Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO II Liga - 16/17

Polecane posty

Lew, jak już spadać to zawsze we dwójkę :D

 

Tradycyjnie niestety:) Ogólnie ten sezon to porażka dla mnie i to na kilku frontach. Ta liga to wisienka na gównianym torcie tego sezonu:) Najgorsze jest to, że jak widać po wymianach i ruchach na FA próbujemy coś zdziałać, ale nasze decyzje są złe:) Z resztą w tych 3 wymianach brały udział tylko 4 zespoły. Idąc dalej zrobiły one 131 ruchów na FA przy 88 ruchach reszty. Z tą różnicą, że Gozz i Shevcu walczą o awans, a my nie:)

 

U mnie jedyną nadzieją (nadzieja matką głupich) jest mała ilość gier, ale czy będzie jak te sloty wypełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że na trading blocku Lillard. Potrzebuję wysokiego ze zbiórkami, FG% i blokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo mocna była nasza liga w tym sezonie, musiałem mocno nakombinować, żeby się utrzymać..tym bardziej gratki dla Mentora za ułożenie zwycięskiego składu i dla Tizza za złamanie serca Gryzlaka rzutem na taśmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gre :) Od polowy sezonu walczylem o utrzymanie i mimo tego ze Yellow Black's doszli nie na dzien przed koncem szczesliwie dzis udalo mi sie uytrzymac 9te miejsce :) Generalnie moj sezon pogrzebaly przechwyty i brak blokow :/ Cala reszta byla na niezlym poziomie a tu dwie jedynki. Cos - za rok trzeba bardziej zbilansowac sklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Moglem sie jednak pospieszyc z tym utrzymaniem - spojrzalem na awanse/spadki pomiedzy 1sza a 2ga :( trudno - bedzie walka o awans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mocna ta liga była. Żeby 55 pkt roto nie dało utrzymania. Notabene dla porównania, w roto licytacja do utrzymania po tie-breaku wystarczyło 51 pkt.

 

Staczam się na dno. Wężyk mi nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że awans mnie mocno zaskoczył bo po słabym początku sezonu bardziej nastawiałem się na walkę o utrzymanie. Całe szczęście udało się wzmocnić drużynę wolnymi agentami i nawiązać walkę z czołówką. Ostatnie dni były bardzo nerwowe, nie miałem tiebreakera ani z Tizzem, ani z Gryzlakiem i mogłem jedynie liczyć, że skończę przed którymś z nich w tabeli. Oczekiwałem, że zyskam wczoraj w TO, ale goozman i bulek zagrali taktycznie sadzając kilku graczy, przez co nic z tego nie wyszło. W przechwytach też nie udało się nadrobić straty, jednak los się do mnie uśmiechnął bo Gryzlak także nie zanotował poprawy i w ten sposób mogę się cieszyć z drugiego miejsca. Gratuluję zwycięzcy i dziękuję wszystkim za emocjonujące kilka miesięcy, poziom był strasznie wyrównany i na pewno nikt nie może narzekać na brak wrażeń. Oby było tak co rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast poleciałem w tym roku. Słaby draft, słabe decyzje, ogólnie słaby rok no i za późno się ogarnąłem. Nic nie zostało tylko walczyć w przyszłym sezonie. Gratulacje dla zwycięzcy Mentora oraz podiumowiczów Tizza oraz KapitanaPlanety. Spadek w takim gronie to nie wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×