Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barcalover

2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Polecane posty

Róbcie ankietę na ten i przyszły tydzień i wybierzcie coś. W najgorszym razie 1/2 osoby ustawią pre-draft values i będą szaleć na FA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież była już ankieta. Powinniśmy wedlug mnie wybrać datę która pasuje najwiekszej liczbie osób, bo skończy się że będziemy draftować dopiero w 1 dzień świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież była już ankieta. Powinniśmy wedlug mnie wybrać datę która pasuje najwiekszej liczbie osób, bo skończy się że będziemy draftować dopiero w 1 dzień świąt.

 

Była, ale wypełniana dawno temu, może teraz ktoś jest w stanie wygospodarować czas dla dobra ligi, a wcześniej tego nie zaznaczył. Zmobilizujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na 21 na 22:00 bo godziny innej nie bylo z tym,ze najlepiej by było 21:30-45max, wiem,ze aukcja sie swoimi prawami rządzi ale nie wyrobic sie moge a pare nazwisk moze uciec..

takze gdyby mozliwosc byla ciut wczesniej prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w piątek by pasowało 22:15 lub 22:30 bo jestem wtedy w pracy o dopiero po 22 mam luźniej i mogę spokojnie podraftować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft odbędzie się w piątek o 22:00.

 

Nieobecnych proszę o ustawienie kwot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draft odbędzie się w piątek o 22:00.

 

Nieobecnych proszę o ustawienie kwot.

 

Pojutrze, znaczy?

No i git, meska decyzja to jest to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draft odbędzie się w piątek o 22:00.

 

Nieobecnych proszę o ustawienie kwot.

 

Pojutrze, znaczy?

No i git, meska decyzja to jest to :-)

 

 

Ty bys zrobił i dla dwóch osób abyś był jedną z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zmieniać ankietę, że najbliższy piątek jednak mi pasuje a tu widzę klamka zapadła już wcześniej ;) Do zobaczenia w takim razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draft odbędzie się w piątek o 22:00.

 

Nieobecnych proszę o ustawienie kwot.

 

Pojutrze, znaczy?

No i git, meska decyzja to jest to :-)

 

 

Ty bys zrobił i dla dwóch osób abyś był jedną z nich ;)

 

Dwoch to za duzo.

Szczerze mowiac wolalbym dla jednej plus reszta na standardowych values Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina draftu ustawiona już na yahoo. Proszę, sprawdźcie jeszcze wszystkie ustawienia, czy czegoś nie popieprzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data i godzina draftu ustawiona już na yahoo. Proszę, sprawdźcie jeszcze wszystkie ustawienia, czy czegoś nie popieprzyłem.

 

Jeśli odnowiłeś zeszłoroczną ligę i tylko zmieniłeś datę draftu, to powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data i godzina draftu ustawiona już na yahoo. Proszę, sprawdźcie jeszcze wszystkie ustawienia, czy czegoś nie popieprzyłem.

 

Data i godzina wydaje sie ok.

Reszta ustawien, jak na moje zmeczone oko - też.

 

See ya tomorrow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie też nie mieliśmy ograniczenia w liczbie ruchów na FA w tygodniu? Czy to tegoroczna nowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W budgetsznurkach H2H nie było nigdy, co dla mnie jest zrozumiałe przy 16 drużynach i dodatkowo odróżnia tę ligę w kolejny sposób od tradycyjnego H2H...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym sezonie też nie mieliśmy ograniczenia w liczbie ruchów na FA w tygodniu? Czy to tegoroczna nowość?

Sorry Chicken, ale skoro były możliwości to skorzystałem. Połasiłem się na 8-1 i przez to skończyłem z 6-3 :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło pokonać kogoś, dzięki komu zaczęło się w ogóle grać w fantasy nba :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

W lidze 2east i 1 lidze prowadzę podsumowania tygodnia i z tego powodu mam pytanie do wszystkich uczestników tej ligi. Czy chcielibyście coś podobnego tutaj w 2West?

 

Od razu zaznaczę, że na ten moment teoretycznie mógłbym tworzyć takie podsumowania dla waszej ligi. Nie zapewniam jednak w 100%, że zawsze takie symulacje przeprowadzałbym na czas. Mogłyby się czasami zdarzyć opóźnienia, gdyż nie do końca jestem w stanie przewidzieć ile czasu będę miał za miesiąc-dwa. Na ten jednak moment czasu trochę mam i z pewnością znalazłbym czas na wprowadzenie do waszej ligi czegoś nowego. Dajcie znać do końca tygodnia czy chcielibyście coś takiego tutaj - w 2West. W najbliższą niedzielę sprawdzę jak się zapatrujecie na ten pomysł i podejmę decyzję czy wprowadzić i do was moje podsumowania tygodnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 7 KOLEJKI:

RfE0juk.png

 

