Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barcalover

2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Polecane posty

Jak miło widzieć to również w naszej lidze. Jaka szkoda, że akurat, kiedy miałem najgorszy tydzień :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super podsumowanie! Może trochę rozrusza temat.

 

U mnie najlepsi grają zgodnie z oczekiwaniami albo lepiej i do tego bez urazów więc jest przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie lekka zadyszka w ostatnich dwóch tygodniach. Straciłem pozycję lidera.

 

Teraz z Fluberem - obaj po najsłabszych tygodniach. Ale wynik 53 chyba się już nie przytrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI:

nmGqwtF.png

 

Dzisiejsza tabela wygląda jak Wschodnia Konferencja bez Toronto Raptors. W rolę Cleveland Cavaliers w tej kolejce wcielił się zespół Bonafide Dawgz, który zdominował rozgrywki w ostatnich 7 dniach. 95 punktów to drugi najlepszy wynik w tym sezonie, który pokazuje jak silni w tym tygodniu był zespół Tizza. W cieniu tej drużyny znaleźli się Ball Don’t Lie, których wizyta na 2 pozycji może być uznana za małą niespodziankę. Być może jest to początek lepszego okresu dla tego zespołu, który w 6 kolejce również pokazał się z dobrej strony. 3 miejsce zajęli Tottenham Cavaliers, którzy w wyniku gorszej dyspozycji Six Sigma stali się topowym zespołem ostatnich dni. Dalsze miejsca zajmują Smoke Raiders i bejbogliki z 77 punktami i o ile dla tych pierwszych bycie w najlepszej piątce to coś absolutnie normalnego, to dla tych drugich jest to dosyć niespodziewany wynik.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 8 KOLEJCE:

xQItUlz.png

 

Plusy kolejki:

- Bonafide Dawgz – już raz (i to nie dawno) byli na 1 pozycji w symulacji tygodnia, jednak dzisiejszym występem przebili tamte osiągnięcie. W aż 5 kategoriach zanotowali swój season-high i zdominowali rozgrywki w tym tygodniu.

- Ball Don't Lie – w poprzedniej kolejce zostali szczęściarzami tygodnia, jednak teraz fart nie był im potrzebny. Ball Don’t Lie zaliczyli swój najlepszy tydzień i po raz drugi w sezonie znaleźli się na podium. W wyniku równie dobrego 6 tygodnia ostatnimi czasy jest to jeden z najlepszych zespołów w całej lidze.

- bejbogilki – od 2 kolejki bejbogliki uchodziły za jeden z najsłabszych zespołów ligi. W 5 i 6 tygodniu nawet znaleźli się na ostatniej pozycji w podsumowaniu tygodnia, jednak ostatnio ten zespół robi wszystko by jak najszybciej o tamtym fatalnym okresie zapomnieć. Dziś po raz drugi w sezonie killer7 i jego drużyna zdobywa więcej niż 65 punktów w symulacji.

 

Minusy kolejki:

- Six Sigma – W zasadzie mogę skopiować to co pisałem dla Grave Digger z 1 ligi także: „Co się stało z tym zespołem z początku sezonu? Przez pierwsze 6 kolejek był to topowy zespół ligi, jednak w ostatnich 2 kolejkach przeżywają spory kryzys.”

- Kasztaniaki Bulls – Po najlepszym swoim (7) tygodniu notują najgorszy występ jak dotąd. Co prawda do końca sezonu jeszcze sporo czasu, jednak forma tego zespołu nie napawa optymizmem. Dziś po raz 6 w sezonie znaleźli się poza Top10, co sprawia że w tym względzie są najgorsi w lidze.

 

Szczęściarz tygodnia:

Co prawda Gdańsk Raiders notowali już gorsze tygodnie, jednak ani razu słabszy tydzień w wykonaniu tej drużyny nie był wieńczony tak dobrym wynikiem. 6-3 uzyskane przeciwko Chicken Team to niemal maksimum co mogli wyciągnąć z tej kolejki. Jedynie przeciwko Kasztaniakom Bulls, Gdańsk Raiders ugraliby więcej (7-2).

 

Pechowiec tygodnia:

Komisz tej ligi – fluber chyba nie jest jednak zbytnio zadowolony z tego, że tu piszę. Odkąd moje podsumowania pojawiły się też w tej lidze, jego zespół – Six Sigma gra katastrofalnie w porównaniu do tego co pokazywali na początku sezonu, a mierzyli się przecież przeciwko silnym SLC Dunk. No… może nie tak silnym. SLC Dunk również zaliczyli kiepską kolejką, nawet słabszą niż Six Sigma jednak wystarczyło to by wygrać z nimi aż 6-3. Jedynie z najsilniejszymi w tym tygodniu Bonafide Dawgz Six Sigma uzyskali by gorszy rezultat.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Ball Don’t Lie– 83 punkty (poprzedni rekord 79 pkt w 6 tyg.)

Bonafide Dawgz – 95 punktów (poprzedni rekord 88 pkt w 2 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Kasztaniaki Bulls – 39 punktów (poprzedni rekord 45 pkt w 2 i 5 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

SLC Dunk – 278 REB (poprzedni rekord Tottenham Cavaliers – 276 REB)

 

Najgorsze:

Florida Pensioners – 54 AST(poprzedni rekord Florida Pensioners – 56 AST)

 

Ciekawostki:

 

Po raz trzeci w tym sezonie w podsumowaniu tygodnia pojawia się bilans 15-0-0, jednak po raz pierwszy dokonuje tego zespół inny niż Six Sigma.

 

W Chinach za liczby korzystne, napełnione dobrą energią uważa się liczby parzyste. Najwidoczniej z tej kultury wywodzi się Tizz. Jego Bonafide Dawgz w parzyste liczby kolejki zdobywa średnio 85 punktów w symulacji i zajmuje około 2-3 pozycji, zaś w nieparzyste kolejki zdobywa o prawie 30 punktów mniej i w tabeli znajduje się na około 12 pozycji. Nie ogarniam kuźwa.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

L1E4nXm.png

 

-------

 

Tak ogółem to wam powiem, że tu u was w lidze jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Praktycznie co drugi zespół gra dobrze raz na 2 tygodnie. Ciężko naprawdę cokolwiek przewidzieć, bo nawet jeśli ktoś zanotuje dobry okres to w następnym tygodniu dosyć często znajduje się w środku tabeli, lub nawet w okolicach ostatniego miejsca. Przez to jesteś chyba najciekawszą ligą, bo tu niemal każdy może wygrać z każdym.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

69 pkt dupy nie urywa. Zawsze to jednak lepiej niż 53 z zeszłego tygodnia. Z drugiej strony udało się wygrać z liderem więc nie do końca jest źle.

