Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO II Liga - 16/17

Polecane posty

25 październik mi pasuje ale chyba w ankiecie nie było takiej opcji, nieprawdaż? ;]

Nie było, ale już to poprawiłem. Do 25 jest jeszcze tyle czasu, że wszyscy powinni zdążyć się wypowiedzieć.

 

http://doodle.com/poll/ftdkhgau3yzw6qas Głosujcie przede wszystkim na 25.10. Godzina do ustalenia, jeśli nikt nie zgłosi zastrzeżeń to przyjmuję, że 20:30 mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 październik mi pasuje ale chyba w ankiecie nie było takiej opcji, nieprawdaż? ;]

Nie było, ale już to poprawiłem. Do 25 jest jeszcze tyle czasu, że wszyscy powinni zdążyć się wypowiedzieć.

 

http://doodle.com/poll/ftdkhgau3yzw6qas Głosujcie przede wszystkim na 25.10. Godzina do ustalenia, jeśli nikt nie zgłosi zastrzeżeń to przyjmuję, że 20:30 mu pasuje.

 

Wolałbym 21:00 bo do 20:00 pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie postaram się dostosować do każdego terminu, nie chciałbym tylko łączyć dwóch draftów. 25 mi jednak jak najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pany - wyjazd 9/10 wieczor przelozyl mi sie na 10/10 rano. Z tegop co kojarze tylko ja blokowalem ten termin. Jakby co moge zatem 9/10 od 20 w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś dobra informacja :). W takim razie nie kombinujmy już i mimo, że 25.10 to atrakcyjna data, bo mielibyśmy doskonały przegląd sytuacji w lidze, zdecydujmy się na 9.10. Data pewna i potwierdzona przez wszystkich, więc mam nadzieję że nikt nie zgłosi sprzeciwu.

 

Szykujcie się, więc na draft 9.10 w niedzielę o godzinie 20:30. Pytanie do Tizza o godzinę, może zostać czy wolisz później? Pytanie też do mikrofalowki, bo jak widzę masz wtedy draft na E-NBA, czy dałbyś jakoś radę się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykujcie się, więc na draft 9.10 w niedzielę o godzinie 20:30. Pytanie do Tizza o godzinę, może zostać czy wolisz później? Pytanie też do mikrofalowki, bo jak widzę masz wtedy draft na E-NBA, czy dałbyś jakoś radę się przenieść?

Eee yyyy, Tizz mial wlasnie sie przeniesc na ta date na e-nba i to jedyna mu tam pasujaca... wiec tu jest jakas sprzecznosc informacji, ktora musi wyprostowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee yyyy, Tizz mial wlasnie sie przeniesc na ta date na e-nba i to jedyna mu tam pasujaca... wiec tu jest jakas sprzecznosc informacji, ktora musi wyprostowac.

 

Tutaj zaznaczył, że pasuje mu 21.10, więc może się chyba przenieść do III North. Przeoczyłem jego wcześniejszy post z informacją, że 09.10 pasuje mu dopiero o 21:30, więc to jest prawdopodobna godzina draftu, jeśli faktycznie dojdzie on do skutku. Mikrofalowka też chyba może przejść do North, bo tam brakuje jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten 9.10 ostatecznie wypali bo 25.10 to dla mnie znacznie gorszy termin. W ostateczności do przełknięcia, ale musiałbym pozmieniać plany i zrezygnować z innych aktywności :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale kręcicie :)

 

ten 9.10 to na pewno ostateczny termin bo jak Wilq napisal juz tam dogadywałem własnie tą datę?

 

jesli tak i jesli nie bedzie to robiło az tak wielkiej róznicy Wam to 21:00 dla mnie była by optymalną godziną a najlepiej 21:15 i bede wdzieczny za przychylnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten 9.10 to na pewno ostateczny termin bo jak Wilq napisal juz tam dogadywałem własnie tą datę?

Będzie ostateczny jak ty i mikrofalowka w końcu się określicie, tzn. zrobicie tak żeby draft tutaj nie kolidował wam z draftem na E-NBA. Jeśli nie to rozumiem, że wam to nie przeszkadza.

jesli tak i jesli nie bedzie to robiło az tak wielkiej róznicy Wam to 21:00 dla mnie była by optymalną godziną a najlepiej 21:15 i bede wdzieczny za przychylnosc.

Nie ma problemu, zaczniemy o 21:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten 9.10 to na pewno ostateczny termin bo jak Wilq napisal juz tam dogadywałem własnie tą datę?

Będzie ostateczny jak ty i mikrofalowka w końcu się określicie, tzn. zrobicie tak żeby draft tutaj nie kolidował wam z draftem na E-NBA. Jeśli nie to rozumiem, że wam to nie przeszkadza.

Hmmmmmm, chwila, chwila. Pierwsze slysze o transferze mikrofalowki, wiec dlaczego w ogole 9.10 wchodzi tu w gre jak na enba zostal on juz zaklepany duzo wczesniej?

