Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barcalover

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Jak tak dalej pójdzie, to czeka mnie drugi spadek z rzędu. Dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRB i Majchu już po 2 kolejkach są w dość niekomfortowej pozycji, ciekawe w jakim stopniu miał na to wpływ schedula, a w jakim po prostu siła ich drużyn. Drugi spadkowicz z zeszłorocznej ekstraklasy - ElManiaque - też nie radzi sobie zbyt dobrze na ten moment.

 

Natomiast Jurek Furtak zaczął z wysokiego c i ma nieziemski bilans póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRB i Majchu już po 2 kolejkach są w dość niekomfortowej pozycji, ciekawe w jakim stopniu miał na to wpływ schedula, a w jakim po prostu siła ich drużyn. Drugi spadkowicz z zeszłorocznej ekstraklasy - ElManiaque - też nie radzi sobie zbyt dobrze na ten moment.

 

U mnie przede wszystkim kontuzje i fatalny początek wielu graczy. Brak Haywarda, Parsonsa, Nowitzkiego, teraz jeszcze Deron Wiliams. Do tego zawieszenie Collisona, tragiczna forma Favorsa i Matthewsa, dużo poniżej oczekiwań grali domniemani liderzy - Millsap i Lowry. Jedyny jasny punkt to Myles Turner. No i pozamiatane. Na szczęście zaczyna się to powoli klarować i w tym tygodniu już pewnie powalczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kontuzji, oprócz Ibaki, każdy gra tak jak przewidywałem albo lepiej. Narazie żyć nie umierać, byle by tylko jakies kontuzje się nie posypały i sezon powinien być udany :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, czeka nas pojedynek na "szczycie". Owrzodzenie kontra TD Garden. Jak to przegram, to się poddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mi się waż!

 

Przegrywam 2-7 bez szans na odmianę losu. Słusznie czułem, że trzeba było zrezygnować z tych rozgrywek. Dogram, bo honor mi każe, a na dodatek jestem tu w innych ligach i nie chcę dostać bana, ale to jakaś męczarnia straszna będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mi się waż!

 

Przegrywam 2-7 bez szans na odmianę losu. Słusznie czułem, że trzeba było zrezygnować z tych rozgrywek. Dogram, bo honor mi każe, a na dodatek jestem tu w innych ligach i nie chcę dostać bana, ale to jakaś męczarnia straszna będzie...

 

Przy takim starcie to Derona bym nie trzymał w składzie raczej ;) Ale widzę, że jeszcze spokojnie jest szansa wyciągnąć ten tydzień, więc powodzenia :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mi się waż!

 

Przegrywam 2-7 bez szans na odmianę losu. Słusznie czułem, że trzeba było zrezygnować z tych rozgrywek. Dogram, bo honor mi każe, a na dodatek jestem tu w innych ligach i nie chcę dostać bana, ale to jakaś męczarnia straszna będzie...

 

Ależ walka do konca byla !, 5:4, i chyba dwie czy trzy trójki dzielily Cie od wygranej ze mna,

 

Dla mnie ten sezon to tez masakra, chyba w jakims amoku bylem jak draftowalem, ale napewno bede walczyl do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, obydwaj walczymy jak siemasz. 2-6 solidarnie w obydwu parach :R

 

szkoda , że w roto w licytacji jesteś w 2A a ja w 2B, to moglibyśmy porywalizować na innym pułapie, niż tylko na dole tabeli jak tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, obydwaj walczymy jak siemasz. 2-6 solidarnie w obydwu parach :R

 

szkoda , że w roto w licytacji jesteś w 2A a ja w 2B, to moglibyśmy porywalizować na innym pułapie, niż tylko na dole tabeli jak tu :)

 

Coś mi to h2h wężykowe wybitnie przestało leżeć. W dwa sezony z ekstraklasy do trzeciej ligi. Spore osiągnięcie. Tymczasem razem po 2-7 i wciąż wspólne ostatnie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez_nazwy_12.png

 

Ależ przyfarciłem w ostatnim dniu - 5 stls Drummond zapewniło mi wygraną w 6 kategorii, co bardzo się przyda, bo muszę nadrobić straty sprzed tygodnia spowodowane laniem od lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten sezon jest jakis magiczny... nie dosc ze pieknie zbalansował mi sie sklad, dzieki czemu wygrywam tydzien w tydzien, to jeszcze dostałem ze stat correction +1 blok, przez co wyrównałem bloki zamiast je przegrac :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ten sezon jest jakis magiczny... nie dosc ze pieknie zbalansował mi sie sklad, dzieki czemu wygrywam tydzien w tydzien, to jeszcze dostałem ze stat correction +1 blok, przez co wyrównałem bloki zamiast je przegrac :F

 

Kosmiczny sezon masz póki co. Nie sprawdzałem, ale obstawiałbym, że nikt nigdy w tych rozgrywkach na koniec sezonu nie miał bilansu powyżej 0.700. Twój team, jeśli się nie zepsuje (kontuzja) ma spore szanse na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję bardzo o nacisk jaki jest położony na westbrooka statystyki robi kosmiczne ale musi grać praktycznie za cały team i robić blisko 40 min na mecz. Oby dogral do końca bo gra mi za dwóch przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję bardzo o nacisk jaki jest położony na westbrooka statystyki robi kosmiczne ale musi grać praktycznie za cały team i robić blisko 40 min na mecz. Oby dogral do końca bo gra mi za dwóch przynajmniej

 

Bez przesady, gra 35:45 minut. W lidze jest aż 13 graczy z większą średnią, a wśród nich np. taki LeBron James, czy Anthony Davis, którzy raczej właśnie mają w zwyczaju częściej odpoczywać.

 

Ale to fakt - Westbrook trzyma Ci sporo statystyk i na pewno nie utrzyma takiej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam nie utrzyma :D kto jak kto ale westbrook jest wstanie ze swoim charakterem dotrzymać ten triple double do konca ja w niego mocno wierze ( jesli tylko kontuzji nie zlapie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×