 

Trochę dołuje Davis 12-4-1 czy 19-5-1 to dla niego żaden wynik. Tu wyleci Len tu Frazier i się jakieś tam punkty traci. No i cały czas poza grą jest Hill.

Ale nie ma co narzekać, w końcu po przegranych dwóch matchup-ach jest zwycięstwo.

 

Fluber miał w tym tygodniu mniej szczęścia w doborze z FA, tez pewnie dlatego wynik słabszy niż w poprzednich tygodniach. W sumie jako jedyny maksymalnie rotuje składem grając niemal codziennie pełną obsadą slotów.

 

 

Analizy I klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze dopiero przede mną. Ze stałego tercetu Harden - Durant - Griffin, przez kilka tygodni zabraknie tego ostatniego, szykują się ostre łomoty w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 9 KOLEJKI:

qsxOOyo.png

 

Tydzień temu napisałem, że w waszej lidze dzieją się rzeczy niezrozumiałe dla mnie. Prowadzę podsumowania już jakiś czas, jednak liga 2West w wielu kwestiach wygląda zupełnie inaczej, w porównaniu do tego co się przyzwyczaiłem tworząc symulacje. No bo jak wytłumaczyć to, że na 3 najlepsze zespoły tego tygodnia , tylko 1 wygrał swoją parę. Ci jedyny zwycięzcy z podium to Smoke Raiders, dla których pierwsza wizyta w top3 w tym sezonie, kończy się zajęciem 1 miejsca. Przez bardzo długi czas drużyna smoke’a nie mogła zrobić tego jednego, ostatniego kroku w przód, jednak po długim okresie czasu błądzenia w okolicach 4-8 miejsca, są najlepsi w tym tygodniu. Tuż za nim, wspomniani już pechowcy Amatorzy i Ball Don’t Lie. O ile ci drudzy porażkę 4-5 mogą przyjąć spokojnie, o tyle ci drudzy z pewnością mają czego żałować. O wygranej parze Amatorzy marzyli już od 5 kolejki, gdy wygrali po raz ostatni i jedyny zarazem w tym sezonie. Niestety marzenia trzeba odłożyć na bok, bo w 9 kolejce mierzyli się z Smoke Raiders. Poza podium odnotowujemy bardzo duży ścisk. Pozycję 4 i 11 dzieliło dziś zaledwie 10 pkt, co jak na standardy moich podsumowań jest to bardzo, bardzo mało.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 9 KOLEJCE:

lGMyzMU.png

 

Plusy kolejki:

- Amatorzy – Zdecydowanie największa niespodzianka tego tygodnia. W ostatnich 4 tygodniach byli 14 zespołem ligi i nagle zjawili się na 2 pozycji. Brakło jedynie pozytywnego wyniku, który przecież jest im bardzo potrzebny bo zamykają tabelę Yahoo.

- Smoke Raiders – długo musieli czekać na zajęcie miejsca na podium. Od 2 do 8 tygodnia tylko raz wypadli poza pierwszą połówkę tabeli, ale też ani razu nie byli w najlepszej trójce. Ani razu nie potrafili zrobić tego jednego kroku wyżej, jednak w końcu po prawie 2 miesiącach im się to udało. Może to początek lepszych czasów?

 

Minusy kolejki:

- PolaDoPopisu – PolaDoPopisu już od dłuższego czasu notują przeciętne wyniki. Nie licząc nadzwyczaj dobrego 4 tygodnia, ani razu nie znaleźli się w najlepszej szóstce tygodnia. Nie zajmowali jednak też bardzo niskich pozycji, jednak po dzisiejszej kolejce to się trochę zmieniło. Tak słabego tygodnia ta drużyna jeszcze nie miała.

- SixSigma – Z każdym tygodniem dyspozycja tego zespołu jeszcze coraz słabsza. Po już bardzo słabym 7 i 8 tygodniu, liczba pod rubryką „najmniejszy dorobek punktowy w symulacji” znów się znacznie zmniejszyła. Ogółem 3 najgorsze wyniki w podsumowaniach ten zespół zaliczył właśnie w 3 ostatnich tygodniach. Na szczęście dla nich wygrali w tym tygodniu 5-4 z jeszcze słabszymi Torunskimi Piernikami.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Amatorzy – 80 punktów (poprzedni rekord 77 pkt w 1 tyg.)

Chicken Team – 72 punkty (poprzedni rekord 71 pkt w 7 tyg.)

Florida Pensioners – 72 punkty (poprzedni rekord 71 pkt w 1 tyg.)

Smoke Raiders – 85 punktów (poprzedni rekord 81 pkt w 3 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

PolaDoPopisu – 44 punkty (poprzedni rekord 54 pkt w 1 tyg.)

SixSigma – 45 punktów (poprzedni rekord 62 pkt w 7 tyg.)

TorunskiePierniki – 45 punktów (poprzedni rekord 49 pkt w 6 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Tottenham Cavaliers – 163 AST (wyrównany rekord PolaDoPopisu)

Tottenham Cavaliers – 60 STL (poprzedni rekord SLC Dunk – 55 STL)

Najgorsze:

bejbogliki – 124 REB (poprzedni rekord PolaDoPopisu – 125 REB)

Torunskie Pierniki – 19 STL (wyrównany rekord Amatorzy)

 

Ciekawostki:

Po raz pierwszy w historii wszystkich lig w jakich prowadziłem podsumowania zanotowano przypadek, by aż 2 zespoły z najlepszej trójki nie wygrały swoich par.

 

Po przegranej w tej kolejce Ball Don’t Lie to drużyna Smoke Raiders piastuje urząd drużyny z największa ilością wygranych par pod rząd. Smoke Raiders ostatnią porażkę zanotowali w 5 tygodniu, gdy mierzyli się w „derbach” z Gdańsk Raiders.

