Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Propozycje zmian

Polecane posty

Istnieje możliwość dodawania do profilu użytkownika nowych pól o dowolnym charakterze i treści. Pierwszym tego typu ponadstandardowym dodatkiem jest pole wskazujące nazwę wirtualnej drużyny jaką dany user prowadzi w rozgrywkach fantasy NBA. Proszę o uzupełnianie tego pola przy rejestracji, co pozwoli na łatwiejsze skojarzenie nazwy użytkownika na forum z jego zespołem w lidze. Ci, którzy nie zrobili tego przy rejestracji, mogą w każdej chwili uzupełnić to pole w panelu sterowania swoim kontem ;)

 

Oczywiście potencjał mechanizmu forum na tym się nie kończy. Jeśli macie pomysły dotyczące dodania nowych pól profilu czy nawet większych funkcji forum - wpisujcie je w tym temacie. Nie wszystko uda się zrobić, ale wiele spraw sprowadza się do banalnych czynności administracyjnych więc z ich wprowadzeniem w życie nie ma wiele zabawy.

 

Czekam na sugestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, jakie są poziomy na forum? Bo ja właśnie awansowałam z rookie na głębokie rezerwy. Jest to z dupy, gdyż brzmi o wiele gorzej. :C Kiedy awansuję wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pławię się ostatnio w wolnym czasie, ale niekiedy podłubię sobie cosik w naszym forum. Jeśli widzieliście gdzieś na innym forum ciekawą opcję i chcielibyście mieć coś podobnego tutaj - piszcie, najlepiej podając jednocześnie namiary na źródło.

 

Oczywiście nie robimy festynu (przesadnego ;) ) - ma być generalnie prosto i przyjemnie, bez zbędnej tandety i wodotrysków ale od czasu do czasu inni wpadają na ciekawe pomysły, które być może mają prawo bytu na sznurowadle. Chodzi głównie o porządkowanie danych o userach czy innych ficzerach, które uprzyjemnią bądź usprawnią użytkowanie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dodałem do forumowej galerii avatary z wizerunkiem zespołów NBA. Są naprawdę fajnej jakości, powinny dobrze komponować się z resztą forum. Ich wybór możliwy jest z poziomu konta użytkownika/avatar/galeria (kategoria NBA, na razie jedyna dostępna). Polecam, moi Lakersi już świecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, wszystko gra. Są i aktualne, i te nieco starsze. Przykładowo, Sonics aktualniejsi niż z Twojego avatara :D Jeśli czegoś nie zauważyłem, to wskaż dokładnie w czym rzecz, bom ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, faktycznie logo Seattle jest najnowsze chociaż podobne do tego z lat 90-tych i o wiele brzydsze niż to moje. :D

Sorki, nie jestem na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gorącą prośbę o zaktualizowanie galerii, tj. dodanie Brooklyn Nets! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę co da się zrobić :) Jeśli masz namiary na jakieś świeże zestawy niedużych obrazków w tym temacie - możesz podlinkować, skróci to moje poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×