Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO II Liga - 16/17

Polecane posty

Mamy komplet potwierdzeń, więc liga oficjalnie może ruszyć. Skład osobowy przedstawia się następująco:

 

[warning]bulek - Sopot Yellow-Black

fluber - Six Sigma

goozman - BukkakeRoto

Gryzlak - Los Automatos

KapitanPlaneta - Ballmovement Purists

knt - Legend

Lew - BC Dzidzia

Mentor - Dziki Wschód

mikrofalowka - Milwaukee Badgers

Pafsen - Miami Pafsen

shevcu - MKS Milejów

Tizz - Tennessee Titans[/warning]

 

Zakładam, że goozman nie będzie miał nic przeciwko temu aby nadal sprawować funkcję komisarza, jeśli jednak zdecyduje się zrezygnować to ja przejmę jego obowiązki.

 

Osoby które używać zamierzają innej nazwy drużyny proszone są o ogłoszenie tego w tym wątku. Przypominam także, że po sezonie awans uzyskają 3 najlepsze ekipy, natomiast 4 najsłabsze czeka spadek do III ligi.

 

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/archive/nba/2016/33412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnowiłem ligę na yahoo i rozesłałem zaproszenia do nowych uczestników ale z obowiązków komisza muszę zrezygnować, bo mam sporo roboty przy keeperze roto. także Kapitanie ustalanie draftu i dalsze działania oddaję na Twoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia wysłane, ankieta utworzona. Link do niej macie w pierwszym poście, dostaliście go także w prywatnej wiadomości. Czekamy teraz tylko na skompletowanie składu na Yahoo i wykrystalizowanie się daty draftu. Mam nadzieję, że jedno i drugie pójdzie sprawnie i przede wszystkim bezproblemowo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma terminu pasującego wszystkim, ale kilka dat blokuje co najwyżej jedna osoba. W związku z tym pytanie przede wszystkim do Tizza, czy dałbyś radę uczestniczyć w drafcie na przykład 9 października (niedziela) lub 16 (także niedziela)? Pytam, bo zaznaczyłeś najmniej terminów, ale może jednak jesteś w stanie jakoś dopasować się do reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ja blokuje, w ankiecie nie ma wszystkich dni wiec zaznaczyłem tyle ile mi pasuje według wytycznych, 13 wrzesień mi pasuje chociazby a w ankiecie go nie ma.

 

poza tym kilka dni bym dołozył gdyby godzina była późniejsza, taki 9 wzglednie mi by pasował ale o 21:30 najwczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godziną się aż tak nie sugeruj, bo pisałem że możemy przesunąć start draftu na późniejszą albo wcześniejszą porę, oprócz tego masz opcję niech będzie. Natomiast 13 października nie ma w ankiecie, bo wtedy ja, goozman i knt mamy draft w budżetówce, więc ten termin na pewno by nie przeszedł. Zaznacz jeszcze te daty, o których piszesz że mogą ci pasować i zobaczymy co z tego wyjdzie. Skoro jednak masz czas 9 października to ustalam ten dzień jako wstępny termin draftu. Czekamy jeszcze na zalogowanie się Gryzlaka do ligi i jego opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pafsen niestety odrzucił 9 października, więc sytuacja zaczyna się komplikować.

 

Pytanie do Tizza, czy 4 października lub 16 października ci ewentualnie odpowiada, a jeśli tak to o której godzinie?

 

Pytanie do Mentora, czy 19 października ci ewentualnie odpowiada, a jeśli tak to o której godzinie?

 

Prośba do flubera i mikrofalowki o wypełnienie ankiety, Gryzlaka nawet jeszcze w lidze nie ma, więc na razie niech się przede wszystkim tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie 19 października odpada kategorycznie, bez względu na godzinę. Zawsze podchodzę elastycznie do terminów i starałem się w ankiecie zaznaczyć wszystkie możliwe daty (żółte ogarnę pomimo mniejszych/większych trudności), ale te na czerwono są nie do zrobienia z mojej strony, nawet zakładając draftowanie z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to teraz pytanie do Pafsena, czy 9 października ci ewentualnie odpowiada, a jeśli tak to o której godzinie? Nie chcę wywierać na nikim presji, ale jesteś naszą ostatnią nadzieją i jeśli bez względu na godzinę rozpoczęcia nie dasz rady się wtedy pojawiać, to chyba zostaje już tylko draft po rozpoczęciu sezonu.