 

Florida Pensioners byli w tej kolejce 5 siłą tygodnia, co oznacza że jedynym zespołem jaki wciąż nie znalazł się w top5 w jakimkolwiek tygodniu to Chicken Team. Chicken dziś byli blisko, zajęli 6 pozycję – zresztą po raz 3 w sezonie.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

uHD5rAt.png

 

-------------

Po raz pierwszy odkąd publikuje podsumowania zdecydowałem się usunąć szczęściarzy i pechowcy tygodnia. Chyba na jakiś czas (być może do końca sezonu, a być może na zawsze) zrezygnuję z tego, bo miałem wrażenie, że te rubryki nie były tak istotne. Gdy rozpoczynałem robić podsumowania rok temu, to nie wrzucałem tabelki „wyniki wszystkich par z X kolejki” przez co nikt nie miał pełnych informacji, jak wyglądał ich tydzień i opisy szczęściarzy i pechowców tygodnia miały większy sens. Odkąd publikuję tą tabelkę, każdy może mieć wgląd na wyniki jakie osiągałby z innymi graczami i może sam zdecydować, czy w tej kolejce wynik jaki uzyskał jest sprawiedliwy, czy jednak pojawiło się trochę pecha/farta. By to wynagrodzić, już tydzień temu zrobiłem nowe rubryki Plusy/minusy kolejki. No i to chyba tyle informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym tygodniu kosmicznego farta i wydaje się, że w kolejnym znowu mogę go mieć. Muszę przetrwać okres bez Griffina, bo w tej chwili gram Durantem, Hardenem i zgrają z FA, a w ten sposób daleko nie zajadę. Dobrze, że nad 9 miejscem na razie mam bezpieczną przewagę :V

 

Jak zwykle dzięki za tabelki :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 10 KOLEJKI:

91QG2hl.png

 

W tym Nowym Roku szampan smakował 2 razy lepiej, a fajerwerki były 2 razy głośniejsze, dla drużyny bejbogilki. Ekipa Killera7 zazwyczaj pojawiała się środku lub w dole tabeli, jednak w tym pierwszym w 2017 roku podsumowaniu to oni zajęli miejsce na samym szczycie. Wyprzedzili nawet samych Bonafide Dawgz, którzy jak to oni, w parzysty numer kolejki są absolutnie silniejszym zespołem niż w te nieparzyste tygodnie. Dziś tej siły by pokonać bejbogilki ale 88 punktów zdobytych w symulacji to wynik równie dobry. Za plecami tej dwójki odnotowaliśmy spory ścisk na pozycjach 3-5. Florida Pensioners i Six Sigma zdobyli 82 punkty, ale ze względu na to, że Florida miała lepszy bilans w całym tygodniu (wygraliby z każdym w tym tygodniu), to właśnie oni zajęli ostatnie miejsce na podium. Six Sigma nie ma jednak co płakać, bo po chwilowym kryzysie wrócili do czołówki symulacji, oraz uzyskali kapitalny wynik 8-1 w starciu z Amatorami. Najlepszą piątkę zamyka Smoke Raiders, dla których wizyta w czołówce tabeli to już chyba tradycja.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 10 KOLEJCE:

Ut8re9p.png

 

Plusy kolejki:

- bejbogilki – ZDECYDOWANIE najlepszy tydzień tego zespołu w sezonie. W aż 6 kategoriach pobili oni swój season-high, co jak na ten etap sezonu jest to wynik naprawdę bardzo dobry. Swój season-high ustanowili również w ilości punktów w symulacji (89 pkt w tym tyg.), oraz w rozmiarze wygranej. Dotychczas wygrywali oni albo 5-4, albo 5-3 a w tym tygodniu uzyskali oni rezultat 6-2.

- Florida Pensioners – Już tydzień temu mieliśmy pierwsze przebłyski lepszej formy, jednak w tym tygodniu jeszcze raz poprawili swój dorobek punktowy. Mało tego! W tym tygodniu wygrali by z każdą drużyną w lidze. Jeszcze jeden taki tydzień i trzeba będzie ich uznać za topowy zespół ostatnich dni.

 

Minusy kolejki:

- Ball Don’t Lie – Ostatnie dni zapowiadały bardzo dobry okres w wykonaniu tego zespołu. 2 miejsce w 8 kolejce i 3 w 9 kolejce wyglądały naprawdę rewelacyjnie, jednak w tym tygodniu chyba zabrakło paliwa. 41 punktów to najgorszy wynik w sezonie i jedyne szczęście jest takie, że mimo tak słabej dyspozycji w końcówce roku 2016 nie przełożyło się tak źle na wynik w parze (przegrali tylko 4-5).

- SLC Dunk – W październiku i na początku listopada ta drużyna dominowała w lidze. Potem przez cały listopad SLC Dunk nadal należeli do czołówki, jednak było parę lepszych ekip. Grudzień to kolejna faza regresu zakończona totalną klęską w tym tygodniu. 32 punkty w symulacji to wynik słaby i ciężko wywróżyć coś dobrego na najbliższe dni. Ta liga jednak nie raz mnie zaskakiwała jeśli chodzi o wyniki w moich symulacjach. Może i SLC Dunk nagle odbije się od dna?

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

bejbogilki – 89 punktów (poprzedni rekord 82 pkt w 1 tyg.)

Florida Pensioners – 82 punkty (poprzedni rekord 72 pkt w 9 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Amatorzy – 41 punktów (poprzedni rekord 50 pkt w 7 tyg.)

Ball Don’t Lie – 51 punktów (poprzedni rekord 54 pkt w 7 tyg.)

SLC Dunk – 32 punkty (poprzedni rekord 53 pkt w 7 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

bejbogilki – 0,897 FT% (poprzedni rekord Kasztaniaki Bulls – 0,896 FT%)

Six Sigma - 82 3PTM (poprzedni rekord Gdańsk Raiders – 81 3PTM)

Florida Pensioners – 286 REB (poprzedni rekord SLC Dunk – 278 REB)

Najgorsze:

 

Ciekawostki:

Po raz pierwszy w sezonie padłby wynik 9-0. Takim wynikiem zespół Bonafide Dawgz pokonałby ekipę SLC Dunk.

 

Chociaż minęło już 10 kolejek to w tym tygodniu dopiero po raz pierwszy zanotowaliśmy w parze Yahoo wynik z 8 wygranymi kategoriami. Pierwsze w sezonie 8-1 zanotowała drużyna Six Sigmy przeciwko Amatorom.

 

Jedynym zespołem, który w ostatnich 5 kolejkach nie znalazł się chociaż raz w top10 tygodnia to Toruńskie Pierniki. To dosyć ciekawy fakt, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę to, że w pierwszych 5 tygodniach, byli jedną z 2 drużyn, która ani raz z top10 nie wypadła.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

37vkvMw.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle warto było czekać. Ładnie się odbiłem od dna w tym tygodniu, ostatnie dwa pojedynki nie mogły się dla mnie skończyć lepiej, a wciąż męczę się bez Griffina. Ostatniego dnia w pojedynku z Amatorami wyciągnąłem wynik z 6-3 na 8-1, zmieniając calusieńki skład z FA (w niedzielę nie miałem w aktywnym składzie nikogo).

 

W tym tygodniu, jak zwykle, wszystko zależy od pracy wykonanej na FA oraz Hardena z Durantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie klęska totalna. Myślałem, że osiągnięte w 7 tygodniu 53 punkty to najgorsze co mogło się przytrafić - a tu trach i 32 pkt.

 

Dobrze, że na Bonafide nie trafiłem - chyba bym się popłakał ;)

 

No ale nic. W końcu się obudzą - mam nadzieję.

