Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga FP Yahoo

Polecane posty

Będę pierwszy, jeszcze przed startem draftu.

 

Pierwszy komentarz jest następujący: mogłem mocniej forsować picki po pozycji sprzed roku :) Teraz wybieram z numerem 9., a mogłem z 3. :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że miałem ostatni numer w drafcie, to jest bardzo zadowolony ze swojego teamu. Myśle że jak będe miał szczescie i ominął 'nas' kontuzje mozemy powalczyć o medal. :8

 

Mój skład:

 

1. (10) Pau Gasol PF,C

2. (11) Brandon Roy PG,SG

3. (30) Jose Calderon PG

4. (31) Josh Smith SF,PF

5. (50) Shawn Marion SF,PF

6. (51) Ron Artest SG,SF

7. (70) Greg Oden C

8. (71) Marc Gasol C

9. (90) Ramon Sessions PG,SG

10. (91) Spencer Hawes PF,C

11. (110) Allen Iverson PG,SG

12. (111) Richard Jefferson SF

13. (130) Mike Miller SG,SF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. a ja mam Paula więc victoria jest ze mną :D:D:D

Przynajmniej ostatnio tak ktos pisał

A skład mocno kombinowany:

01. [1] Chris Paul

02. [9] Amar'e Stoudemire

03. [48] David Lee

04. [55] Rajon Rondo

05. [108] Shaquille O'Neal

06. [36] Rashard Lewis

07. [73] Paul Millsap

08. [62] Ben Gordon

09. [78] Lamar Odom

10. [84] Josh Howard

11. [121] Tayshaun Prince

12. [125] Stephen Curry

13. [96] Brad Miller

 

Kolejność nieprzypadkowa.

5 Shaquille - byl i w tamtym roku teraz ma z Bostonem ...

10 Josh - w tamtym roku 1 runda, teraz daje mu drugą szansę

12 Curry - rookie, trzeba próbować

Reszta ma ciężko zapracować na przyzwoity wynik.

 

Edyta: oczywiście nie Shaq ma pomóc Bostonowi a Rasheed

A Shaq faktycznie w Ohio teraz z LeBronowi punkty będzie podbierał.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnik: Shaq gra teraz w Cavs, nie w Bostonie. Poza tym, z wszystkich Twoich wyborów to największe nieporozumienie. Gość, który może nie grywać meczów back-to-back to zdecydowanie strata 5. a więc wysokiego picku.

 

Ogólnie oba Wasze składy mi się podobają, szczególnie ten Linksa.

 

A teraz komentarz do mojego teamu.

1. (9) Dirk Nowitzki PF

2. (12) Danny Granger SG,SF,PF

3. (29) Brook Lopez PF,C

4. (32) Carlos Boozer PF,C

5. (49) Derrick Rose PG

6. (52) Anthony Randolph PF

7. (69) Andre Miller PG

8. (72) John Salmons SG,SF

9. (89) Chris Kaman C

10. (92) T.J. Ford PG

11. (109) Wilson Chandler SG,SF

12. (112) Rasheed Wallace PF,C

13. (129) Marvin Williams SF,PF

 

1. Nowitzki - chyba nieco niedoceniony, spadł niżej niż się spodziewałem. Myślę, że Marion nie powinien wpłynąć w znacznym stopniu na statsy Niemca, chociaż symboliczny spadek biorę w rachubę. Tak czy inaczej to w dalszym ciągu gwiazda.

 

2. Granger - jeśli zdziwiła mnie pozycja Nowitzkiego to wybranie Danny'ego z tak niskim numerem mnie zamroczyło. Równie dobrze mógł być to mój pick - Granger był na mojej liście dużo wyżej. Co do jego sezonu - będzie masakra. Gość zadziwia wszechstronnością, a do tego zapewne po raz kolejny poprawi średnią punktową (i tak już wysoką). Steal.

 

3. Lopez - tego kolesia po prostu chciałem mieć. Zeszły sezon miał solidny. W tym - przy dodatkowym braku konkurencji i stracie strzelca w postaci Cartera - liczę na poprawę w każdej kategorii. Będzie więcej minut, więcej okazji strzeleckich - będzie dobrze. Nie wiem czy Lopez zasługuje na 3 rundę, ale nie chciałem go stracić więc nie czekałem dłużej :)

 

4. Boozer - nie taki miał być plan. W tym roku chciałem za wszelką cenę unikać graczy ze skłonnościami do kontuzji bądź świeżo po niepewnym sezonie. Nie mogłem jednak odpuścić w 4. rundzie kogoś kogo stać na regularne (może nieco poniżej) 100 FPS/GM. O minuty raczej się nie martwię: jeśli nie w Utah to gdzie indziej ale pogra długo.

