Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barcalover

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

10 tygodni czekałem na pierwsze zwycięstwo w lidze. Nie wiem, co się stało, ale srogie lanie sprawiłem niechcący. Ale to i tak nic nie zmieni. Do bezpiecznego 8. miejsca mam aż 13,5 meczu straty. Bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2bh2h.png

 

Ścisk na miejscach 3-9 niemiłosierny, kogoś bardzo zaboli spadek, zwłaszcza, że ostatnio ekipy z miejsc 10-12 też zaczęły zbierać punkciki. Mi na szczęście się w tym tygodniu udało zrobić małą przewagę nad peletonem, ale różnie się to wszystko może skończyć. Będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zbieram punkciki jak siemasz. Z 13,5 punktów straty do 8. miejsca dwa tygodnie temu, teraz zrobiło się już tylko 13 :R Fajnie było wygrać z kimś z czołówki, ale jak patrzę na drużynę lidera, z którym mam teraz matchup, to szykuję się na jakieś 1-8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem w stealach blokach bedzie walka TO i trójki sa twoje na 90%:P jeszcze jak u mnie skuteczność z gry poleci to masz zwyciestwo na swoim koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciesze sie tą chwilą, bo dlugo nie bedzie trwać...

póki co prowadzę z liderem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba poprowadzisz do konca

- slabe mecze zawodników, kontuzja derozana juz na starcie wkluczyla mozliwosc rywalizowania w punktach, asystach zbiorkach

- tak słabej skutecznosci z pola i z osobistych nie mialem juz dawno,a twoje liczby są naprawde solidne:P

Wyglada na to ze bedzie pierwsza duza porazka chyba ze steale i trojki, zaczną wpadać, a bloki się utrzymaja to chociaz do 4:5 doporwadze ale no bedzie ciezko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dopiero połowa tygodnia, rzadko mi sie zdarza by trzymali u mnie rowna formę caly tydz., raczej ktorkie zrywy jak teraz, dla mnie będzie sukces jak przwgram nie za wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pasjonuje Was moja statystyka dotycząca straty do bezpiecznego ósmego miejsca. Otóż po zwycięstwie w tym tygodniu osiągnęła ona wielkość 10 punktów. Wciąż w cholerę dużo i potrzebowałbym chyba cudu, by się utrzymać, ale broni nie składam! W ramach ciekawostki - w tym tygodniu wygrałbym z Pozytonami (z którymi w poprzednim tygodniu przegrałem 2-7) aż 8-1. Jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się udało i skorzystałem na słabszej dyspozycji w ubiegłym tygodniu lidera, ale dalej mimo mozolnie zbieranych pkt jestem w czarnej d...

w tym tygodniu GRB gramy ze sobą, czuje , że będzie ciężka i zacięta walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem ci, że te asyty w ostatnim dniu Sherodera i Walla to pozdro :P kontuzje kontuzje u mnie coraz blizej Playoffs i druzyna sie sypie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, opuściłem ostatnie miejsce w tabeli, walka trwa #syzyf

 

Warto byłoby teraz wygrać jakoś zdecydowanie z zamykającymi tabelę Menelami, bo potem zostaną mi 3 mecze z czołówką. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo się wygrzebać z tej potężnej dziury, w jakiej się znalazłem. I tak sukces, bo nagle do ósmego miejsca mam 7,5 meczu straty, a jeszcze dwa tygodnie temu było 15. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widać nawet walka u dołu tabeli może być pasjonująca

 

ps. ile druzyn spada z ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. ile druzyn spada z ligi?

 

4 - wszystkie, które nie wejdą do PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszą drużynę z awansem do PO (oraz utrzymaniem). Znakomity sezon Pozytonów cały czas wygląda fantastycznie i drużyna ta jest w PO jeszcze przed ASW, co jest niebywałym osiągnięciem. Ode mnie wielkie gratulacje, mam nadzieję dołączyć do Ciebie jak najszybciej.

 

Przechwytywanie.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ósmego miejsca znów mniej, bo już tylko 5,5 meczu straty, ale porażka w meczu "na szczycie" i dobra forma TD Garden raczej zabija wszelkie nadzieje. Pozostałe 3 pojedynki mam z drużynami z górnej połówki tabeli.

Szkoda tego spadku, bo pod koniec sezonu udało się złożyć całkiem niezły skład. Od 10. kolejki, w której wygrałem parę po raz pierwszy, mam bilans 36-27. Ale jak wcześniej się miało 24-57, to nic dziwnego, że lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ósmego miejsca znów mniej, bo już tylko 5,5 meczu straty, ale porażka w meczu "na szczycie" i dobra forma TD Garden raczej zabija wszelkie nadzieje. Pozostałe 3 pojedynki mam z drużynami z górnej połówki tabeli.

Szkoda tego spadku, bo pod koniec sezonu udało się złożyć całkiem niezły skład. Od 10. kolejki, w której wygrałem parę po raz pierwszy, mam bilans 36-27. Ale jak wcześniej się miało 24-57, to nic dziwnego, że lecę.

 

Miałeś super serię w momencie, gdy Lowry grał jak top2 fantasy przez miesiąc. Faktycznie szkoda tego początku, bo jak patrzę na draft, to nie wyglądało to źle. Ja np. draftowałem średniawo (przewagę miałem taką, że draftowałem typowo pod 5-6 kategorii, więc minimalizowałem przypadek) - Rondo w VI rundzie, Ellis w VIII, Mudiay w IX i Winslow w X.

 

W sumie gdyby nie pobranie Jrue z FA i szalone minuty LBJa, to pewnie bym teraz też walczył o utrzymanie/PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×