 

Chociaż teraz bez Whiteside i dalej bez Hilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 11 KOLEJKI:

jT1m9KY.png

 

Po raz drugi w ostatnich 3 tygodniach okazał się najlepszym zespołem tygodnia i patrząc na ostatnią formę jest to raczej najlepsza ekipa w lidze. O kim mowa? Oczywiście o Smoke Raiders, którzy wysyłają wyraźny sygnał do reszty ligi. „To my teraz rządzimy!”. Ta wiadomość nie powinna zrobić wrażenia jedynie na zespole Bonafide Dawgz, którzy mimo wysoko postawionej poprzeczki przez Smoke Raiders wytrzymują tempo i razem z drużyną smoke’a od końcówki stycznia dzielą i rządzą w lidze. Ta dwójka uzyskała przewagę 12 punktów nad 3 zespołem, co jak na moje symulacje jest wynikiem dosyć sporym (największa rożnica w punktach między 2 a 3 zespołem w sezonie). A 3 miejsce zajęli ex aequo Tottenham Cavaliers i Bull’s Boss Team, jednak ci pierwsi w wyniku lepszego bilansu znajdują się wyżej .Marne to jednak pocieszenie skoro Tottenham przegrali swoją parę aż 2-7. Bull’s Boss Team natomiast nie ma prawa narzekać. Nie dość, że znów znajdują się w topie podsumowania to wygrali swoją parę 6-3 i na ten moment są drugim najlepszym zespołem z wynikami w parach Yahoo jeśli chodzi o ostatnie 6 tygodni (w tym okresie mają bilans 31-22-1). Najlepszą piątkę zamyka zespół, który w top5 jest tak rzadko, jak czyste powietrze w Krakowie. Chodzi tu o Pola Do popisu. Szkoda jedynie, że ich jeden z najlepszych tygodni zakończył się porażką 3-6.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 11 KOLEJCE:

RzUfyjG.png

 

Plusy kolejki:

- Smoke Raiders – W podsumowaniu 9 kolejki pisałem, że w końcu byli w najlepszej trójce tygodnia. Dziś powtórzyli wyczyn z przed 14 dni i po raz kolejny byli najlepszym zespołem. W ogóle w ostatnich 3 tygodniach zdobyli razem 256 punktów w symulacji. Od czasów 1-5 kolejki i dominacji ligowej Six Sigmy, nikt nie miał takiego dorobku w 3 kolejnych tygodniach.

- Bonafide Dawgz – Po raz pierwszy w sezonie, po zajęciu miejscu na podium w kolejnym podsumowaniu tygodnia Bonafide nie spadają poza top7. Pisałem już o tym kilka razy, że ten zespół w nieparzystych tygodniach spisywał się o wiele gorzej, jednak dziś po raz pierwszy Bonafide zaliczyli 2 kolejne dobre tygodnie.

 

Minusy kolejki:

- Torunskie Pierniki – Już od dłuższego czasu zespół immortala_87PL spisuje się bardzo słabo, a warto przypomnieć że po pierwszych 5 kolejkach jedynym zespołem, który spisywał się lepiej był team Six Sigma. Obecnie to cień dawnej drużyny i od 6 kolejki ani razu nie znaleźli się w top10 tygodnia. Ten tydzień to kolejny gwóźdź do trumny, gdyż po raz pierwszy w sezonie zajęli ostatnie miejsce w symulacji.

- Six Sigma – W tej ekipie jest dosyć podobnie co w wyżej opisywanych Torunskich Piernikach. Od dłuższego czasu wyniki Six Sigmy stanowią spore rozczarowanie, na tle osiąganych tych z początku sezonu. Dziś po raz pierwszy od 6 kolejki, zespół Six Sigmy stracił 1 pozycję w lidze. Co prawda nie zwiastuje totalnej katastrofy i zakończenie sezonu regularnego poza top8, ale sama forma zespołu nie daje jak na razie wielkich nadziei na awans.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Smoke Raiders – 91 punktów (poprzedni rekord 85 pkt w 9 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Smoke Raiders – 82 3PTM (wyrównany rekord Six Sigma – 82 3PTM)

Pola Do Popisu – 171 AST (poprzedni rekord Pola Do Popisu – 163 AST)

 

Najgorsze:

Amatorzy – 17 STL (poprzedni rekord Amatorzy – 19 STL)

 

Ciekawostki:

Po raz czwarty w sezonie zespół, który zajął miejsce na podium w podsumowaniu kolejki, nie wygrał swojej pary. Nikt jednak z tej czwórki nie dostał takiego łomotu jak tego tygodnia Tottenham Cavaliers (którzy przegrali 2-7 z Bonafide Dawgz)

 

Od 6 kolejki zespół Smoke Raiders jest niepokonany w lidze (seria 6 wygranych pod rząd). Dłuższą serię w tym sezonie ma jedynie zespół Tottenham Cavaliers którzy… będą rywalem Smoke Raiders w 12 kolejce.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

ZoavgUc.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu trafiłem do minusów kolejki :S

 

Ciężkie jest życie bez Griffina, ale jakoś trzeba sobie radzić, pewnie jeszcze 6 kolejek. Na play-offs będzie gotowy, a poza ósemkę na bank nie wypadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wysoka wygrana, tym razem 7-2, jednym blokiem (Pascal Siakam) i jedną trójką (Mindaugas Kuzminskas). Ta pełna rotacja może rywali doprowadzać do szału :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 12 KOLEJKI:

1XotXIs.png

 

„W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok, kibice na Legię jadą, wtem nagle ktoś wstał, zaśpiewam ja Wam, o Legii mej ukochanej.” Taka przyśpiewka króluje w warszawskich środkach transportu, gdy kibice Legii wybierają się na mecz swojej drużyny. Patrząc na to co się działo w tym tygodniu można sparafrazować tą pieśń: „W tabeli jest tłok, w tabeli jest tłok, dziś liczy się tylko wygrana, wtem nagle ktoś wstał, to Smoke Raiders jest, liga 2west jest poje****. Potężny ścisk niemal na wszystkich pozycjach sprawił, że w tym tygodniu niemal każdy mógl wygrać z każdym. Najlepiej w tym tłumie odnalazł się już wspomniany zespół Smoke Raiders. W zasadzie przejdę dalej, bo w ostatnim czasie drużyna smoke’a zbiera i tak za dużo pochwał :D. 2 lokata w tym tygodniu należy do One Hungry Pack, co jest ich drugą wizytą na podium symulacji w tym sezonie (ostatnio w top3 byli w 4 kolejce). Podium zamyka ekipa Torunskich Piernikow, których pewnie nie wiele ten fakt cieszy. Przegrali oni 7 mecz pod rząd i w tej chwili są już daleko od najlepszej ósemki. Na dalszych pozycjach jest tak duży ścisk, że naprawdę ciężko powiedzieć kto tak naprawdę był 4 siłą tygodnia, dlatego przejdźmy do plusów i minusów kolejki.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 12 KOLEJCE:

zDsslH1.png

 

Plusy kolejki:

- One Hungry Pack – W ostatnich 4 tygodniach ten zespół nie potrafił wygrać ani razu swojej pary i niebezpiecznie blisko zbliżył się 8 pozycji w tabeli ligowej. Ten świetny tydzień (drugi najlepszy wynik w pkt w symulacji w sezonie) okraszony wynikiem 6-3, pomógł lekko oddalić się od tego 8 miejsca.