 

5. Rose - już w zeszłym sezonie warty był jakieś nieco ponad 70 FPS/GM. Teraz oczekuję wzrostu - nie ma Gordona, Rose jest pewniejszy, zbudowany dobrym PO - będzie dobrze. Jeśli oczekiwać skoku statsów to przełom 1/2 roku w lidze jest tutaj kluczowy.

 

6. Randolph - na Anthony'ego czaiło się wielu. Ja też widzę ogromny potencjał, do tego w sam raz na ligę w formule fantasy points. Nie czekając długo zabrałem go w 6. rundzie. Być może za wcześnie, ale jego po prostu chciałem mieć.

 

7. Miller - czas najwyższy na backup Rose'a. Solidny i tego mi potrzeba. Wbrew opinii niektórych, uważam, że szybko wygryzie Blake'a i zanotuje kolejny stabilny sezon.

 

8. Salmons - kolejny koleś, który zyska na przetasowaniach w Chicago. Jeśli Rose podzieli się tortem można liczyć nawet na gwiazdorski sezon w wykonaniu Salmonsa.

 

9. Kaman - gość zdolny do gry na poziomie 20/20 z numerem 9.? To jakieś żarty! Biorę i nie pytam o zgodę.

 

10. Ford - a to ciekawostka. Słaba konkurencja, pokazany już kiedyś potencjał - koleś może zadziwić poziomem asyst (atak na dwucyfrówkę?) oraz dostarczyć solidne kilkanaście pkt. Ford był w moich planach od początku draftu i wziąłem go dokładnie wtedy kiedy oczekiwałem. Good job.

 

11. Chandler - wszechstronny i z rosnącą wciąż rolą w zespole. Sleeper.

 

12. Wallace - nigdy nie byłem jego fanem, jeśli chodzi o przyjazność wobec fantasy. Biorę go bardziej z ciekawości co pokaże w nowym środowisku, no i po części z potrzeby wybrania wysokiego.

 

13. Williams - solidny, nieefektowny, pożyteczny. Nic więcej po zawodniku z numerem 13. nie oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Round Pick Player Position

1. (4) Dwight Howard C

2. (17) Andre Iguodala SG,SF

3. (24) Jason Kidd PG

4. (37) Elton Brand PF,C

5. (44) Baron Davis PG

6. (57) Nene Hilario PF,C

7. (64) Russell Westbrook PG

8. (77) Jeff Green SF,PF

9. (84) Andrew Bynum C

10. (97) Manu Ginobili SG

11. (104) Boris Diaw SF,PF

12. (117) Courtney Lee SG,SF

13. (124) Tyreke Evans PG,SG

 

nie będę ukrywał że jestem zadowolony z draftu, ale pewnie na dzien dzisiejszy wiekszosc jest.

 

1.Howard- był dylemat miedzy Wade'em a Dwightem, ale nie chciałem opierac całego sezonu na tym jednym wyborze, a Howard to przeciez bestia :) on jeden powinien mnie wyciągnąć z ostatnich pozycji w tabeli ;)

2.Iguodala- solidny wybór, gość mam nadzieję zagra przynajmniej tak dobrze jak rok temu

3.Kidd- No kiddin, niebrac Kidda w 3 rundzie to grzech :P

4.Brand- jak sie nie posypie, będzie mega steal, jak się posypie mam go kim zastąpic ;)

5.Davis- Baron nawet w tamtym, najgorszym dla niego sezonie, coś tam ugrał. Stać go napewno na wiele.

6. Hilario- jeśli jego trener mówi źe powinien grać na miarę all-stara, to dlaczego miałbym mu nie wierzyc :)

7.Westbrook- strzeżcie się :B

8.Green- nawet liczby z tamtego sezonu by uszły w tłoku, w tym liczę na coś więcej

9.Bynum- tu się może troszkę przeliczyłem, ale zobaczymy

10.Ginobili- skusił mnie :P

11.Diaw- jak dla mnie bomba :) zbiera, podaje, punktuje, blokuje, przechwytuje, sprząta i gotuje :P

12.Lee- a jeśli wymiana za Cartera nie była jednostronna :P

13.Evans- bo rookie w kadrze byc musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierałem z 8, ale myślę, że nie jest źle:

MJ-TEAM

1. (8) Al Jefferson

2. (13) Tim Duncan

3. (28) Caron Butler

4. (33) Troy Murphy

5. (48) Steve Nash

6. (53) Marcus Camby

7. (68) Blake Griffin

8. (73) Zach Randolph

9. (88) Andrew Bogut

10. (93) Trevor Ariza

11. (108) Leandro Barbosa

12. (113) Jonny Flynn

13. (128) Chris Duhon

Jak zdrowie pozwoli liczę na obronę tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może dla odmiany trochę popsuję nastroje :N

 

Draft w moim wykonaniu był naprawdę słaby.

To moi ” wybrańcy ”:

 

1. (7) Chris Bosh

2. (14) Deron Williams

3. (27) Gerald Wallace

4. (34) Andris Biedrins

5. (47) Monta Ellis

6. (54) Emeka Okafor

7. (67) Tyrus Thomas

8. (74) Luol Deng

9. (87) Rodney Stuckey

10. (94) Charlie Villanueva

11. (107) Joakim Noah

12. (114) Louis Williams

13. (127) Brandon Rush

 

Pierwsze cztery wybory nie były takie złe. Potem zaczęły się problemy. Uznałem, że czas na jakiegoś SG, więc wybrałem Monte, który byłby pewnie w stanie naprawdę niezły wynik wykręcić, gdyby nie tłok na pozycji na której gra w GSW. Reszta składu ( oprócz Emeki ) zebrana bez żadnego pomysłu. Niby jakiś tam potencjał mają ale dobór był kompletnie nieprzemyślany ( np. po co mi było tyle byków do teraz nie wiem ? ). Skończy się to zapewne walką w drugiej połowie stawki. Gratuluję tym, którzy są zadowoleni ze swych wyborów oraz przede wszystkim, jako pierwszy zapewne :), AIR-MJ-owi obrony tytułu w sezonie 2009/2010.

 

Mam nauczkę, aby nie odwalać tworzenia rankingów na ostatnią chwilę ( kończyłem o 17:30 :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję tym, którzy są zadowoleni ze swych wyborów oraz przede wszystkim, jako pierwszy zapewne :), AIR-MJ-owi obrony tytułu w sezonie 2009/2010.

Ale jak to? :/

Pisaliście że Paul zapewnia zwycięstwo a tu co? :/

phi, zmowa jakaś czy co? :D

Ja nie mam pojęcia jak prezentuje się mój team, ale jestem zadowolony

Generalnie w ogóle z życie jestem bardzo zadowolony więc czemu tutaj miałbym narzekać.

A wracają do tytułu, skoro piszecie że MJ się obroni zatem gratki i ode mnie dla niego.

Drugi numer w drafcie to i drugi pogratuluję MJowi.

Chociaż tego sławnego MJa nie lubiłem jak "psa". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Panowie dzięki za gratulacje, ale może jednak rozegrajmy ten sezon ;)

eee tam, po co? :D

daj nam tylko od razu parę rad na sezon przyszły, skoro ten już stracony :)

Kogo, jak i kiedy obsadzać?

Jak się sprawdza: lepiej grają na wyjeździe czy w homie, z mocnymi czy słabszymi i takie tam.

Sam wiesz zresztą o co chodzi.

 

P.S.

Wczoraj był komplet na drafcie? Bo ja troche małą kąpałem, trochę z zoną walczyłem i nie zwróciłem uwagi.

Umknęła mi prawie cała atmosfera draftu. :(

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autopick cholera mi nie sprzyjał.

 

Mam strasznie średni team. Do dupy.

 

Carter, Mo Will, Kevin Martin, Eric Gordon, Mario Chalmers - wszyscy mogą być Wasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cartera mogę wziąć, tylko za kogo?

Jak na tym poziomie rankingu moi tez mi sie podobaja. :)

Ale Carterowi widac że przejście posłuzy.

 

Więc jakby co to Rasharda za Vince'a mogę oddać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze i widze, że jak gość wystawiony na pozycji do kolejki a nie zagrał to nie zabiera punktów za obsadzenie tej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, chłopaki - na kiedy chcecie ranking ze średnimi? Oczywiście podstawowe założenia to okresy: tygodniowy, miesięczny oraz sezonowy. Pytanie brzmi kiedy ogłaszamy wyniki - zwyczajowo w niedzielę na przykład?