Zas jedyny powod, ze Tizz nie znalazl sie wczoraj w tej lidze to dlatego, ze przegladam sznurowke ;-)

 

EDIT: wlasnie zauwazylem, ze jest tylko tu jedna druga liga czyli nie ma mozliwosci transferow...

nie macie nade mna litosci, tego jeszcze brakowalo tzn problemy innych rozgrywek ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz i mikrofalowka w ankiecie zaznaczyli 9 jako pasujący im termin, więc jedyny powód, że nie ogłosiłem jeszcze oficjalnie daty draftu to dlatego, że przeglądam E-NBA. W ich interesie jest załatwić sobie przeniesienie albo powiedzieć jasno, że nie mogą tutaj w ten dzień draftować. Jeśli faktycznie nie zorganizują sobie transferu to będziemy mieć draft po rozpoczęciu sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac moja w/w edycje posta to ciekawe pytanie sie urodzilo...

 

Tizz i mikrofalowka w ankiecie zaznaczyli 9 jako pasujący im termin, więc jedyny powód, że nie ogłosiłem jeszcze oficjalnie daty draftu to dlatego, że przeglądam E-NBA. W ich interesie jest załatwić sobie przeniesienie albo powiedzieć jasno, że nie mogą tutaj w ten dzień draftować.

Czy pierwszenstwo do terminu nie zalezy od tego kiedy zostal oficjalnie zaklepany w danej lidze?

Tzn czy pierwsze potwierdzenie w ktorejs z lig blokuje go na nastepne ligi?

 

Bo z tego co widze w lidze na enba stalo sie to 28 wrzesnia, a tu dopiero wczoraj Pafsen zmienil

dostepnosc, ze stal sie on mozliwy. Gdyby nie bylo zadnych transferow chyba byloby fair oczekiwanie, ze kombinowanie powinno sie odbywac w lidze, ktora pozniej podjela decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wilq, wprowadzasz niebezpieczny precedens, że graczy trzeba prowadzić za rączkę. Nic z tych rzeczy, to w ich interesie jest rozwiązywać problemy i konflikty między poszczególnymi ligami. Niech klepią co chcą i ponoszą tego konsekwencje (pozytywne i negatywne). Powinieneś mieć w nosie co się dzieje na sznurówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli użytkownik sam tego nie zakomunikuje, to niby czemu mam brać pod uwagę draft na innej platformie, o której w ogóle mogę nie wiedzieć, że istnieje. Tu jest tylko jedna liga i pole manewru jest ograniczone, w przeciwnym razie pewnie już dawno ustalilibyśmy datę.

 

Edit: Widzę, że cieglo myśli podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilq, wprowadzasz niebezpieczny precedens, że graczy trzeba prowadzić za rączkę. Nic z tych rzeczy, to w ich interesie jest rozwiązywać problemy i konflikty między poszczególnymi ligami.

Ale nie jest w ich interesie przejmowac sie losem lig, w ktorych nie graja! A takie efekty maja transfery. Dodatkowo maja mniej informacji niz komisze o tym gdzie jest jaki problem.

 

Niech klepią co chcą i ponoszą tego konsekwencje (pozytywne i negatywne). Powinieneś mieć w nosie co się dzieje na sznurówce.

Pomijajac, ze lubie sznurowke to tu sie nie zgodze bo to wplywa bezposrednio na inne ligi. Jak ktos sobie zawala obecnosc na draftcie to jego problem, ale jak zawala wybor terminu innym to juz nie jest tylko jego problem, a calej ligi.

 

BTW, to nie jest precedens bo koordynacja transferow trwa juz pare lat.

 

Jeśli użytkownik sam tego nie zakomunikuje, to niby czemu mam brać pod uwagę draft na innej platformie, o której w ogóle mogę nie wiedzieć, że istnieje. Tu jest tylko jedna liga i pole manewru jest ograniczone, w przeciwnym razie pewnie już dawno ustalilibyśmy datę.

Czyli w Waszej opinii lepiej bym zrobil puszczajac wczoraj transfer Tizza do ligi z draftem 9.10 majac w nosie, ze ten sam termin wyskoczyl w tej lidze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Waszej opinii lepiej bym zrobil puszczajac wczoraj transfer Tizza do ligi z draftem 9.10 majac w nosie, ze ten sam termin wyskoczyl w tej lidze?

Miałem na myśli sytuację czysto teoretyczną. To byłoby normalne, gdyby Tizz nie powiedział ci, że tutaj gra, a między sznurówką i E-NBA nie istniałaby żadna wymiana informacji. Napisałem wcześniej, że zaznaczył tutaj 21.10 jako pasujący mu termin, więc jest możliwość transferu do ligi w której data draftu nie będzie kolidowała z naszą. Z mikrofalowka sytuacja jest podobna, bo nie pasuje mu tylko czwartek 20.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Tizz jest dorosłym człowiekiem i umie sam za siebie się wypowiadać. Skoro napisał, że pasuje mu, jako jeden z dwóch dni, 9.10 i każdemu innemu z tej ligi ten dzień pasuje to nie wiem po co ta dyskusja. Przeglądając e-nba, ciężko ocenić w jakiej lidze on gra, niby w atlantic, ale piszecie o jakiś transferach czego tam już nie ma.