 

- Torunskie Pierniki – Trzeba powiedzieć wprost. Ostatnio to jeden z najsłabszych zespołów ligowych, który z każdym dniem oddalał się od gry w PO. Ten tydzień był pierwszym od prawie 2 miesięcy, gdzie Torunskie Pierniki przekroczyli granicę 65 punktów w symulacji. Co prawda przegrali 4-5, ale na najlepszy zespół tej części sezonu. Nie ma co się załamywać i grać tak dalej, a dobre wyniki przyjdą same i być może pozwolą tej drużynie wrócić do top8 w tabeli ligowej.

 

Minusy kolejki:

- Pola Do Popisu – W 11 kolejce byli o krok od znalezienia się w plusach kolejki. Ostatecznie nie wpisałem tam tej drużyny, bo znalazły się 2 minimalnie lepsze. Niestety dla ZnawcyRzeczy w tym tygodniu lądują w przeciwnej rubryce, a to za sprawą słabego tygodnia. Co prawda w 9 i 10 kolejce notowali jeszcze gorsze wyniki, ale marne to pocieszenie skoro dziś przegrali takim samym wynikiem jak wtedy (3-6). Playoffy coraz dalej…

 

- Kasztaniaki Bills – No i stało się. Po raz pierwszy w sezonie w parze ligowej pada wynik z „zerem”. Kasztaniaki Bulls przegrali aż 0-8 i to wcale nie z jakąś wyjątkowo silną drużyną tego tygodnia – SLC Dunk. Trudno jednak o dobry wynik, skoro notuje się bardzo słaby wynik (39 pkt to nowy season-low tej drużyny). Różnica między tym zespołem a 15 w tym tygodniu wynosiła aż 18 punktów!

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Kasztaniaki Bulls – 39 punktów (wyrównany rekord z 8 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

 

Najgorsze:

Florida Pensioners – 50 AST(poprzedni rekord Florida Pensioners – 54 AST)

 

Ciekawostki:

Smoke Raiders po raz 7 z rzędu wygrali swoją parę ligową. Jest to wyrównanie rekordu sezonu Tottenham Cavaliers, którzy pomiędzy 2 a 8 tygodniem również wygrali 7-krotnie.

 

Dziś po raz trzeci w historii tej ligi zespół, który zajął miejsce 10 lub niższe wygrał swoją parę wygrywając w 8 lub 9 kategoriach. Dziś dokonał tego zespół SLC Dunk (wygrał 8-0), a pozostałe 2 zespoły to (Z poprzedniego sezonu) – The Lego i GL Team.

 

Florida Pensioners są najsłabszym zespołem w lidze jeśli chodzi o asysty. Wszystkie 4 najgorsze wyniki z tygodnia należą właśnie do tego zespołu. W 1, 4, 8 i 11 tygodniu ten zespół nie zaliczył więcej niż 57 asyst.

 

Pomiędzy 1 a 15 miejscem w symulacji tygodni jest tylko 23 punkty różnicy. Jeszcze nigdy różnica między zespołami z tych miejsc nie był tak mała. Mało tego! Nigdy ta liczba nie była mniejsza niż 35! To był naprawdę zacięty tydzień.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

M9mHXaM.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż u mnie dalej przeciętnie, ale z dobrym wynikiem w matchupie i dalej dobrą pozycją w tabeli.

 

Z tych statystyk wynika, że mam jakieś super szczęście w terminarzu i zazwyczaj wpadam na team, który ma pechowy tydzień. Jak trend się utrzyma to wysoko skończę sezon zasadniczy i pewnie dostanę bęcki w I rundzie PO.

 

W sumie przedostatni tydzień przegrałem 5-4 tylko dlatego, że w ostatnim dniu wstawiłem Lena zamiast Biyombo. Biyombo dał by mi win 5-4.

 

No a teraz te 8-0 to rzeczywiście jakaś dziwna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że mamy kolejne podsumowanie. W tym roku mieliśmy prawdziwy Blue Monday...

 

Z tym 8-0 to rzeczywiście śmieszna sprawa, zwłaszcza że Kasztaniaki zaspały chyba ze zmianą składu i George w meczu z Nuggets nie zdązył zagrać. Gdyby tylko wstawić wtedy Georg'a do składu, to wynik z 8-0 zmieniłby się na 5-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pomiędzy Six Sigma, a Pola do Popisu. Zaryzykowałem i oddałem Tysona Chandlera za Chrisa Paula, który ma pauzować 6-8 tygodni. Za 8 tygodni zaczynają sie u nas play-offs, miejsce w nich mam zagwarantowane. W tej chwili będę grał dwoma zawodnikami (Paul i Griffin) z poważnymi kontuzjami, ale mam nadzieję, że w fazie mistrzowskiej się to opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 13 KOLEJKI:

8WYkoh8.png

 

Six Sigma po 6 kolejkach odizolowania od podium w końcu powrócił w glorii i chwale na sam czub tabeli podsumowującej tydzień. I to w jakim stylu powrócił! Bilans 15-0-0 i do tego nowy season-high w tej lidze - 99 punktów. Absolutna dominacja! W cieniu zespołu flubera, swóje niepowodzenie przeżywa zespół Bonafide Dawgz. Co z tego, że byli teoretycznie 2 siłą tygodnia i uzyskali aż 88 punktów skoro przegrali swoją parę 4-5. Bardzo nieszczęśliwie, tym bardziej jak zobaczymy, że ta porażka przerwała 5 meczową serię wygranych w parach ligowych. 3 i ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna Kasztaniaków Bulls z swoim, nowym season-high. Zadziwiający jest to rezultat, jak spojrzymy gdzie ta ekipa byłą jeszcze tydzień temu. Bardzo szybko bulls4ever otrząsnął się po fatalnym 12 tygodniu i zdobył aż 45 punktów więcej w symulacji! Dobry wyniki w tym tygodniu pozwolił temu zespołowi, lekko odbić się od dna, choć ich sytuacja w tabeli nadal jest słaba. Tuż za plecami Kasztaniaków obserwujemy kolejny zespół, który do czołówki nie należy, choć tu należy się słowo otuchy. Drużyna Chicken Team notuje progres w porównaniu do tego co pokazywali na początku sezonu i jeśli utrzymają stała tendencję zwyżkową, to już wkrótce wskoczą na 8 lokatę, a być może zawędrują wyżej. Najlepszą piątkę 13 tygodnia zamyka zespół Smoke Raiders. Dla nich środek sezonu regularnego to istna bajka, co już podkreślałem w poprzednich podsumowaniach nie raz. Dziś nawet udało im się pokonać teoretycznie silniejszy zespół – Bonafide Dawgz. Wszystko wskazuje na to, że jeśli Smoke Raiders nie zaliczą jakiegoś nieszczęścia do końca sezonu, to będą jednym z głównych faworytów do wygrania tej ligi.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 13 KOLEJCE:

wew2mN6.png

 