W tym pierwszym podsumowaniu dla ligi 2West, najlepszym zespołem tygodnia okazał się Bulls’s Boss Team. Ponieważ nie prowadziłem podsumowań wcześniej to warto dodać, że jest to spora niespodzianka, bo do 5 kolejki ani razu nie znaleźli się oni w górnej połowie tabeli. W poprzedniej, 6 kolejce po raz pierwszy znaleźli się oni w top7 i jak się okazało była to zapowiedź kapitalnej formy w 7 kolejce. Innym zespołem który również wygrał swoją parę 7-2, byli Gdańsk Raiders – 2 siła tego tygodnia. O dotychczasowej dyspozycji Gdańsk Raiders wiele napisać nie można, gdyż notują oni duże wahania formy, choć po tej kolejce znaleźli się oni w top4 drużyn ligi według moich symulacji. Na 3 pozycji znaleźli się Kasztaniaki Bulls i najwidoczniej postanowili też oni sprawić małego psikusa. Dotychczas Kasztaniaki pojawiali się w dolnych rejonach tabeli nie licząc 3 tygodnia, gdzie zajęli oni 5 miejsce w symulacji. Te 2 niespodzianki na podium sprawiają, ze oczywiście musiało być analogicznie parę zaskoczeń In minus. Za takie rozczarowanie można uznać formę Toruńskich Pierników, którzy do 5 kolejki byli w top3 ligi. Poniżej swoich standardów także spisały się takie zespoły jak Six Sigma (przed tą kolejką ani raz nie spadli poza top6) oraz SLC Dunk (a oni tylko raz byli top6).

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 7 KOLEJCE:

oyY095d.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Tylko z 3 rywalami wygraliby w tym tygodniu zawodnicy Ball Don’t Lie i akurat jednym z nich mierzyli się w rzeczywistej parze. Byli to Amatorzy, którzy akurat w tej kolejce nie wygraliby z nikim. Ball Don’t Lie w poprzedniej kolejce wygrali 6-2 z Torunskimi Piernikami i o ile tamte zwycięstwo można uznać za całkowicie zasłużone, to o tyle te należy rozpatrywać w ramach sporego szczęścia w doborze rywala. Z nikim innym Ball Don’t Lie nie wygraliby więcej niż w 6 kategoriach, a co ciekawe był to ich najgorszy tydzień pod względem punktowym w symulacji.

 

Pechowiec tygodnia:

Chicken Team nie należą do czołówki ligi. Podobnie jak najlepszy zespół tego tygodnia na początku sezonu byli jedną najgorszych drużyn wśród wszystkich graczy, jednak ostatnio nieznacznie się to poprawiło. W tym tygodniu po raz drugi w sezonie zanotowali 70 punktów w symulacji co dawało im nadzieję, że znów wygrają swoją parę, gdyż ten poprzedni tydzień z 70+ pkt na koncie miał miejsce w 5 kolejce kiedy wygrali swoją parę 5-4. Niestety tym razem się nie udało i Chicken Team zostali wciąż z zaledwie 1 wygraną parą. Boli również nie sam fakt, że Chicken Team swoją parę przegrał, ale to w jakich rozmiarach. Jedynie przeciwko bardzo silnym w tym tygodniu Bull’s Boss Team zanotowali by wyższą porażkę. Pozostaje jedynie pocieszyć się tym, ze ostatnie wyniki są o wiele lepsze dlatego być może już w następny poniedziałek Kurczaki będą cieszyć się z 2 zwycięstwa w sezonie.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Bull’s Boss Team – 93 punkty (poprzedni rekord 71 pkt w 6 tyg.)

Kasztaniaki Bulls – 76 punktów (poprzedni rekord 71 pkt w 3 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Amatorzy – 50 punktów (poprzedni rekord 55 pkt w 3 tyg.)

Ball Don’t Lie – 54 punkty (poprzedni rekord 56 pkt w 2 tyg.)

Bonafide Dawgz – 55 punktów (poprzedni rekord 56 pkt w 5 tyg.)

Six Sigma – 62 punkty (poprzedni rekord 76 pkt w 1 tyg.)

SLC Dunk - 53 punkty (poprzedni rekord 62 pkt w 4 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Kasztaniaki Bulls – 0,896 FT% (poprzedni rekord Ball Don’t Lie – 0,889 FT%)

Gdańsk Raiders – 81 3PTM (poprzedni rekord Six Sigma – 80 3PTM)

Gdańsk Raiders – 758 PTS (poprzedni rekord Smoke Raiders – 651 PTS)

Tottenham Cavaliers – 276 REB (poprzedni rekord SLC Dunk – 272 REB)

 

Najgorsze:

Amatorzy – 19 STL (wyrównany rekord Amatorzy)

 

Ciekawostki:

 

Jak na razie najbardziej pechowy terminarz ma Gdańsk Raiders, którzy mierzą się z rywalami którzy średnio zdobywają 75 punktów w symulacji. To największa taka średnia nie tylko w tej lidze, ale i z wszystkich pozostałych lig H2H.

 

Z kolei Kasztaniaki Bulls mają najłatwiejszy terminarz z wszystkich lig. Ich rywal zdobywa średnio 53,43 pkt w symulacji.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

UFt56dS.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×