 

Edit: knt, shevcu 7 października u was definitywnie odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniemy o 22 to dam radę. Przynajmniej postaram się wyrobić i być na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, jeśli tylko knt uda się jakoś dopasować, to jest szansa na draft 7 października o 22:15. Jeśli dla kogoś będzie za późno to proszę dać znać. Czekamy też co powie Pafsen na temat 9 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 października 22 jest OK. 9-ty odpada niestety - wyjeżdzam służbowo wieczorem i nie wiem o której ew. mógłbym mieć dostep do netu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam, więc oficjalnie że planowany termin draftu to piątek 7 października o godzinie 22:15. Nieaktualne.

 

Osoby które zaznaczyły, że jest to dla nich termin opcjonalny, mają czas do środy na zgłoszenie sprzeciwu. Proszę jednak o wyrozumiałość, bo jak pokazują wyniki ankiety jest to dla nas jedyna okazja aby zorganizować draft w pełnym składzie przed rozpoczęciem sezonu. Zakładam, że skoro fluber nie oddał głosu to jest w stanie się dostosować. Natomiast Gryzlakowi wysłałem kolejne przypomnienie, żeby dołączył do ligi i jeśli nie zrobi tego do środy to zastąpi go hermman89 (3 miejsce w lidze IIIA i więcej punktów ROTO niż mSala z IIIB), któremu według ankiety w trzeciej lidze termin będzie odpowiadał. Gryzlak jeśli w końcu dołączy to będzie musiał się dostosować, bo skoro zwleka ze wszystkim do ostatniej chwili to takie są tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety właśnie mi się potwierdziło, że w piątek przynajmniej do 22:30-40 nie będę mieć możliwości draftowania a potem też ograniczone, bo będę mieć gości i trochę kulawo byłoby ich olewać skupiając się na kompie..

 

chciałbym usłyszeć coś więcej niż "nie bo nie" w sprawie 16.10..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli znowu pytanie do shevca i knt czy 14 października wam odpowiada o 22:15 albo wcześniej? Innej opcji już nie widzę.

 

Edit: Shevcu będzie 14.10 poza domem, więc ten termin odpada. Dodaję do ankiety terminy po rozpoczęciu sezonu, proszę głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma opcji odnosnie 14-15 bo wyjezdzam i bede odciety od neta, 16.10 pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, więc tak jak napisałem zaraz dodam do ankiety terminy po rozpoczęciu sezonu i proszę się do nich ustosunkować. Przy okazji możecie coś zedytować, jeśli któryś z odrzuconych terminów wam się zwolnił. W tej chwili nie ma szans na draft przed 25 października, chyb że Tizz zmieni zdanie.

 

Edit: Można już głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady, żebyśmy nie dali rady znaleźć terminu przed startem sezonu.. toż to jeszcze ponad 3 tygodnie. niech każdy napnie poślady i nieco uelastyczni swoje terminy chociażby z szacunku do czasu innych

 

jeszcze raz ponowię zapytanie - co oprócz suchego "nie" dostaliśmy od Tizza w sprawie 16.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbieranie kompletu w inny dzień niż 16.10 wydaje się niemożliwe. Głosujcie na razie na 25.10, może akurat wtedy będzie wszystkim pasować. Tizz mam nadzieję wkrótce zabierze głos i dowiemy się nieco więcej. Jeśli nie pasuje mu tylko godzina to może coś wymyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25.10 to ostatni termin, na który się zgadzam. Po rozpoczęciu sezonu nie draftuję. Nie chcę naciskać, ale Tizz, zaznaczyłeś na 20 dni 2, że Ci pasują. Pisałeś wcześniej, że wczesna godzina Ci nie odpowiada, wg mnie możemy draftować o 22:00 jak i później. Wykombinuj coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę 16 i tyle, co mam uelastycznic, zwolnic sie z roboty bo chcecie draft zrobic? badzcie powazni.

 

25 październik mi pasuje ale chyba w ankiecie nie było takiej opcji, nieprawdaż? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×