Plusy kolejki:

- Six Sigma – Chciałoby się powiedzieć „w końcu!”. Już powoli przekonywałem się do tego, że publikowanie podsumowań w lidze 2West, ma bardzo negatywny wpływ na wyniki osiągane przez ten zespół, ale w końcu odkąd publikuję podsumowania (od 7 kolejki) ten zespół nawiązał do świetnych wyników z początku sezonu.

 

- Chicken Team – Być może w tej kolejce bardziej na miano „plusa kolejki” zasługuje zespół Kasztaniaków Bulls, ja jednak chciałbym wyróżnić dosyć dobrą dyspozycję zespołu Chicken Team nie tylko w ostatnich 7 dniach, ale w ostatnich miesiącu. Po pierwszych 6 kolejkach ten zespół średnio zdobywał 52 punkty w symulacji. W następnych 6 tygodniach ta średnia wzrosła o ponad 13 w górę. Nie jest to jeszcze wielki poziom, który zapewni awans do 1 ligi, ale na pewno od dłuższego czasu Chicken Team mogą być zadowoleni z swojej formy. Być może już po 14 kolejce będą w Top8 w lidze.

 

Minusy kolejki:

- bejbogliki – Nie był to jakiś wyjątkowo słaby tydzień dla tej ekipy, jednak fakty są takie, że 58 punktów w symulacji to najgorszy wynik od czasów 6 tygodnia. Tak! Bejbogliki ostatnio podążali w dobrym kierunku i byli o krok od powiększenia swojej serii wygranych w parach ligowych do 6 pod rząd, oraz zajęcia miejsca w top8 tabeli ligowej. Niestety dla nich ta 13 kolejka okazała się pechowa i zatrzymała ich marsz w górę. Czy zatrzymają się na dłużej?

 

- Amatorzy – Sytuacja tego zespołu już od bardzo dawna jest nie do pozazdroszczenia, jednak w tym tygodniu ekipa pokor88 zrobił niestety kolejny krok w tył i trzeba to napisać. Amatorzy już w tym sezonie niczego nie osiągną. Od dłuższego czasu nie zanotowaliśmy żadnej, choćby małej zwyżki formy, a na dodatek miniony 13 tydzień był najgorszym pod względem punktów w symulacji dla Amatorów w tym sezonie.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Six Sigma – 99 punktów (poprzedni rekord 94 pkt w 4 tyg.)

Kasztaniaki Bulls – 84 punkty (poprzedni rekord 76 pkt w 7 tyg.)

Chicken Team – 83 punkty (poprzedni rekord 72 pkt w 5 i 9 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Amatorzy – 34 punkty (poprzedni rekord 41 pkt w 10 tyg.)

One Hungry Pack – 39 punktów (poprzedni rekord 50 pkt w 1 i 5 tyg.)

Gdańsk Raiders – 49 punktów (poprzedni rekord 51 pkt w 4 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

 

Najgorsze:

Amatorzy – 112 REB (poprzedni rekord bejbogilki – 124 REB)

 

Ciekawostki:

W tej kolejce Kasztaniaki Bulls zdobyli w symulacji, aż o 45 punktów więcej w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Tylko 3 razy w historii moich symulacji był zespół, który zaliczył większy skok na przestrzeni 7 dni. W przypadku tej ligi, jest to jednak najlepszy taki progres odkąd prowadzę symulacje.

 

To była kolejka w której padła 8 wygrana pod rząd w parze ligowej w wykonaniu Smoke Raiders. W ten sposób przebili oni osiągnięcie Tottenham Cavaliers z przełomu 2 i 8 tygodnia i teraz to oni posiadają najdłuższą serię wygranych pod rząd w tym sezonie.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

bPeDRCM.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne efekty mega rotacji w moim wykonaniu:)

W tym tygodniu grałem 19 za ostatnie 7 dni Shumpertem, 33 za ostatnie 7 dni Inglesem i 35 za ostatnie 7 dni Murray'em.

Do tego wciąż kontuzjowany jest Blake Griffin, no i zrobiłem też w tym tygodniu wymianę, dzięki której pozyskałem Chrisa Paula, więc powolutku szykuję się do play-offs.

 

W tym tygodniu gram z wiceliderem i szykuję się na porażkę bez dwóch z czterech moich najlepszych zawodników, ale zobaczymy co w tym tygodniu uda mi się wyciągnąć z FA :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 14 KOLEJKI:

eJeaTow.png

 