 

Dla tych, którzy nie znają kwestii - będziemy mieli okresowe rankingi oparte na średniej fantasy points w danym przedziale czasu, wzorem tych z e-nba. Jeśli spotka się to z aprobatą uczestników, możemy pomyśleć nad nagradzaniem tych, którzy zwyciężą w takich rankingach najczęściej. Taką nagrodą może być na przykład bonus na starcie przyszłego sezonu - w postaci np. przesunięcia o jedno oczko wyżej w drafcie (pick). To oczywiście przy założeniu, że w przyszłym sezonie będziemy ustalać tą kolejność na podstawie wyników z bieżącego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chłopaki - na kiedy chcecie ranking ze średnimi? Oczywiście podstawowe założenia to okresy: tygodniowy, miesięczny oraz sezonowy. Pytanie brzmi kiedy ogłaszamy wyniki - zwyczajowo w niedzielę na przykład?

 

Dla tych, którzy nie znają kwestii - będziemy mieli okresowe rankingi oparte na średniej fantasy points w danym przedziale czasu, wzorem tych z e-nba. Jeśli spotka się to z aprobatą uczestników, możemy pomyśleć nad nagradzaniem tych, którzy zwyciężą w takich rankingach najczęściej. Taką nagrodą może być na przykład bonus na starcie przyszłego sezonu - w postaci np. przesunięcia o jedno oczko wyżej w drafcie (pick). To oczywiście przy założeniu, że w przyszłym sezonie będziemy ustalać tą kolejność na podstawie wyników z bieżącego sezonu.

 

Rankingi tygodnia mogą być w sobotę lub w niedziele.

Rankingi miesiąca powinny obejmować cały miesiąc.

Co do bonusów to byłoby ciekawie, ale obawiam się, że najsłabsi zaraz zaczną protestować :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie protestuje.

Ale pasowałoby tez ostatecznie stwierdzić że kolejność draftu w przyszłym roku to odrotna kolejność do zajętych miejsc w tym roku.

Niech ktoś to potwierdzi i bawimy się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie jest to taki głupi pomysł. W końcu w NBA handicap mają nie najlepsze a najgorsze drużyny. One biorą udział w loterii, one mają szansę na 1. pick.

 

Poza tym zwycięzcą ligi niekoniecznie zostaje drużyna o największej ilości triumfów w rankingach średniej. W końcu liczy się total.

 

PS. Pierwszy ranking powinienem wrzucić w niedzielę. Niech będzie to dzień rankingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja dam dane na piątek 30.10.2009 r.

Jesli to coś takiego to mogę od czasu do czasu się wyrwać przed szereg (patrz przed cieglo :D)

i zrobić z nudów.

A oto i wyżej rzeczone staty:

nbafp3010i.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zrobienie takiego zestawienia sprowadzi się do kilku kliknięć więc mam zdecydowanie wygodniej i szybciej (robi to specjalny skrypt). Zakładając, że Ty spisujesz wszystko ze strony i liczysz w excelu - masz okrutnie żmudną robotę...Ćwiczyłem to w zeszłym sezonie.

 

Poza tym w sumie nieistotne kto to zrobi, ale jeśli już to po to ustalamy konkretny dzień tygodnia by był jakiś porządek. Więc jeśli chcesz już wrzucać dane tego typu - wrzucaj w niedzielę (czyli z danymi soboty). Oficjalny ranking zaowocuje zwycięzcą tygodnia/miesiąca a na koniec sprawdzimy sobie kto ile uzbierał. Ranking będzie więc zawsze za jakiś okres a nie na dzień, jak zrobiłeś to Ty. To ma swoją specyfikę - niektóre tygodnie będą krótkie (np. przez all star) więc może zaistnieje potrzeba kumulowania. Z tego powodu ważne by jedna osoba nad tym czuwała i koordynowała by istniał tylko jeden - oficjalny ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy z koksem.

 

Ranking - tydzień 1 (27.10-31.10.2009)

 

1  High Flying Circus 4          77.68
2  Zajmon Boyz                   75.48
3  Penetrator                    75.30
4  Rocco Siffredi                73.88
5  Miami Pafsen                  73.79
6  MJ-TEAM                       73.52
7  Ulrychów Crew                 71.86
8  FP Sonics                     68.64
9  Chyże Rosomaki                67.85
10 DaBulls                       66.00

 

Mistrz tygodnia: Andrew23

 

Impreza będzie cykliczna :) Za tydzień kolejne zestawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×