 

Tizz i mikrofalowka w ankiecie zaznaczyli 9 jako pasujący im termin, więc jedyny powód, że nie ogłosiłem jeszcze oficjalnie daty draftu to dlatego, że przeglądam E-NBA. W ich interesie jest załatwić sobie przeniesienie albo powiedzieć jasno, że nie mogą tutaj w ten dzień draftować. Jeśli faktycznie nie zorganizują sobie transferu to będziemy mieć draft po rozpoczęciu sezonu.

 

Powtórzę się znowu...nie wchodzi w grę draft po rozpoczęciu sezonu. Część osób buszuje tutaj od sierpnia w oczekiwaniu na ożywienie się forum nadchodzącymi rozgrywkami. Nie gram po rozpoczęciu ligi bo to psuje mi zabawę. Gram w 6 ligach, pracuję do 20:00, tak jak inni mam rodzinę i jakoś udaje mi się to wszystko ogarnąć. Nie będę ponosił konsekwencji przez 1 czy 2 osobę bo ciężko jest im określić jeden wieczór, w którym mogą usiąść przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Tizz jest dorosłym człowiekiem i umie sam za siebie się wypowiadać. Skoro napisał, że pasuje mu, jako jeden z dwóch dni, 9.10 i każdemu innemu z tej ligi ten dzień pasuje to nie wiem po co ta dyskusja.

Z tego, ze ten termin mu pasuje w dwoch ligach jednoczesnie...

 

Przeglądając e-nba, ciężko ocenić w jakiej lidze on gra, niby w atlantic, ale piszecie o jakiś transferach czego tam już nie ma.

... bo w tej, w ktorej jest obecnie mu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo w tej, w ktorej jest obecnie mu nie pasuje.

 

Do III North nie może iść? Tam jest 21.10, a w ankiecie zaznaczył, że może mu w ten dzień pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do III North nie może iść? Tam jest 21.10, a w ankiecie zaznaczył, że może mu w ten dzień pasować.

Trwa rzezbienie w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że moja 2-dniowa nieobecność spowodowała małe zamieszanie, tak więc szybko odpowiadam:

 

Biorę udział w 4 ligach i w każdej był nacisk na szybkie określenie terminów w terminarzu. Tak więc w każdej ankiecie zaznaczałem wolne dla mnie terminy, jednak miałem świadomość, że ta sama data draftu mogła być zatwierdzona w kilku ligach. Dlatego co 2-3 dni sprawdzałem daty w każdej lidze. Jeszcze w poniedziałek wszyscy mówili o 25.10 dlatego się nie udzielałembo w żadnej lidze nie miałem konfliktu terminów, jednak wczoraj nagle zmieniliśmy datę draftu, tak więc dostosowuje się do tego, a w lidze E-NBA gdzie mam możliwość transferu między ligami będę szukał opcji wymiany z innym graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wilq, precedensem nazywam prowadzenie za rączkę na "terenie" sznurówki. Mamy się wzajemnie szanować i nikomu nie robić łachy. W naszym wspólnym interesie jest pilnować ligi, trzymać się deklaracji, w porę powiadamiać o problemach, które mogą wyłożyć ligę czy draft. Jeśli ktoś to olewa i zupełnie nie interesuje się tematem - nie mam problemu by się szybko pożegnać. Jeśli z kimś idziemy na piwo to raczej dla przyjemności, dobrowolnie i umawiając się w poniedziałek chcemy mieć pewność, że w piątek nie staniemy sami przed barem. Granie z nami ma być jak piątkowe piwko w pewnej, zgranej paczce :)

 

I nie, nie uważam, że robisz złą robotę - wręcz przeciwnie, trudno znaleźć drugiego takiego zaangażowanego freaka jak Ty (nie mówiąc tylko o fantasy nba, dodam). Tutaj chodzi bardziej o filozofię i podejście do rozgrywek jako takich. To co, że liga nie będzie wielka i nigdy nie osiągnie tryliona poziomów. Ważne, że paczka, która się ostanie zaakceptuje to co tu się dzieje, będzie zgrana i da dobrą zabawę i lekkość organizacji w przyszłości. I myślę, że aby taki cel osiągnąć - trzeba bez ogródek pewnych rzeczy wymagać i kopać w tyłek jeśli ktoś podobnego ducha organizacji zabawy nie podziela.

 

Nie piję tą konkretną wypowiedzią do nikogo konkretnego, żeby nie było. Odnoszę się tylko do tendencji Wilqa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenioslem ta dyskusje na priva bo to z offtopa sie juz robi mega offtop ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×