W 14 tygodniu głównym wydarzeniem było bezpośrednie starcie Smoke Raiders i Six Sigma i to mimo tego, że ci pierwsi w ostatnich 2 miesiącach znajdowali się o 1-2 klasy wyżej niż Six Sigma, którzy przecież w 13 kolejce pokazali „pazur” i byli najlepszym zespołem w symulacji. Na nic się to jednak zdało, bo Smoke Raiders po raz 4 z 6 ostatnich kolejek znaleźli się na szczycie podsumowania tygodnia i przejechali się po drużynie flubera z wynikiem 7-2. Tym wynikiem zapewnili sobie już 1 miejsce w tabeli ligowej i w tym momencie mogą już zbierać siły na 1 rundę playoffów, gdzie zmierzą się z 8 zespołem. A właśnie o 8 pozycję w lidze powalczy choćby zespół Bulls’s Boss Team – 2 siła tego tygodnia. Od jakiegoś czasu podpieczni bullsa2006 szukali swojego miejsca w podsumowaniach tygodnia. W ostatnich 5 kolejkach widywaliśmy ich na pozycjach 4-6, ale również i na lokatach z poza top10. Jednak co by nie mówić, widać było że Bullsi mogą z czasem osiągać lepsze wyniki i to właśnie zrobili w tej 14 kolejce. 83 punkty w tej kolejce to zresztą ich drugi najlepszy wynik w sezonie, który zapowiada bardzo fajną zapowiedź walki o miejsce w playoffach. A walkę Bulls’s Boss Team będą mierzyć między innymi z Chicken Team, którzy po raz drugi z rzędu zjawili się na 4 lokacie w podsumowaniu tygodnia i mimo tej porażki 4-5 mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Co prawda w tabeli Yahoo są wciąż na 10 pozycji, jednak jeśli podtrzymają dobrą dyspozycję to po 19 kolejce ligowej jeszcze mogą pograć. Zanim przejdę do 5 zespołu, warto jeszcze wspomnieć o zespole który w tym tygodniu w tabeli znalazł się między wspomnianymi zespołami Bull’s Boss Team i Chicken Team. Tottenham Cavaliers podtrzymują dosyć ciekawą serię dotyczącą ich wizyt na podium. Ani raz w sezonie zespół Tottenhamu nie wypadł poza podium symulacji tygodniowych na dłużej niż 3 tygodnie. I tak było dziś. Po tym jak w 12 i 13 kolejce ekipa Ledleya zakończyła rozgrywki poza top3 dziś znów powracają do najlepszej trójki. No i teraz znów wróćmy do tematu walki o 8 miejsce w tabeli ligowej, bo to dotyczy 5 zespołu tej kolejki – czyli Ball Don’t Lie. Ball Don’t Lie wygrali w tym tygodniu z Chicken Team 5-4, co może być bardzo ważnym czynnikiem w kontekście bitwy o playoffy, gdyż właśnie między innymi z tym zespołem Ball Don’t Lie toczą walkę o upragnione top8. Ogółem sytuacja w lidze wygląda bardzo ciekawie jeśli zestawimy to również z wynikami w moich symulacjach. Ciężko na ten moment przewidzieć co się będzie działo w okolicach środku tabeli, bo niemal wszystkie zespoły z miejsc 5-8 wyglądają minimalnie gorzej w ostatnim czasie, niż te ekipy z miejsc 9-11. Szykuje się ostra rywalizacja!

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 14 KOLEJCE:

jgzoGho.png

 

Plusy kolejki:

- Smoke Raiders – Co raz bardziej przypominają mi God of Thunder z 1 ligi. W zasadzie mógłbym wpisywać ich do plusów kolejki co tydzień. Już od dłuższego czasu ich forma z „tabeli z całego sezonu” (czyt. suma punktów w symulacji z ostatnich 3 tygodni) wynosi powyżej 250, co jest wynikiem rewelacyjnym. Brak kontuzji = pewna 1 liga na sezon 2017/2018.

 

- Bulls’s Boss Team – Mogę napisać to co wyżej w opisie tygodnia. Mimo różnych wahań formy widać było postęp i z czasem trzeba było spodziewać się dobrych wyników. Dziś już było świetnie (2 najlepszy wynik tego zespołu pod względem punktów w symulacji w sezonie), jednak mam wrażenie, że może być jeszcze lepiej. Sądzę, że emocje w związku z walką o playoffy, ten zespół będzie miał aż do ostatnich dni sezonu regularnego.

 

Minusy kolejki:

- Gdańsk Raiders – Jeśli ostatni tydzień, nie był jeszcze sygnałem do przebudzenia się, tak dziś Gdańsk Raiders otrzymają spory cios w policzek. Tak słabo jeszcze nie było, a przecież teraz zaczyna się jeden z najważniejszych okresów w lidze. Sytuacja Gdańska znów się pogorszyła i obecnie znajdują się jedynie o krok od „przepaści”.

 

- Six Sigma – Nie miałem za bardzo pomysłu kogo tu można było umieścić więc wpisałem Six Sigme. Co prawda porażka 2-7 wiele nie zmieni, bo sytuacja w tabeli ligowej podopiecznych flubera cały czas jest stabilna i jedyna zmiana jaka może nastąpić to spadek o 1 pozycję w dół, co tragedią nie będzie. Porażka 2-7 jednak może uświadomić, że już w 1 rundzie mogą pojawić się problemy z innymi zespołami. I tak – wiem, że na playoffy w lidze H2H idealnie wróci Chris Paul, jednak sam Fluber może przyznać, że CP3 wszystkiego tu nie naprawi.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Gdańsk Raiders – 42 punkty (poprzedni rekord 49 pkt w 13 tyg.)

Torunskie Pierniki – 43 punkty (poprzedni rekord 45 pkt w 9 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Smoke Raiders – 768 PTS (poprzedni rekord Smoke Raiders – 758 PTS)

Florida Pensioners – 66 STL (poprzedni rekord Tottenham Cavaliers – 60 STL)

 

Najgorsze:

 

Ciekawostki:

 

Po raz drugi z rzędu zespół Gdańsk Raiders zdobywa mniej niż 50 punktów w symulacji tygodnia. W całym sezonie tylko dwa zespoły miały równie słabą serię – Bulls’s Boss Team (2 i 3 kolejka) oraz bejbogilki (5 i 6 kolejka).

 

Po raz 9 z rzędu swoją parę ligową wygrał zespół Smoke Raiders. Z wszystkich lig budżetówki H2H w jakich prowadzę symulacje w tym sezonie, jedynie 1 ligowy zespół God of Thunder miał dłuższą serię, jednak została ona przerwana w 13 tygodniu rozgrywek. Rekord Smoke Raiders wciąż trwa, więc rekord można jeszcze podśrubować.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

6PPHF3h.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 15 KOLEJKI:

752ooZw.png

 

3 miesiące. Tyle czasu drużyna SLC dunk czekała, na ponowne wygranie podsumowania tygodnia. Od czasu 2 kolejki (i w ogóle początku sezonu) sporo się jednak zmieniło. SLC dunk od 2 tygodnia tylko 4 razy znaleźli się w górnej połówce tabeli, a 2 razy więcej byli poza top8. Tak słaby okres sprawiał, że mimo tego że ten zespół wciąż trzymał się w czołówce tabeli ligowej to ciężko było zaliczyć ich do faworytów do awansu do 1 ligi. Dziś jednak przechodzi to w nie pamięć. SLC dunk zaczynają w dobrym stopniu luty i z pewnością mają nadzieję, że będzie on tak udany jak choćby listopad, gdzie byli jednym z czołowych zespołów ligi. SLC dunk byli tak silni, że nawet zostawili w swoim cieniu Smoke Raiders, o których już pisałem tydzień temu jako o głównych faworytach do wygrania tej ligi. Patrząc na wszystkie ligi budżetówki H2H dla których robię podsumowanie jest to najsilniejszy zespół 2017 roku! Ostatnią lokatę na podium zajmuje zespół One Hungry Pack, o których napisać coś więcej. Jest to ich 3 raz na podium podsumowania tygodnia, jednak mając na względzie te dwie poprzednie wizyty, ciężko powiedzieć, że to początek lepszego okresu dla tego zespołu. A piszę tak dlatego, bo za każdym razem gdy zespół One Hungry Pack osiągał top3 tygodnia, to w następnej kolejce zajmował pozycję w… bottom3. Może do 3 razy sztuka? W tle powyższej trójki znalazły się takie ekipy jak Chicken Team (kolejny dobry tydzień potwierdzający to, że jest to jeden z najlepszych zespołów w 2017 roku w tej lidze), oraz Six Sigma (są na coraz lepszej drodze do odbudowy swojej formy z początku sezonu, choć ciężko powiedzieć, że będą aż tak silni jak wtedy w listopadzie). Co ciekawe jednak w tej kolejce nikt z powyższych 5 najlepszych zespołów tego tygodnia nie osiągnął lepszego rezultatu niż teoretycznie 6 siła tego tygodnia – Bulls’s Boss Team. Wygrali oni 8-1 i dzięki temu zajęli przed zbliżającą się 16 kolejką, 8 pozycję w tabeli ligowej. W ogóle walka o bycie w playoffach zapowiada się w tej lidze pasjonująco. W zasadzie jedynie Amatorzy są bez jakichkolwiek szans na awans, a cała reszta może znaleźć się lub wypaść poza top8.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 15 KOLEJCE:

