa z zeszłego sezonu i jeśli w najbliższym czasie plotki o jego transferze nie zaczną przybierać na sile to będę musiał szukać alternatywy na FA. Mogłeś spróbować może Redicka oddać zamiast Hooda, ale zakładam że wiesz co robisz i nie zamierzam się wtrącać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - do wziecia Wade lub Gallo lub Wiggins (albo razem w pakiecie) za jakiegoś porównywalnego PF/C (albo rozsadny pakiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam jeszcze razy - czy ktoś chce Butlera i czy komuś mogę wysyłać propos bez obawy, że będzie leżał kilka dni?

 

Udupiło mnie to kompletnie, gdyż przez to O'Quinn nadal był w moim teamie, podczas gdy inaczej by już leżał na FA.

 

Naprawdę dzięki, to było zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×