Chx8a2J.png

 

Plusy kolejki:

- SLC dunk – Sumując liczbę zdobytych punktów w symulacji od 10 do 14 tygodnia, drużyna mSali była najgorszą drużyną ligi! Tak! Zaskakujące tym bardziej jak widzieliśmy tabele ligową gdzie SLC dunk od dłuższego czasu znajdowali się w top3. Na szczęście dla tej drużyny, zatarli po części swoją słabą dyspozycję tym świetnym dla nich 15 tygodniem.

 

- Chicken Team –Co prawda są na ten moment jedynym zespołem, który wciąż nie był chociaż ani raz w top3 w żadnym podsumowaniu tygodnia, to trzeba powiedzieć, że kierunek w jakim podąża ta drużyna naprawdę może się podobać. Zresztą tym brakiem podium Chicken Team nie muszą się martwić, bo jeśli utrzymają dobrą formę to w końcu te top3 osiągną. No i trzeba jeszcze przypomnieć, że na rezerwie mają Khrisa Middletona. Zapowiada się jeszcze lepszy okres dla tego zespołu.

 

Minusy kolejki:

- Bonafide Dawgz – no tego nie można było przewidzieć. Gdy od ponad 7 kolejek forma Bonafide Dawgz w końcu wydawała się być dobra i przede wszystkim stabilna, nagle w tej 15 kolejce zespół ten zajął ostatnią pozycję w symulacji. Kontuzję nie pomogły, jednak nawet mając na względzie te urazy DeRozana czy Gallinariego te 43 punkty wyglądają słabo. Wynik 3-6 również, bo przez taki rezultat obecnie Bonafide Dawgz znajdują się poza playoffami.

 

- PolaDoPopisu – grali w tym tygodniu na SLC dunk, więc ciężko było im uzyskać dobry rezultat, którego z każdym tygodniem potrzebowali coraz bardziej jeśli ZnawcaRzeczy chciał awansować do playoffów. Nie ma jednak usprawiedliwienia dla ich słabego ostatniego okresu 7 dni. Był to ich drugi najgorszy tydzień w tym sezonie. Teraz nie ma przebacz. W każdym tygodniu PolaDoPopisu muszą wygrywać by zachować szansę na przedłużenie rozgrywki w tej lidze o przynajmniej 1 tydzień.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

One Hungry Pack – 85 punktów (poprzedni rekord 82 pkt w 4 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Bonafide Dawgz – 43 punkty (poprzedni rekord 55 pkt w 3 i 7 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

 

Najgorsze:

Bonafide Dawgz – 5 BLK (poprzedni rekord Kasztaniaki Bulls– 6 BLK)

 

Ciekawostki:

 

To już 7 tydzień z rzędu, kiedy drużyna Smoke Raiders jest najlepszym zespołem tygodnia jeśli chodzi o kategorie punktów. Od 9 kolejki nikt nie wygrałby z tą drużyną w PTS.

 

Zresztą bardzo dobrze Smoke Raiders radzą sobie również w 3PTM. W 5 ostatnich tygodniach tylko raz – w 12 kolejce nie byli najlepsi w lidze. Wtedy 12 kolejce silniejsi „trójkach” okazali się bejbogilki.

 

To już 10 kolejka z rzędu, w której Smoke Raiders wygrywają swoją parę ligową. Z wszystkich lig w tym sezonie, dla których opracowuje podsumowania jest to najdłuższa taka seria. No… prawie najdłuższa, bo taką samą serię ma 1 ligowy zespół God of Thunder. Oni jednak tej serii już nie powiększą, a Smoke Raiders jak wygrają w 16 kolejce będą w tym względzie rekordzistami.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

XuoytCj.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PO to raczej nie awansuje ze względu na pechowy terminarz. W rundzie rewanżowej gram ze Smoke Riders i SIx Sigma więc zamiast nadrabiać straty będę je powiększać ;)

 

I jako że wcześniej nie było okazji, to wielki dzięki za te podsumowania. Bardzo fajna sprawa :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam Chicken, że się nie doceniasz. Bo:

-Twoja strata przed rozpoczęciem tej 16 kolejki do 8 miejsca wynosiła zaledwie 0,5 GB - czyli prawie nic.

-Rywale faktycznie nie wygodni, ale z Six Sigmą w 2 ostatnich kolejkach według moich symulacji, wygrałbyś z nimi dwukrotnie (6-3 i 5-3).

-Z Smoke Raiders faktycznie za ciekawie to nie wygląda, ale z nimi swoją parę mają też Florida Pensioners, którzy również walczą o playoffy. Jak nie zaliczysz sporej porażki to spokojnie możesz utrzymać kontakt z czołówką.

 

No i co najważniejsze patrząc na to jak punktuje twój zespół przez ostatnie 3 tygodnie, to jesteś na poziomie 2-3 zespołu w lidze! Tak! Twój zespół jest na poziomie Six Sigmy i tylko Smoke Raiders są lepsi. No a przecież już od jutra masz dostęp do Khrisa Middletona.

 

Więcej wiary w swój zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mecz z bejbogilkami. Mam pewną wygraną w trójkach, a poza tym różnice w poszczególnych kategoriach są minimalne:

0,07% FG

0,03% FT

7 punktów

Remis w zbiórkach

2 asysty

3 przechwyty

3 bloki

5 strat

 

W tej chwili jest 4-4, u mnie gra komplet, ale wszystko to szrot z FA, zobaczymy :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×